Wskazówki Kart na nowy tydzień 22-28.07.2019r

Wskazówki Kart na nowy tydzień 22-28.07.2019r

pon., 22/07/2019 - 06:10 -- EvaHL
Foto: 

Znacie to powiedzenie "szewc bez butów chodzi" ? No właśnie.. Codziennie dla co najmniej kilku osób losuję Kartę Dnia, czy Kartę na dany tydzień. Potem dostaję informacje zwrotne, podziękowania, za trafne wskazówki, bo łatwiej było podjąć decyzję...

Dziś postanowiłam, że jak tylko zasiądę do biurka wylosuję dla siebie Kartę Na Ten Tydzień. Jak pomyślałam tak zrobiłam i w moich dłoniach wylądowała Karta 7 KIELICHÓW.

Karta na ten tydzień sugeruje, będzie się działo. Będzie mnogo możliwości, wiele szans i wyborów ALE nie obejdzie się bez kaprysów. Mogę mieć trudności z podjęciem konkretnej decyzji. Obym tylko nie zatraciła się w marzeniach i fantazjach.
W najbliższych dniach warto podejmować odważne decyzje, które niekoniecznie muszą być oparte na twardych faktach. To szansa na realizację swoich marzeń, czy wręcz niecierpliwość i realizowanie kilku celów na raz. Zakupy remontowe lub upiększające dom.... W otoczeniu pojawi się osoba kapryśna, która raczej będzie żyć w swoim wyimaginowanym świecie, ALBO pojawi się taka dusza, która świadomie będzie chciała mnie "wpuścić w maliny"...
W sferze zawodowej karta rokuje bardzo dużą kreatywność i pomysłowość. Jeśli plany się posypią, to się nie poddawać.
Generalnie powinnam uważać, bo może pojawić się problem z uzależnieniami, czyli w moim przypadku torcik wieczorową porą . Nie zdziwię się jeśli dopadnie mnie w tym tygodniu leń i będę walczyć z nadmierną sennością... Powinnam również zadbać o dobrej jakości pożywienie.
Przesłanie od Kart to: Pamiętaj, że praca to nie wszystko, warto nieco spuścić z tonu i znaleźć czas na ulubiony film czy książkę.... wiem, że powinnam poważnie potraktować tę radę i mam nadzieję, że mi się uda

Jeśli i Ty chcesz uzyskać wskazówkę od Kart na dany dzień, czy dany tydzień to wystarczy, że napiszesz do mnie SMS o treści : WTA20 (imię, data ur, pytanie) na nr tel. 73313 (3,69 zł brutto)

Magicznie pozdrawiam
AstroNumerolog Eva HL.

Szanuj moje prawa autorskie i nie kradnij tekstu - podlinkuj, bo karma wraca... a Saturn w takich przypadkach jest srogim sędzią. Dziękuję.
Eva HL.

Kategoria: 

Komentarze

Wysłane przez EvaHL w
To nadszedł czas na weryfikację... więc to rzeczywiście miało miejsce : - pojawiły się rzeczywiście małe problemy żołądkowe, bardziej u mojej córki niż u mnie ALE problem się pojawił ................................ - miałam kilka dni, gdzie spałam wręcz na stojąco ............................................... - pojawiła się osoba, która chciała mnie naciągnąć na darmowe zakupy na zasadzie " ja już wpłacam pieniądze, a pani mi wyśle te świece jeszcze dziś" . Na szczęście nie dałam się nabrać na "opowieści dziwnej treści". Wpłaty do dziś nie ma :) ............................................... - remontowe zakupy oraz spełnianie swoich kaprysów :D ......................... Taki to właśnie tydzień za mną. Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Strony

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie