Świeca Zielono-Złota

Świeca Zielono-Złota

wt., 04/03/2014 - 11:41 -- EvaHL

Kolor złoty jest symbolem Bogactwa, Dobrobytu oraz obietnicą lepszych czasów –wspomaga odnieść Sukces i Powodzenie.
Kolor zielony przywołuje Energie Prosperity, Spełnienia oraz Samorozwoju

Zielono-Złotą świecę możemy palić w intencji:

  •  przyciągnięcia do nas bogactwa; przyciągnięciu pomocnych , interesujących  ludzi; wygranej w konkursie lub przetargu – tam gdzie możemy uzyskać jakiekolwiek honorarium;
  • poprawy naszych finansów;
  • w intencji dobrej inwestycji lub lokowaniu pieniędzy
  • pozytywne transakcje bankowe, które mają zakończyć się otrzymaniem pożyczki
  • ochrony naszego majątku; jeśli zauważyłaś, że Twoje pieniądze za szybko się „rozchodzą” – po prostu „uciekają Ci przez palce”
  • w powodzeniu rozpoczętego przedsięwzięcia na większą skalę;  kiedy obieracie nowy kierunek w życiu;
  • w intencji uzdrowienia i wzmocnienia  swojej aury
  • jeśli chciałbyś przyciągnąć do siebie dobrą pracę lub też dostać awans w pracy, przyciągnąć do siebie prestiżowe stanowisko
  • podnosi na duchu oraz pomaga pozbyć się depresji;

Na koniec należałoby wspomnieć , że do wszelkich rytuałów najlepsze są świece z naturalnego wosku pszczelego, które są barwione w masie, dzięki czemu żądany kolor jest nie tylko na zewnątrz świecy , ale i w środku .  Świece te są wolne od negatywnej energii, dzięki czemu posiadają bardzo wysokie wibracje Mocy Sprawczej , które silnie wzmacniają każdy rytuał, by mógł się on odbyć, na jak najwyższym poziomie energetycznym. Czego niestety nie można oczekiwać od ogólnodostępnych świec  parafinowych , które są produktem ropopochodnym o niskich wibracjach.

Jeśli interesuje Cię zakup mojej autorskiej świecy  z naturalnego wosku pszczelego w kolorze Zielono-Złotym, która doskonale sprawdza się przy intencji Dobrobytu, Finansów, Zawodowych Sukcesów i Wysokiego Prosperity
zapraszam do Sklepu Dordże <= tutaj kliknij

Jeśli chcesz zakupić naturalne świece dobrej jakości, wolne od negatywnej energii to zapraszam Cię pod ten link ŚWIECE NATURALNE .
Wszystkie Świece, Amulety czy Kadzidła zakupione w tym sklepie, W GRATISIE osobiście personalizuję dla Kupującego,
aby Jego intencje zadziały się z jak Najwyższą Mocą Sprawczą.

Magicznie pozdrawiam
Dyplomowana Bioenergoterapeutka, Terapeutka Reiki oraz Chirurg Fantomowy.
Zakochana w Aromaterapii, Fitoterapii oraz Współczesnej AstroNumerologii
Eva HL.

PS. Szanuj moje prawa autorskie i nie kradnij tekstu - podlinkuj, bo karma wraca... a Saturn i prawo PL w takich przypadkach jest srogim sędzią.

Kategoria: 

Komentarze

Wysłane przez Anonim (niezweryfikowany) w
Ewa,a czy można palic jednocześnie dwie złote świece ale w różnych intencjach? Czy lepiej jedna świece z dwiema intencjami? I czy dzien tygodnia ma znaczenie?

Wysłane przez EvaHL w
Z całą pewnością drogi Anonimku należy trzymać się zasady - jedna świeca = jedna intencja, możesz dodatkowo wzmocnić ich moc i napisać na nich np. wykałaczką daną intencję i swoje imię + datę ur. Co do dni tygodnia - one również są w magii ważne , ale to zależy od intencji, ważne również planety jak i godziny itd... - to już sprawy zaawansowane ... jednak bardziej proponuję się skupić na odpowiedniej fazie księżyca - obecnie księżyca przybywa, więc czarujemy na to co chcielibyśmy aby do nas przyszło , wzrastało, powiększało się ... W kolejnych moich wpisach na pewno te tematy również przybliżę :)

Wysłane przez Kasia (niezweryfikowany) w
Dzisiaj czwartek i księżyca przybywa czyli dobry czas na rytuał przyciągania pieniędzy? Dobrze myślę ?

Wysłane przez Tatiana (niezweryfikowany) w
Witam ja niestety nie mam możliwości siedzenia godzinami by świeca się wypaliła czy jak zgasze ja po 15 min to tez ja mam po rytuale zakopać czy powtarzać te rytuały no. co czwartek zanim się całkiem sama spali...

Wysłane przez EvaHL w
... a kto Tobie powiedział, że musisz siedzieć godzinami aż się świec wypali ??? przy świecy siedzisz i bardzo intensywnie myślisz o intencji przez jakieś 15 min. potem spokojnie możesz zająć się swoimi sprawami ALE w tyle głowy niech CI ta intencja kołacze... Jeśli świeca jest duża , to spokojnie możesz ją podzielić ostrym nożem na mniejsze części, i zawsze wypali Ci się do końca ...... trzeci sposób, to palenie świecy przez kilka dni z rzędu w tej samej intencji - byleby w tym czasie faza Księżyca się zgadzała tzn. by był rosnący ... poza tym jak musisz np. wyjść z domu , to świecę możesz zanieść do wanny czy brodzika i dodatkowo postawić bezpiecznie w metalowym naczyniu ... Świeca musi spalić się do końca . Magicznie pozdrawiam ..

Wysłane przez Marzena (niezweryfikowany) w
Dobry wieczór Pani Evo. Dzisiaj zaczęłam Rytuał z złoto zielona świecą. Wypaliłam jedną kulkę i tak codziennie będę wypala po jeden kulce. W objaśnieniach jak wykonać rytuał pisze Pani żeby na świecy wyryć afirmacje. Zastanawiam się jak na takiej małej kulce napisać to wszystko czego potrzebuje. Napisałam na kartce i po prostu jak świecą się paliła przeczytałam ja. Czy tak może być? Mam nadzieje ze może :). Czy ta świece jest dobrze połączyć ze świecą w innym kolorze? Jeśli tak to w jakim i jak wtedy afirmować? Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na odpowiedz

Wysłane przez EvaHL w
Witam Pani Marzeno!! Intencja spisana na kartce - doskonałe i skuteczne rozwiązanie, z którego również korzystam. Do danej świecy MUSI BYĆ ZAWSZE JEDNA INTENCJA !!! ... Co do wzmocnienia rytuału finansowego warto użyć do świecy Zelono-Złotej świece naturalne Fioletową oraz Pomarańczową.... Niech się dzieje !!! Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Strony

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie