Rytuał odcinający od Przysiąg z Poprzednich Wcieleń

Rytuał odcinający od Przysiąg z Poprzednich Wcieleń

śr., 17/01/2018 - 11:42 -- EvaHL

Wczorajszy rytuał odcinający Pani Eweliny od Przysiąg z Poprzednich wcieleń. Świeca nad wyraz bardzo długo się paliła. Na początku była bardzo niespokojna, ale końcówka rytuału przebiegła już wzorowo. Zatem niech się zadzieje, a wszystkie negatywne energie, które blokowały Panią Ewelinę, niech skutecznie zostaną odcięte.

Przysięgi z Poprzednich Wcieleń to skuteczne blokady, które kładą się cieniem przeważnie na obecnym życiu uczuciowym oraz na aspektach finansowych.
Ten silny życiowy "potykacza" manifestuje się u osób, których dusza jest bardzo stara i ma za sobą juz bardzo wiele wcieleń, w tym i wcielenia zakonne.
A jak wiadomo, osoby duchowne skłądają śluby czystości , ubustwa i posłuszeństwa...
Przysięga raz złożona działa przez wszystkie wcielenia, dlatego bardzo ważne jest by odcinać się od tej energii, wóczas dużo łatwiej będziesz realizować swoje plany.

Ten rytuał polecam w szczególności osobom, które w swoim Portrecie Numerologicznym posiadają liczbę 9. Ten numerologiczny kod mówi o tym, że u Ciebie funkcjonuje
aspekt Przysiąg z Poprzednich Wcieleń, oraz że jesteś starą duszą, która na ten świat przyszła po to, by pilnować młodsze duszyczki, by  ich życie realizowało się zgodnie z ich przeznaczniem.

Magicznie pozdrawiam heart
Eva HL.

 

Rytuał do samodzielnego wykonania
odcinający od przyciąg z poprzednich wcieleń oraz odc. od niedotrzymanych obietnic z obecnego życia
zakupisz  pod tym linkiem

Natomiast jeśli chcesz by ten rytuał został wykonany dla Ciebie bezpośrednio przeze mnie
to zakup go pod tym linkiem
 

Kategoria: 

Komentarze

Wysłane przez Meg (niezweryfikowany) w
Czy jeśli też mam 9 jako dzień urodzenia oraz w cyklu formującym i jeszcze 11 w pierwszym punkcie zwrotnym, czy też potrzebny jest ten rytuał? w niczym mi nie wychodzi - ani w związkach, ani w pracy, ani z przyjaciółmi... nie mam w ogóle pieniędzy i ciągle mam kłopoty ze zdrowiem... Pozdrawiam

Wysłane przez EvaHL w
Tak, zdecydowanie TAK.... musiałabym jeszcze zerknąć w datę ur. - tak po mojemu, wówczas będę mogła doradzić jeszcze więcej. Bo w dacie ur. są zawarte wszystkie potykacze, które Góra nam zafundowała abyśmy się rozwijali. pozdrawiam.

Strony

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie