Numerologiczna 5 - Autorska publikacja na łamach gazety Natura & Zdrowie nr 03/2018

Numerologiczna 5 - Autorska publikacja na łamach gazety Natura & Zdrowie nr 03/2018

pt., 30/03/2018 - 17:06 -- EvaHL

INTELIGENTNA, ŻYWIOŁOWA I TWÓRCZA

Osobowość numerologicznej Piątki jest bardzo bogata i jednocześnie pełna sprzeczności. Swoją nieśmiałość doskonale tuszuje pozytywnym nastawieniem do świata, uprzejmością oraz kreatywnością. Elokwencja i spryt to jej wizytówka.

Spośród wszystkich Wibracji Numerologicznych Piątka jest najbardziej ruchliwa i niecierpliwa. Dla niej przeszłość i przyszłość jest bez znaczenie, liczy się tu i teraz. Nie lubi planowania, wiec bez trudu przychodzi jej spontaniczne zachowanie. Potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji. Chaos czy sytuacja stresowa, to dla niej żadne wyzwanie. Bez problemu poradzi, zaradzi oraz udzieli pierwszej pomocy. Przy numerologicznej Piątce serialowy MacGyver mógłby się wiele nauczyć.

Ten życiowy potencjał energetyczny Piątka przyniosła z wcześniejszego wcielenia, gdzie wówczas umierając młodo nie zdążyła pozałatwiać wielu swoich spraw. Dlatego w tym życiu  jest nieco niecierpliwa i wciąż się spieszy, bo podświadomie boi się, że znów czegoś nie zdąży załatwić…Dlatego w obecnym wcieleniu musi nauczyć się nieco wyhamowywać, by życie jej nie wyhamowało.

Piątka posiada niezwykle chłonny umysł. W lot potrafi uchwycić sedno jak i wszelkie drobne niuanse danego zagadnienia. Jest ciekawa i rządna przygód. Zmienna i dynamiczna. Jednak nie potrafi zbyt długo skupić się na jednaj sprawie. Natomiast bez większego problemu umie jednocześnie interesować się wieloma tematami, przez co traci energię i ulega „słomianemu zapałowi” Takie postępowanie niestety dyskwalifikuje Piątkę już na starcie i dużo trudniej odnieść jej sukces. Zatem powinna nauczyć się koncentracji, a swoją energię i liczne talenty wykorzystać na wytrwałą pracę w dziedzinie, którą sobie wybrała.

Wibracja Piątki, to osoba bardzo ruchliwa, bezpośrednia i spontaniczna. Bardzo łatwo zachęcić ją do działania, przez co daje się otoczeniu zmanipulować. To dusza tułacza z dużym poczuciem niezależności dlatego nie istnieją żadne kajdany, które mogłyby ją ograniczyć. Sprowokowana potrafi być zgryźliwa i agresywna, a ciętą ripostą bez pardonu zrani drugiego człowieka. Piątka jednak nie nosi w sobie zbyt długo urazy, a swoim negatywnym postępowaniem bardziej szkodzi sobie niż innym.

W towarzystwie Piątka jest bardzo pożądana. Łatwo nawiązuje kontakt z ludźmi, wprowadza powiew świeżej energii, dynamikę oraz dobry humor. Roztacza swój wewnętrzny magnetyzm przez co bez problemu potrafi znaleźć się w centrum zainteresowania. Piątka jest szczęśliwa gdy może się realizować. Wówczas swoim zapałem radością i entuzjazmem potrafi porwać za sobą tłumy. Ciemna strona Piątki umiejętnie wykorzystuje swój spryt i elokwencję do oszukiwania i wykorzystywania innych.

Zawodowo wibracja ta nie znosi papierkowej, nudnej roboty. Sprawdzi się tam, gdzie jest potrzebny bystry umysł, wyobraźnia, inicjatywa oraz umiejętność wpływania na otoczenie. Rutyna i brak silnych bodźców sprawi, że numerologiczna Piątka zamiast się rozrastać zacznie pikować w dół ku życiowej porażce. Wyzwaniem i zadaniem dla niej w tym życiu to pokazać, że rozwijając się wewnętrznie można zachować wolność i niezależność.

Piątkowy rodzic jest bardzo ugodowy i ustępliwy. Dzieciaka traktuje po partnersku i niechętnie stosuje wobec niego dyscyplinę. Jednak zdarzy mu się stracić cierpliwość i najzwyczajniej w świecie wybuchnąć.

W zdrowiu osoba piątkowa powinna zwrócić uwagę na swoje płuca, nie ulegać nałogowi tytoniowemu, natomiast nerwy i frustracje trzymać na wodzy. Aspekt narażenia Piątki na błędy specjalistów podpowiada, by konsultowała ona swoje schorzenia u kilku niezależnych lekarzy.

Eva Hejman –Lenga - numerolog
 

Tekst został opublikowany w marcowym wydaniu Natura & Zdrowie 03/2018

Foto: 

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie