Rytuał na przyciągnięcie miłości i namiętności

Rytuał na przyciągnięcie miłości i namiętności

śr., 23/04/2014 - 13:50 -- EvaHL

Aby wykonać ten rytuał potrzebujesz:       

  •  kadzidło, którego zapach przyciągnie uczucie i dobre, pozytywne emocje do Twojego życia; najlepsze zapachy w tym przypadku to: drzewo sandałowe, róża lub bergamotka bądź też piżmo ( wybierz ten zapach, który będzie Ci się najbardziej podobać). Jeśli nie posiadasz prawdziwego kadzidła naturalnego, to z powodzeniem zamiast sztucznych  "benzynowych" kadzideł możesz użyć Naturalnego Olejku Eterycznego do kominków zapachowych o właściwym zapachu...
  • 2 szt.  Naturalnych Świec w kolorze Różowo - Czerwonym, które symbolizują partnera, który będzie dla Ciebie troskliwy, wspierający, dający bezpieczeństwo, wsparcie, miłość i szacunek. 

Kadzidło / olejek należy zapalić obok Różowo-Czerwonych świec– wzmocni to cały  Rytuał oraz sprawi 
silniejszy wydźwięk Rytuału. 

INTENCJĘ warto spisać na kartce. 
Kartkę położyć obok świecy. 
Ostatniego dnia kartkę z intencją spalić, a popiół rozsypać na wietrze. 

Świece i kadzidło palimy przez 7 kolejnych dni.
Podpowiem, że doskonale nadają się do tego rytuału świece 7 gałkowe, które posiadają Wysoką Moc Sprawczą - wówczas każdego dnia spalasz 1 gałkę świecy.
Natomiast za każdym razem palimy nowe kadzidło/ olejek.

Generalnie wiadomo, że do danego rytuału należy wziąć pod uwagę układy planet, pory dnia, okres numerologiczny danej osoby, …  itd. , ale jest też oczywiste, że nie każdy taką wiedzę posiada – to wszystko ustalam już indywidualnie z daną zainteresowaną osobą…
Jeśli natomiast chodzi o ogólny termin wykonywania takiego rytuału, to z całą pewnością jego moc będzie silniejsza, kiedy rytuał rozpoczniesz w piątek, a jeszcze jak księżyc będzie w tym czasie w fazie rosnącej, to byłoby wprost cudnie smiley

PS. Nie zapomnij aby każdego dnia  wypowiedzieć intencję dokładnie taką, jak masz ją zapisaną  !!!!!

Jeśli interesuje Cię zakup świecy Różowo - Czerwonej z naturalnego wosku pszczelego do rytuału 7-o dniowego 
zapraszam do Magicznego Sklepu
 

Niech się zadzieje wszystko to, co dla Ciebie najlepsze !!!! 

Magicznie pozdrawiam
Dyplomowana Bioenergoterapeutka, Terapeutka Reiki oraz Chirurg Fantomowy.
Zakochana w Aromaterapii, Fitoterapii oraz Współczesnej AstroNumerologii
Eva HL.

PS. Szanuj moje prawa autorskie i nie kradnij tekstu - podlinkuj, bo karma wraca... a Saturn w takich przypadkach jest srogim sędzią.

Kategoria: 

Komentarze

Wysłane przez renia w
Tak sie zastanawiam,czy podpoalajac swiece w takich kilkudniowych rytualach,za kazdym razem wypowiadamy intencje?Czy wystarczy tylko przy pierwszym podpaleniu?

Wysłane przez EvaHL w
reniu , intencję do rytuału zawsze wypowiadamy za każdym razem , jak zapalamy świecę. Ważne jest również, że cała świeca musi się spalić odnośnie jednej intencji .. nie można np. przez dwa dni świecę odpalać w intencji miłości, a przez kolejne dni tę samą świecę w intencji przywołania energii życiowej - taka praktyka nie jest wskazana. Zasada jest prosta: jedna świeca = jedna intencja :)

Wysłane przez Natka (niezweryfikowany) w
W WIEKU MIEJSCACH PISZA IZ SWIECA POWINNA SPALIC SIE CALA OD RAZU BEZ DZIELENIA NA DNI,ZE W CZASIE TRWANIA RYTUALU NIKT INNY PRICZ MNIE NIE POWINIEN PRZEBYWAC W POMIESZCZENIU. Czy jeśli zapale taka świece jutro to będzie miało sens? Ile razy można zapalić świece w tej samej intencji i jak często?

Wysłane przez EvaHL w
Witaj Natko to od Ciebie zalezy ile razy zapalisz świecę intencyjną, ważne by do jednej świecy, była jedna intencja !!! jeśli Twoja podświadomość ( intuicja ) podpowiada Ci , że warto zapalić świecę - zrób to, ona zawsze ma rację bez względu na pozostałe przesłanki ;) Pozdrawiam ciepło i udanego rytuału :)

Strony

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie