Numerologiczna 2 - Autorska publikacja na łamach gazety Natura & Zdrowie nr 12 2017 (1)

Numerologiczna 2 - Autorska publikacja na łamach gazety Natura & Zdrowie nr 12 2017 (1)

wt., 06/02/2018 - 21:36 -- EvaHL

NUMEROLOGICZNA  2

EMPATYCZNY  DYPLOMATA I POMOCNY MEDIATOR

Dwójka szanuje sobie spokój i  nie pcha się na tapetę. Odpowiada jej rola szarej eminencji. Jest bardzo wyrozumiała ALE  zmuszona przez los potrafi swojego oprawcę zmielić na proch. Osoba raczej oszczędna i nie żyjąca ponad stan. Lubiana i w pełni akceptowana.

Spotykając na swojej drodze osobę Dwójkową wiedz, że jest to przeważnie osoba nieśmiała, prostoduszna, spokojna , o pokojowym nastawieniu do drugiego człowieka.  Ta skromność i chęć przebywania w cieniu innych daje jej tę przewagę, że doskonale wie co się wokół niej  dzieje. Dlatego jest niezastąpionym mediatorem , gdzie doskonale wykorzystuje swoją wrodzoną dobroć, zdobytą mądrość  oraz empatyczność. Świetnie potrafi załagodzić wszelkie spory oraz podnieść  na duchu nie jedną osobę. Swoją postawą, nawet do  najbardziej chaotycznego otoczenia , potrafi wprowadzić spokój i harmonię. Ale paradoksalnie pod tą maską spokoju skrywa się człowiek bardzo nerwowy, podejrzliwy i niestały. Atakowany zawsze wycofuje się i zamyka się w sobie – ale to wszystko do czasu. Jak już ktoś przekroczy tę jego ostateczną granicę , bez pardonu wytacza najcięższe działa i jawnie niszczy swojego oprawcę.

Dla Dwójki funkcjonowanie w cieniu innych osób jest bardzo pozytywnym aspektem .  Nie chodzi tutaj o ukrywanie się , czy tego podobne historie, ale po prostu o to, że Dwójka raczej nie informuje co się dookoła niej dzieje. Zachowuje zdecydowaną dyskrecję i dyplomację, by za dużo nie powiedzieć. Woli również więcej rozmawiać o innych niż o sobie. Kompletny brak  potrzeby bycia na świeczniku … Bez problemu potrafi dochować tajemnicy, a wiąże się to z jej wcześniejszymi wcieleniami, gdzie dusza wybierała rolę  Arcykapłana  lub Kapłanki. Dlatego też w obecnym życiu, Dwójka wiedzie życie szarej eminencji, gdzie może spełniać się jako sekretarka szefa i będzie funkcjonować z dala od splendoru.  I w tym momencie wyjaśnia się, dlaczego Dwójki  w pracy się nie awansuje, i pomimo bardzo dużej ich wiedzy i umiejętności, otoczenie raczej skupia się nad wyhamowywaniem Dwójki w każdym aspekcie , nie tylko zawodowym.  Otoczenie boi się by Dwójka nie zaszła dalej niż oni, dlatego sukcesywnie potrafią umniejszać jej zasługi oraz odwodzić od realizacji swoich celów.

Dwójka posiada wiele talentów. Posiada cechy idealnego pracownika: zdyscyplinowana, posłuszna , lojalna, dąży do perfekcji.  By Dwójka stała się spełniona i szczęśliwa, powinna być częściej chwalona, co doda jej odwagi do działania i bez problemu wówczas będzie  stawiać czoła nowym wyzwaniom.  Musi pracować nad wzrostem poczucia własnej wartości, co jest niezwykle trudne , bo przecież otoczenie silnie umniejsza jej zdolnościom i umiejętnościom – w ten sposób mają nad Dwójką kontrolę i pewność, że Dwójka ich nie przeskoczy.

Rodzice Dwójkowi są bardzo wyczuleni na krzywdę swoich dzieci , dlatego potrafią skrycie „umilić” życie delikwentowi, który ośmielił się źle potraktować  ich syna czy córkę…. W miłości Dwójka nie zawsze potrafi mówić o swoich uczuciach ALE za to jest bardzo oddana oraz potrafi wiele poświecić dla tej drugiej osoby. Niestety zaleta ta jednocześnie jest wadą, bo Dwójka daje się zdominować i wykorzystywać.  Ten aspekt  usługiwania i poświęcania się dla drugiego człowieka został wyniesiony z wcześniejszych wcieleń, gdzie szanowna Dwójka wiodła życie niewolnika. Dlatego w obecnym wcieleniu, to usługiwanie innym i życie w cieniu daje jej poczucie bezpieczeństwa.

W zdrowiu Dwójka powinna zwrócić uwagę na podwójne organy, kobiece i męskie sprawy, stawy, płuca, nerki czyli wszystko to co podwójne.

Eva Hejman-Lenga
www.evahl.pl

Tekst został opublikowany na łamach gazety Natura & Zdrowie nr 12/2017

Foto: 

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie