Świeca niebieska

Świeca niebieska

czw., 27/02/2014 - 18:40 -- EvaHL

Kolor niebieski symbolizuje głębokie uduchowienie, cierpliwość i wewnętrzny spokój. 

A kiedy zastosować niebieską świecę:

 • gdy poczujesz wokół siebie negatywną energię – kolor niebieski jest kolorem ochronnym;
 • jeśli brakuje Ci wiary, nadziei i odwagi lub gdy jesteś nerwowy, nie potrafisz trzeźwo myśleć;
 • jeśli chcesz poznać prawdę, przyczynę jakiegoś stanu rzeczy;
 • przywołuje wewnętrzny spokój, szczęście, wierność oraz harmonię w domu; ochrania domowe ognisko i oczyszcza z negatywnych wpływów; ochrania rodzinne relacje;
 • jeśli chcesz uzyskać inspirację, mądrość, prawdę; oczyszcza umysł z tego co zbędne i pozwala na odrodzenie się Twojej kreatywności; pomaga gdy zabraknie Ci pomysłów na życie lub weny twórczej - świecę niebieską pal prze 7 dni co najmniej przez godzinę a nowe pomysły pojawią się błyskawicznie
 • uspokaja i wycisza, pomaga się zrelaksować;
 • wskazane jest zapalić niebieska świecę po burzliwej wymianie zdań – przyniesie ukojenie i oczyszczenie; oczyszcza atmosferę
 • pomaga w dobrej komunikacji;
 • jako kolor wyciszenia pomaga szybko zasnąć – zapal świecę 30 min przed snem;
 • pomaga sprowadzić prorocze sny;
 • pomaga pozbyć się nałogów i złych nawyków
 • pomaga w uzdrowieniu: biegunki, gorączki, oparzeń, bólu głowy, , bóle gardła, wrzody, wszelkie wysypki, bóle reumatyczne, skaleczenia. Pomaga w leczeniu depresji i nerwic , działają silnie wyciszająco i uspokajająco. Wibracje barwy niebieskiej działa rozkurczowo, dlatego pomaga również przy bólach menstruacyjnych.

Ważne:

 • nie wolno przesadzić z rytuałami z kolorem niebieskim ponieważ zamiast pożądanego efektu możesz sobie niechcąco np. obniżyć nastrój , czy zaczniesz uciekać w świat marzeń zamiast podejmować wyzwania i realizować swoje cele…

Na koniec należałoby wspomnieć , że do wszelkich rytuałów najlepsze są świece z naturalnego wosku pszczelego, które są barwione w masie, dzięki czemu żądany kolor jest nie tylko na zewnątrz świecy , ale i w środku .  Świece te są wolne od negatywnej energii, dzięki czemu posiadają bardzo wysokie wibracje Mocy Sprawczej , które silnie wzmacniają każdy rytuał, by mógł się on odbyć, na jak najwyższym poziomie energetycznym. Czego niestety nie można oczekiwać od ogólnodostępnych świec  parafinowych , które są produktem ropopochodnym o niskich wibracjach.

Jeśli chcesz zakupić naturalne świece dobrej jakości, wolne od negatywnej energii to zapraszam Cię pod ten link ŚWIECE NATURALNE .
Wszystkie Świece, Amulety czy Kadzidła zakupione w tym sklepie, W GRATISIE osobiście personalizuję dla Kupującego,
aby Jego intencje zadziały się z jak Najwyższą Mocą Sprawczą.

Magicznie pozdrawiam
Dyplomowana Bioenergoterapeutka, Terapeutka Reiki oraz Chirurg Fantomowy.
Zakochana w Aromaterapii, Fitoterapii oraz Współczesnej AstroNumerologii
Eva HL.

PS. Szanuj moje prawa autorskie i nie kradnij tekstu - podlinkuj, bo karma wraca... a Saturn i prawo PL w takich przypadkach jest srogim sędzią.

Kategoria: 

Komentarze

Wysłane przez Viola (niezweryfikowany) w
Dobry wieczór bardzo lubię palić świece powiedz mi proszę cze jeśli zakupie np wszystkie kolory to mogę je palić jednocześnie oczywiście te kolory które mogę palić razem. Czy do każdej muszę mieć inną intencję i czy palić je tylko kiedy księżyc wzrasta?

Wysłane przez EvaHL w
możesz łączyć świece- na tym polega magia ALE mam nadzieję, że posiadasz wiedzę, które świece można ze sobą łączyć. Natomiast wszystko zależy od intencji - wówczas dopierasz czas Księżyca. pozdr.

Wysłane przez Gosc (niezweryfikowany) w
Czy palona swieca zadziala rowniez na domownikow i w danej intencji ?

Wysłane przez EvaHL w
jesli z taką intencją będzie zapalona świeca to z pewnością zadziała. Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Strony

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie