Numerologiczna porada na Styczeń 2018r - Autorska publikacja na łamach gazety Piotrowicki Magazyn Kulturalny

Numerologiczna porada na Styczeń 2018r - Autorska publikacja na łamach gazety Piotrowicki Magazyn Kulturalny

wt., 06/02/2018 - 22:06 -- EvaHL

Numerologiczna Porada na Styczeń 2018r.

 

Rok 2018 to Rok Wenus, gdzie najbliższe miesiące będą bardzo przełomowe dla każdego z nas. To czas podejmowania ważnych życiowych i zawodowych  decyzji. Za sprawą Saturna w Koziorożcu, który będzie w tym znaku do grudnia 2020r, będziemy porządkować swoje życie w każdym aspekcie. Będzie odrzucane to co fałszywe, a umacniało się to, co jest dla nas właściwe. Saturn będzie prowadzić nas do celu poprzez pracę, konsekwencję i dyscyplinę.  Będziemy mieć szansę, by  swoją inicjatywą i zdecydowanym działaniem stworzyć  dla siebie bardzo stabilne podłoże finansowe, a przede wszystkim by stworzyć sobie solidny fundament  na  najbliższe lata. Saturn będzie dopingował osobom, które przy swojej pracowitości  będą respektować prawa drugiego człowieka. W tym roku wierzyć i marzyc – to za mało. Przez najbliższe 24 miesiące będą potrzebne konkretne działania, zdecydowanie, konsekwencja i  dyscyplina. Jeśli dasz z siebie wszystko, to sukces na pewno Cię nie ominie, a nagrody i długotrwałe powodzenie będą przy Tobie każdego dnia.

W  STYCZNIU  chętniej podejmiesz działania zmierzające do wprowadzenia działań naprawczych do swojego życia. Zatem będziesz podejmować bardzo ważne decyzje i robił plany na najbliższe miesiące. Nie bez kozery skupisz się również na sprawach finansowych, bo rozsądne zarządzanie domowym budżetem w najbliższych miesiącach będzie bardzo istotne. W Styczniu nie poddawaj się stresowi oraz nie działaj pod presją. Trzymaj się planu a więcej zyskasz.

Natomiast aż do 11 stycznia 2018r za sprawą Merkurego w Strzelcu masz świetny czas na to, by biznesowo- zawodowe  problemy rozwiązywać w sposób niekonwencjonalny…

Jak obliczyć jaką jesteś wibracją ????
Nie wiesz jaką jesteś wibracją ??? Zsumuj swoją datę urodzenia, aż otrzymasz wynik jednocyfrowy np. 3.08.1968 = 3+0+8+1+9+6+8=35= 3+5=8
Otrzymany wynik oznacza, że osoba urodzona w tym dniu, jest numerologiczną 8-ką :)

NUMEROLOGICZNA 1
W styczniu  droga Jedynko zwróć uwagę na poprawne relacje z otoczeniem, mogą tu wystąpić małe komplikacje. Za to będziesz miała łatwość w przelewaniu myśli na papier oraz możesz zarobić na pomyśle lub patencie. Świeca różowa pomoże wyciszyć energię konfliktów.  Uważaj by nie przesadzić z dyplomacją.
ZWIĄZKI : mogą zamanifestować się błędy komunikacyjne w partnerstwie, zatem mów pełnymi zdaniami  i nie używaj skrótów myślowych.  
ZDROWIE: uważaj na gardło i sprawy laryngologiczne. Mogą to być jakieś choroby ukryte, czy grzybice …

NUMEROLOGICZNA 2
W styczniu droga Dwójko może ktoś zechcieć Ci podcinać skrzydła. To może być sytuacja, gdzie Ty się napracujesz, a kto inny z tego powodu będzie faworyzowany. Uaktywni się u Ciebie żyłka detektywa, a informacje same będą wpadały Ci w ucho… 
ZWIĄZKI :  ustąpisz miejsca partnerowi, będziesz się czuła bezpieczniej w jego cieniu..
ZDROWIE: zatroszcz się o podwójne organy . Uważaj by nie przyplątało się Tobie zapalenie płuc

NUMEROLOGICZNA 3
W styczniu  droga Trójko Twoja głowa będzie pełna świetnych pomysłów. Warto je sobie zapisać, i zadbać by nikt Ci ich nie skradł, bo w przyszłości przyniosą Ci one kasę. Zatem dobrze wykorzystaj ten kreatywny dla Ciebie czas.
ZWIĄZKI: uważaj w relacjach z otoczeniem, bo nadmierną szczerością sama sobie droga Trójko strzelisz samobója.
ZDROWIE: postaraj się zadbać o swoją odporność, bo w przeciwnym razie z łatwością ubezwłasnowolnią Cię wirusy. 

NUMEROLOGICZNA 4
W styczniu droga Czwórko może zamanifestować się sytuacja, gdzie zostaniesz obarczona winą za nie swoje grzechy. Przestrzegam przed układami, bo to co po znajomości ,nie będzie  dla Ciebie zbytnio korzystne.
ZWIĄZKI:  najbliżsi niestety nie zechcą docenić Twojego wysiłku
ZDROWIE: możesz mieć skłonność do angin, które w następstwie będą miały negatywny wpływ na serce.

NUMEROLOGICZNA 5
W styczniu droga Piątko będziesz musiała coś po kimś poprawiać. Zdarzy się, że jakiś projekt będziesz kończyć na ostatnią chwilę, ale za to  efekt końcowy będzie bardzo zadawalający.
ZWIĄZKI: nerwy trzymaj na wodzy, bo w przeciwnym razie będzie to kłótliwy miesiąc.
ZDROWIE: uważaj, bo w tym miesiącu Twoja urazowość jest znacznie większa, zatem możesz dorobić się kilku nowych siniaków.

NUMEROLOGICZNA 6
W styczniu droga Szóstko możesz mieć problemy z wysławianiem się, ale tylko w tematach emocjonalnych, w tematach prywatnych. Natomiast jeśli chodzi o zawodowe aspekty, to będzie się Ciebie bardzo miło słuchało. Uważaj na składane obietnice, bo zostaniesz z nich bardzo skrupulatnie rozliczona.
ZWIĄZKI: uważaj na swój ton głosu, bo niesłusznie zostaniesz posądzona o złośliwość
ZDROWIE: gardło możesz mieć bardzo osłabione, zatem troskliwie się nim zajmij. By wzmocnić czakrę gardła noś niebieską np. apaszkę lub kolczyki

NUMEROLOGICZNA 7
W styczniu droga Siódemko  wokół Ciebie będą pojawiać się pomocni ludzi, którzy będą mogli otwierać dla Ciebie drzwi do lepszego świata… Zatem nie przegap tych aspektów. Góra będzie nad Toba czuwać, dzięki czemu jak zwykle „spadniesz na cztery łapy”…
ZWIĄZKI: włączy Ci się Twój analityczny umysł i wciąż coś będziesz przerabiać w swojej głowie. Uważaj by nie wkręcić sobie w ten sposób jakiś niedorzecznych rzeczy.
ZDROWIE: uważaj na drobne urazy, bo Twój błędnik będzie w tym miesiącu nieco osłabiony

NUMEROLOGICZNA 8
W styczniu droga Ósemko  będzie Cię kusić, by porzucić swoje stare  projekty i wziąć się za nowe. Nie rób tego, nie rezygnuj na 5 min. przed końcem mety!!! Pomimo, że otoczenie będzie się burzyć, to postaraj się domknąć stare i nowe sprawy. A wówczas niebawem będziesz mogła tryumfować swój sukces.
ZWIĄZKI: mogą wystąpić błędy komunikacyjne z najbliższymi, więc postaraj się być zrozumiałą dla otoczenia i pamiętaj, że nie wszyscy są tak inteligentni jak Ty.
ZDROWIE: zadbaj o higienę swoich myśli i unikaj negatywnego myślenia

NUMEROLOGICZNA 9
W styczniu  droga Dziewiątko będziesz mogła odnotować falę powrotów do przeszłości. To będą powracające stare znajomości, powrócą dawni kontrahenci, na tapetę wrócą dawne pomysły, marzenia i cele…
ZWIĄZKI: zwróć uwagę czy w Twoim związku nie należało by czegoś poprawić ?? może zbyt mało czasu poświęcasz partnerowi??  
ZDROWIE: uważaj bo masz w tym miesiącu większą urazowość kończyn górnych

 

Niech się zadzieje wszystko to, co najlepsze dla Ciebie !!!

Magicznie pozdrawiam
Eva Hejman-Lenga
Pasjonatka Współczesnej Numerologii oraz Terapeutka Reiki
www.evahl.pl

Publikacja na łamamch gazety Piotrowicki Magazyn Kulturalny

Foto: 

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie