Numerologiczna 3 - Autorska publikacja na łamach gazety Natura & Zdrowie nr 01/2018

Numerologiczna 3 - Autorska publikacja na łamach gazety Natura & Zdrowie nr 01/2018

wt., 06/02/2018 - 21:42 -- EvaHL

NUMEROLOGICZNA 3

Utalentowana, żywiołowa i elokwentna.

Inteligentna, ambitna i z bogatą wyobraźnią . Mistrz syntezy i kreacji. Jej wrodzony wdzięk i wyrafinowanie sprawiają, że jest pożądana w każdym towarzystwie. Mnogość talentów sprawia, że Trójce ciężko jest wybrać właściwą drogę, a co dopiero na niej dłużej wytrwać.

Trójka posiada wiele talentów i może bardzo wiele rzeczy wykreować, może wymyślać ALE niestety patrząc na graficzny zapis Trójki, stanowi ona  połowę  8-ki, więc nie posiada siły na realizację swoich pomysłów. Najlepiej będzie prosperować, gdy będzie sprzedawać ideę, myśl, koncept itd.
Trójka schodzi na ten świat po to, by wyreżyserować lub też zainicjować jakieś rzeczy. Ona ma wpływać, odkrywać i tworzyć czy też reżyserować dany świat. Dlatego też ma tej kreatywności więcej.. Poza tym by Trójka  mogła kreować i realizować się,  zazwyczaj jest wizualnie  atrakcyjna- A TO WSZYSTKO PO TO, by spełniać swoją życiową misję i wpływać na ludzi.
Trójka posiada większy wpływ na osoby ALE jednocześnie im więcej tych Trójek ma w swoim Pentagramie Urodzeniowym, to przeważnie posiada większy upór i bardziej jest zapatrzona w siebie. Przy wielu Trójkach w dacie urodzenia jest również ten aspekt, że może ona posiadać zbyt duże  poczucie własnej wartości. Jest bardziej inicjatorem niż wykonawcą, więc wiele rzeczy może zaczynać, a gorzej będzie z doprowadzeniem ich do końca. Zatem Trójki powinny pracować nad swoją koncentracją, oraz silną wolą.
Trójka potrzebuje widowni i aplauzu, więc doskonale realizuje się w aspektach twórczych i artystycznych. Dlatego też wiele rzeczy możesz robić na pokaz, gdzie będzie miała gwarancję, że ktoś to zauważy i oceni/ doceni. Takie sytuacje będą dla niej motorem do działania.
W sensie zawodowym Trójka powinna budować swoje nazwisko, swoją markę, gdzie jej nazwisko powinno występować w nazwie firmy, co zagwarantuje jej jakość. Jeśli praca nie stanowi dla niej źródła radości, to wówczas traci swoją radość i zapał, i dość szybko staje się leniwa i niesolidna.
To mistrz syntezy ALE i zamieszania. Lubi się lansować, stwarzać pozory bogactwa, wpływowości. Czasami może zbyt wiele obiecywać, a jeśli posiada jeszcze w swoim Pentagramie Urodzeniowym kod 1/6 to niestety, będzie musiała tego słowa dotrzymywać. Dlatego czasami dobrze jest zejść na ziemię.

Jeśli Trójka jest w Podświadomości Ukrytej, to pojawia się aspekt świetnego syntetyzowania faktów, ALE uważać by nie zapędzić się w nadinterpretację. Trójka w tym miejscu pokazuje, że może się również aktywować gadulstwo.

Z racji dużego i pojemnego serca wcale nie jest zobligowana do bycia tylko w jednym związku. A partnera musi być stać na luksusowe życie 3-ki, więc byle kogo to ona sobie nie weźmie oraz za nikogo nie będzie pracować. Oczywiście zadba należycie o rodzinę i dzieci ALE jeśli miałaby mieć partnera ciamajdę, to prędzej go pogoni, i znajdzie sobie pana, który będzie ją traktował jak księżniczkę.  Mężczyzna z Trójką, to też „księciunio”, który z wyrachowania może wziąć sobie mniej atrakcyjną dziewczynę, by to ona za nim biegała i mu służyła.  On natomiast celowo będzie flirtować i uwodzić inne kobiety, by tamta miała się  na baczności.

Trójkowy rodzic niestety ma tendencję do nadmiernej pobłażliwości wobec swoich dzieci. Może się to brać stąd, że jego liczne obowiązki towarzyskie nie pozwalają mu w pełni oddać się życiu rodzinnemu. Jednak nie przeszkadza mu to w okazywaniu czułości i delikatności wobec najbliższych .

W zdrowiu Trójka powinna dbać o profilaktykę, skórę, dobrej jakości jedzenie oraz odpowiednie dawkowanie lekarstw.

Eva Hejman-Lenga
www.evahl.pl

Materiał opublikowany na łamach gazety Natura & Zdrowie nr 01/2018

 

Foto: 

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie