Podstawowe zasady Magii Świec

Podstawowe zasady Magii Świec

czw., 27/02/2014 - 00:12 -- EvaHL

Czy jest wśród nas ktoś ,  kto nie lubi blasku palącej się świecy ??? …
Ja osobiście uwielbiam … lubię patrzeć na migoczący płomień, nastrojowy półmrok,
to mnie bardzo wycisza i pozwala wrócić do równowagi po szaleńczym dniu.


Medytacja przy świecach – rozwiązania nagle przychodzą same, nie wiadomo skąd … 

Z czystym sercem mogę każdemu polecić palenie świec. Świece towarzyszą nam przy wielu ważnych dla nas uroczystościach , począwszy od chrzcin , są na urodzinowym torcie , palimy je podkreślając uroczysty charakter  spotkania czy obiadu …
Palimy je najczęściej w jakimś celu, przeważnie po to aby było miło, nastrojowo, ładnie i przyjemnie – czyli mamy intencję, że chcemy wówczas czuć się dobrze. Tak, właśnie  już wtedy zapalamy je z intencją ( choć większość osób nawet nie zdaje sobie  z tego sprawy ). Bardzo często instynktownie sięgamy po świece, po określony kolor, kusi  nas barwa czy  zapach. Sukcesywnie w kolejnych artykułach , postaram się przybliżyć  znaczenie poszczególnych kolorów świec  w magii. Warto je poznać , choćby z uwagi na to, aby w danym momencie życia umieć wesprzeć się odpowiedną barwą świecy.


Do każdego rytuału trzeba się przygotować tzn. odprężyć , wyciszyć, pozbyć się negatywnych emocji, które zdecydowanie nie służą białej magii.
Następnie przygotuj sobie naturalną świecę w odpowiednim kolorze – w zależności od intencji.
Oczyszczamy ją ze złej energii pod bieżącą wodą - nie wiadomo kto ją dotykał , czyje emocje przejęła...

Jeśli posiadasz świecę wykonaną przeze mnie - ta czynność Ci odpada.
Świece przed wysłaniem są przeze mnie Oczyszczane i Personalizowane zatem są wolne od negatywnej energii, i zaprogramowane tak, aby Twoje intencje odbyły się na jak Najwyższym Poziomie Spełnienia.


Po oczyszczeniu świecę  namaszczamy  olejkiem, który dodatkowo  wzmocni rytuał.
Następnie napisz na świecy intencję/prośbę w formie uproszczonej, czy wręcz krótkiej afirmacji np. Ja Katarzyna Kowalska ur. ...  mam dobrze płatną pracę.. 
Pamiętaj, że zarówno życzenia jak i wszelkie afirmacje ZAWSZE piszemy/wymawiamy w czasie teraźniejszym !!!!
Jeśli nie będzie widać na świecy intencji nie przejmuj się, bo ślad energetyczny na pewno został.


Czasami może się Wam tak zdarzyć, że rozpoczynając rytuał świeczka zgaśnie – jest to wówczas znak, że nie jest to dobry czas dla Ciebie aby ten rytuał przeprowadzać. Ponowne zapalenie świecy nie gwarantuje udanego rytuału , dlatego najlepiej  odczekać 28 dni i zrobić ponowne podejście do rytuału. 
Świeca rytualna powinna dopalić się cała do końca, a jej pozostałości powierzyć żywiołom, czyli po prostu zakopać w ziemi czy wrzucić do płynącego strumienia czy rzeki . Chyba, że w danym rytuale jest nieco inna instrukcja.
Podstawowa wskazówka, którą warto zapamiętać, to ogarki świec z rytuałów przyciągających warto zakopać dosłownie na swoim podwórku, czy pod swoimi oknami. Natomiast po rytuale odcinającym, pozostałości świec wyrzucamy jak najdalej od domu <= o tym mało kto mówi, a jest to bardzo istotna kwestia.


Jeśli już decydujemy się na rytuał należy pamiętać aby intencja/życzenie było jasno sprecyzowane i konkretne,
w przeciwnym wypadku kosmos spełni nasze prośby, ale nie do końca zgodnie z tym jakbyśmy chcieli…


Rozpoczynając Rytuał zawsze używamy NOWYCH świec
.
Jeśli będziemy wykonywać rytuał kilkudniowy, wówczas palenie danej świecy musimy tak rozplanować, aby wypaliła się dokładnie tego dnia którego rytuał ma być zakończony ( np. rytuał będzie trwać 4 dni – na świecy zaznaczam 4 odcinki i każdego dnia pilnuje aby świeca spaliła się do miejsca oznaczonego.
Można wspomóc się wbijając na granicy każdej części, głęboko szpilkę tak, aby doszła do knota w rdzeniu świecy.
W ten sposób mamy dokładnie odmierzoną ilość świecy jaką należy spalić danego dnia. Gdy szpilka odpada świecę gasimy).
Natomiast przy świecy gałkowej pilnujemy aby wypaliła się odpowiednia ilość gałek.


Powyżej poruszyłam temat gaszenia świecy intencyjnej dlatego muszę tutaj również wspomnieć o tym, że ŚWIECĘ GAŚ TAK, JAK PODPOWIADA CI TWOJA INTUICJA - ona wie dokładnie co jest dla Ciebie najlepsze.
Dawno, dawno temu też stosowałam się do ogólnych powielanych informacji, że
"NIGDY świecy nie gasimy przez zdmuchnięcie czy zduszenie ognia palcami". Nawet też takich informacji tutaj udzielałam.... i coś mi jednak nie pasowało. Zaduszając ogień czułam wielki dyskomfort, aż w końcu po wielu analizach i testach przestałam robić tę bzdurną dla mnie rzecz. Posłuchałam mojej intuicji i okazało się, że to jest najlepszy sposób!!! Słuchać swojej intuicji !!!
Dlatego teraz opierając się na moich bogatych doświadczeniach zawodowych na poziomie energetycznym zalecam:
ŚWIECĘ GAŚ TAK, JAK PODPOWIADA CI TWOJA INTUICJA !!!!


Kolejną ważną zasadą w stosowaniu magii świec, jest to , iż absolutnie nie wolno manipulować  innymi osobami ani ich uczuciami – nie wolno zmuszać danej osoby do czegoś, czego nie chce. To już zahacza o tzw. czarną magię. Nie radzę bawić się w ten sposób, bo obróci się to przeciwko Wam.
Na mojej stronie przedstawiam rytuały do tzw. Białej Magii, która nie krzywdzi nikogo a jedynie wspomaga dobre intencje, bądź też otwiera oczy na daną sprawę – i tego się trzymajmy :)
Dlatego też nie szukam przygód, nie chcę ściągnąć na siebie, a tym bardziej na osoby trzecie negatywnych energii I ODMAWIAM WYKONANIA TZW. RYTUAŁÓW SPĘTANIA !!! 
Z opowiadań praktykujących tego typu rytuały wiem, że ONE ZAWSZE ŹLE SIĘ KOŃCZĄ DLA ZAMAWIAJĄCEGO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.


Kolejną istotną i podstawową kwestią w Magii Świec jest faza Księżyca, dzień tygodnia, pusty bieg Księżyca oraz tranzyty/ konstelacje poszczególnych Planet do danej intencji, które potrafią mocno zintensyfikować cały Rytuał  <= zatem do tak profesjonalnych Rytuałów kłania się wiedza astrologiczna. 
Natomiast jeśli w pierwszej kolejności chcesz samodzielnie spróbować wykonać swój Rytuał, to z pewnością warto zwrócić uwagę na FAZĘ I BIEG KSIĘŻYCA, uraz UKŁAD PLANET danego dnia. 


Na koniec pozostawiłam najważniejszą kwestię - STAN TWOICH CZAKR <= może powinnam była od nich zacząć ten wpis...
Dokładnie to od Stanu Twoich Czakr zależy w jakim stopniu uda się Rytuał, który będziesz wykonywać.
Jeśli Czakry, które rozprowadząją dobrą Energię po Twoim organizmie i życiu, są słabe, to niestety zbyt wiele nie zdziałasz.
Rytuał może wówczas zadziałać ALE na krótką metę.
Stan Twojej energii, Twojej Aury, Twoich Czakr ma wpływ na powodzenie Rytuału, który wykonujesz.

Więcej o tym jak zadbać o czystość swojej energii
możesz poczytać na mojej stronie pod tym linkiem => => 23 sposoby na Energetyczne Porządki w Twoim życiu - oczyszczenia i odcięcia | Twój Magiczny Zakątek - EvaHL 


To tyle tytułem wstępu odnośnie podstawowych zasad Magii Świec.
Podzieliłam się tutaj moimi ponad 20stoletnimi osobistymi doświadczeniami, które są dużo więcej warte niż powielone beznamiętne informacje, które zasypują internet.
Dostaję sygnały, że wiele "wróżek" kopiuje moje teksty zapominając podać, że to ja jestem autorem. Jeden portal wręcz zrobił "kopiuj- wklej" karty anielskiej z moimi napisami - ŻAŁOSNE!!!! 
Ale wiem, że chronią mnie silne Numerologiczne Kody wpisane w mój Pentagram Numerologiczny sugerujące, że jeśli ktoś świadomie robi mi krzywdę, a ja nie podejmę odwetu i mu wybaczę, to taki delikwent z pewnością poniesie srogą karę. I rzeczywiście tak się dzieje. Co kilkanaście miesięcy dowiaduję się od Was o różnych nieszczęściach danego złodzieja mich tekstów.

Także w myśl powiedzenia GÓRA NIERYCHLIWA ALE SPRAWIEDLIWA ...

W następnych wpisach postaram się przybliżyć, zastosowania poszczególnych kolorów świec w rytuałach...

Jeśli chcesz zakupić naturalne świece dobrej jakości, wolne od negatywnej energii to zapraszam Cię pod ten link ŚWIECE NATURALNE .
Wszystkie Świece, Amulety czy Kadzidła zakupione w tym sklepie, W GRATISIE osobiście personalizuję dla Kupującego, by Jego intencje zadziały się z jak Najwyższą Mocą Sprawczą.

Wszystkie Świece Rytualne, które kupujesz w sklepie  www.dodze.pl ,  składają się z naturalnego wosku pszczelego  oraz olejków eterycznych.
Wykonane są ręcznie, metodą tradycyjną, co potwierdzają drobne  niedoskonałości , które byłyby wykluczone w produkcji maszynowej . 

Świece te robię osobiście więc są wolne od negatywnej energii, oraz spersonalizowane przeze mnie pod klienta , dzięki czemu posiadają bardzo Wysokie Wibracje Mocy Sprawczej , które silnie wzmacniają każdy rytuał, by mógł się on odbyć na jak najwyższym poziomie energetycznym. Czego niestety nie można oczekiwać od ogólnodostępnych świec  parafinowych , które są produktem ropopochodnym o niskich wibracjach.  Świece pszczele są barwione w masie, co oznacza, że nawet w środku posiadają wymagany kolor - co w magii ma bardzo duże znaczenie.
 

Magicznie pozdrawiam
Dyplomowana Bioenergoterapeutka, Terapeutka Reiki oraz Chirurg Fantomowy.
Zakochana w Aromaterapii, Fitoterapii oraz Współczesnej AstroNumerologii
Eva HL.

Szanuj moje prawa autorskie i nie kradnij tekstu - podlinkuj, bo karma wraca... a Saturn i prawo PL w takich przypadkach jest srogim sędzią. Dziękuję.
Eva HL.

Kategoria: 

Komentarze

Wysłane przez renia w
tak sie Ewuniu zastanawiam....,gdy zapalimy swiece w danej intencji,ze skupieniem odpowiednim itp i zalozmy ,ze ma sie palic godzine czy poltora,to przez ten czas nalezy nie zajmowac sie czym innym tylko poswiecic ten czas na skupianiu sie nad intencja?Wiesz o co mi chodzi? Zapalam swiece i godzine siedze i mysle tylko o tym,ze ona sie pali?

Wysłane przez Madi Madi (niezweryfikowany) w
Czy mogłaby mi pani, bardzo proszę powiedzieć przy jakiej świecy mogłabym najskuteczniej prosic mojego Anioła o pomoc w znalezieniu satysfakcjonującej pod każdym względem pracy( jeśli chodzi o pracę nie zalezy mi tylko na pieniążkach ale na dobrej atmosferze) dziekuje Madi

Wysłane przez EvaHL w
do rytuału na znalezienie satysfakcjonującej pracy pod każdym względem proponuje kombinację świec w kolorze złotym + zielona + pomarańczowa. Owocnego rytuału !! Pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez ania (niezweryfikowany) w
Witam, chciałabym zapalic różową świecę w intencji lepszej komunikacji miedzy partnerem ale czy musi to być w piątek???

Wysłane przez EvaHL w
.. jeśli w Twoim związku zaczynać "kuleć" komunikacja, to świecę różową możesz palić nawet w trakcie Waszego spotkania , bez względu na dzień tygodnia. Rytuał wykonany w piątek na pewno będzie mieć silniejsze wibracje ... Powodzenia :)

Wysłane przez Agnee (niezweryfikowany) w
Ja mama pytanie odnośnie tego jak napisać to życzenia na świeccy.czyli jeśli chce prosić o zdrowia to na swiedczce mam napisać tak.ja Anna Kowalska jestem zdrowa .czy ja Anna Kowalska proszę o zdrowie . Czy ja anna kowalska jestem chora proszę o zdrowie .która wersja jest poprawna

Wysłane przez EvaHL w
poprawny będzie zapis : "ja anna kowalska jestem zdrowa " Życzę spełnienia i niech się zadzieje !!!!!!

Wysłane przez Aga (niezweryfikowany) w
Dzień Dobry Pani Ewo ! Od jakiegoś czasu coraz częściej pojawiam się na Pani stronie Która szczerze mówiąc przyciąga mnie jak magnez chciałam zapytać czy jeszcze kiedyś będzie i jeśli tak to kiedy można się spodziewać darmowej wróżby? Bardzo dziękuję za tą stronę jest Magicznie niesamowita !

Wysłane przez EvaHL w
Dziękuję za te miłe słowa :) Darmowe wróżby robię w wolnej chwili , jednak ostatnio mam magiczne urwanie głowy i brakuje mi czasu na to przedsięwzięcie ... także ciężko mi powiedzieć kiedy będzie kolejna edycja Darmowej Wróżby ..

Wysłane przez Jarek (niezweryfikowany) w
Zaden rytuał i magia i świece nic nie pomagają! To wszystko jest obłuda i naciąganie naiwnych ludzi na pieniądze! Ja zamawiałem rytuały i zaden z nich nie działa. Dałem sie nabrać bo zaufałem. Moim zdaniem to nic nie działa!

Wysłane przez EvaHL w
możliwe, że trzeba poczekać. Jeśli posiada Pan zaśmieconą swoją energie i jest o niskich wibracjach - zdaje się że to tu jest problem. W takim przypadku intencja manifestuje się z opóźnieniem, albo prawie wcale, bądź na krótką metę. Dlatego zawsze sugeruję, aby swoje porządki Energetyczne zacząć od Zabiegów Reiki, gdzie oczyszczane i harmonizowane są Czakry <= one odpowiadają za jakość naszego życia. Dopiero w następnej kolejności powinno robić się magię ze świecami. Poza tym większość myśli, że jak zapali świecę, to wszystko samo się zrobi- może przegapił Pan podpowiedzi od losu... Zachęcam do przeczytania na mojej stronie w dziale Reiki DLACZEGO WARTO ZACZĄĆ OD REIKI ... życzę udanego dnia !! Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Basia (niezweryfikowany) w
Witam Czy świeczki do rytuałów muszą być koniecznie z miodu ?

Wysłane przez EvaHL w
Świece wykonane z wosku pszczelego są produktem naturalnym dzięki czemu posiadają bardzo Wysokie Wibracje Mocy Sprawczej , które silnie wzmacniają każdy rytuał, by mógł się on odbyć, na jak najwyższym poziomie energetycznym. Czego niestety nie można oczekiwać od ogólnodostępnych świec parafinowych , które są produktem ropopochodnym o niskich wibracjach. Także ja świece parafinowe traktuję jako produkt dużo gorszej jakości , i sama na sobie przekonałam się , że rytuały z udziałem świec parafinowych były zawsze dużo słabsze ... Magia lubi produkty naturalne, zatem decyzję jakich świec używać do rytuałów pozostawiam Pani. Niech każdy rytuał , który Pani wykona , zadzieje się z jak najwyższą Mocą Sprawczą !!! Magicznie pozdrawiam !

Wysłane przez Basia (niezweryfikowany) w
Dziękuje ślicznie Pani. ♥

Wysłane przez Asia (niezweryfikowany) w
Poszukuję odpowiedzi na pytanie: jak zinterpretować w kontekście efektywności rytuału sytuację, gdy świeca została całkowicie wypalona?? Całkowicie - dosłownie - pozostała jedynie resztka zwęglonego knota :) Rytuał w tej samej intencji (uzdrowienie finansowe) należy powtórzyć czy wręcz przeciwnie - jest to znak przyjęcia intencji do realizacji?

Wysłane przez EvaHL w
to znak że rytuał się udał :)

Wysłane przez Ilona (niezweryfikowany) w
Dzień dobry, byłabym wdzięczna za podpowiedź jaką świecę użyć żeby mężczyzna nawiązał ze mną kontakt, we wróżbie wyszło, że tego chce, ale nie wie jak ja zareaguję; waham się pomiędzy różową a pomarańczową o której czytałam, że działa wyjątkowo silnie, z góry serdecznie dziękuję za pomoc.

Wysłane przez EvaHL w
Witam Pani Ilono .. najlepsza byłaby świeca różowo - czerwona , jest dostępna pod tym linkiem http://www.evahl.pl/produkty/swiece/swieca-rozowo-czerwona-7-galkowa-z-naturalnego-wosku-pszczelego-roz-l-milosc Magicznie pozdrawiam <3

Wysłane przez Karolina (niezweryfikowany) w
Chciałabym aby modlitwa i prośba w intencji aby mój partner zrozumiał wreszcie ze potrzebuje roku na załatwienie wszystkiego w Polsce przed wyjazdem na stałe do Francji i aby zaczekał ze mną w Polsce ten rok jaki rytuał jaka świeca ? Pani Ewuniu pomoże pani?

Wysłane przez EvaHL w
Pani Karolinko świeca dająca zrozumienie będzie tu najlepsza żółto - czarna , do nabycia u mnie pod tym linkiem http://www.evahl.pl/produkty/swiece/swieca-zolto-czarna-7-galkowa-z-naturalnego-wosku-pszczelego-roz-l-odcinajaca-od Magicznie pozdrawiam :)

Wysłane przez jan (niezweryfikowany) w
Witam mam pytanie: Świeca cofająca czarno biała do jakiego momentu się ją pali? Czy tylko czarna część i w momencie kiedy zaczyna się palic biała gasimy? czy w całości obydwie części i jak ją najlepiej zapalic bo różne sa opinie, tak samo z gaszeniem i co zrobić z resztkami? i najważniejsze co sądzicie o tym rytuale RYTUAŁ JINX REPELLENT MAGIC Ps. kupiłem czarno-białą świecę i na łączeniu czarnego z białym jest pęknięta czy to ja dyskwalifikuje i muszę kupić nową? Serdecznie pozdrawiam.

Wysłane przez EvaHL w
świecę należy wypalić w całości , natomiast pozostałości po spalonej świecy zakopać w Ziemi jak najdalej od domu , lub wrzucić do rzeczki ... Co do sposobu zapalenia i gaszenia , to wiem że różne są opinie , ja polecam wsłuchać się w swoją intuicję i zastosować się do jej podpowiedzi - Ona wie najlepiej co dla Pana będzie dobre. Osobiście też wsłuchuję się w moją intuicję i zawsze na tym dobrze wychodziłam .. Na początku mojej magicznej drogi również twardo trzymałam się jakiś tam reguł z gaszeniem świec . Po długich latach praktyki stwierdzam, że przy wszystkim co robimy ważna jest intencja , i zdmuchuję sobie świece wypowiadając oczywiście intencję :) .. niektórzy na pewno zaczną krzyczeć , że rozdmuchuję sobie szczęście itp. nic bardziej mylnego BO ZDMUCHIWAŁAM Z INTENCJĄ :) ... tutaj świeca nie jest uszkodzona , tylko rozwarstwiła się na łączeniu kolorów, moim zdaniem rytuał na niej wykonany będzie skuteczny .. .... co do skuteczności rytuałów , to jest zasada, że jeśli samemu ma się zanieczyszczoną energię , to rytuały wykonywane samodzielnie będą słabsze , dobrze jest skorzystać z usług osoby, która się na tym zna ... osobiście polecam wpis wyjaśniający dlaczego chcąc zrobić porządek energetyczny w swoim życiu warto zacząć od ZABIEGÓW REIKI, znajdziesz go pod tym linkiem http://www.evahl.pl/reiki/dlaczego-warto-zaczac-od-zabiegow-reiki ......... Magicznie pozdrawiam !

Wysłane przez Kasia (niezweryfikowany) w
Witam czy wszystkie swiece kupione w sklepach ezoterycznych sa wykonane z naturalnego wosku? I jeszcze jedna ważna sprawa. Co jesli przy rytuale odciecia czarna swieca lekko sie rozlewa?

Wysłane przez EvaHL w
Witam ... trudno mi powiedzieć jakie świece sprzedawane są we wszystkich sklepach ezoterycznych - przeważnie sprzedawca udziela informacji w swoim sklepie ... świeca się rozlewa ??? warto wówczas zinterpretować kształt , który powstaje - Twoja intuicja będzie tu najważniejsza .

Wysłane przez MIRABELLA (niezweryfikowany) w
Witam serdecznie .Chcialabym dowiedziec sie jak wyglada rytual i w jakch intencjach I tu pytanie .Kupilam swiece z naturalnego wosku pszczelego w natyralnym miodowym kolorze .Do jakich intencji mozna ja zapalic? Jestem poczatkujaca wiec chcialabym nie popelnic zadnego bedu w bialek magi Pozdrawiam cieplo .

Wysłane przez EvaHL w
świecy możesz użyć do każdej intencji , wiadomo jednak że kolor silnie wzmacnia rytuał ALE i tak ważne jest Twoje zaangażowanie oraz intencja .. rytuały wykonane przez Ciebie będą skuteczne jeśli posiadasz usystematyzowaną swoją energię , dlaczego ??? zapraszam Cię do zakładki Reiki na mojej stronie , tam krótko i w przystępny sposób wyjaśniam sedno sprawy :) .. Powodzenia i magicznie pozdrawiam !!

Wysłane przez Sis (niezweryfikowany) w
Podbijam pytanko: "tak sie Ewuniu zastanawiam....,gdy zapalimy swiece w danej intencji,ze skupieniem odpowiednim itp i zalozmy ,ze ma sie palic godzine czy poltora,to przez ten czas nalezy nie zajmowac sie czym innym tylko poswiecic ten czas na skupianiu sie nad intencja?Wiesz o co mi chodzi? Zapalam swiece i godzine siedze i mysle tylko o tym,ze ona sie pali?"

Wysłane przez EvaHL w
no nie do końca tak, bo są rytuały, gdzie świece palą się i całą noc, wiec trudno byłoby przy nich warować ... robiąc rytuał ze świecą ważne jest by posiedzieć przy niej minimum 10-15 min. ( im dłużej tym lepiej ) skupiając się na intencji , nie skupiamy się na tym że pali się świeca tylko myślimy o intencji, wizualizujemy sobie jak dzięki tej intencji nasze życie pozytywnie się zmienia... ważne jest by nie myśleć w tym czasie o niebieskich migdałach tylko rzeczywiście o intencji .... po tym czasie jak nasycisz już energią i intencją świecę , jak Twoja podświadomość dostała jasny sygnał czego oczekujesz świecę pozostawiasz do całkowitego spalenia się , a Ty już możesz zająć się innymi czynnościami , ALE ważne by jednak intencja przez cały czas kołatała się w Twojej głowie !!!!! Magicznie pozdrawiam !

Wysłane przez Alicja (niezweryfikowany) w
Szanowna Pani Ewo, od wielu miesięcy mam problem z moją Mamą. Jest kłótliwa, złośliwa i niestety nie widzi jakichkolwiek błedów w swoim postępowaniu. Kiedyś była zupełnie inna... Kochałyśmy się i wspierały.Doszło do tego,ze nie chce ze mną spędzić świąt. Jestem osobą samotną , a moja Mama jest jedyną bliską mi osobą. Strasznie cierpię. Szukam porad w internecie ale nic rozsądnego nie udało mi się znaleźć. Czy byłaby Pani tak uprzejma i poradziła mi jaki rytuał wykonać aby choć na chwilę "zmienić" zło w Mamie?

Wysłane przez Maria (niezweryfikowany) w
Mam pytanko czy można zamowić swiece ,ale za pobraniem .Bo cos mi nie wchodzi bank .Wysłałam zamówienie na ponad 50 zł +18 zł przesyłka kurierska .Jezeli jest to możliwe proszę wysłac za pobraniem .Dziekuje i serdecznie pozdrawiam Maria ze Świnoujścia

Wysłane przez Mini (niezweryfikowany) w
Witam Serdecznie .Mam pytanie odnośnie palenia złotej świecy raz w miesiącu. Ile minut ma się palić?Czy za każdym razem musi być nowa Świeca?Pozdrawiam

Wysłane przez EvaHL w
dobrze gdyby świeca paliła się minimum 30 minut. Im dłużej tym lepiej. Proszę również pamiętać, by za każdym odpaleniem świecy mówić również intencję w jakiej ona ma się palić. Niech się zadzieje !!!

Wysłane przez Gwiazdka (niezweryfikowany) w
Witam serdecznie. Mam pytanie o kolor świecy na mocny rytuał szybkiego i pomyślnego dla mnie zakończenia sprawy sądowej. Przed wizytą biegłej sądowej wykonałam rytuał w pełnię księżyca że świecą niebieską z wosku pszczelego i naturalnym kadzidłem białej szałwi i wynik jest bardzo pozytywny. A teraz co będzie skuteczne??? Proszę o podpowiedź. Pozdrawiam serdecznie.

Wysłane przez EvaHL w
do tej niebieskiej świecy proszę dołączyć świecę fioletową. Niech się zadzieje !!!!!!!

Wysłane przez Ola (niezweryfikowany) w
Witam, a co jeśli świeca wypaliła się do końca i został z niej dosłownie okruszek knota, nawet kropli wosku? Na sam koniec stał juz tylko palący się knot, nie mógł zgasnąć i palił się dość długo a nawet jakby próbował rozpalić się ponownie. Co to może oznaczać? I kolejne pytanie, czarna świeca strzelała podczas spalania a gdy zgasła było po niej dużo dymu, który leciał jakby okrężnymi ruchami. Czy to znaczy, że rytuał odcięcia się udał? Dziękuję za odpowiedź.

Wysłane przez EvaHL w
Witam Pani Olu, zakopuje Pani pozostałości po świecy ,a że został się sam knot - to on jest zakopywany. Co do czarnej świecy, to one bardzo często szaleją , strzelają , a płomień się wije jak oszalały. Ale one są właśnie przeznaczone do oczyszczania z najcięższych energii. Jako ciekawostkę opiszę sytuację, gdzie oczyszczałam na odległość klientce piwnice. W piwnicy zapaliła świece zakupione u mnie. Po oczyszczeniu dzwoniła i opowiadała że pod drzwiami piwnicy był smród jakby siarkę ktoś zapalił , a jak tam zajrzała to świece paliły się szerokimi bardzo ruchliwymi płomieniami. Przy kolejnych oczyszczaniach świece już dużo spokojniejsze, a miała je na pewno z jednej partii bo pamiętam jak je pakowałam - więc nie ma mowy że inny knot , czy inny wosk ... Rytuał odcięcia po Pani opisie mógł się udać ( nie wiem, czy robiła go Pani sama czy może osoba profesjonalnie pracująca z energiami) ALE jednak widać że energia była na tyle silna że ja doradzałabym go powtórzyć. Jeśli energia negatywna jest bardzo silna, to rzadko kiedy puszcza w całości za pierwszym razem. Dlatego niektóre rytuały warto powtarzać choćby zapobiegawczo - tak jak w życiu przyjmujemy zapobiegawczo witaminy..

Wysłane przez Ola (niezweryfikowany) w
Co jakiś czas robię oczyszczanie mieszkania i rodziny białą szałwią (najlepsze efekty a właściwie szokującą zmianę zauważyłam na dziecku) ale mimo to ciągle są obecne jakieś negatywne energie. Po jakim czasie trzeba powtórzyć rytuał ze świecą, czy wystarczy tylko raz czy do skutku aż świeca bedzie sie wreszcie spokojnie palić?

Wysłane przez EvaHL w
oczyszczania należy powtarzać bo nic nie jest na wieki ... negatywna energia to jak wirus grypy powraca i znów trzeba się leczyć. ... proponuję zgłosić się na Zabiegi Reiki , wówczas dokładnie Panią oczyszczę i doenergetyzuję. W zakładce Reiki znajdzie Pani wpis dlaczego porządki energetyczne należy zacząć od Zabiegów Reiki :) Pozdrawiam :)

Wysłane przez Ewela (niezweryfikowany) w
Witam, po raz ktorys wracam na Pani strone Robilam rytual milosny u pewnej wrozki, wczoraj w pelnie. Kazala mi zakopac swiece dzisiaj rano. Jednak jest wielkanoc i jestem z malutkim dzieckiem, zapytalam jej czy moge to zrobic jutro, zanim odpisala to juz lezalam ( leze) w lozku Napisala mi ze mialam zakopac resztki dzis rano do poludnia i ze teraz to ona reki nie da uciac czy sie udalo Jestem smutna bo wydalam na to troche pieniedzy, wczoraj siedzialam 40 minut przy swiecach i koncentrowalam sie na intencji i bylam zadowolona jak szybko swiece palily sie mocnym plomieniem a teraz jestem zla na sama siebie Czy faktycznie tak jest ze trzeba konieniecznis zakopywac na drugi dzien z rana? Pozdrawiam

Wysłane przez EvaHL w
nie odpowiadam za to jak pracują inne wróżki. U mnie nie byłoby problemu, bo jak wykonuję rytuał, to jego ciężar głównie spoczywa na mnie. Proszę się nie przejmować, tylko myśleć pozytywnie. Najprościej jest zastraszyć druga osobę.

Wysłane przez lukasz (niezweryfikowany) w
mam pytanie czy jak pale swiece zielona to moge tez fioletowa zapalic zeby wspieralo swieczke intencje

Wysłane przez ewa (niezweryfikowany) w
Witam serdecznie,mam pytanie odnosnie zakoczenia rytuału,po skonczonym rytuale oczysczania domu i szczescia w milosci czyli biala i czerwona swieca jak polecila wrozka ,nie wiedzialam co zrobic z reszta swiecy wiec wrzuciłam do ognia czy to prawidlowe czy zle zrobiłam

Wysłane przez Rybab (niezweryfikowany) w
Witam mam bardzo ogromną prośbę mój tato wmawia mamie zdradę której nie było szatażuje ją używa wobec niej wulgarne słowa inie tylko jaką _świece mogę zaplić proszę pomóż

Wysłane przez Eliza (niezweryfikowany) w
Aby intencja sie spełniła co zrobić z resztkami złotej świecy.

Wysłane przez Karina (niezweryfikowany) w
Jaką świece i jak zrobić żeby z kimś szczerze porozmawiać?

Wysłane przez EvaHL w
tutaj będą pomocne świeca różowa oraz niebieska. Zapal je w intencji o której wspominasz - pozostałości oddaj Matce Ziemi. W momencie gdy będziecie rozmawiać też byłoby dobrze by paliły się naturalne świece w tych kolorach. Powodzenia. Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez Dorota (niezweryfikowany) w
Czesc chciałabym wiedziec jak sie zabezbieczyc gdy palimy czarną swiece rzucając klatwe czysto teoretycznie jakie zeczy, czynnosci chronią przed powrotem tego co komus zyczymy badz chcemy by spotkało

Wysłane przez EvaHL w
Cześć Doroto, a po co komuś klątwić skoro i tak to do nas wróci ... A nie daj boże, dana osoba będzie mieć w swoim Pentagramie Urodzeniowym kod numerologiczny mówiący, że jest pod szczególnym nadzorem Góry. Co oznacza, że jak ją ktoś świadomie skrzywdzi to na oprawcy Góra wykona sąd na ziemi. I tak mu uprzykrzy życie, że może starci nie tylko majątek ale i zdrowie... Także przepraszam Cię bardzo ale nie bawię się w klątwienie, nie polecam tego robić i nie odpowiem na Twoje pytane. ............. ............. Natomiast osobom robiącym rytuał odcinający ją np. od danego problemu, długu, choroby, nałogu, byłego partnera... itp. Podpowiem, że po wypaleniu świecy czarnej lub czerwono-czarnej. W pomieszczeniu, w którym paliły się świece należy umyć octem wszystkie lustra, lub powierzchnie w połysku, które odbijają otoczenie. ....................... Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez Jie (niezweryfikowany) w
Co powinnam zrobic z resztkami swieczki po intencji na prace? Czy mam ja wyrzucic do kosza czy zakopac gdzies?

Wysłane przez EvaHL w
jeśli to był rytuał przyciągający, to świece warto zakopać na swoim terenie, dosłownie pod oknami :) . Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez MIrek (niezweryfikowany) w
Serdecznie witam "A nie daj boże, dana osoba będzie mieć w swoim Pentagramie Urodzeniowym kod numerologiczny mówiący, że jest pod szczególnym nadzorem Góry. Co oznacza, że jak ją ktoś świadomie skrzywdzi to na oprawcy Góra wykona sąd na ziemi" Czy moglbym sprawdzic sam swoj kod numerologiczny i poznac jego znaczenie? Chcialbym oczyscic dom ze wszystkiego, wiec najpierw okadzam siebie wedle wskazowek zegara- ile razy mam do okola siebie ta szalwia? a potem w kazdym pomieszczeniu w druga strone niz wskazowki zegara. Szalwie mozna zgasic w kazdy sposob czy trzeba odciac doplyw powietrza np. sloikiem? Potem zapalam biala swiece i w jakiej intencji? moze byc pare intencji na raz? czy moge wspolnie z zona o te intencje dla nas prosic? I wszystko w czasie terazniejszym? np. ja Jan Kowalski jestem zdrowy? i ja Jan Kowalski jestem usytuowany Bardzo dziekuje!!!!

Wysłane przez EvaHL w
tu chodzi o to, że jeśli ktoś Pana skrzywdzi świadomie, to proszę się na nim nie mścić , tylko tę zemstę pozostawić Górze. Wówczas Góra delikwenta niebawem mocno doświadczy ( przeważnie robi to w ciągu kilku najbliższych lat) , a Pana sowicie wynagrodzi... To jakie posiada Pan numerologiczne kody w swoim Pentagramie Urodzeniowym, to omawiam na konsultacji, którą może Pan wykupić. Natomiast jeśli chce Pan poznać tylko ogólnie tzw. Życiowe Potykacze , oraz poznać na nie receptę, to proszę do mnie napisać - ta usługa jest u mnie gratis. ..... Siebie okadza Pan 3 razy. Szałwie gasimy w dowolny sposób, świeca z intencją oczyszczenia... - wszystko szczegółowo opisane jest w temacie o Szałwi. Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez Paula (niezweryfikowany) w
Dzień dobry. Czy mogę przeprowadzić jednoczesny rytuał oczyszczenia domu wraz z odcięciem negatywnej energii od innych osób? Do rytuału przygotowałam białą szalwie, czarne świece, sól himalajską do peelingu przed i po przeprowadzeniu rytuału i do posypania w rogach domu oraz drewienko palo santo. Przy rytuale zazwyczaj po prostu się modlę i proszę o dobro. Przeprowadzalam już taki rytual z pozytywnym, na jakis czas efektem ale nigdy razem.

Wysłane przez EvaHL w
tak, jak najbardziej. Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez JK (niezweryfikowany) w
Dzien dobry. Jakie kolory swiec I jak czesto palic w intencji pozytywnego na nasza korzysc roztrzydniecia sporu? W tej chwili narazie jestesmy na etapie skladanie pozwow do sadu a sprawa 1sza jest wyznaczona na Marzec. Chcielibysmy aby moze udalo sie ten spor zakonczyc przed rozprawa. Dziekuje

Wysłane przez EvaHL w
warto tu co miesiąc przy Księżycu rosnącym palić naturalne świece w kolorze : Fioletowa, Niebieska oraz Żółta. W trakcie jednej fazy rosnącej Księżyca warto odprawi ryt. dwa razy.. Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez Beata (niezweryfikowany) w
A co zrobić gdy świeca podczas osadzania w świeczniku się złamie?

Wysłane przez Kaśka k. (niezweryfikowany) w
Witam, proszę o doradzenie jaki kolor świeczki można zapalić aby ktoś przestał o mnie źle mówić, jak oddalić te złe słowa i jak wykonać rytuał. Z góry dziękuję, pozdrawiam i czekam na odpowiedź

Wysłane przez EvaHL w
warto tu użyć świecy naturalnej Czerwono-Czarnej , Fioletowej oraz Czerwonej . Taki rytuał wraz ze szczegółową instrukcją ORAZ SPERSONALIZOWANYMI świecami otrzyma Pani w moim sklepie pod tym linkiem https://sklep.evahl.pl/pl/p/Rytual-odcinajacy-od-zlego-oka%2C-zazdrosci-i-zawisci-osob-trzecich%2C-od-ukrytych-wrogow-rytual-do-samodzielnego-wykonania./108 Zapraszam AstroNumerolog EvaHL.

Wysłane przez Ania (niezweryfikowany) w
Witam. Jestem szczęśliwa, bo mam nowe mieszkanie - jednak jest do całkowitego remontu i brakuje mi na to pieniędzy. Jakich świec powinnam użyć i co na nich napisać? Ile czasu powinny się palić? Ile czasu mam im poświęcić? Ile mojej uwagi na nich skupić? Pozdrawiam serdecznie

Wysłane przez EvaHL w
Gratuluję nowego mieszkania !!! Warto okadzić je Białą Szałwią lub Palo Santo. Natomiast co do świec to warto palić świecę Zielono-Złotą na finanse oraz w kominku zapachowym użyć olejku Cynamon+ Pomarańcza lub Cynamon+Mandarynka. Świecę Zielono-Złotą palić po jednej gałce codziennie. Tutaj bardziej chodzi o włożony cza i energie w intencje. Może to być nawet 5 min. ALE NIECH TO BĘDZIE 5 min, gdzie intensywnie Pani myśli o swojej intencji. Bo nie sztuką siedzieć godzinami przy świecach i ładować intencje na "odwal się " . Lepiej krócej a intensywnie i z pełnym zaangażowaniem. Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog EvaHL.

Wysłane przez Katarzyna (niezweryfikowany) w
Witam Pani Ewo proszę mi pomóc -zielono złota świeca w intencji znalezienia pracy była palona przed nowiem i po nowiu-czy to błąd A jeśli tak to kiedy zapalić kolejną świecę i jaką Proszę o pomoc i pozdrawiam

Wysłane przez EvaHL w
ja bym wybrała nieco inny czas na tego typu intencję - z pewnością Księżyc w zdecydowanej fazie rosnącej ... proszę się zastanowić nad Zabiegami Reiki, bo z pewnością warto oczyścić i unormować Czakry. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Anielski pył (niezweryfikowany) w
Pani Evo wszystkie produkty zachęcająco wyglądają, chciałam zakupić jedną bądź dwie świece u pani koszt świec niecałe 5.99 zł za jedną a dostawa 18 zł razem 23.99zł. ( tyle kosztowałby zakup jednej małej świecy). Dlaczego u pani dostawa jest taka droga? Przewyższa ona dwukrotnie cenę jednego produktu ( świecy). Z przykrością musiałam odstąpić od zakupu. Cena dostawy zniechęciła mnie. Bardzo mi przykro.

Wysłane przez EvaHL w
To jest przesyłka kurierska DPD- oni dostarczają paczki natychmiast więc się cenią. Nie mam wpływu na niższą cenę. Na szczęście może Pani korzystać z innych sklepów internetowych, pozdrawiam :)

Wysłane przez Aga (niezweryfikowany) w
Witam Pani Ewo mam pytanie odnośnie świec ostatnio pierwszy raz w życiu miałam takie zdarzenie i zastanawiam się co ono oznaczało czy to tylko przypadek czy też świeca chciała mi coś powiedzieć kiedy zapaliłam tailicht niebieski to płomień dwoił się czasem troił a pod koniec palenia płomień zaczął latać po całym tailichcie aż w końcu podskoczył do góry i spadł spowrotem trzaskając szklaną podstawkę na której był umieszczony .

Wysłane przez EvaHL w
czy świeca była palona w jakieś intencji ???? czy to była świeca naturalna ??? czy to była świeca wiodąca ??? - generalnie tealigh nie powinny być świecami wiodącymi... możliwe że tylko był zanieczyszczony wosk.... pozdrawiam :)

Wysłane przez Aha (niezweryfikowany) w
Nurtuję mnie jedna rzecz, dlaczego świeczki na torcie się zdmuchuje, tym samym wierząc, że zdmuchnięcie spełni marzenia, natomiast świeczki używane w intencjach, rytuałach trzeba gasić pozbawiając dopływu powietrza. Nie ma to trochę sensu...zdmuchnięcie to jakby oddanie własnego oddechu, jednego z tchnień, przypieczętowanie, a nawet wysiłek dany prosto z głębi człowieka, bo przecież trzeba wziąźć głębszy oddech, a zgaszenie poprzez specjalny kapturek to jakby zabicie żywej energii ognia bez żadnego wysiłku, ot tak...narzędziem wykonanym specjalnie do tego celu. Zimna kalkulacja, oby intencja się spełniła, ale och muszę zgasić świece to zduszę ją kapturkiem, stłumię życzenie, bez żadnej reakcji organizmu, wykorzystanie świecy, ognia i szybkie jeśli konieczne unicestwienie, ot tak, zero emocji...

Wysłane przez EvaHL w
... dokładnie zgadzam się z tym co napisałeś... takie przemyślenia miałam już kilka lat wstecz, dlatego w pewnym momencie zaczęłam w tej kwestii słuchać intuicji. I tak mi zostało.... Dzięki za ten wpis, bo już dawno temu miałam to opisać. Tylko zawsze brakowało czasu, bo zleceń za dużo... W końcu udało się edytować mój wpis, który przez moje intensywne praktyki pracy z energiami bardzo mocno się zdeaktualizował ... Pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Marzena (niezweryfikowany) w
Witam pani Ewo! Kupiłam od pani świecę zielono-złotą na pieniążki, finanse. Czy w najbliższy czwartek mogę zacząć palić pierwszą kulkę? Bo chyba księżyca będzie wtedy przybywać...serdecznie pozdrawiam!

Wysłane przez Marzanka (niezweryfikowany) w
Witam. Co oznacza i co zrobić jeśli paliłam złoto-zieloną świecę i w ostatni dzień kiedy miałam rozpocząć kolejne ostatnie już palenie.....świeca na samym początku już mi zgasła.......i co teraz? co mam dalej zrobić? Proszę bardzo o podpowiedź co dalej?

Wysłane przez EvaHL w
zapewne knot przydusił się woskiem, czyli np. podwinął się i zalał się woskiem itp.. jeśli tak to poprawić knot i kontynuować rytuał :) Niech się dzieje !! Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez Zagubiona (niezweryfikowany) w
Czy jeśli nie mam możliwości wyjścia z domu przez najbliższy czas, czy można potraktować spuszczenie resztki świecy w toalecie jako żywioł wody? Nie chce trzymać resztek w domu czekając na na bliższa okazję wyjścia.. :(

Wysłane przez EvaHL w
.... jako ostateczność w skrajnych przypadkach, gdzie tak jak Pani nie może wyjść z domu - to jak najbardziej można uznać to za oddanie resztek świec żywiołom. Jeśli to choroba, to jak najbardziej można tak postąpić , natomiast lenistwa nic nie usprawiedliwia. Nie wolno przetrzymywać resztek świec dłużej niż dobę - tym bardziej jeśli to był rytuał odcinający. Niech się zadzieje !!!... Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez Aga (niezweryfikowany) w
Czy resztki ze świec odwróconego działania można spalić w swoim kominku? Czy będzie to powierzenie żywiołowi ognia, czy może jakoś zostanie w domu, w kominku?

Wysłane przez EvaHL w
Można spalić w kominku pod warunkiem, że po spaleniu kominek zostanie oczyszczony a popiół wyrzucony i rozsypany daleko od domu. Jeśli jest to kominek z szybą, to umyć szybę octem. Niech się zadzieje ! Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez Bogda (niezweryfikowany) w
Witam serdecznie Wypalilam niebieska swiece w intencji by dala mi spokoj ducha i umyslu oraz by otworzyla mi oczy i umysl,postawilam ja na kartcee,na ktorej te prosby spisalam,czy ta resztke powinnam zakopac w ogrodku razem z ta kartka?

Wysłane przez EvaHL w
Witam Pani Bogdo - kartkę najlepiej spalić a popiół rozdmuchać na wietrze. Niech się zadzieje !!! Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez Bogda (niezweryfikowany) w
Jeszcze jedno pytanie,w jakie dni tygodnia jakie swiece powinno sie spalac?Biorac oczywiscie pod uwage fazy ksiezyca czyli jak go ubywa palic np czarna,ale w ktorym dniu tygodnia?albo jak przybywa palic np zielona czy rozowa,ale w ktorym dniu tygodnia?mozesz stworzyc jakas rozpiske dla kazdej swiecy?sliecznie dziekuje,pozdrawiam

Wysłane przez EvaHL w
już od dawna mam w planach stworzenie takiej ogólnej informacji. Ba nawet szkic mam już napisany od jakiś trzech lat.... Tak informacja z pewnością będzie ogólna, bo przy paleniu świec osobiście biorę pod uwagę jeszcze więcej czynników, niż tylko faza Księżyca czy dzień tygodnia .... Jak tylko znajdę lukę w moim mega zapracowanym życiu ( to dzięki Wam brakuje mi czasu na sen :) ), to z pewnością taki wpis pojawi się na moim blogu. Postaram się by było to jak najszybciej, bo mam dużo takich zapytań na priv. Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez Milka (niezweryfikowany) w
Pani Ewuniu co zrobić jeśli wrzucając resztki świec do rzeki A one wpadły w jakieś trawy krzaki A nie do rzeki.Czy wtedy rytuał się nie uda??Wykonywałam rytuał miłosny.

Wysłane przez EvaHL w
Pani Milko, rytuał się z pewnością udał. Resztki co prawda nie wylądowały bezpośrednio w rzece, ale z taką intencją je Pani wrzucała. Upadły w trawę na ziemię, więc też zostały oddane Matce Ziemi, Niech się zadzieje !!!!. Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez Ines (niezweryfikowany) w
Witam serdecznie! Mam pytanie odnośnie tego co zrobić z pustym słoikiem po świecy zapalonej w intencji zdrowia?

Wysłane przez EvaHL w
pusty słoik dokładnie oczyść z energii przesuwając go nad płomieniem świecy. Następnie umyj w wodzie z octem i solą. Ten roztwór octu i soli pozostaw w słoiku na 3 godziny. Po tym czasie umyj słoik w płynie do naczyń i niech Ci służy ! Cudownego dnia dla Ciebie!!

Wysłane przez Brydzia (niezweryfikowany) w
Czy jeśli uszkodziłam przypadkowo świece podczas oczyszczania, to mogę ja użyć do rytuału?

Wysłane przez EvaHL w
jeśli to Ty ją uszkodziłaś, to zaklej pęknięcie nad ogniem i spokojnie możesz użyć ja do Rytuału. Cudownego dnia dla Ciebie !!!

Wysłane przez Niemas (niezweryfikowany) w
Dzień dobry, chciałam wypalić w pracy siedem świeczek białych, potem siedem zielonych i na koniec 7 czerwonych. Białe mają oczyścić moją małą firmę, zielone chciałabym aby pomogły mi podnieść się finansowo po pandemii i wspomóc rozwój, a co za razem idzie pieniądze. No i chciałam jeszcze wspomóc się i otworzyć na nowe życie. Zaczynałam od świec białych. Moje pytanie czy taki rytuał musi być dokładnie zachowany co do dnia, tzn, że dokładnie przez siedem dni muszę wypalić dana świeczkę czy też może być zachowana ciągłość lecz z jedno lub dwudniową przerwą ? Pozdrawiam Dorota PS. Często korzystam z Pani strony, przesłań anielskich, artykułów. Bardzo dziękuję za wszystkie artykuły.

Wysłane przez EvaHL w
przepraszam, że odpisuję po tak długim czasie, ale mnogość Zabiegów Reiki i Rytuały nie pozwalają mi na bieżące odpisywanie... wracając do Pani pytania. Świece powinny wypalić się dokładnie w 7 kolejnych dni bez żadnej przerwy bo zapewne jest to Twoje pierwszy taki Rytuał, który robisz. Podpowiadam, że warto wykonać odcięcie od Karmy Przejętej - bo w 90% to właśnie ona przeszkadza nam się realizować. Zapewne ona też i u Ciebie się panoszy... przeczytaj mój wpis a otworzą Ci się oczy: KARMA PRZEJĘTA - ENERGETYCZNA FRANCA . .... Życzę Dużo Pozytywnej Energii dla Ciebie i Spełnienia !!! PS. Bardzo dziękuję za te miłe słowa i docenianie mojej pracy.

Wysłane przez Dora (niezweryfikowany) w
Witam zapalilam swiece w intencji zdrowka ale jest zbyt duza to znaczy Pali sie juz drugi dzien I nawet polowy nie ubylo a za dwa dni wyjezdzam co zrobic gdyz czytalam ze swieca musi wypalic sie do konca, pozdrawiam Dora

Wysłane przez EvaHL w
świece zgasić, schować do komody, a po przyjeździe zapalić ponownie ALE DOKŁADNIE W TEJ SAMEJ INTENCJI . życzę dużo zdrówka i pomyśl o Zabiegach Reiki dla siebie. Po Zabiegach u mnie poprawia się praca Czakr, Zdrowie i nie tylko. Daj sobie szansę. Zabiegi Reiki możesz zamówić w sklep.evahl.pl .

Wysłane przez EvaHL w
oczywiście że możesz, a nawet trzeba się oczyścić. Możesz po prostu zgłosić się do mnie na profesjonalne oczyszczenie ALBO spróbować samodzielnie. Napisałam kilka wskazówek o oczyszczeniu. Znajdziesz na mojej stronie pod takim tytułem: ENERGETYCZNE PORZĄDKI W TWOIM ŻYCIU - CZYLI JAK DBAĆ O CZYSTOŚĆ SWOJEJ ENERGII. 23 SPOSOBY NA OCZYSZCZENIE. ..... życzę skutecznego oczyszczenia i cudownego dnia !

Wysłane przez Gosia (niezweryfikowany) w
witam serdecznie,dwa razy zapaliłam świece w intencji naprawy relacji z pewnym znajomym, aby móc wyjaśnić powstałe przed laty nieporozumienie. Poczczas rytualu czułam się bardzo źle, dwa dni miałam ból głowy. Czy może to być związane z tą sytuacją? Lepiej nie drążyć tematu dalej?

Wysłane przez EvaHL w
tak czasami reaguje się na dany Rytuał. To znaczy, że energia się oczyszczała/ układała. Ja tutaj zalecam wykonać Reiki Intencyjne - zapraszam Cię na taki Rytuał, wówczas zajmę się Twoim tematem profesjonalnie. Zrobimy gruntowne porządki, aby ta sytuacja rozwinęła się z jak największą korzyścią dla Ciebie. Reiki możesz zamówić w sklep.evahl.pl ..... życzę cudownego dnia !!

Wysłane przez Nika (niezweryfikowany) w
Dobry wieczór. Czy mogłaby mi Pani udzielić odpowiedzi odnośnie rytuału odcinającego? Mianowicie chodzi o to czy taki rytuał robimy jeden raz w czasie nowiu?Czy możemy robić przez okres od III kwadry do nowiu? Byłabym ogromnie wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie

Wysłane przez EvaHL w
taki rytuał możesz śmiało robić 5 dni przed Nowiem i 4 dni po Nowiu. Dlaczego po Nowiu też ???? bo to jest czas, gdy Księżyc jest jeszcze na tyle słaby, że doskonale wzmacnia Rytuały Odcinające. Powodzenia !!!

Wysłane przez Penelopa (niezweryfikowany) w
Dzień dobry, Miło mi, że podkreśla Pani, żeby używać jedynie Białej Magii, ale jak w takim razie podejść do sprawy, że kobieta, która wiedziała, że partner jest zajęty, bez skrupułów robiła naszą rodzinę. Byliśmy razem prawie 20 lat, ale nowa tak manipulowała i omamima partera, że stał się innym człowiekiem. Pani lekko mści się na tych, którzy kopiują Pani teksty, a co zrobić w opisanej sytuacji gdy ktoś zniszczył moją rodzinę? Pozdrawiam Penny

Wysłane przez EvaHL w
Przykro mi Pani Penelopo, że doświadczyła Pani zdrady męża... widzę, że obwinia Pani tylko tę kobietę... a do tanga trzeba dwojga... mąż jest dorosły, w pełni sprawny umysłowo, więc zrobił to świadomie... przepraszam, ale ja nie owijam w bawełnę... Co zrobić gdy ktoś zniszczył Pani rodzinę??? - w pierwszej kolejności porozmawiać szczerze i spokojnie ze sobą i z mężem ... następnie wybaczyć sobie, że doszło do takiej sytuacji i przestać się obwiniać ... widocznie taki plan ma Góra wobec Pani... może po to aby bardziej skupić się na swoim rozwoju i przestać usługiwać drugiej osobie??? Przyczyn może być wiele - nie znam Pani daty urodzenia, a tam wszystko jest wpisane... Natomiast co do stwierdzenia, że ja "lekko się mszczę na osobach kopiujących moje teksty", - ja się na nikim nie mszczę... nie wykonuję żadnego ruchu w tym kierunku. W moim Pentagramie Urodzeniowym są numerologiczne kody mówiące, że jeśli mnie ktoś świadomie skrzywdzi, a ja się nie będę w żaden sposób mściła, to Góra wówczas zajmie się moim oprawcą - a w tedy wióry lecą!. I rzeczywiście tak się dzieje.... tak jak moi odbiorcy informują mnie u jakiej "wróżki" widzieli mój tekst , tak za jakiś czas ( czasem po kilku latach) ktoś mi mówi, że właśnie u tej osoby bardzo źle się w życiu podziało ... Może Pani w swoim Pentagramie Urodzeniowym też ma wpisane kody ochronne od Góry, i skoro została Pani dotkliwie i świadomie zraniona... I NIE ZDĄŻYŁA PANI JESZCZE PODRAPAĆ IM SAMOCHODU, CZY POPRZEBIJAĆ OPON, TO GÓRA Z PEWNOŚCIĄ OPRAWCĘ DOŚWIADCZY, A PANI DOSTANIE OD ŻYCIA SUPER BONUS !!!! . Życzę samych cudownych chwil w życiu !!!

Wysłane przez Justyna (niezweryfikowany) w
Ten rok był wyjątkowo zły dla mnie i mojego psiaka dużo chorował. słyszałam o paleniu kalendarza żeby pożegnac zła energię. do tego potrzebuje czarna i biała świece. w opisach jest eby zgasic czarna świece ale czy a się długo palić czy tylko na moment podpalenia kalendarza

Wysłane przez EvaHL w
Przy tym Rytuale ja osobiście pozwalam świecom wypalić się do końca - a ogarki zakopać jak najdalej od domu. Popół z kalendarza rozdmuchać na wietrze... Przykro mi, że doświadczyłaś tak przykrego roku. Pamiętaj, że ważne jest dbanie o czystość energetyczną naszego ciała i otoczenia. Wówczas te negatywne energie nie mają szans, aby tak silnie się manifestować... U mnie poczytasz jak to robić - 23 sposoby na Energetyczną Czystość. Znajdziesz na pewno - wpisz sobie w lupkę (wyszukiwarkę) na mojej stronie. .........życzę Ci Cudownego Nowego Roku i zapraszam do kontaktu, to coś zaradzimy. ...... Magicznie pozdrawiam Terapeutka Reiki oraz AstroNumerolog Eva HL.

Strony

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie