Czy kupić ten dom ???

Czy kupić ten dom ???

wt., 19/07/2016 - 12:44 -- EvaHL

 

Ostatnio mam wysyp zapytań do kart w temacie nieruchomościa "czy warto kupić ten dom, czy będę tam szczęśliwa ??'
Pani M. bardzo chciałaby już ustabilizować swoje życie rodzinne, i oderwać się od rodziców . Od dłuższego czasu szuka właściwej nieruchomości i oto w końcu jest światełko w tunelu. Ten konkretny dom, o który pyta Pani M jest dla niej właściwy . Będzie w nim szczęśliwa . Także może już nieco wnikliwiej przyjrzeć się jego ofercie ... pozwolicie , że więcej szczegółów zachowam dla zainteresowanej ;)

Magicznego dnia Wam życzę
i samych trafnych decyzji przy zakupie nieruchomości :)

Kategoria: 

Komentarze

Wysłane przez Emila (niezweryfikowany) w
Jestem Pani stałą czytelniczką. Od marca sprawdzam codziennie czy nie pojawia się nowa Darmowa porada/wróżba, żeby zadać pytanie. Ja równiżborykam się z problemem kupna domu. Bardzo chcemy znaleźć nowy dom w tej samej miejscowości w której obecnie mieszkamy. A że jest to mała mieścina to czekanie trwa już 2 lata. Znaleźliśmy fajny, wydaje nam się że wymarzony dom, ale 2 miesiące temu właściciel wycofał sie ze sprzedaży. Zostailiśmy swój numer telefomu i czekamy że zadzwoni. Czy jest szansa na sprawdzenie co mówią karty, czy uda nam się kupić ten dom i popimo tego że cena pierwotna była poza naszą maksymalną kwotą kredytu hipotecznego? Z góry dziękuję

Wysłane przez EvaHL w
Bardzo mi miło , że zagląda Pani do Magicznego Zakątka :) Obecnie jestem bardzo zajęta magiczną pracą , dlatego nie ogłaszałam Darmowej Wróżby - nie miałabym kiedy odpowiedzieć. Proszę o jeszcze chwilkę cierpliwości - w tym miesiącu na pewno już będzie opcja Darmowej Wróżby. Dziękuję za wyrozumiałość i życzę Magicznych Dni !!! Pozdrawiam Eva HL.

Strony

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie