O mnie

O mnie

 

 

Najtrudniej jest napisać coś o sobie – zawsze czuję się skrępowana gdy mam mówić o swoich osiągnięciach…
Może ktoś zarzucić przechwalanie się, albo zbytnią skromność… a zbytnia skromność natomiast obnaża tylko brak poczucia
własnej wartości. Ale musicie przyznać, że tak jak my potrafimy siebie docenić – tak nikt nas nie doceni :)  . Więc podejmuję to wyzwanie i spróbuję przedstawić tutaj swoją skromną osobę…

Wieloletnia, doświadczona dyplomowana Bioenergoterapeutka, Terapeutka Reiki oraz Chirurg Fantomowy.
Zakochana w Aromaterapii, Fitoterapii oraz Współczesnej AstroNumerologii

Anielski Coach <= tak o mnie mówią klienci
za co serdecznie dziękuję heart

Pasja, Kreacja, Twórcze myślenie…
Kobieta tolerancyjna o wielu umiejętnościach,  pasjach i  zainteresowaniach...

Wymykam się wszelkim stereotypom, bo one odbierają nam skrzydła. 

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji.
Obecnie studentka na podyplomowym kierunku AROMATERAPII KLINICZNEJ na Akademii Górnośląskiej w Katowicach.
Prywatnie szczęśliwa żona i mama. Wielbicielka swojego Magicznego Ogrodu. To właśnie w nim regeneruję się po mojej mocno obciążającej psychikę pracy. Na szczęście  moja wcześniejsza praca w policji oraz w prokuraturze, nauczyła mnie skutecznego odcinania się od problemów i życiowych traum innych osób. Aby skutecznie pomagać innym muszę dbać o mój psychiczny dobrostan... 
Poza tym fanka aranżacji przestrzeni, wizażu, książki - koniecznie wersja papierowa!  Czyli interesuje mnie  wszystko to, co kolorowe i sprawia, że nawet w pochmurny dzień świeci słońce :)
Swojego czasu autorka wielu artykułów, które można było  systematycznie czytać w polskiej jak i obcojęzycznej prasie... Obecnie już brak czasu na pisanie, co niestety widać po moim blogu - upppsss . Ale wychodzę z założenia, że wolę czas poświęcić osobie potrzebującej i wykonać np. Zabieg Reiki wspomagający proces powrotu do zdrowia - bo to jest u mnie priorytetem,  a nie jakiś tam wpis na blogu, który potem bezczelnie przekopiują inni "zapominając" podać kto jest autorem skradzionego tekstu.. 

Zatem kim jestem ????
Niepoprawną optymistką, która potrafi zmotywować do działania
a przede wszystkim

Z POWOŁANIA Bioenergoterapeutka łącząca kilka dziedzin medycyny niekonwencjonalnej,
aby jak najskuteczniej pomagać potrzebującym. 


Kobieta spełniona i pasjonatka Współczesnej AstroNumerologii  wg systemu Sylwestra Chordeckiego oraz skuteczna Terapeutka Reiki, Chirurg Fantomowy - wyspecjalizowana w Zabiegach na odległość.  Nie osiadam na laurach, ale wciąż się rozwijam i podnoszę swoje kwalifikacje na licznych szkoleniach, warsztatach oraz studiach. Doskonaląc  w ten sposób swój warsztat pracy.

Moim życiowy przeznaczeniem jest PRACA Z ENERGIĄ, BIOENERGOTERAPIA oraz DOSTOSOWYWANIE, DAWNYCH, PRASTARYCH MAGICZNYCH RYTUAŁÓW do obecnych czasów.
Wszystkie te atuty mam wpisane zarówno w moją Mandalę Astrologiczną jaki i w Numerologiczny Pentagram Urodzeniowy. 
To właśnie planety miedzy innymi, w moim 12 Domu Astrologicznym sprawiają, że posiadam ogromną łatwość pracy w tym systemie i doskonale się sprawdzam jako EZOTERYCZNY ARCHEOLOG oraz TERAPEUTKA REIKI, Bioenergoterapeuta, chirurg fantomowy.  
  
Więc nie stanowi to dla mnie żadnych trudności, w dostosowywaniu Starych Rytuałów do obecnych czasów, do obecnie panującej energii... 

Celem moich działań jest ŁĄCZYĆ ROZMAITE SPOSOBY PRACY Z ENERGIĄ, by żyć zgodnie ze swoim przeznaczeniem, w pełni wykorzystując umiejętności, którymi obdarzyła mnie Góra.

Już na podstawie samej daty urodzenia jestem w stanie skutecznie wskazać Twoje  „życiowe potykacze”  oraz zaordynować właściwą receptę na nie.
Dzięki tej wiedzy będziesz mógł uwolnić się od swoich życiowych hamulców,  co spowoduje, że zaczniesz  realizować się na wyższym poziomie.   Posługując się Numerologią Współczesną wskazuję zarówno pozytywne jak i negatywne aspekty, które są wpisane w Twoją datę urodzenia.  Jeśli będziesz  tego wszystkiego świadomy, wówczas z powodzeniem zaczniesz kierować życiem tak, by spełniały się Twoje marzenia i Twoje życiowe cele.

Zarówno na     Zawodowym Profilu FBPrywatnym Profilu FB - jakoś chętniej tam się ujawniacie :),   kanale YT     ,  Kanale Instagram    , jak i tutaj  w dziale VIDEOBlog,  NUMEROLOGIA   umieszczam moje autorskie EZO PORADY na dany tydzień, co pozwala Tobie w jak najlepszym  zakresie wykorzystać w sposób pozytywny energetykę danego dnia.  

Zabiegami Reiki skutecznie pomagam osobom wrócić na swoją właściwą ścieżkę życiową. Harmonizuję i ustawiam czakry , oczyszczam z negatywnej energii  i wszelkich podczepień. Skutecznie pomagam w procesie powrotu do zdrowia, stawiam na nogi osoby z różnymi traumami życiowymi.
Zabiegami Reiki pomagam również zwierzętom.

Swoim profesjonalnym podejściem , wiedzą oraz umiejętnościami terapeutycznymi zaskarbiłam sobie serca wielu tysięcy zadowolonych osób, którzy wciąż wracają po kolejne trafne porady , wracają po skuteczne Magiczne Rytuały  lub na Oczyszczające i  dodające Poweru Zabiegi Reiki albo nieinwazyjną Chirurgię  Fantomową. 

Skutecznie motywuję do działania oraz pomagam zmieniać życie na lepsze.
ANIELSKI COACH <= tak o mnie mówią klienci heart

Prowadzę  również  Sklep Internetowy sklep-evahl.pl , gdzie można nabyć moje usługi.

Oraz Sklep www.dordze.pl  gdzie między innymi możesz nabyć NATURALNE KADZIDŁA I  ŚWIECE mojego autorstwa o Wysokiej Mocy Sprawczej, Amulety i Talizmany, które bez dodatkowych opłat OCZYSZCZAM I PERSONALIZUJĘ pod konkretnego klienta, który je zakupił – wszystko po to, by dany Rytuał mógł się odbyć dla Ciebie na jak Najwyższym Poziomie Energetycznym z jak Największą Skutecznością.


Specjalizuję się  w następujących dziedzinach:

 • Zabiegi Bioenergoterapeutyczne, Zabiegi Reiki oraz Chirurgia Fantomowa - są to Zabiegi na odległość dla ludzi oraz zwierząt
 • Personalizowanie Amuletów i Talizmanów na odległość
 • Oczyszczanie i doenergetyzowanie na odległość:  mieszkań, domów , pomieszczeń, Twojej życiowej przestrzeni
 • Rytuały odcinające , przywołujące i wzmacniające
 • AstroNumerologia
 • Wskazywanie Życiowych Przeszkód, które są wpisane w dacie urodzenia ORAZ podaje od razu antidotum na nie.
  Czyli na podstawie Twojej daty urodzenia podaję jakie Rytuały są dla Ciebie właściwe abyś mógł skutecznie realizować swoje Potrzeby, Plany i Marzenia
 • Zdrowie
 • Rodzina i przyjaciele
 • Wsparcie duchowe, motywator
 • Rozwój duchowy
 • Miłość i związki


Do mojej pracy wykorzystuję narzędzia :

 • Bioenergoterapię
 • Aromaterapię Kliniczną - wiedzę zdobytą na jedynych w PL profesjonalnych studiach na Akademii Górnośląskiej w Katowicach
 • Energia Reiki – Cudowną Uniwersalną Energię Życia 
 • Chirurgia Fantomowa
 • Współczesna Numerologia wg systemu Sylwestra Chordeckiego systematycznie zgłębiana u samego autora
 • Astrologia systematycznie zgłębiana u Merkurii czyli Anny Grzywaczewskiej- Ciuciura
 • Karty Anielskie, karty Tarot Snów, karty Lenormand
 • Magia świec 
 • Młynek Tybetański
 • Wahadełka
 • Koloroterapia

Moje certyfikaty, szkolenia i kompetencje ...

Po odkryciu Bioenergoterapii moje priorytety rozwoju zawodowego bardzo mocno się przewartościowały. 
Widząc, w jak cudowny sposób po Zabiegach Reiki zmienia się życie człowieka na wielu jego płaszczyznach, 
moja ścieżka edukacyjna również bardzo mocno się zmieniła. 

A jako ciekawostkę powiem Tobie, że  im  bardziej  broniłam się przed tym Reikowaniem, bo przecież co to za dziwaczne i niedorzeczne rzeczy !! - to los tym bardziej "kopał mnie po tyłku" 
abym w końcu weszła na swoją właściwą życiową ścieżkę z Bioenergoterapią ...
Czyli mój Numerologiczny Kod Wibracji Mistrzowskiej 11ki oraz 6ki zadziałał wyśmienicie. Jak nie chciałam słuchać swojej intuicji i uciekałam przed przeznaczeniem, to Góra zaczynała mi skutecznie podkładać nogi w ważnych wówczas dla mnie tematach, abym w końcu otworzyła nowy rozdział życia. 
I się zadziało.. los dawał do wiwatu i nie odpuszczał z negatywnymi doświadczeniami, a w przerwach cały czas podsuwał tematy Bioenergoterapii. 
W końcu z dużą rezerwą zaczęłam interesować się tematem Reiki i życie na nowo zaczęło nabierać kolorów...
Miałam duże szczęście, że trafiałam na właściwych, rzetelnych i odpowiedzialnych nauczycieli. 
Jak to mówią, właściwy Nauczyciel znajdzie się we właściwym momencie. 

Czy żałuję ??? - oczywiście że nie ! 

Wszystko czego do tej pory się nauczyłam  i doświadczyłam sprawia, że mogę skutecznie pomagać innym osobom. 
Studia, doświadczenia zdobyte podczas pracy w Wydziale Kryminalnym czy w Prokuraturze, moje osobiste przeżycia ( a wbrew pozorom, nie zawsze było cukierkowo)  - wszystko to  wykorzystuję również w mojej obecnej pracy. 
Bo do mnie zwracają się o pomoc osoby, z na prawdę  poważnymi życiowymi problemami i traumatycznymi przeżyciami.  
To są osoby, które mówią, że po rozmowie ze mną czują się dużo lepiej niż po spotkaniu ze swoim psychologiem.. 
To jest chyba najlepsza rekomendacja jaką można otrzymać. 
Dziękuję :) 

Ale aby była jasność !!!
Oczywiście nie umniejszam tutaj psychologom, bo uważam, że jest to BARDZO  potrzebny i wartościowy zawód.
I bardzo często w mojej praktyce zawodowej doradzam moim klientom, aby skorzystali również z pomocy psychologa czy nawet psychiatry. 
Bo Zabiegi Reiki DOSKONALE UZUPEŁNIAJĄ SIĘ  z leczeniem medycyny akademickiej! 

W wolnej chwili wstawię tutaj foto moich zawodowych certyfikatów i dyplomów 
mam nadzieję, że nastąpi to w miarę szybko ... 

 

Na koniec jeszcze ważna informacja dla Ciebie

Każdego dnia wykonuję bardzo wiele różnych Zabiegów i bardzo często kończę jeden Zabieg i od razu rozpoczynam następny, dla innej osoby.
Dlatego jeśli chcesz się ze mną skontaktować i przez dłuższy czas nie potrafisz się dodzwonić,  wówczas zalecam wysłać do mnie SMS – telefonów w trakcie wykonywania Zabiegów Energetycznych nie odbieram i nie oddzwaniam. 

To nie jest moja złośliwość, nie jest moja arogancja, brak szacunku czy pycha, ALE PO PROSTU JA JESTEM JEDNA, A WAS BARDZO DUŻO - A DOBA MA TYLKO 24h. , a to co mam wpisane w zawodowy terminarz ( i rodzina) jest święte. 
A że mój terminarz pęka w szwach od Waszych zleceń, to profesjonalnie realizując dane zamówienia ( robiąc Zabiegi Reiki lub jakiś Rytuał ) 
nie prowadzę wówczas rozmów telefonicznych z innymi osobami, tylko skupiam się na bieżącym energetycznym zadaniu. 
 

Zatem jeśli znajdziesz się w takiej sytuacji, że nie odbiorę od Ciebie telefonu, to proszę o cierpliwość i wyrozumiałość.
Zadzwoń ponownie za kilka chwil, lub napisz krótkiego sms. 

 

Moje przesłanie dla Ciebie:

Twoja podświadomość odpłaci Tobie z nawiązką.
Zatem myśl pozytywnie i skup się na tym co chcesz jeszcze osiągnąć w życiu , a nie na brakach …

Magicznie pozdrawiam
Dyplomowana Bioenergoterapeutka, Terapeutka Reiki oraz Chirurg Fantomowy.
Zakochana w Aromaterapii, Fitoterapii oraz Współczesnej AstroNumerologii
Eva HL.

 

Szanuj moje prawa autorskie i nie kradnij tekstu - podlinkuj, bo karma wraca... a Saturn i prawo PL  oraz UE w takich przypadkach jest srogim sędzią. Dziękuję.
Eva HL.