Rytuał przyciągający Pieniądze :)

Rytuał przyciągający Pieniądze :)

śr., 09/07/2014 - 12:37 -- EvaHL

Podzielę się z Wami rytuałem , który pomaga przyciągnąć Pieniądze oraz osiągnąć sukces finansowy. Poza tym jest to również sposób na wykonanie swojego osobistego amuletu do przyciągania pieniędzy smiley .  Znalazłam go kilka lat temu na stronie u wróżki Joanny – czarownicy , jak mówi o sobie smiley . Rytuał sprawdziłam niezliczoną ilość razy na sobie – działa :)

 Rytuał najlepiej wykonać w czwartek , a jego moc niech  wzmocni Księżyc w fazie rosnącej ….

Zatem bierzmy się do pracy, sprawdź czy księżyc jest w odpowiedniej fazie,  i pomóż nieco swojemu losowi smiley

Przygotuj sobie :

  • Naturalną Świecę Zielono-Złotą 
  • zioło :bazylię (położysz ją obok świecy , lub możesz ją spalić w płomieniach świecy na początku rytuału)
  • kamień, który od momentu zakończenia rytuału stanie się Twoim osobistym amuletem , który będzie mieć za zadanie   przyciągnąć pieniądze ( po dokonaniu rytuału przechowuj go w portfelu )
  • pieniądze, najlepiej grube nominały, bo przecież chcemy aby  właśnie takie do nas przyszły ;)

A teraz najważniejsze:               
Wyobraź sobie taką ilość pieniędzy, jaka potrzebujesz, oraz na co konkretnie ją przeznaczysz. Ważne aby cel był konkretny – w przeciwnym razie czar nie wyjdzie. Także skup się na wizualizacji tego celu, zapal świecę,  a następnie wypowiedz następujące zaklęcie:

„ Daj mi pieniądze, bym mogła żyć wygodnie,
Przynieś mi dosyć wiele pieniędzy do mnie

Potrzebuję pieniędzy, których oczekuję,
Bym mogła z nich większy dokonać użytek.

Jestem dobrą osobą, zasługująca na te pieniądze,
Tak więc podaruj mi je – by me życie stało się wesołe i pogodne.”
 

Po zakończonym rytuale resztki świecy, oraz bazylię ( o ile jej nie spaliłaś ) oddaj Matce Ziemi tzn. zakop, lub wrzuć do rzeki. ALE NAJLEPIEJ ogarki z tego rytuału zakopać jest na własnej posesji, własnej działce, lub pod oknami swojego domu/mieszkania.
Kamień, który od teraz stał się Twoim amuletem przechowuj w miejscu, gdzie masz pieniądze, lub po prostu włóż go do portfela.
Pieniądze, które brały udział w czarowaniu, schowaj do portfela i postaraj się nie wydać  ich przez kilka dni - nich ich magiczna energia zakotwiczy się w Twoim portfelu.

Do tego rytuału polecam naturalną świecą Zielono-Złotą o Wysokiej Mocy Sprawczej, którą dodatkowo w cenie usługi specjalnie dla Ciebie personalizuję, aby Twój rytuał wykonał się z jak najwyższą Siłą Spełnienia.
Świecę zakupisz  pod tym linkiem
ŚWIECA ZIELONO- ZŁOTA

Polecam również przeczytać moje magiczne wskazówki odnośnie portfela, w którym przechowujesz swoje pieniądze i karty płatnicze. 
Ten bardzo inspirujący tekst znajdziesz na moim blogu pod tym linkiem =>>
Jak zaczarować swój portfel 

Pamiętaj, że Ty też zasługujesz na Piękne i Szczęśliwe Życie !
i nie zapominaj, aby zapobiegawczo robić Rytuały Odcinające i Oczyszczające. 
W ten sposób świadomie zadbasz o miejsce dla Energii Dobrobytu i Spełnienia.

Więcej o tym jak zadbać o czystość swojej energii
możesz poczytać na mojej stronie pod tym linkiem => => 23 sposoby na Energetyczne Porządki w Twoim życiu - oczyszczenia i odcięcia | Twój Magiczny Zakątek - EvaHL 


Niech się zadzieje !!!

Magicznie pozdrawiam
Dyplomowana Bioenergoterapeutka, Terapeutka Reiki oraz Chirurg Fantomowy.
Zakochana w Aromaterapii, Fitoterapii oraz Współczesnej AstroNumerologii
Eva HL.

 

PS. Szanuj moje prawa autorskie i nie kradnij tekstu - podlinkuj, bo karma wraca... a Saturn ( i prawo PL) w takich przypadkach jest srogim sędzią.

 

Kategoria: 

Komentarze

Wysłane przez renia w
Swieca ma sie spalic cala? Co zrobic z zielem?Pieniedzy chyba nie spalic ,co?Jutro,ale tak wieczorem? Kamien jakis specjalny?

Wysłane przez EvaHL w
Reniu więc tak : - świeca ma się spalić do końca - zioło wraz z pozostałością po świecy oddajesz Matce Ziemi , czyli zakopujesz lub wrzucasz do rzeczki ... - pieniądze chowamy do portfela - kamień - taki który Tobie się podoba - z rytuałem nie musisz czekać do wieczora, jak poczujesz że masz go zrobić w południe - tak zrób :)

Wysłane przez Agga (niezweryfikowany) w
Rytuał bardzo fajny, podoba mi się, ale jedna rzecz mnie niepokoi.... Kogo prosimy o te pieniądze? Kto jest odbiorca przekazu? Jestem uwazna na to, by nie zrobic sobie jeszcze dodatkowej bidy. Wiadomo - biednemu zawsze wiatr w oczy i dwa razy po pupie ;-)

Wysłane przez EvaHL w
Agga - bardzo mądre pytanie :) swoją prośbę możesz skierować do swojego Anioła Opiekuna - On już będzie wiedzieć co z tym zrobić :) przy magii zawsze proszę o pomoc mojego Anioła , by mnie wspomagał i chronił ... miłego czarowania :)

Wysłane przez Antosia (niezweryfikowany) w
A skąd wiedzieć kto jest Opiekunem? Może głupie pytanie ale dopiero zaczynam :)

Wysłane przez Agiatis (niezweryfikowany) w
Działą sprawdzony na mnie również ;)

Wysłane przez Aga (niezweryfikowany) w
zrobiłam i działa :) chociaż nie do końca czekałam "kilka dni" , bo część z pieniążków wzięłam wcześniej na zakupy ( położyłam wszystkie jakie miałam ;) ) to i tak działa :) w ciągu dwóch dni "przyniósł" mi 300zł ,zupełnie niespodziewanych i nic z tych rzeczy, że "i tak by były" ; 50 zł "znalazłam" na środku centrum handlowego idąc do kina ( i nikogo obok ) , a na drugi dzień w prezencie dostałam 250zł . Ani jedno ani drugie nie zdarza mi się raczej ;) do tej pory :)

Wysłane przez EvaHL w
GRATULUJĘ , prawda że się sprawdza :):):) i życzę by kolejne rytuały były również skuteczne dla Ciebie !!!

Wysłane przez Marianna (niezweryfikowany) w
A czy świeca musi być zwykła czy może być zapachówa? A bazylia ma być swieza czy może być suszona?

Wysłane przez EvaHL w
... ważny jest kolor świecy - natomiast zapach , jeśli Ci tylko taki odpowiada , to możesz użyć świecy zapachowej ALE o właściwym kolorze . Bazylia - możesz użyć suszonej - owocnego rytuału !!!!!! Magicznie pozdrawiam !

Wysłane przez Internauta (niezweryfikowany) w
Z przykrością stwierdzam że to NIE DZIAŁA.... Zrobiłem wszystko tak jak napisane, z pełną świadomością i dobrymi chęciami. Niema żadnego efektu jak na razie...a mija już któryś dzień z kolei. Co więcej paliwo się skończyło w aucie, zatankowałem i zostało mi 20zł w portfelu. hmmm... Znacie jakieś inne sposoby aby przyciągnąć do siebie duże pieniądze?

Wysłane przez EvaHL w
Przykro mi drogi Internauto , że nie zamanifestowało się w tak krótkim czasie jakbyś chciał... może należy rytuał powtórzyć , ale z nieco bardziej wyciszonym umysłem i większym skupieniu ... Magicznego dnia życzę i niech się zadzieje wszystko to co najlepsze dla Ciebie :) !!

Wysłane przez Gienia (niezweryfikowany) w
Wejdź na pracuj.pl. Tamten czar z ogłoszeniami jest świetny. W ciągu tygodnia zarobiłam 1000 zł w pracy zarobkowej bo znalazłam. To najlepszy czar jaki znam portal z praca

Wysłane przez ona (niezweryfikowany) w
Witam, moze zadam dosc glupie pytanie ale nie chce wyjsc na chciwa jesli chodzi o kwote ktora potrzebuje. tak naprawde potrzebuje duzej kwoty pieniedzy na jeden konkretny cel (oddanie długów) :( i tylko na tym mi zalezy, nie potrzebuje ich aby dobrze mi sie zyło ale poprostu spokojnie psychicznie. Czy lepiej poprosic Anioła o duzą sume czy jednak mniejsza zeby zadziałalo? Pozdrawiam serdecznie

Wysłane przez EvaHL w
dobrobytu we wszechświecie jest dużo i starczy dla każdego. Prosząc o coś w magii, zawsze musisz dobrze zdefiniować co chcesz , bo to właśnie otrzymasz... możesz poprosić o odpowiednią kwotę, by móc pospłacać wszelkie zobowiązania finansowe , oraz by starczyło na zaspokojenie Twoich potrzeb. Przecież Twoje życie i potrzeby są równie ważne... siebie również powinnaś wynagradzać - wówczas dopiero zapanuje równowaga... prosząc o duże pieniądze - magia również zadziała :) Życzę udanego rytuału, a może należałoby odblokować energię w tym aspekcie Zabiegami Reiki ??

Wysłane przez EvaHL w
Zabieg Reiki , to uzdrawianie nie tylko ciała , ducha czy umysłu, ale również uzdrawianie przeszłości oraz wpływanie na przyszłość ( zabiegi intencyjne) . Dokładniej o Energii Reiki możesz poczytać na mojej stronie w zakładce :REIKI , pod tym linkiem http://www.evahl.pl/reiki . Miłego czytania . W razie wątpliwości proszę pytać :)

Wysłane przez Karolina (niezweryfikowany) w
Witam Czy musze cały czas siedzieć przy świecy aż się spali?

Wysłane przez EvaHL w
Witam na mojej stronie Pani Karolino :) co do świecy - to dobrze by było trochę z nią posiedzieć i pomedytować nad intencją, zwizualizować ją . Także to nie może być tak, że zapalamy świecę i idziemy na serial... by magia się dopełniła, należy przy tej palącej się świecy trochę pomedytować, wyciszyć się , a nóż-widelec Góra właśnie podczas takiej wizualizacji , podeśle nam pomysł , by przybliżyć się do spełnienia marzenia :):):) Udanego rytuału życzę !!!! Pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Beata (niezweryfikowany) w
Witam, mam pytanie. Czytałam na jednej ze stron, że takie rytuały mogą być niebezpieczne- dostaniemy, to o co prosiliśmy, ale będziemy musieli dać coś w zamian, np. można stracić zdrowie itp. Mogą też być efekty uboczne. Co Pani na to?

Wysłane przez EvaHL w
Witam Pani Beatko w Nowym Roku odpowiem krótko : wszystko siedzi w naszej głowie, jeśli Pani wierzy że tak jest , to rzeczywiście ściągnie sobie Pani tę negatywna energię do swojego życia. Ściągnąć ją jest bardzo łatwo - dużo trudniej jest się jej pozbyć. Wszelkie negatywne zdarzenia w naszym życiu, to przeważnie efekt uprawianego czarnowidztwa, lub negatywna energia zawiści , zazdrości wysyłana przez innych ludzi z otoczenia . Z całą pewnością należy dokładnie doprecyzować intencję rytuału - to jest kluczowe w całej magii ;) Zatem na ten Nowy Rok życzę Pani samych pozytywnych chwil w życiu oraz udanych, owocnych rytuałów :):):) Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Dawid (niezweryfikowany) w
Czy to zioło to musi byc bazylia?? Czy mogą byc np.liscie laurowe??? Pozdrawiam

Wysłane przez EvaHL w
W zastępstwie za bazylię można użyć liścia laurowego, który również ma właściwości przyciągające pieniądze :) . Udanego rytuału !!!!

Wysłane przez Mariusz (niezweryfikowany) w
Witam. Szukając odpowiedniego rytuału trafiłem na Pani stronę i czytając pytania jakie zadają inni postanowiłem również napisać. Urodziłem się w domu, gdzie nigdy nie było dość pieniędzy by wystarczyło na wszystko, więc żyliśmy baaaardzo skromnie. Dorastałem w przekonaniu, że życie ma tym przysłowiowym minimum będzie również moim udziałem. Teraz jestem już człowiekiem dorosłym i niestety również nie mogę przyciągnąć do siebie pieniędzy. Ciężko pracuję. Jestem człowiekiem oszczędnym (ale nie kutwą) a mimo to egzystuje na przysłowiowej krawędzi ubóstwa. Nie jestem ezoterykiem ale moja podświadomość mówi mi, że ten stan rzeczy spowodowany jest moim wewnętrznym przekonaniem, iż wielkie pieniądze są przeznaczone dla innych a nie dla mnie. Jak mogę pozbyć się tego przekonania? i jak przestawić mój samokoncept tak, aby moja podświadomość zakodowała sobie iż ja też zasługuje na życie w szczęściu i dobrobycie. Jak mogę pozbyć się tych blokad. Od pewnego czasu stosuje odpowiednie afirmacje pisane codziennie 21 razy przez 21 dni i staram się wizualizować sobie pieniądze ale czuje, że moje wewnętrzne przekonania są tak głęboko zakorzenione w mojej podświadomości, iż blokują one działanie tych rytuałów. Proszę o radę jak mam sobie z tym poradzić bo sam nie daje sobie z tym rady. Pozdrawiam serdeczne i wysyłam do Pani dobrą energie. Mariusz

Wysłane przez EvaHL w
to co Pan opisuje, to kody, które zostały w Pana "wgrane" przez rodziców już w dzieciństwie. Są one bardzo mocno zakodowane i zakorzenione w Pańskiej podświadomości. Niestety ale ciężko będzie Panu samemu poradzić sobie z tym problemem . Fakt - odniósł Pan ogromny sukces uświadamiając sobie problem i podjęcie próby, by przezwyciężyć ten aspekt... Osobiście w takich przypadkach doradzam Zabiegi Reiki z odpowiednią intencją, oczyszczaniem i wgrywaniem nowych kodów. Być może posiada Pan w swojej dacie urodzenia jeszcze inne kody, jak np. aspekt dawnych przysiąg, przysiąg z poprzednich wcieleń - one również potrafią silnie poblokować życie nie tylko w sferze finansowej ... Jeśli będzie Pan chciał skorzystać z mojej pomocy - zapraszam do kontaktu przez zakładkę KONTAKT. Magicznego weekendu życzę !!

Wysłane przez blka (niezweryfikowany) w
A może warto skorzystać z tradycyjnej metody o naukowo potwierdzonej skuteczności - psychoterapii? Trudności finansowe mogą być efektem kłopotów natury emocjonalnej. Trudności we współpracy, lęk, bezradność.... wszystkie mogą prowadzić do problemów finansowych. Palenie świec, oczekiwania, że efekt będzie natychmiastowy - to dobiero zagadka dla psychoterapeuty. Powodzenia!

Wysłane przez EvaHL w
żeby Pani wiedziała ilu psychoterapeutów korzysta z moich usług Reiki i magii świec. Oni sami potwierdzają , że mamy bardzo dużo wspólnego. ....przecież oboje pracujemy z podświadomością tyle że ja rozwinęłam dodatkowo umiejętności pracy z Energią. Nigdy nie neguję że pomoc medycyny klasycznej jest zła - wręcz przeciwnie. Najlepsze efekty są gdy połączy się medycynę akademicką z medycyną naturalną . Obie te odnogi idą w jednym kierunku - pomóc człowiekowi. Zresztą Reikowcy są już od kilku lat wpisani do katalogu jako personel medyczny pomocniczy - to też już dobrze świadczy, że bioterapie zaczynają być już doceniana w środowisku medycznym.. Magicznie pozdrawiam !

Wysłane przez Emma (niezweryfikowany) w
Witam serdecznie. Moje pytanie jest może dość idiotyczne, ale czy można dzielić nową świecę żeby postało kilka mniejszych? Mianowicie zakupilam świece, podzieliłam ją czerwonym długopisem na 7 kawałków w zamiarze przeprowadzania tego samego rytuału przez 7 dni. Jeden kawałek (3 cm) pali się ok 4 godzin. Mega długo. I teraz mam problem, bo wiem że powinnam każdą część palić codziennie, ale 4 godziny dziennie wyjęte z dnia (przy dwójce dzieci) na medytowanie przy świecy nie jest realne. Czy w związku z powyższym powinnam szukać innych świec, czy jest jakaś inna opcja wypalenia takiej świecy do końca?

Wysłane przez EvaHL w
... co do dzielenia świecy: jeśli leci ta sama intencja dzień po dniu to wcale nie musisz fizycznie dzielić świecy. Zaznaczyłaś już - podzieliłaś ją na równe części długopisem - teraz odpal ją i jak będzie się palić przy czerwonym zaznaczeniu - zgaś zdmuchując ... następnego dnia odpal świecę wypowiadając intencję - i ponownie zgaś jak ogień dotrze do zaznaczonego miejsca :) Możesz też dzielić świecę fizycznie, czyli zaznaczasz na ile części ją dzielisz i przecinasz ostrym narzędziem ALE WAŻNE : to narzędzie musi być przeznaczone tylko i wyłącznie do dzielenia świec ! co do czasu palenia świec - rozumiem doskonale, że przy dzieciakach to jest to nierealne .... ale jeśli możesz zapalaj je wieczorem , jak dzieciaki juz śpią ... pomedytuj chwilę ( na ile pozwoli Ci czas, ale niech to będzie więcej niż 5 min ;) ) a jak już będziesz szykować się do spania wynieś świecę i postaw np. w czystej wannie , czy zlewie... lub też może masz większą salaterkę - chodzi o to by zabezpieczyć świecę i nie spalić domu ... mam nadzieję, że pomogłam Magicznego tygodnia !!! Pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Małgorzata (niezweryfikowany) w
Witam serdecznie,czy ten rytuał moge przeprowadzic gdy mam juz wezwania sądowe i nakazy do spłaty zadłużeń?czy też jest na taką okoliczność inny rytuał?mam nóż na gardle i szukam wszelkiej pomocy.Pozdrawiam

Wysłane przez EvaHL w
Ten rytuał może Pani przeprowadzić bez względu na Pani sytuację. Natomiast co do Pani problemu radziłabym się zastanowić nad Zabiegami Reiki. Oczyszczam wówczas z wszelkiej negatywnej energii, która destruktywnie wpływa na Pani życie oraz przekazuję Energię Reiki, która pomaga wyprostować swoje życie, naprowadza pomocnych ludzi.. o tym wszystkim może Pani przeczytać w zakładce REIKI ... Życzę wszelkiej pomyślności !!! Pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Małgosia (niezweryfikowany) w
Dziekuje

Wysłane przez nina (niezweryfikowany) w
ale czy tylko przyciagamy w czwarte a inne dni tygodia piątek czy inne dni bo dzisc mam piate jutro sobota

Wysłane przez EvaHL w
generalnie czwartek jest do rytuałów finansowych , ale jeśli układy planet na to pozwalają , to można go wykonać również w inne .... np. dziś , sobota 23.01.2016r ... takie wskazówki podaję w dziale ASTROMAGIA :) PS. w niedzielę mamy pełnię - również możesz czarować Miłego czarowania !!

Wysłane przez Ewka (niezweryfikowany) w
Witam serdecznie! Chciałam zapytać co się stanie w przypadku gdy ktoś mi zdmuchnie płomień świecy, która nie wypaliła się nawet do połowy, a tym samym zdmuchnie bazylie z talerzyka. Chciałam zaznaczyć, że od razu zapaliłam ją ponownie i ową bazylie "pozbierałam" i ponownie na talerzyk obok świecy położylam. Dziękuję za odpowiedź i życzę wszystkiego dobrego! Pozdrawiam!

Wysłane przez EvaHL w
... hmm tu była ingerencja osoby trzeciej - pewnie zrobiła to nieświadomie ;) ... no nic, dobrze , że dokończyłaś rytuał ALE jednak polecam wykonać go jeszcze raz , by świeca spaliła się bez żadnych negatywnych przygód, a i tym samym energia mogła bez przeszkód zadziałać w Twoim życiu. Niech się zadzieje, niech się spełni :) Magicznie pozdrawiam !! EvaHL.

Wysłane przez Ewka (niezweryfikowany) w
Tak myślałam... :-/ Straszna szkoda, bo jak Pani pisała poniedziałek był idealnym dniem...no dobrze, ale czy w takim razie muszę czekać do momentu, aż księżyc zacznie rosnąć tj. dopiero 9 lutego? Dziękuję i pozdrawiam serdecznie!

Wysłane przez EvaHL w
Księżyc rosnący spotęgowałby rytuał , ale może go Pani wykonać teraz w poniedziałek i w czwartek :) Pozdrawiam !!

Wysłane przez Goska (niezweryfikowany) w
Czy resztki swiecy trzeba tylko i wylacznie zakopac?czy moge np spalic w piecu?

Wysłane przez EvaHL w
Jednak powinno się ją oddać Matce Ziemi poprzez zakopanie z dala od domu , lub wrzucenie do rzeki . Magicznie Pozdrawiam !!

Wysłane przez Goska (niezweryfikowany) w
Dziekuje,rytual wykonalam.Teraz pozostalo czekac na efekty☺

Wysłane przez Lena (niezweryfikowany) w
Akurat przypadkowo weszłam na blog pewnej Pani ktora twierdzi ze kazdy Rytual przynosi ze soba zło/skutki uboczne dla osob ktore dokonuja sami lub zlecaja innym osoba ze zawsze wraca to do adresata. Wiem i tym ze jezeli myslimy negatywnie to przyciagamy to do siebie i tak jak Pani powyzej juz tez napisala. Zastanawia mnie tylko dlaczego ta osoba odstrasza i straszy te osoby . Oczywiscie zgadzam sie ze nie powinno sie robic rytualow milosnych na konkretnych osobach. Jak reagiert na takie osoby?

Wysłane przez EvaHL w
Może ta Pani miała na myśli czarną magię ?? Jak reagować ?? może ignorować, przestać czytać takie wpisy... magicznej soboty Ci życzę !!!

Wysłane przez antoniii (niezweryfikowany) w
A czy pieniądze mogą być sztuczne, czy muszą być prawdziwe bo nie ukrywam, że jestem nastolatkiem no i grubych nominałów to Ja nie mam :P

Wysłane przez EvaHL w
..to może wystarczy poprosić rodziców , by kupili daną rzecz , a wykonanie rytuału zostawić osobom pełnoletnim i odpowiedzialnym :) Magia bez względu czy biała czy czarna nie jest do zabawy, bo można sobie narobić niechcący problemów. Miłego tygodnia !!

Wysłane przez Agaaga (niezweryfikowany) w
Dziękuję że trafiłam na ten rytuał, coprawda teraz jestem w pracy i szukam czegoś na przyciągnięcie pieniędzy ale chyba znalazłam coś więcej. Mimo że zawsze interesowała się znakami, zaklęciami, magią to nigdy nie słyszałam o zabiegu reiki, wiem że jest on mi niezbędny. Czuję to po prostu. Zaraz Idę poczytać, pozdrawiam.i mam nadzieję że wszystko się uda.

Wysłane przez EvaHL w
witam w Moim Magicznym Zakątku . Energią Reiki działa na wielu płaszczyznach jednocześnie. Dodaje sił, werwy, zdrowia , by czerpać garściami z życia i cieszyć się nim. Zatem zapraszam na Zabiegi Reiki, z racji tego że zabiegi wykonuje na odległość, to na pewno uda nam się dobrać odpowiednie terminy :)

Wysłane przez Doris (niezweryfikowany) w
Witam, interesuje mnie wykonanie reiki, czuję że muszę oczyścić się z negatywnej energii, i negatywnego myślenia, że jestem do niczego i nic mi w życiu nie wyszło.... Podejrzewam, że ktoś puścił mi urok, moje życie to masakra... Jak mogę się z Panią umówić na taki rytuał....? Pozdrawiam serdecznie i dziękuję

Wysłane przez EvaHL w
Zabiegi Reiki - bardzo dobry wybór. Proszę do mnie zadzwonić tel. na FB , lub skontaktować się przez zakładkę KONTAKT. pozdr. Eva HL.

Wysłane przez Magda (niezweryfikowany) w
Dokonalam rytuału,bazylia sie calkiem nie salila(suszona) czy ja tez zakpac razem z resztka świecy?i czy jezeli świeca nie dopali sie do kpnca czy mozna na drugi dzien ja spowrotem zapalic ?

Wysłane przez EvaHL w
tak, bazylię proszę zakopać razem ze świecą. Jeśli świeca sama zgasła, to rytuał musi być powtórzony na następny dzień z nową świecą. Natomiast jeśli Pani zgasiła sama świecę, to może ją Pani zapalić w kolejnym dniu ALE dokładnie w tej samej intencji .

Wysłane przez M (niezweryfikowany) w
Nie do końca rozumiem, czy świeca ma sama zgasnąć czy jak będzie się już sama dopalać, to należy ją zdmuchnąć?

Wysłane przez EvaHL w
świeca powinna sama zgasnąć :)

Wysłane przez Zojka (niezweryfikowany) w
Czy te resztki trzeba zakopać lub wrzucić tego samego dnia

Wysłane przez EvaHL w
lepiej zakopać je jeszcze tego samego dnia ALE jeśli miała by Pani chodzić głuchą nocą , to można wykonać to następnego dnia - Pani bezpieczeństwo najważniejsze :)

Wysłane przez Maciej (niezweryfikowany) w
Witam, mam takie pytanie gdyż pochodze z rodziny biednej cale życie nie bylo za dobrze,w trakcie odprawiania rytualu odszedlem od świecy a konkretnie poszedłem sie wykapac,caly czas myślałem o tym rytuale,czy musze go powtórzyć ?

Wysłane przez EvaHL w
Panie Macieju , ważne że przez jakiś czas siedział Pan przy tej świecy i poświęcał swój czas i energię dla tego rytuału. Jeśli siedział Pan przy niej minimum 10 min to proszę się nie przejmować - rytuał jest ważny. A dodatkowo i tak Pan wzmacniał ten rytuał cały czas myśląc o nim - brawo za intuicyjne zachowanie !!!! Proszę do mnie napisać przez zakładkę KONTAKT i podać mi swoją datę ur. sprawdzę Panu jakie to potykacze życiowe posiada Pan wpisane w swojej dacie urodzenia. Możliwe , że posiada Pan tylko negatywne kody wgrane przez rodziców w trakcie dzieciństwa i z łatwością będzie Pan mógł wskoczyć na wyższy życiowy szczebel ... Zatem czekam na Pana kontakt, bo szkoda czasu :)

Wysłane przez EvaHL w
odprawiając rytuał wystarczy, że posiedzisz przy świecy przez około 15 min i nasycisz ja w ten sposób energią intencji. Po tym czasie spokojnie można zająć się już swoim codziennym życiem ALE niech w tyle głowy cały czas kołacze intencja ... Także nie musisz powtarzać tego rytuału . życzę Ci powodzenia. Jeśli chcesz , to zgłoś się do mnie przez zakładkę KONTAKT ze swoją datą urodzenia , wówczas podpowiem Tobie czy może masz w nia wpisane jakieś "życiowe potykacze" , które skutecznie blokują Twoje życie.. Magicznie pozdrawiam <3

Wysłane przez Kasia (niezweryfikowany) w
A czy w zastępstwie świecy mogę użyć tzw. podgrzewacza? Taki wkład do świeczników, oczywiście w zielonym kolorze.

Wysłane przez EvaHL w
osobiście świece typu podgrzewacze polecam TYLKO w sytuacjach awaryjnych , gdy nagle potrzebujemy świecy, lub jako uzupełniające do świec klasycznych ... do Magii polecam jednak używać świec klasycznych a najlepiej z wosku pszczelego czyli wykonanych z naturalnych produktów... Magicznie pozdrawiam <3

Wysłane przez Aga (niezweryfikowany) w
Jak nie mam pieniędzy i magią chcę je do siebie przyciągnąć, to skąd wezmę banknoty o dużych nominałach?

Wysłane przez EvaHL w
zatem proszę użyć takich jakie Pani posiada :) Niech się zadziej !!!!

Wysłane przez gość (niezweryfikowany) w
Witam czy świece mozna kupić w dowolnym skleie? musi być tylko w odpowiednim kolorze tak ? np. zlotym skad mam wiedziec kiedy najlepij wykonac rytuał chodzi mi o ksieżyc dziaj jest 25.10.2017 kiedy najlepij wykonać rytuał?

Wysłane przez EvaHL w
tak, świece możesz zakupić w dowolnym sklepie stacjonarnym lub internetowym , dobrze by było aby świeca do rytuału była z naturalnych produktów np. z wosku pszczelego . Zależy jaki rytuał chce Pani wykonać , jeśli przyciągający, to obecnie jest na to dobry czas , ten czas na rytuały przyciągające potrwa do soboty 04.11.2017 ... Magicznie pozdrawiam ...

Wysłane przez EvaHL w
liczy się liczy , bo jak jest rytuał bardzo potrzebny , to wykonujemy go bez względu na fazę księżyca ALE ISTOTNE jest by powtórzyć go jeszcze raz , gdy będzie odpowiedni Księżyc , czyli w tym przypadku Księżyc rosnący... Magicznie pozdrawiam !

Wysłane przez Kalinka (niezweryfikowany) w
Dziękuję za odpowiedź. A kiedy będzie ten księżyc rosnący?

Wysłane przez EvaHL w
rytuały przy rosnącym Księżycu najlepiej wykonać 21 listopad do 3 grudnia włącznie :) - niech się zadzieje !!!

Wysłane przez Teresa (niezweryfikowany) w
Witam , zrobiłam wszystko według „przepisu” ale świeczka nie spaliła się cała , czy mam zakopać resztę ,?czy rutulal się udał ? Dziękuje

Wysłane przez EvaHL w
jeśli został tzw. ogarek , lub po prostu przewrócił i zatopił się knot, to proszę zakopać resztkę świecy . Rytuał jest udany :) Magicznie pozdrawiam !!

Wysłane przez MIRABELLA (niezweryfikowany) w
Witam .Kupilam orginalna swiece z wosku prszczelego Jest koloru miogu .Czy to nie bedzie przeszkadzac przy wykonaniu rytualu.? A drugie pytanie .Jak czesto mozna taki wykonac rytual

Wysłane przez EvaHL w
nie ten kolor na pewno nie będzie przeszkadzał .. a jak często go robić ?? co miesiąc może go Pani powtarzać przy Księżycu rosnącym ... Może go Pani robić też np. trzy dni pod rząd - pamiętać o rosnącym Księżycu !!! Niech się zadzieje !!! Magicznie pozdrawiam !!

Wysłane przez Piotr (niezweryfikowany) w
Witam, mam pytanie czy można wizualizować sobie dużą, konkretną kwotę pieniędzy, które przeznaczymy po prostu na diametralną poprawę jakości naszego życia codziennego czy musi mimo wszystko być to konkretny, zmaterializowany cel, np dom, samochód, działka? W sumie mam jeszcze jedno pytanie czy są limity kwoty, powiedzmy w ciągu miesiąca nie więcej jak 50.000 PLN lub mniej/więcej? W sumie to jeszcze trzecie :D heh, czy jeśli jestem osobą, która, że tak się wyrażę, otwarcie na świat duchowy, na wizualizacje itp ma już za sobą, czyli jakieś tam rzeczy osiągnąłem już medytując wizualizując ale nie używałem do tej pory stricte magii, to ma to jakiś wpływ? Czy fakt, że nie jestem początkujący wpłynie mocniej/bardziej na ten rytuał? Pozdrawiam!

Wysłane przez EvaHL w
Gratuluje sukcesów !!!!!!!! ... przy wizualizacji nie ma żadnych ograniczeń , ale dobrze jest gdy ten scenariusz swojego dostatniego życia , który Pan będzie pisał w swojej głowie, by był on bardzo szczegółowy , że dom taki i taki, z takimi schodami, że taka praca , że konto w takim banku i karty platynowe , a w banku ogrom kasy . To wręcz przejaskrawione wizualizacje ALE takie są skuteczne ... magia ma wpływ na to co robimy , jakie intencje są używane , ona przyspiesza wszystko pod względem energetycznym , zrywa blokady .... To że jest Pan doświadczoną osoba na pewno jest dla Pana przewagą , ale nie bez znaczenia tutaj będzie też stan Pana osobistej energii. Jeśli czakry są zrównoważone i na wysokim poziomie oraz nie ma innych blokad energetycznych , to magia będzie działać na wysokim poziomie. Natomiast jeśli tu będą jakieś zgrzyty, to niestety ale nie będzie takich efektów jakby Pan chciał... dlatego zawsze wszystkim mówię, że może sam próbować się odcinać lub przyciągać , a jeśli stwierdzi że coś jest nie tak, to wówczas zapraszam do mnie , a ja już tam nieźle potrząsnę i zrobię porządek z tą energią ... W dziale Reiki dokonałam krótkiego wpisu wyjaśniającego, dlaczego warto zrobić porządki energetyczne w swoim życiu od zabiegów oczyszczających - polecam .... Magicznie pozdrawiam !!

Wysłane przez SOBIEŃKO JOANNA (niezweryfikowany) w
Witam mam pytanie dotyczące świecy ile czasu trwa wypalenie świecy?

Wysłane przez EvaHL w
to ile dana świeca będzie się palić to już sprawa indywidualna, w zależności od jej grubości , długości ...

Wysłane przez Piotr (niezweryfikowany) w
Dziękuję za odpowiedź! Przygotuję się w takim razie... Już udało mi się, że tak powiem osiągnąć coś znaczącego z niczego więc wątpię aby było to dzieło przypadku, także to wszystko wizualizacje, rytuały, magia, wiara to wszystko jest i na pewno działa!! O swoje wizualizacje się nie martwię. Prędzej przekoloryzuję wyobrażenie niż go nie dopełnię :) 1) Ważne pytanie, czy tekst zaklęcia/rytuału musi być kierowany konkretnie do bytów niższej rangi, typu Aniołowie? Czy można np bezpośrednio do Stwórcy, bytu Najwyższego? Obawiam się tego, ponieważ od wielu lat odkrywam tą "drugą stronę" i często gęsto poznawałem relacje ludzi, którzy podjęli się podobnych działań i twierdzą, że w większości przypadków przyjdzie do nas byt niechciany, zły, demoniczny niż anioł czy dobry duch. Poza tym anioł to tylko funkcja, jest o wiele więcej potężniejszych bytów, które z przyzwyczajenia nazywamy "aniołami" choć nie wszystkie nimi są. Dlatego czy można bezpośrednio do Najwyższego, tak dla bezpieczeństwa (wiadomo, że w Jego Imię żaden zły niższy byt się nie przywdzieje) 2) Czyli mogę np przyciągnąć w rytuale do siebie nawet milion Polskich Złotych i myślą oraz energią przekierowywać to na dom, z pięknym dużym terenem, samochód, wyobrażać sobie, że jestem szczęśliwy z tym, spokojny, że na tym terenie w radości bawię się z rodziną, psem? Czyli tak ogólnie milion na godne, spokojne, dostatnie życie (które bądź co bądź każdy z nas powinien mieć!) i nie muszę np w tym miesiącu odprawiać rytuału na tylko 100.000 PLN i tylko na samochód, za miesiąc na dom, za 2 miesiące na coś innego, tak? 3) Co do rytuału, w jakimś konkretnym miejscu to zrobić i ułożyć potrzebne przedmioty? Na podłodze czy jakimś ołtarzyku? Czy może na stole wystarczy? Jak te przedmioty układać obok siebie, bazylię, kamień, banknot świecę? Okadzać dymem tej świecy, czy wystarczy, że się pali, wypowiadamy formułę a przedmioty mogą leżeć dowolnie i tak przesiąkną magią? Proszę wybaczyć, że tak się rozpisuję i mam tyle pytań ale wolę wszystko zrobić jak należy by mieć pewność, że zadziała na 110%! :) pozdrawiam

Wysłane przez EvaHL w
1) zawsze proszę Najwyższego 2) odprawia rytuał dla dobrobytu i tutaj możesz wymieniać wszystko już przy tej intencji 3) warto stworzyć sobie bezpieczny ołtarzyk, by nic się nie zapaliło ALBO postawić na środku stołu . Przedmioty układasz obok siebie - po prostu. Białą Szałwia warto okadzić pomieszczenie przed rozpoczęciem rytuału.

Wysłane przez mama (niezweryfikowany) w
rytuał w intencji spłaty długów innej osoby konkretnie syna

Wysłane przez EvaHL w
tak, zadziała. Proszę w intencji zaznaczyć że to jest rytuał dla syna. Niech się zadzieje Pani Mamo. pozdr. Eva HL.

Wysłane przez natka (niezweryfikowany) w
czy kolejnego dnia rytualu tez wykladac pieniadze i kamien czy tylko zapslic swiece

Wysłane przez Xxx (niezweryfikowany) w
Niestety nie dziala, a wręcz przeciwnie. Szkoda.

Wysłane przez EvaHL w
szkoda że nie miałaś się odwagi nawet podpisać. Warto byłoby poszukać jeszcze przyczyny w twojej energetyce. Czy Czakry pracują prawidłowo, czy nie masz żadnych podczepów energetycznych. Czy coś Cię jeszcze dodatkowo nie blokuje. .. to tak jakbyś wymagała, aby patrząc na aptekę - wyzdrowieć.. pozdrawiam i życzę powodzenia.

Wysłane przez Danuta Ewa (niezweryfikowany) w
Mam podstawowe pytanie - co ma zrobić ktoś, kto pomimo ponad trzydziestu lat pracy ciągle liczy każdy grosz, za wiele rzeczy "płaci podwójnie" a pieniądze jakby wręcz uciekały. Jakby tego było mało ciągle zdarzają się sytuacje zagrażające zdrowiu moim dzieciom czy mężowi a ludzie którym pomagałam bez zapłaty, odwracają się ode mnie. zawsze się tak dzieje, bez względu na to czy to jest rodzina , czy ktoś znajomy. Nawet awans na który bardzo długo i ciężko pracowałam u mnie wygląda inaczej. Zwyczajnie za jedną pensję dostałam do wykonywania pracę z trzech całych etatów.

Wysłane przez EvaHL w
.. trzeba by było zajrzeć w Pani datę ur. pod kątem "życiowych potykaczy" Mam już pewne podejrzenia do ich funkcjonowania, ale bym mogła coś bliżej powiedzieć, potrzebuję zerknąć w Pani datę ur. Na obecną chwilę doradzam co 3 tygodnie okadzać mieszkanie Białą Szałwią bo posiada Pani tendencję do przynoszenia negatywnej energii, którą wysyłają Pani osoby trzecie.

Wysłane przez Tosia (niezweryfikowany) w
Witam, od kilku dobrych lat prześladuje mnie pech, mam ogromne problemy finansowe i brak perspektyw na ich wyprostowanie. Próbowałam już wykorzystać moc i siłę potęgi podświadomości, materializując w myślach swoje sukcesy i życzenia. Ale bezskutecznie. Trafiłam przypadkiem na tę stronę i chciałabym wypróbować ten rytuał, z nadzieją że pomoże. W związku z tym mam kilka pytań: świeczka musi wypalić się do końca i zgasnąć sama, ale jeśli wypali się sama do końca, to co mam zakopać? Czy mogę przerwać/zgasić święcę np łyżeczką (czy lepiej zdmuchnąć) i powtórzyć rytuał kolejnego dnia? I czy mogę zakopać to co zostanie ze świecy np w swoim ogródku? Chciałabym też dopytać o Reiki, czy w moim przypadku ma to sens oraz jak dowiedzieć się czy w moją datę urodzenia wpisane są jakieś "życiowe potykacze"?

Wysłane przez EvaHL w
.. rytuał jak trwa kilka dni- to jest silniejszy. Zawsze coś tam ze świecy zostaje - nawet mały knot ;) ... Przy tym rytuale można zakopać resztki na swoim terenie. Odnośnie Zabiegów Reiki - ma to sens, bo tak naprawdę to od nich zaczyna się oczyszczanie swojej energii i Czakr - wówczas pozostałe rytuały silniej działają. Co do "życiowych potykaczy" - każdy ma wpisany przynajmniej kilka. Wystarczy że w tej sprawie Pani napiszę przez zakładkę KONTAKT lub zadzwoni ( tel, na FB)

Wysłane przez RR (niezweryfikowany) w
Droga Pani,tonący brzytwy sie złapie...jak zapewne Pani wnioskuje ja tone. Cos jest nie tak od wielu lat u mnie,mialem w Polsce swoj interes ktory zaprzepascilem swoim piciem alkoholu. Podjalem decyzje 15lat temu o wyjezdzie za granice gdzie jakos w miare zylem. Od 3lat prowadze swoj interes ktory doprowadzil mnie praktycznie na skraj bankructwa.Reasumując,od wielu lat jestem coraz bardziej zmeczony zyciem i pogonią za pieniadzem a efekt jest zupelnie odwrotny. Nie chce by Pani to co teraz napisze odebrala jako jakis nielad i niesklad bo pisze moze haotycznie lecz staram sie skrocic opis do maximum by nie zabierac Pani czasu,otoz co sie dzieje-nigdy nie bylem szczegolnie wierzacym,lecz zauwazylem od pewnego czasu ze nawet wejscie do kosciola powoduje ze po kilku minutach robi mi sie slabo,oblewają mnie zimne poty a z nerwow az sie trzęse i to bez powodu. Sama modlitwa nie powoduje zadnych negatywnych objawow jedynie moze poza tym ze gdy zaczynam „rozmawiac z Bogiem” robie sie momentalnie senny :( klasyfikowałbym sie raczej do grupy osob przecietnych choc wydaje mi sie iz jestem inteligentnym facetem patrzacym trzezwo na to co mnie otacza,potrafie ponadto odpowiedziec sobie na wiele pytan lecz to co opisuje Pani,na to nie jestem w stanie znalezc zasnego racjonalnego wytlumaczenia. Zaczynam sie zastanawiac czy czyny mojego ojca bandyty,tyrana i psychopaty (na szczescie ŚP) nie są jakims odbiciem w moją strone? Moze i dotyczyc to tez mojego dziadka ŚP. ktory zaczął kariere jako osoba bardzo publiczna (byl osobistym nie odstepujacym na krok ochroniarzem JPII przez kilka lat) czego nastepstwem bylo otrzymanie paszportu politycznego dzieki czemu otrworzyly mu sie drzwi do swobodnego przemieszczania sie po swiecie,a skonczyl zywot jako potwornie bogaty czlowiek a to za sprawą tego czym sie zająl po zaprzestaniu byciu ochroniarzem...Po smierci okazalo sie ze jego wyjazdy czeste min.Włochy i Szwajcaria byly dyktowane tym czym sie tak naprawde zaczął trudnic-jak wspomnialem dopiero po jego smierci jego przeszlosc-mroczna przeszlosc ujzala swiatlo dzienne.Byl platnym mordercą:(,nikt z rodziny nie zna blizszych detali lecz wiemy na pewno iz wykonywal taki zawod (nie wiem jak to okreslic)nie mamy informacji kto,co,ile,kiedy,za co,po co,wiem tylko ze w swoich piwnicach jednej z wielu posiadlosci mial caly sprzet szpiegowski ktory na czasy okresu komunistycznego w Polsce byl z najwyzszej swiatowej półki (to opinia Milicji z tamtych czasow), ,tak wiec zastanawiam sie czy brzemie nie ciazy na nas czasami za czyny naszych dziadow i ojcow? Czy jest cos co moze sie mscic za ich niechlubne przeszłosci i przechodzic na pokolenie nastepne? Droga Pani,nie uwazam bym mial jakies psychozy i inne choroby neurologiczne,jestem czlowiekiem nie wierzacym w cuda i czary ale zaczynam powoli zastanawiac sie czy cos w tym faktycznie nie jest gdyz staram sie z calych sil a im wiecej wkladam w to swojej osoby tym bardziej odbija sie w postaci klęsk finansowych do takiego stopnia ze dzis po 15latach na obczyznie nie mam fizycznie w portfelu nawet na chleb! Naprawde,nie zartuje,spadam na dno jakby ktos systematycznie dociążał mnie kamieniami i czekal na moj koniec bo zaczynam miec tez obawy powoli o swoje zycie gdyz wiek 41lat to nie 18 i szlag mnie w koncu trafi poprzez jakis zawal/wylew itp.i tyle bedzie na tym swiecie mojej egzystencji o ktorą tak bardzo walcze.Droga Pani naleze do twardych typow mężczyzn ale zdaza mi sie ze z bezradnosci zaczynam płakac jak dzieciak bo nie potrafie zapewnic byt rodzinie co jest chyba najwieksza ujmą na męskim honorze:( Bardzo prosze o jakies nakierowanie mnie co mam zrobic,poważnie ale jestem tak zdeterminowany że świece wraz z płomieniem zjadłbym całą i popił olejem z frytek i zagryzł paskudną lukrecją gdybym wiedzial ze to zakonczy moje wieczne wspinanie sie po pochylej górze ktora suma sumarum staje sie coraz bardziej stroma. Jesli data moich urodzin ma tu jakies znaczenie to jestem z stycznia 25/1977. Dziekuje Pani serdecznie,nawet jesli nic nie bedzie Pani mi w stanie pomoc to przynajmniej bede czul nie lepiej ze ktos to przeczyta. Ps. Uwierzy mi Pani ze gdybym mial mozliwosc zaprzedania duszy zlym mocom za godne zycie dla mojej rodziny i mnie to bym to bez chwili zastanowienia uczynil? Ale mam takiego pecha ze nawet osob parających sie czarną magią mimo iż zyjemy w dobie internetu to ja nie potrafie znalezc. Masakra jakas:( dziekuje Pani raz jeszcze i przepraszam iz w finale z zalozenia mial byc maly opis a powstal elaborat z niechlubną historią rodziny na czele:(

Wysłane przez EvaHL w
.. rzeczywiście nie zazdroszczę. Tutaj jest problem złożony. Na pewno znajdziemy rozwiązanie w Pana dacie urodzenia. Ale już mogę napisać, że zaczynamy od Zabiegów Reiki. Czekam na Pana kontakt tel. pozdr. Eva HL.

Wysłane przez Jarosław Torzewski (niezweryfikowany) w
Witam .Powiem szczerze że już pogubiłem się czy mam dopalać świecę do końca za pierwszym razem ale to przecież zajmie ogrom czasu czy po 15 min medytacji mogę pozwolić dopalać się jej samej i ewentualnie rano resztki oddać matce ziemi ? Czy raczej podzielić ją na części jeśli tak to czy zioła muszą być cały czas te same co były na talerzyku czy dosypujemy nowe ?

Wysłane przez EvaHL w
po 15 minutach medytacji możesz pozwolić jej się samej dopalać. Ty powrócisz do swoich obowiązków , ale niech w tyle głowy będzie cały czas intencja. Świecę na noc możesz wynieść do łazienki, wstawić ja do dużej salaterki, czy garnka i włożyć do wanny - chodzi o maksimum bezpieczeństwa. Niech się zadzieje . Pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Nina (niezweryfikowany) w
Witam mam pytanie czy rytuał pomoz jesli jest nutka zwatpienia??? Probowalam wizualizacji 3dni super pozytywne nastawienie i przychodza negatywne mysli zawsze wiazalismy ledwo koniec z koncem to dlaczego teraz ma byc inaczej i Tak w kolko choc powiedzialam sobie ze moim dzieciom nie zabraknie chleba i robie wsystko co moge przychodza chwile zwatpienia. Pozdrawiam serdecznie

Wysłane przez EvaHL w
Warto jednak przewartościować swoje myśli. Niektórzy mają w swojej dacie ur. kody numerologiczne, które sugerują, że ich myśli mają sprawczą moc, a jednocześnie ciężko im jest myśleć pozytywnie. Pani opis mi tutaj pasuje. Więcej będę mogła powiedzieć jak poznam Pani datę ur. . Zapraszam do kontaktu tel. pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Misha (niezweryfikowany) w
Witam, czy jeśli podzielimy świece na 3 części i będziemy odprawiać rytuał 3 dni z rzędu, to resztki świecy z poprzednich dni zachować i razem zakopać czy po każdym dniu trzeba zakopać osobno? czy używać tych samych ziół i pieniędzy i innych? Pozdrawiam

Wysłane przez EvaHL w
można te resztki zachować i zakopać razem . Można używać tych samych ziół i pieniędzy, bo intencja za każdym razem będzie dokładnie taka sama :). Świecy nie musisz dzielić fizycznie na 3 części - możesz zaznaczyć na niej ten podział wiążąc dwie nitki. Tylko że wówczas musisz pilnować świecy i zgasić ją w odpowiednim momencie. pozdr. Eva HL.

Wysłane przez Justyna (niezweryfikowany) w
Witam. Dziś jest czwartek ale i nów księżyca i moje pytanie czy to odpowiedni dzień na wykonanie rytuału, czy lepiej poczekać do następnego tygodnia?Pytanie drugie :jaka ilość bazylii jest potrzebna np łyżeczka suszonej , jedna gałązka? Pozdrawiam.

Wysłane przez Jola (niezweryfikowany) w
Mam bardzo duże kłopoty finansowe. Kupiłam świeczkę wróżki Gai na przyciąganie bogactwa. Niestety mimo obietnic nie dostałam żadnego opisu rytuału. Czy mogę ją zapalić w rytuale, który opisałaś?

Wysłane przez Anna55 (niezweryfikowany) w
Przepraszam a co jeśli przed rytuałem ta złoto-zielona świeca trochę się złamała czy i tak mogę go odprawić

Wysłane przez Daluniaa (niezweryfikowany) w
Czy jak odprawiam rytuał to światła muszą być pogaszone?

Wysłane przez Ewa (niezweryfikowany) w
Niestety doszłam do wniosku,że tak jak pan Mariusz moja podświadomość nie pozwala mi na bycie szczęśliwą i bogatą.Zauważyłam,że nawet jak gram w lotto i sprawdzam wyniki,jakiś chochlik w głowie mówi-i tak nic z tego nie będzie i niestety jest to prawda.Wychowałam się w domu,gdzie nie brakowało pieniędzy,niestety wyszłam za mąż za człowieka,który nie potrafi dbać o interesy i niestety jesteśmy bankrutami.Muszę coś z tym zrobić,ale jak moja podświadomość będzie mi mówiła,że-jest tylu bardziej potrzebujących to nic z żadnego rytuału nie będzie.Pozdrawiam serdecznie

Wysłane przez EvaHL w
nie znam Pani daty ur. - w niej są wszystkie odpowiedzi na Pani pytania. Przypuszczam jedynie, że posiada Pani Kod Numerologiczny, który nie pozwala Pani myśleć pozytywnie i tym "czarnowidztwem" sama sobie podcinasz nogi.. Warto popracować nad sposobem myślenia - myśli mają sprawczą moc, więc warto świadomie korzystać z tego ... pozd. Eva HL.

Wysłane przez Natasza (niezweryfikowany) w
Dzień dobry. Zrobiłam rytuał we czwartek i wedle wszystkich zamieszczonych wskazówek. Dopiero później dowiedziałam się że księżyc nie był wówczas w fazie rosnącej. Nie doświadczyłam od tamtej pory żadnego przyplywu gotówki. Czy powinnam powtórzyć rytuał w odpowiedniej fazie księżyca?

Wysłane przez EvaHL w
tak, warto go powtórzyć w odpowiednim momencie Gdy Księżyc będzie rosnący lub w dzień przed Pełnią .. magicznie pozdrawiam Eva HL

Wysłane przez Jaga (niezweryfikowany) w
Witam,zrobiłam wszystko zgodnie ze wskazówkami tylko z małym wyjątkiem nie zakopałam ani nie utopiłam resztki świecy .Niestety nie działa a wręcz mam wrażenie że na odwrót mam coraz więcej wydatków . Czy mogę jeszcze zakopać ta świecę jak będzie przybywało ksierzyca.Jeśliczne nie to co mogę zrobić.Pozdrawiam

Wysłane przez EvaHL w
możliwe, że Twoje Czakry nie pracują harmonijnie, dlatego nic się nie zadziało. Warto jest zadbać o czystość swojej energii, bo od jej jakości zależy to, w jakim czasie zadziej się intencja. Życzę powodzenia. pozdr. Eva HL.

Wysłane przez Justyna (niezweryfikowany) w
Czy można ten rytuał powtarzać co jakiś czas (czy są jakieś granice czasowe?) i czy musi być cały czas ta sama intencja (jeśli jeszcze się nie spełniła), czy dopiero po spełnieniu intencji można prosić o inną? Czy przy świecy kłaść cały czas ten sam kamień wykorzystany w pierwszym rytuale czy za każdym razem inny?

Wysłane przez EvaHL w
rytuał można powtarzać - nie ma ograniczeń. Za każdym razem może być inna intencja, ale wówczas kamień też musi być inny.. niech się zadzieje !! pozdr. Eva HL.

Wysłane przez Gosia (niezweryfikowany) w
Prosze Pania EVAHL..Czy ten Rytuał Mozna jescze odprawic?spotkało nas nieszczescie,,dotego mamy cięzko ,,ja choruje...jestesmy biedni...i nie ukrywam ze Cieszylibysmy sie jakby mozna Było jescze ten rytuał wykonac...Moze powiodłoby sie nam w czym,,jakies Pieniazki by wpłyneły....rachunki Bym popłaciła(

Wysłane przez EvaHL w
rytuał można wykonać w każdym momencie życia. Pani powinna często okadzać mieszkanie Białą Szałwią oraz brać oczyszczajce kąpiele z solą. Warto w pierwszej kolejności zadbać o czystość swojej energii, wówczas więcej pozytywnego będzie Pani mogła przywołać do swojego życia. pozdr. EvaHL.

Wysłane przez Ilona (niezweryfikowany) w
Witam, czy kamieniem do rytuału może być piryt( kamień, który już noszę w portfelu) ? Czy lepiej jest przeprowadzić rytuał jednego dnia czy może palić świecę przez siedem kolejnych dni(mam na myśli świecę gałkową). Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Wysłane przez EvaHL w
tylko w pierwszej kolejności proszę oczyścić kamień w soli ( przez noc), następnie naładować na słońcu. Dopiero w następnej kolejności można użyć go do tego rytuału. Rytuał dłużej wykonywany ma silniejszą moc :). Niech się zadzieje ! pozdr.

Wysłane przez Ilona (niezweryfikowany) w
Jeżeli chcemy zapalać świecę przy tym rytuale przez siedem dni, to czy trzeba ją odpalać każdego dnia o tej samej godzinie?

Wysłane przez EvaHL w
dobrze by było, gdyby tak można było zrobić. Ale jeśli będzie zachowana mniej więcej ta sama godzina - też będzie ok . pozdr. Eva HL.

Wysłane przez Galazyn (niezweryfikowany) w
Witam mam pytanie mam w domu czerwona swieczke czy taka moze byc

Wysłane przez Qman (niezweryfikowany) w
Witam. Czy rytuał można odprawić podczas pełni? Czy zamiast banknotów można użyć kuponu totolotka? Rozumiem, że kryształ górski będzie dobrym minerałem? Pozdrawiam

Wysłane przez EvaHL w
tak można ryt. odprawić w takcie pełni. kupon totolotka - pod warunkiem ze to jest wygrany los, .. Kryształ Górski - świetnie. pozdr. Eva HL.

Wysłane przez Qman (niezweryfikowany) w
Witam. Czy rytuał można odprawić w trakcie pełni? Czy może to być za dnia czy też nocą? Czy zamiast banknotów można użyć kuponu lotto lub innej gry losowej? Dziękuję i serdecznie pozdrawiam :)

Wysłane przez Ania (niezweryfikowany) w
Witam Pania. Zastanawiam sie dlaczego ten rytual nie przyniosl zadnych efektow mimo tego ze powtorzylam ten rytual 3 razy w odstepnie czasu 2 tygodni. Moze robie cos zle albo potrzebuje wiecej czasu. Pozdrawiam serdecznie

Wysłane przez EvaHL w
zapewne potrzeba jest więcej czasu A MOŻE PRZEDE WSZYSTKIM warto byłoby zacząć od oczyszczenia siebie z negatywnej energii i usystematyzować Czakry - wówczas rytuały szybciej się manifestują w życiu, a i my mamy większą siłę przebicia i jesteśmy bardziej kreatywni :). pozdr. Eva HL.

Wysłane przez Miecia (niezweryfikowany) w
Co za bzdury ludzie czytacie. Odkąd to pieniądze się czaruje? Pieniądze się zarabia uczciwa praca, inwestuje w coś oszczędza. To sposób na pieniądze nie jakieś czary Mary abry kadabry i same z nieba spadną. Idiotyzm z bajki dla dzieci.

Wysłane przez EvaHL w
.. to co tutaj robisz??? przyszłaś wylać swoje żale i się dowartościować albo zwrócić na siebie uwagę ??? - hejterom mówię NIE !

Wysłane przez Aleksandra (niezweryfikowany) w
witam kupiłam swiece zielono-czarna wykonałam wszystki punkty razem z modlitwa rytualna wg pani zalecen.Rutuał odprawiony w czwartek .Kiedy najwczesniej moge spodziewac sie działania swiecy i rytuału??

Wysłane przez EvaHL w
mam nadzieję, że do tego ryt. nie była jednak świeca zielono-czarna ;) .. Nie da się określić kiedy ryt. się zamanifestuje, jest to uzależnione od stanu Pani czakr... pozdr.

Wysłane przez Inouke (niezweryfikowany) w
Bardzo dziękuję za udostępnienie rytuału. Dwa dni temu wykonałam rytuał i teraz czekam z niecierpliwością na efekty. Mam nadzieję, że moje modlitwy zostaną wysłuchanie, wtedy ponownie tu zajrzę i pochwalę się. I z całą pewnością powrócę by wykonała Pani dla mnie rytuał reiki. Pozdrawiam serdecznie

Wysłane przez Eliza (niezweryfikowany) w
Dzień dobry, Przeczytałam wszystkie komentarze pod Pani wpisem i po głowie krążyła mi jedna myśl. Co się stanie jeśli bazylia również mi się spali? Mam ją położyć przy samej swiecy czy troszkę dalej ale również na talerzyku by uniknąć jej spalenia? Wiem z doświadczenia że powinnam napisać równiez prośbę z intencją i położyć to pod talerzyk. Czy tutaj również tak zrobić? Czy jest to możliwe by dzięki temu rytuałowi i wiarę w niego osiągnąć naprawdę ogromne pieniądze? Z miłością, Eliza

Wysłane przez EvaHL w
jeśli się spali, to proszę jej popiół rozsypać na wietrze i pomyśleć , że przywołuje w ten sposób pieniądze z każdej strony świata... pozdr. Eva HL.

Wysłane przez ewcia (niezweryfikowany) w
Witam bardzo weszłam dziś na pani stronę czytałam że zrozumieniem . Pochodzę z biednej rodziny ale gdy wyszłam za mąż wszystko dobrze się miało założyłam wspaniała rodzinę mam kochanego synka i męża tylko jesteśmy na GOPS i mam rentę z ZUS ale chciałabym spłacić długi wybudowac nowy dom bo tu gdzie obecnie mieszkamy to nie jest nasz dom by mi mogła pani udzielić porady jakiejs gram też w lotto ale nic mi się nie udaje wygrać a chciałabym naprawdę coś osiągnąć w życiu spłacić długi wyzdrowieć.

Wysłane przez EvaHL w
zapraszam do kontaktu telefonicznego. musiałabym zerknąć w Pani datę ur. bo tam są wszystkie odpowiedzi na Pani pytania. pozdr.

Wysłane przez Remi (niezweryfikowany) w
zrobiłam wszystko jak w opisie ale nic sie nie dzieje mineły prawie 2 tygodnie ,może nie na wszystkich działa co moge jeszcze zrobić wierzę że mi się uda wyjść z długów , ze los sie odwróci

Wysłane przez EvaHL w
jak woja Energia jest zaśmiecona i o niskich wibracjach , to należałoby zacząć od Zabiegów Reiki. Jak będziesz oczyszczona a czakry będą sprawniej pracować, wówczas i rytuały silniej i szybciej się manifestują.. pozdrawiam EvaHL.

Wysłane przez Iwona (niezweryfikowany) w
Chcę się spytać o świecę, która pali się bardzo szybko - jedna część (kulka) paliła się 25 min. silnym, wysokim i równym płomieniem. Przy pierwszej kulce (w połowie) wylało się sporo zielonego wosku, przez całą wysokość świecy. Czy to coś oznacza ?

Wysłane przez EvaHL w
jak płomień był wysoki i spokojny, to nie doszukiwałabym się jakiś negatywnych interpretacji :) . Nich się dzieje z jak Najwyższą Mocą Sprawczą. pozdr.

Wysłane przez Sysia (niezweryfikowany) w
Witam ja jestem tu pierwszy raZ a jaką mam pewność że to się sprawdzi???? I w jakim czasie się sprawdzi ten rytuał ?jeśli chodzi o pieniadze

Wysłane przez EvaHL w
więcej wiary, bo osoby sceptyczne mają bardzo ciężko w życiu i wiele okazji przechodzi im koło nosa...

Wysłane przez Ami (niezweryfikowany) w
Witam mam takie pytanie ,,czy ten rytual przy jednej swiecy moga odprawiac dwie osoby?" Z gory dziekuje za odpowiedz

Wysłane przez Tunia (niezweryfikowany) w
Karma nie wraca, proszę się doedukować i nie powielać przyglupich błędów językowych

Wysłane przez Anna (niezweryfikowany) w
Witam serdecznie. Czy rytuał dotyczący finansów można wykonać w intencji dla innej osoby ? Jeżeli tak to jak powinien przebiegać i jakie słowa należy wypowiedzieć. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Wysłane przez EvaHL w
rytuał można zrobić dla innej osoby POD WARUNKIEM, ŻE TYLKO W DOBREJ INTENCJI. W intencji należy zaznaczyć że chodzi o rytuał dobrobytu dla danej osoby. Jak przebiega ??- tak jakbyś robiła go dla siebie , tyle że w intencji zaznaczasz, że jest on dla osoby trzeciej i podajesz jej imię nazwisko i datę ur. ... Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez Nanaja (niezweryfikowany) w
Odprawiałam rytuał z ogromną wiarą i determinacją. Nie zawsze miałam zieloną świecę, nie zawsze to był wieczór i nie zawsze bazylia... Ale zawsze działał. Przeplatałam ten rytuał z modlitwą i z medytacją jak mantrę powtarzałam że działa.... i stał się cud. W ciągu miesiąca zrobiłam pieniądze na zakup wymarzonego domu. Coś co wydawało się nie osiągalne spełniło się. Ograniczenia są tylko w naszych umysłach i sercach. Bardzo dziękuję za to że podzieliłaś się tym rytuałem. Niech wszystko co dobre do Ciebie wróci tu i teraz. Do wszystkich "czarujacych" zauważyłam że im bardziej jestem radosna tym efekty są większe im więcej dziękuję tym więcej dostaje. Zawsze wypowiadam słowa wolno wyraźnie i głośno na wypadek gdyby mój Anioł był przygluchy;-) a jak nie było efektów kilka dni to wręcz powiedziałam na głos że mi się należą te pieniądze i mam je dostać tupiąc nogą jak dziecko, które się głośno czegos domaga z ogromną siłą ... 2 godziny później zadzwonił dłużnik który nie oddawał mi sporej sumy od 5 lat i powiedział że zrobił przelew. Droga Evahl dobro powraca dziękuję.

Wysłane przez Ela (niezweryfikowany) w
czy to naprawde dziala

Wysłane przez EvaHL w
działa, tylko teraz pytanie, na ile Ty masz uporządkowaną swoją energię życiową by ten rytuał mógł się zamanifestować na wysokim poziomie.... tzn. ile masz negatywnej energii od osób trzecich, a może jakieś klątwy lub podczepienia.... to wszystko ma wpływ na jakość naszego życia.. A może zbyt mocno ściskasz każdy grosz i góra chce byś w końcu zaczęła siebie wynagradzać - dopiero wtedy odblokuje Ci pieniądze .... to wszystko widać w naszej dacie urodzenia - wystarczy to umiejętnie odczytać .. Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez Aga (niezweryfikowany) w
Witam Ma początku napiszę że mam duże długi i duże marzenia. W marcu zrobiłam rytuał wg instrukcji. Co prawda nic za bardzo nie posunęło się do przodu w kwestii mojego bogactwa. Ale od tamtej pory nigdy nie mam sytuacji żebym nie miała w portfelu ani grosza.Robiac rytuał użyłam bądź co bądź białej świecy sklepowej owiniętej złotym kolorem.wiec może dlatego brak efektów. Teraz zakupiłam już prawdziwa złota świece. Co więcej raczej podświadomie wizualizuje sobie przed snem mój cel finansowy.( Codziennie wieczorem chyba z potrzeby odpoczęcia od wszystkich problemów wyobrażam sobie piękna sumę na koncie, wymarzony dom, samochód...) Teraz mamy maj i dziś byłby dobry moment na rytuał (mam nadzieję że się nie mylę co do dnia). Czy już można go powtórzyć?

Wysłane przez EvaHL w
rytuał można powtarzać częściej. Skoro już widać drobne efekty, a chce się jeszcze większe, to warto zacząć od początku - Czyli od Zabiegów Reiki, które oczyszczają energię i harmonizują Czakry... bez tego może być ciężko rozwinąć szybko skrzydła. W zakładce REIKI jest wpis "DLACZEGO WARTO ZACZĄĆ OD ZABIEGÓW REIKI" polecam, bo tam znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania :). Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez janka (niezweryfikowany) w
Witam, chciałabym zapalić świecę. która odpedzi choroby ode mnie i mojego pieska. Obecnie księżyc maleje, jaki kolor świecy powinnam zapalić i w jakim dniu tygodnia ? jak powinno brzmiec zdanie na odpedzenie chorób? czy taką swiecę kupię u Pani?

Wysłane przez EvaHL w
dla odcięcia się od chorób i przywołania energii zdrowia proszę zapalić świecę pomarańczowo-czarną oraz fioletową i brązową. Tak te świece dostanie Pani u mnie. Proszę wówczas w koszyku przy płaceniu napisać, że chodzi o przywołanie zdrowia dla Pani i pieska wówczas w cenie świec spersonalizuję je dla Was . Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez Marta (niezweryfikowany) w
Witam po jakim czasie rytuał zaczyna działać?

Wysłane przez EvaHL w
A to już jest uzależnione od stanu Twojej Energii. Jeśli jest zaśmiecona, a Czakry ledwo zipią, to nie będzie efektu wow z tego rytuału. Dlatego Zapraszam Cię do zakładki REIKI i przeczytaj sobie, dlaczego warto zacząć od Zabiegów Reiki. ..... Natomiast jeśli swoją Energię masz na wysokim poziomie, to rytuał powinien zamanifestować już po kilku tygodniach, może ok 3 miesiące.. Życzę powodzenia!! Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez Marta (niezweryfikowany) w
Dziękuję :)

Wysłane przez Kinga (niezweryfikowany) w
Dzień dobry Pani Evo! Mam pytanie odnośnie talizmanu.Czy to musi być koniecznie kamień czy może być np.broszka w kształcie białego słonika z trąbą do góry? Dostałam tę broszkę kiedyś od pewnego mężyczny, który podarował mi ją sam od siebie i od którego biła bardzo pozytywna energia. Jest malutka i zawsze noszę ją w portfelu. Czy mogę ją wykorzystać do opisanego przez Panią rytuału. Dziękuję. Serdecznie pozdrawiam :-)

Wysłane przez EvaHL w
Oczywiście Pani Kingo, że może Pani wykorzystać przy tym rytuale ten prezencik - takie przedmioty niosą ze sobą dużą Moc... Zatem niech się zadzieje !!! Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez Kinga (niezweryfikowany) w
Dziękuję Pani Evo! :-) Z niecierpliwością czekam na dzień wykonania rytuału - a termin mam już zaplanowany zgodnie z fazą Księżyca. Pozdrawiam :-)

Wysłane przez EvaHL w
Niech się zatem zadzieje z jak Najwyższą Mocą Sprawczą !!! Pozdrawiam Pani Kingo :)

Wysłane przez Angie333 (niezweryfikowany) w
Dziekuje bardzo :) nie sprawdzilo sie od razu , po miesiacu dostalam bonus na ktory nie liczylam a aktualnie dostalam bardzo dobra oferte pracy - cierpliwosci I wiary !!!!!

Wysłane przez EvaHL w
Dziękuję Angie333 za ten wpis. Jest on bardzo pomocny dla tych osób, które oczekują, że rytuał zadziała zaraz na następny dzień. Zawsze powtarzam, że to w jakim czasie i z jakim skutkiem zadziała dany rytuał jest w bardzo dużej mierze odpowiedzialny Twój stan Czakr, jest odpowiedzialny Twój stan energetyczny - a o tym wszyscy zapominają... Dlatego sugeruję, że dwa razy w roku powinno się wziąć Podstawowy Pakiet Zabiegów Reiki ( czyli 10 Zabiegów), dzięki którym poprawia się stan energetyczny danej osoby, natomiast rytuał przez nią samodzielnie wykonane mają wówczas większy wydźwięk. Dlaczego warto zaczynać od Zabiegów Reiki - o tym poczytacie w dziale REIKI. Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez Renii (niezweryfikowany) w
Gdy zasilać świece wcześniej po rytuałem a później ponownie ta sama zapaliła czy to źle. Złota swieca

Wysłane przez EvaHL w
Jeśli zapaliłaś świecę dokłądnie w tej samej intencji to wszystko OK. Najważniejsza zasada w Magii Świec, to jedna intencja do jednej świecy... Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez Julcia 33 (niezweryfikowany) w
Witam Mam pytanie czy jeżeli pełnia wypada w piątek i w sobotę i niedziele to czy można odpalić świece i wykonać rytuał trzy dni z rzędu czy trzeba czekać koniecznie na czwartek jak było wspomniane czekam z niecierpliwością pozdrawiam

Wysłane przez EvaHL w
Z powodzeniem możesz wykonać ten rytuał dzień przed Pełnią, w dzień Pełni i dzień po Pełni Księżyca. Powodzenia !!! Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez Kinia (niezweryfikowany) w
Witam mam pytanie o której trzeba tom świece zapalić by wypalił się cała proszę o podpowiedż potrzebuję sporo kasy na to by Dzieci miały lepiej chorujom i koszty som non stop coś operacje muszom przejść obaj a to kosztuje proszę o pomoc podpowiedż dziękuję

Wysłane przez EvaHL w
Witam, jeśli pyta Pani o moje świece, to w opisie świecy podany jest przybliżony czas palenia się świecy. Co do innych świec - nie mam pojęcia. Natomiast mogę Pani podpowiedzieć, że jeśli świeca zapowiada się, że będzie się palić długo, to może Pani ten rytuał rozciągnąć na dwa lub więcej dni. WAŻNE : świeca ponownie odpalana powinna mieć dokładnie taką samą intencję !!!! Co do problemów zdrowotnych i finansowych to warto sprawdzić w dacie urodzenia jakie posiada Pani "życiowe potykacze" wówczas podaję antidotum, czyli jakie rytuały są dla Pani. . Z pewnością warto zastanowić się nad Zabiegami Reiki aby usystematyzować i oczyścić swoją Energię oraz Czakry. Jeśli nasza energia jest zanieczyszczona, to niestety życie mocno kuleje... Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez SMB (niezweryfikowany) w
czy wystarczy bazylia w proszku?

Wysłane przez Ewa (niezweryfikowany) w
Kochana . czy zmarnowałam szanse z swiecą gdy pomyliłam zioła ? Przez pomyłke posypałam majerankiem. Palilam świecę7 dni . polozylam pod świecę banknot wysokiego nominału z trzema 9 na koncu. Swieca palila sie przepieknym blaskiem . i dosyc szybko. Prosilam ogień swiecy o dobrobyt. Mam nadzieje ze nie zmarnowalam szansy . pozdrawiam cieplutko

Wysłane przez EvaHL w
Szansa nie została zmarnowana, ale z pewnością warto rytuał powtórzyć już z właściwym zielem :) Niech się zadzieje. Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez Beni (niezweryfikowany) w
Witam, Cudowna strona , cieszę się , że ją znalazłam. Mam pytanko .W jaki dzień tygodnia i fazie księżyca można wykonać rytuał separacyjny? Pozdrawiam cieplutko

Wysłane przez Małgorzata (niezweryfikowany) w
Wszystko zrobiłam zgodnie z Pani instrukcją. Wykorzystałam szeroką, walcowatą świecę w kolorze złota. Świeca paliła się tunelowo.Ogień nie stopił wosku na bocznych ścianach. Czy rytuał jest udany? Pozdrawiam Małgorzata

Wysłane przez EvaHL w
tak udany. Ale następnym razem zalecam kupić naturalną świecę, która ma dużo wyższe wibracje spełnienia... Pozostałości świec można zakopać na swojej posesji. magicznie pozdrawia AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez Jagienka1976 (niezweryfikowany) w
A co jak z tych świec nic nie zostało , bo wypaliło się do dna ;)?

Wysłane przez EvaHL w
to tylko się cieszyć :) .. ale z pewnością został taki malutki knocik, więc to jego oddać Matce Ziemi :) . Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez Maria (niezweryfikowany) w
Mam pytanie gdyż rytuał powtarzałam już 3 razy i nic na czy sprzedawałam swoje rzeczy i dość szybko doszło do transakcji np po 10 min od wystawienia czy mam to tez zaliczać do udanego rytuału ? Ostatni rytuał odprawiałam w ostatni czwartek czy mam jeszcze czekać ? Czy po prostu coś poszło nie tak ?

Wysłane przez EvaHL w
oczywiście, że fakt szybszej sprzedaży swoich rzeczy należy zaliczyć do tego Rytuału - przecież chciała Pani powodzenia finansowego ... i dostała je Pani w tej postaci ... GRATULUJĘ !! Jeśli chce Pani więcej dobrobytu przyciągnąć do swojego życia, to w pierwszej kolejności proszę zadbać o swoją czystość energetyczną - dlaczego ?? o tym piszę na moim blogu 23 SPOSOBY NA ENERGETYCZNĄ CZYSTŚĆ ... Powodzenia!

Wysłane przez Ina (niezweryfikowany) w
Witam, czy można ten rytuał wzmocnić pałac dodatkowo świece fioletowa i pomarańczowa?

Wysłane przez EvaHL w
Witam, jeśli będzie Pani używać naturalną świecę Zielono-Złotą przeze mnie Personalizowaną i wzmacnianą, to nie potrzebuje już Pani żadnych dodatkowych świec, bo zrobi sobie Pani bałagan. życzę powodzenia!! Magicznie pozdrawiam Terapeutka Reiki oraz AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez Agnieszka (niezweryfikowany) w
Pani Evo HL, dziękuję za przesyłkę z zamówionymi przedmiotami. Przesyłka pięknie zapakowana. Dziękuję również za prezent- niespodziankę . Pozdrawiam serdecznie

Wysłane przez Paulina (niezweryfikowany) w
Zrobilam rytual kilkakrotnie. Specjalnie odrazu kupilam 4 swiece. Postapilam zgodnie z instrukcja Niestety nie dziala. Bardzo sie do tego przylozylam I siedzialam dlugo przy swiecy. Niestety tez probowalam dodac tutaj komentarz I tez nie zostal zaakceptowany. Nie wiem dlaczego. Paczka byla zapakowana z wielka starannoscia I miloscia ale niestety strasznie mnie zasmucilo to ze nic sie nie stalo

Wysłane przez EvaHL w
Pani Paulino - to nie Harry Potter , że machnie się ręką i już jest... Jeśli posiada Pani blokady energetyczne na finansach, to choćby Pani siedziała miesiąc przy tych świecach - to nic nie da.. dlaczego??? proszę poczytać sobie na moim blogu wpis "23 sposoby na Energetyczne Porządki w Twoim życiu... " piszę tam również dlaczego Rytuały nie działają od razu ... W pierwszej kolejności NALEŻY ZADBAĆ O swoją czystość energetyczną, pozbyć się blokad , a potem dopiero przyciągać dobrobyt... to tak jak w życiu... Jeśli ma Pani zapełnioną szafę, to gdzie się ma zmieścić nowa kolekcja sukienek... w pierwszej kolejności trzeba starą kolekcję usunąć, posprzątać i dopiero wieszamy do szafy nową kolekcję ubrań...

Wysłane przez Mikaria (niezweryfikowany) w
Dzień dobry, Pani EvoHL a co w sytuacji gdy ktoś nie posiada własnego domu? Mieszkamy z mężem u teściów nie traktuje tego domu jako własnego. Czy lepiej zakopać resztki świecy na podwórku u moich rodziców gdzie czuje się dobrze czy lepiej wrzucić do pobliskiego stawu bądź małej rzeczki? Pozdrawiam

Wysłane przez EvaHL w
Dzień dobry Pani Mikario. Zakopałabym mimo wszystko tam gdzie Pani mieszka , po swojej stronie okien... Tam Pani mieszka, więc energia dobrobytu ma przyjść do Pani w to miejsce gdzie Pani przebywa.... to nic, że jest to posesja teściów. Energia przyjdzie do Pani życia, nie do nich.. Niech się zadzieje !!!

Strony

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie