Lutowa darmowa porada !!

Lutowa darmowa porada !!

ndz., 28/02/2016 - 11:03 -- EvaHL
Foto: 

Wszystkich chętnych zapraszam na Darmową Wróżbę.
Pytania proszę zadawać zgodnie z regulaminem, który umieszczony jest tutaj regulamin darmowej ezo-porady
Wpisy nie spełniające warunków Darmowej Wróżby nie będą brane pod uwagę!!!!
Wróżba zostanie zamknięta po przekroczeniu 50 postów / lub w przypadku mniejszej ilości wpisów zamknę ją 29.02.2016r o godz. 24.00

50 postów to niewiele, zatem kto pierwszy ten lepszy ;)

Tak jak zaznaczyłam w regulaminie, moje odpowiedzi będą pojawiać się sukcesywnie, w miarę wolnego czasu.

Pytania proszę pisać w komentarzach pod tym zaproszeniem .
Twoja ezo-porada pojawi się w komentarzu pod Twoim pytaniem.
Samych pozytywnych wróżb życzę !!!

Zapraszam !!!

 

Wróżba już zamknięta !!!!! 

Dziękuję za wszystkie pytania.
Odpowiedzi będą pojawiać się w moim tak zwanym międzyczasie :)

Kategoria: 

Komentarze

Wysłane przez fitniaszka (niezweryfikowany) w
Nie widzę innych pytań pod Pani wpisem, więc zadam własne pytanie o najbliższą przyszłość, najbliższe 3 miesiące. Jestem w trakcie nauki do egzaminu z zakresu doradztwa podatkowego. Chcę do niego podejść w kwietniu. Czy mój portret numerologiczny, karty itp. mówią coś na ten temat, uda mi się zdać egzamin ustny za pierwszym podejściem?

Wysłane przez EvaHL w
Karty zasugerowały, że zda Pani egzamin za pierwszym podejściem, powinna Pani otrzymać wysoką ocenę. Także miłej nauki życzę i niech się ta wróżba spełni ! Trzymam kciuki !!! Magicznie pozdrawiam :) Eva HL.

Wysłane przez Magdadxb (niezweryfikowany) w
Witaj kochana! Nie wiem czy sie załapie jeszcze czy nie...ale jeśli tak to super. Jestem przekonana, ze wiesz kto zostawia ten post u Ciebie. :) Kilka tygodni temu zaczelam naukę arabskiego, No w koncu nauczyłam sie alfabetu..zaczelam tez pisać wyrazy...wszystko idzie mi powoli..ale grunt, ze w ogóle idzie do przodu. Chciałabym tylko zapytać jak karty mnie widza z ta nauka...Czy uda mi sie opanować ten język w takim stopniu abym była z siebie zadowolona?? Serdecznie pozdrawiam!!!!!

Wysłane przez EvaHL w
Karty mi tutaj sugerują, że będzie Ci ciężko opanować ten język. Wypadła mi karta mówiąca o kompleksach i niezadowoleniu jakie będą Ci towarzyszyć.. poświęcisz tej nauce wiele czasu . Co prawda nauka tego języka przyczyni się do korzystnego rozwoju zawodowego - ale nie będzie tak łatwo go opanować jak myślisz...To będzie raczej taka robota niż przyjemność... Może Ci się nagromadzić dużo pracy i obowiązków, którym będzie Ci trudni podołać , i pogodzić wszystko .. Pokazała mi się informacja o ciąży - także uważaj kochana ;) !! Polecam Zabiegi Reiki , by przepchnąć tę niekorzystną energię blokującą płynną naukę arabskiego :) Magicznie pozdrawiam i trzymam kciuki !!!

Wysłane przez Małgorzata (niezweryfikowany) w
Czy do czerwca bieżącego roku powinnam odejść od męża ? Moja data ur 13.03.1976 r -mąż Grzegorz 17.03.1981

Wysłane przez EvaHL w
karty zasugerowały, by ten proces odejścia od męża nieco spowolnić ( może to się wydać na obecną chwilę absurdalne) ale tak zasugerowały karty . Powiedziały "zdecydowanie Nie" . Nie będziecie mogli się porozumieć na polu finansowym... poza tym szykuje się tutaj nowy rozdział w życiu uczuciowym, nowe znajomości .. Magicznie pozdrawiam EvaHL.

Wysłane przez Lidia 30 01 1961r. (niezweryfikowany) w
Proszę mi napisać, czy w tym roku w pracy otrzymam awans na wyższe stanowisko? Jeżeli tak - to kiedy? Dziękuję.

Wysłane przez EvaHL w
.. niestety ale karty zasugerowały, że w tym roku może być ciężko z awansem . Ktoś za Pani plecami działa na Pani niekorzyść. To takie trochę obiecanki -cacanki ... Patrząc w Pani numerologię , w przyszłości proszę nie mówić głośno o swoich planach i projektach , bo wokół Pani są złodzieje celów .. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Katarina (niezweryfikowany) w
Trochę zadziało się w moim życiu domowym i zawodowym, Co na ten temat mówią karty?

Wysłane przez EvaHL w
pytanie powinno być konkretne - regulamin !!! Zapraszam w kolejnej edycji ALE już z konkretnym pytaniem . Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Katarina (niezweryfikowany) w
miałam chęć szczerą przeczytać ale odnośnik nie działa :) - tam myślałam że będzie za ogólne pytanie :) czekam więc na nową edycję :D Pozdrawiam

Wysłane przez EvaHL w
upssssssss już pędzę zerknąć dlaczego odnośnik nie działa - przepraszam . Regulamin można przeczytać w pierwszym wpisie na samej górze w Dziale Darmowej Wróżby . Zapraszam na darmową wróżbę pod koniec marca :)

Wysłane przez Katarina (niezweryfikowany) w
bede :D

Wysłane przez EvaHL w
karty zasugerowały, by nie zmieniać obecnie pracy . Jakieś zobowiązania materialne Panią trzymają lub inne zobowiązania. Nastąpi jakiś nieoczekiwany przebieg wydarzeń, który przyniesie korzyści . To może się zadziać w okolicach zodiakalnego Barana .. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Emila (niezweryfikowany) w
Dziękuje bardzo i pzdrawiam.

Wysłane przez Adam (niezweryfikowany) w
Czy uda mi się w tym roku kupić wymarzony dom?

Wysłane przez EvaHL w
Karty zasugerowały, że w tym roku może być problem z realizacją tego celu . Możliwe, że byłoby to zbytnim obciążeniem finansowym dla Pana. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Ela 19-06-1964 (niezweryfikowany) w
Witam! Nie jestem rozpieszczana przez konstelacje na niebie. Czas jest trudny i uginam się już od "ciosów" , tudzież moje pytanie - jakie radykalne zmiany nastąpią w najbliższym czasie w moim życiu? dziękuję i cieplutko pozdrawiam Ela

Wysłane przez EvaHL w
Kart nie rozłożyłam, bo zbyt ogólnikowe pytanie padło. Proszę unikać opowiadania o swoich celach , wówczas nie będzie Pani prowokować losu , oraz prowokować zazdrosnych kobiet - bo takowe kody posiada Pani w swojej numerologii. Kobiety widzą w Pani wroga więc w większości , to one będą podkładać kłody pod nogi... Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Ula (niezweryfikowany) w
Jaka jest przyszłość działalności którą prawadzę razem z mężem, czy skończą się problemy finansowe i kłopoty związane z prowadzaną działalność?

Wysłane przez EvaHL w
karty zasugerowały, że w tym roku jeszcze nie będzie takiego definitywnego końca problemów ALE sam proces poprawy energetycznie już się rozpoczął. Także trzeba będzie jeszcze załatać kilka dziur i przeczekać a będzie co świętować :) Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Krzysztof (niezweryfikowany) w
Czy spotkam jeszcze kobietę z którą spędzę resztę życia?

Wysłane przez EvaHL w
karty sugerują że i owszem , spotka Pan kobietę na resztę swojego życia. Obecnie Pan prawdopodobnie jest po przejściach , ale będzie Pan miał poważny związek. Z Pana numerologii wyczytuję, że będzie to znajomość karmiczna- znaliście się we wcześniejszym wcieleniu. W swoim Portrecie Numerologicznym wpisane ma Pan, że dopiero znajomości w wieku dojrzałym będą wartościowymi i trwałymi związkami. Życzę powodzenia i Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Joasia (niezweryfikowany) w
i moja wielka prośba .......czy kiedyś zostanę mamusią??? POZDRAWIAM SERDECZNIE

Wysłane przez EvaHL w
karty sugerują mi że oczywiście, że będzie ciąża... i to szybciej niż się Pani spodziewa;) Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Wysłane przez Joasia (niezweryfikowany) w
Dziękuję Pani Ewo - bardzo mnie pocieszyły Pani słowa.DZIĘKUJĘ SERDECZNIE!! JOASIA

Wysłane przez EvaHL w
niech się zadzieje Pani Joasiu !!! Magicznie pozdrawiam !!

Strony

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie