Biały howlit - tarcza przeciwko agresji - Autorska publikacja na portalu internetowym "Kobieta Wie Lepiej" 01.12.2014r.

Biały howlit - tarcza przeciwko agresji - Autorska publikacja na portalu internetowym "Kobieta Wie Lepiej" 01.12.2014r.

śr., 09/12/2015 - 11:06 -- EvaHL

Obecnie żyjesz  w czasach, gdzie „człowiek, człowiekowi wilkiem” . Niestety, ale taka prawda, że wokół Ciebie  pełno jest osób, które tylko czekają na Twoje potknięcie i niepowodzenie. A ci bardziej „zaradni” usiłują kopać pod Tobą dołki i jednocześnie klepać Cię po plecach. Zapewne przynajmniej raz w życiu spotkałaś się z taka sytuacją. Przykre, ale prawdziwe.

Biały Howlit jako tarcza przeciwko agresji.
W bardzo prosty sposób możesz sobie pomóc , by ustrzec się przed agresją skierowaną przeciwko Tobie. Zakup sobie Biały Howlit. Jest to minerał z grupy krzemianów o mlecznej barwie, często poprzecinany drobnymi ,ciemnobrązowymi lub czarnymi paskami /żyłkami . Kamień ten posiada silne właściwości ochronne, dlatego warto go nosić przy sobie J

Właściwości Białego Howlitu
- budzi Twoją intuicję, przez co trudniej jest Ciebie zmanipulować i oszukać
- przyspiesza karierę, sukces oraz osiągnięcie prestiżu zawodowego
- korzystnie wpływa na pamięć , łączy moc rozumowania ze zdolnością obserwacji i cierpliwości, dlatego jest świetny dla osób uczących się
- mobilizuje do nauki i poznawania
- chroni przed sennymi koszmarami
- pochłania agresję skierowaną przeciwko Tobie
- odcina energię wrogów
- ułatwia relacje z osobami starszymi, które często nie są zbyt Tobie przychylne
- dodaje autorytetu oraz powagi

Zapewne najczęściej, to właśnie w pracy, spotykasz się z nieprzyjaznym traktowaniem Twojej osoby przez kolegów, czy nawet szefa. W takiej sytuacji podrzuć ten kamień na biurko koleżanki, która uprzykrza Ci życie . Wówczas jego energia sprawi, że żadna intryga nie dojdzie do skutku, a  kłamstwo odnośnie Twojej osoby , koleżance nie przejdzie przez gardło, lub będzie to robić bardzo nieudolnie i sama się skompromituje ;)

Idąc na spotkanie biznesowe, czy też randkę również możesz skorzystać  z dobrodziejstwa Białego Howlitu. Kamień ten uchroni Cię przed nieczystymi intencjami . Partner nie będzie w stanie Cię zmanipulować , a Ty ustrzeżesz się, być może i życiowego błędu. Zabierając kamień ze sobą na spotkania, dobrze gdybyś umieściła go  w białym lub fioletowym woreczku.

Jak przygotować kamień by odpowiednio zadziałał.
Biały Howlit, by spełnił swoje zadanie, musi być odpowiednio przygotowany, a przede wszystkim oczyszczony.  Jak to zrobić ??
- zakupiony kamień zasyp solą a następnie zalej wodą
- po 24 godzinach opłucz go pod bieżącą wodą i pozostaw do wyschnięcia
Po tym zabiegu kamień posiada najsilniejsze działanie

Ważne: Aby kamień mógł Cię chronić i wspierać z dużą skutecznością przez cały czas, warto go od czasu do czasu oczyścić, a w szczególności po „trudniejszych”  spotkaniach.

Życzę samych pomocnych i życzliwych osób wokół.
Pozdrawiam
Eva HL.

Foto: 

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie