Ezo Kalendarz 2018r

Ezo Kalendarz 2018r

wt., 24/07/2018 - 12:15 -- EvaHL
Foto: 

.................

Tutaj znajdziesz wskazówki, w jakich terminach warto podejmować ważne decyzje,
kiedy należy unikać ryzyka i zadbać o swoje bezpieczeństwo....
lub też kiedy warto wstrzymać się np. z zakupem samochodu...

Mam nadzieję, że EZO KALENDARZ stanie się dla Ciebie przydatnym narzędziem,
dzięki któremu będziesz mógł z powodzeniem, z dużym wyprzedzeniem oraz we właściwym czasie  planować swoje przedsięwzięcia.

Wpis ten będzie na bieżąco modyfikowany oraz uzupełniany
więc zachęcam do regularnego śledzenia tego tematu :)

 

EZO KALENDARZ:

- do 18.12.2020r. Saturn w Koziorożcu, to czas gdzie warto skupić się na budowaniu swojego bezpieczeństwa finansowego. To czas, gdzie srogi Saturn, będzie pokazywał palcem kulejące aspekty w Twoim życiu, będzie wyciągał na światło dzienne sprawy, które Cię spowalniają i ograniczają. To co będzie kuleć, Saturn doprowadzi do zakończenia. Będzie prowadził Cię do stabilności i porządkował Twoje życie. Saturn akceptuje, dopinguje i wynagradza TYLKO TYCH, którzy pracują i są zdyscyplinowani oraz przy tym wszystkim respektują prawa i reguły drugiego człowieka. Przy tym znaku wierzyć i marzyć to za mało. Tu będą potrzebne konkretne, zdecydowane działania oraz konsekwencja i dyscyplina.

- 18.04- 05 09.2018r Saturn w retrogradacji zatem pilnuj by Twoje tajemnice nadal zostały tajemnicami, w szczególności jeśli w swoim Pentagramie Urodzeniowym posiadasz liczby 8 i 2.

- 26.07.- 18.08.2018r oraz 17.11.-06.12.2018 Merkury w retrogradacji zatem w tym czasie unikaj kupowania sprzętu elektrycznego, elektronicznego i mechanicznego ( czyli np. lodówki, komputera, roweru czy auta itp.) ALE za to warto skupić się na konserwacji czy wręcz naprawie zepsutych rzeczy
Uważaj co podpisujesz, nie podejmuj ważnych decyzji oraz zwróć uwagę by nie  zgubić dokumentów. ALE za to postaraj się na bieżąco odpisywać na wszelkie wiadomości i oddzwaniać, wówczas nie przegapisz informacji, które mogą zmienić całe Twoje życie.  
W trakcie podróży bądź ostrożny – zapal żółtą świecę w intencji bezpiecznej i udanej podróży.

- 26.07.- 26.08.2018 Mars w retrogradacji więc nikomu nic się nie chce, więc raczej nie planuj na ten czas wielkich wyzwań, nie planuj remontów, przeprowadzek bo praca fizyczna również nie będzie szła

- 10.07- 06.08.2018r Wenus w Pannie zatem w tym czasie warto pochylić się nad swoim życiem uczuciowym, zrzucić różowe okulary i nieco posprzątać. To również czas na porządki w sferze zawodowej gdzie możesz znaleźć dodatkową pracę oraz wynegocjować wyższe wynagrodzenie. Na wyprzedażach znajdziesz prawdziwe perełki a towary luksusowe zakupisz po dużo niższej cenie.

- 22.07 – 22.08.2018r Słońce we Lwie zatem to udane podróże, ale również sprzyjający czas dla szukających pracy oraz poszukujących dobrej uczelni, która zapewni Twój dalszy rozwój

- 26.08.- 10.09.2018r Mars w Koziorożcu zatem planuj ćwiczenia fizyczne , większe remonty, budowy. Wszystko to co jest dla Ciebie trudne i ważne będziesz mógł w tym czasie wykonać szybko i sprawnie

- 18.08.- 08.09.2018r oraz 16.11.- 01.12.2018r Wenus Wadze zatem warto ruszyć NOWE tematy biznesowe, inwestować finanse, planować randki oraz śluby

- 19.08.- 16.11.2018 Merkury w ruchu prostym sprzyja kupowaniu sprzętu elektronicznego, elektrycznego i mechanicznego ( czyli np. lodówki, komputera, roweru czy auta itp.).  Czas ten tez sprzyja podpisywaniu ważnych i długoterminowych umów.

- 11.09., 26,10., 26.11.2018r Słońce z Jowiszem wówczas korzystaj z życia oraz wdrażaj ambitne i ryzykowne plany

- 26.09.2018r Słońce z Saturnem wówczas UNIKAJ podpisywania ważnych umów, bo ciężko będzie się z nich wywiązać, nie składaj obietnic <= w szczególności jeśli posiadasz w swoim Pentagramie Urodzeniowym liczby 6 i 1,  lub 5,1,9 to unikaj obietnic, bo otoczenie będzie chciało Cię z nich mocno rozliczać… To czas, gdzie zniechęcenie ludzi oraz wszelkie opóźnienia mogą silnie się manifestować.

- 05.10.- 15.11.2018r Wenus w retrogradacji zatem nie planuj w tym czasie ślubów oraz uważaj na swoje finanse. Unikaj wówczas podpisywania aktów notarialnych, zakup mieszkania czy ziemi przełóż te transakcje koniecznie na inny termin.

- 08.11.- 12.2019r Jowisz w Strzelcu to doskonały czas na realizację wielkich i ambitnych planów i przedsięwzięć. To czas gdzie można przenosić góry i ruszyć do przodu z kopyta!!!

 

Magicznie pozdrawiam                                       
Eva Hejman-Lenga
Pasjonatka Współczesnej Numerologii oraz Terapeutka Reiki

 

PS . W swoich Poradach Ezoterycznych używam zamiennie określenia Pentagram Urodzeniowy lub Pentagram Numerologiczny . To w nim znajdują się wszystkie składowe liczby z Twojej daty urodzenia, których na pierwszy rzut oka nie widać, a które mają znaczący wpływ na Twoje codzienne życie.

Znajomość tych liczb ułatwi Tobie precyzyjne odczytywanie mojej  Ezo Porady. Chcesz poznać te liczby „ukryte” w Twoim Pentagramie Urodzeniowym ?? , napisz komentarz ze swoją datą urodzenia, a ja w wolnej chwili odpowiem.

Kategoria: 

Komentarze

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś Numerologiczną docelową 5ką. Wszystkie liczby, które występują w Twoim Pentagramie Urodzeniowym to: 11/2, 9, 3, 5, 8, 7, 4, 6. Nie podcinaj sobie skrzydeł. Pozdrawiam

Wysłane przez Mierzejewska (niezweryfikowany) w
Witam.. Dziękuję za ten artykuł... Chodzi mi po głowie fajny pomysł na biznes.. No i właśnie dowiedziałam się, że mogę go zrealizować w przyszłym roku.. Świetnie.. Poproszę o Pentagram 12.02.1973.. Dziękuję

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową numerologiczną 7ką. Natomiast na całe Twoje życie mają wpływ wszystkie liczby wpisane w Twój Pentagram Urodzeniowy: 3, 11/2, 5, 7, 9, 8, 4. Masz wiele zazdrosnych osób wokół siebie. Pozdrawiam.

Wysłane przez EvaHL w
Jesteś docelową 2ką, natomiast wszystkie liczby z Twojego Pentagramu Urodzeniowego to: 11/2, 8, 1, 3, 9. Uważaj na błędy komunikacyjne, bo często otoczenie nie nadąża za Tobą. Pozdr.

Strony

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie