O mnie

O mnie

Najgorzej jest napisać coś o sobie – czego nie znoszę… Może ktoś zarzucić przechwalanie się, albo zbytnią skromność… a zbytnia skromność natomiast obnaża tylko brak własnej wartości. Ale musicie przyznać, że tak jak my potrafimy siebie docenić – tak nikt nas nie doceni :)  . Więc podejmuję to wyzwanie i spróbuję przedstawić tutaj swoją skromną osobę…

Anielski Coach <= tak o mnie mówią klienci
za co serdecznie dziękuję heart

Pasja, Kreacja, Twórcze myślenie…

Kobieta o wielu …. pasjach i  zainteresowaniach. 
Żona - Mama - Przyjaciółka

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji zainteresowana stylizacją i designem przestrzeni, wizażem, książką czyli wszystkim tym, co kolorowe i sprawia, że nawet w pochmurny dzień świeci słońce :) ......
od ładnych kilku lat  autorka wielu artykułów, które można systematycznie czytać w polskiej jak i obcojęzycznej prasie...

a przede wszystkim
Z POWOŁANIA Terapeutka Reiki i AstroNumerolog 

Kobieta spełniona i pasjonatka Współczesnej AstroNumerologii  wg systemu Sylwestra Chordeckiego oraz skuteczna Terapeutka Reiki wyspecjalizowana w Zabiegach na odległość.  Nie osiadam na laurach, ale wciąż się rozwijam i podnoszę swoje kwalifikacje na licznych szkoleniach i warsztatach , doskonaląc  w ten sposób swój warsztat pracy.

Moim życiowy przeznaczeniem jest PRACA Z ENERGIĄ, BIOENERGOTERAPIA oraz DOSTOSOWYWANIE, DAWNYCH, PRASTARYCH MAGICZNYCH RYTUAŁÓW do obecnych czasów.
Wszystkie te atuty mam wpisane zarówno w moją Mandalę Astrologiczną jaki i w Numerologiczny Pentagram Urodzeniowy. 
To właśnie planety miedzy innymi, w moim 12 Domu Astrologicznym sprawiają, że posiadam ogromna łatwość pracy w tym systemie i doskonale się sprawdzam jako EZOTERYCZNY ARCHEOLOG oraz TERAPEUTKA REIKI, Bioenergoterapeuta.  
  
Więc nie stanowią dla mnie żadne trudności w dostosowaniu Starych Rytuałów do obecnych czasów, do obecnie panującej energii... 

Celem moich działań jest ŁĄCZYĆ ROZMAITE SPOSOBY PRACY Z ENERGIĄ, by żyć zgodnie ze swoim przeznaczeniem, w pełni wykorzystując umiejętności, którymi obdarzyła mnie Góra.

Już na podstawie samej daty urodzenia jestem w stanie skutecznie wskazać Twoje  „życiowe potykacze”  oraz zaordynować właściwą receptę na nie.
Dzięki tej wiedzy będziesz mógł uwolnić się od swoich życiowych hamulców,  co spowoduje, że zaczniesz  realizować się na wyższym poziomie.   Posługując się Numerologią Współczesną wskazuję zarówno pozytywne jak i negatywne aspekty, które są wpisane w Twoją datę urodzenia.  Jeśli będziesz  tego wszystkiego świadomy, wówczas z powodzeniem zaczniesz kierować życiem tak, by spełniały się Twoje marzenia i Twoje życiowe cele.

Zarówno na profilu FB, kanale YT jak i tutaj  w dziale VIDEOBlog,  NUMEROLOGIA   umieszczam moje autorskie EZO PORADY na dany tydzień, co pozwala Tobie w jak najlepszym  zakresie wykorzystać w sposób pozytywny energetykę danego dnia.  

Zabiegami Reiki skutecznie pomagam osobom wrócić na swoją właściwą ścieżkę życiową. Harmonizuję i ustawiam czakry , oczyszczam z negatywnej energii  i wszelkich podczepień. Skutecznie pomagam w procesie powrotu do zdrowia, stawiam na nogi osoby z różnymi traumami życiowymi.
Zabiegami Reiki pomagam również zwierzętom.

Swoim profesjonalnym podejściem , wiedzą oraz umiejętnościami terapeutycznymi zaskarbiłam sobie serca wielu tysięcy zadowolonych osób, którzy wciąż wracają po kolejne trafne porady , wracają po skuteczne Magiczne Rytuały  lub na Oczyszczające i  dodające Poweru Zabiegi Reiki. 

Skutecznie motywuję do działania oraz pomagam zmieniać życie na lepsze.
ANIELSKI COACH <= tak o mnie mówią klienci heart

Prowadzę  również  sklep internetowy sklep.evahl.pl , gdzie można nabyć moje usługi.

Oraz współpracuję ze Sklepem Partnerskim www.dordze.pl  gdzie między innymi możesz nabyć NATURALNE KADZIDŁA I  ŚWIECE o Wysokiej Mocy Sprawczej, Amulety i Talizmany,które bez dodatkowych opłat OCZYSZCZAM I PERSONALIZUJĘ pod konkretnego klienta, który je zakupił – wszystko po to, by rytuał mógł się odbyć na jak Najwyższym Poziomie Energetycznym z jak Największą Skutecznością.


Specjalizuję się  w następujących dziedzinach:

 • AstroNumerologia
 • Zabiegi Reiki na odległość dla ludzi oraz zwierząt
 • Personalizowanie amuletów na odległość
 • Oczyszczanie i doenergetyzowanie na odległość:  mieszkań, domów , pomieszczeń, Twojej życiowej przestrzeni
 • Rytuały odcinające , przywołujące i wzmacniające
 • Zdrowie
 • Rodzina i przyjaciele
 • Wsparcie duchowe, motywator
 • Rozwój duchowy
 • Miłość i związki


Do mojej pracy wykorzystuję narzędzia :

 • Współczesna Numerologia wg Sylwestra Chordeckiego systematycznie zglębiana u samego autora
 • Astrologia systematycznie zgłębiana u Merkurii czyli Anny Grzywaczewskiej- Ciuciura
 • Energia Reiki – Uniwersalna Energia Życia
 • Tarot Snów
 • Karty Anielskie
 • Lenormand
 • Wahadełka
 • Koloroterapia
 • Magia świec
 • Aromaterapia


Na koniec jeszcze ważna informacja dla Ciebie

Każdego dnia wykonuję bardzo wiele różnych Zabiegów i bardzo często kończę jeden Zabieg i od razu rozpoczynam następny, dla innej osoby.
Dlatego przekazując inf. o swojej niedyspozycji zalecam wysłać do mnie SMS – telefonów w trakcie wykonywania Zabiegów Energetycznych nie odbieram i nie oddzwaniam.  Jeśli chcesz ze mną porozmawiać musisz po prostu dzwonić i wstrzelić się w mój napięty grafik. Uprzedzam, że kontakt ze mną przez nawał obowiązków  jest mocno utrudniony, ale w końcu Twoje próby zakończą się sukcesem. To nie jest moja złośliwość, nie jest moja arogancja brak szacunku czy pycha ALE PO PROSTU JA JESTEM JEDNA, A WAS BARDZO DUŻO I DOBA MA TYLKO 24h. 
, a to co mam wpisane w terminarz ( i rodzina) jest święte. Proszę o cierpliwość i wyrozumiałość.

 

Moje przesłanie dla Ciebie:

Twoja podświadomość odpłaci Tobie z nawiązką.
Zatem myśl pozytywnie i skup się na tym co chcesz jeszcze osiągnąć w życiu , a nie na brakach …

Magicznie pozdrawiam
Terapeutka Reiki oraz
AstroNumerolog Eva HL.

 

Szanuj moje prawa autorskie i nie kradnij tekstu - podlinkuj, bo karma wraca... a Saturn i prawo PL w takich przypadkach jest srogim sędzią. Dziękuję.
Eva HL.