Świeca zielona

Świeca zielona

czw., 27/02/2014 - 18:54 -- EvaHL

Zielony w naszej kulturze to kolor nadziei – to połączenie w równych proporcjach koloru niebieskiego ( symbolizującego wieczność) oraz żółtego ( symbolizującego objawienie) .

To kolor życia, natury, odradzania się ( tak jak przyroda na wiosnę cieszy zdrową zielenią). To również kolor uzdrawiania, radości i szczęścia.

Kolor ten również oznacza naukę, zbieranie doświadczeń oraz wykorzystywanie ich w praktyce, to również dojrzewanie psychiczne i fizyczne.

Zieloną świecę używamy :

 • w magii jeśli chcemy zapewnić sobie powodzenie materialne, sukcesy finansowe czy wysoki status materialny ( pieniądze, ziemię, nieruchomość)
 • w czwartek zapalić zieloną świecę tzw. gałkową, która nazywana jest również świecą życzeniową np. w celu wzrostu finansów ( taka świeca składa się z 7 kuleczek) i przez cały tydzień palić po jednej kulce  na tej świecy  - takie dłuższe rytuały mają większą Moc
 • zieleń wzmaga płodność, chroni rodzinę i dzieci; w magii płodności (od 1 lutego do 21 czerwca)
 • bardzo silnie ochrania dom jako budynek oraz dom jako rodzinę; jeśli czujesz, że ktoś w Twoim otoczeniu zazdrości Tobie i Twoim bliskim, albo nawet źle życzy, to koniecznie zapal zieloną świecę. Palenie świecy pozwoli na oczyszczenie atmosfery wokół Ciebie i Twoich bliskich oraz Twojego domu. Natomiast po kilku dniach palenia tej świecy poczujesz, że wszystko wraca do normy, tej dobrej normy
 • w magii dot. zdrowia, sprawności fizycznej oraz na poprawę samopoczucia;
 • wzmacnia odporność więc warto palić zieloną świecę w celu ochrony przed infekcjami;
 • jeśli chcemy się wyciszyć i skoncentrować, oczyścić umysł; pomocna jeśli chcemy się skupić;
 • niezbędna jeśli chcemy dokonać dobrego wyboru, podjąć jakąś decyzję, zdecydować się na coś;
 • przy rytuałach na znalezienie pracy lub na tą wymarzoną pracę;
 • jeśli szukasz odpowiedzi na jakieś pytanie lub kończysz jeden etap w swoim życiu i zaczynasz kolejny;
 • w magii miłosnej ( od 1 lutego do 21 marca)
 • w magii sprawiedliwości i żniw ( od 02 sierpnia do 21 września)
 • leczenie wszelkich zmian skórnych , infekcje wirusowe, przeziębienia, czyraki, migreny i wysokie ciśnienie, nowotwory, wrzody, dolegliwości nerek , nerwice

Jak to bywa w życiu we wszystkim musi być umiar, dlatego i z kolorem zielonym nie wolno przesadzić. Zbyt częste używane koloru zielonego, czyli nadużycie go może przynieść wręcz odwrotny skutek tzn. może pogłębić niepokój aż do poczucia kompletnego zdezorientowania. Możemy sobie pogorszyć samopoczucie psychiczne i fizyczne

Ważne :

 • połączenie świecy zielonej i świecy czerwonej w jednym rytuale nie jest dobrym pomysłem – połączenie tych kolorów wywołuje zazdrość …
 • połączenie koloru zielonego i złotego pomoże osiągnąć Sukces w Pracy, Zdobyć Fortunę, Dobrobyt oraz wysokie Prosperity  tutaj możesz ją zakupić

Na koniec należałoby wspomnieć , że do wszelkich rytuałów najlepsze są świece z naturalnego wosku pszczelego, które są barwione w masie, dzięki czemu żądany kolor jest nie tylko na zewnątrz świecy , ale i w środku .  Świece te są wolne od negatywnej energii, dzięki czemu posiadają bardzo wysokie wibracje Mocy Sprawczej , które silnie wzmacniają każdy rytuał, by mógł się on odbyć, na jak najwyższym poziomie energetycznym. Czego niestety nie można oczekiwać od ogólnodostępnych świec  parafinowych , które są produktem ropopochodnym o niskich wibracjach.

Jeśli chcesz zakupić naturalne świece dobrej jakości, wolne od negatywnej energii to zapraszam Cię pod ten link ŚWIECE NATURALNE .
Wszystkie Świece, Amulety czy Kadzidła zakupione w tym sklepie, W GRATISIE osobiście personalizuję dla Kupującego,
aby Jego intencje zadziały się z jak Najwyższą Mocą Sprawczą.

Magicznie pozdrawiam
Dyplomowana Bioenergoterapeutka, Terapeutka Reiki oraz Chirurg Fantomowy.
Zakochana w Aromaterapii, Fitoterapii oraz Współczesnej AstroNumerologii
Eva HL.

PS. Szanuj moje prawa autorskie i nie kradnij tekstu - podlinkuj, bo karma wraca... a Saturn i prwo PL w takich przypadkach jest srogim sędzią.

Kategoria: 

Komentarze

Wysłane przez renia w
Musze sie zaopatrzyc we wszystkie kolory swiec!

Wysłane przez EvaHL w
Zatem Reniu czekają Cię miłe, kolorowe zakupy. Proponuje zaopatrzyć się w kolorowe świece do kominków zapachowych tzw. tea-light - palą sie ok. 3-4 godzin, a jak wiadomo świece intencyjne muszą wypalić się do końca :)

Wysłane przez Contia (niezweryfikowany) w
Ostanio zapaliłam trzy świece zielono-złote w intencji poprawy materialnej. ...Nie musialam długo czekać :) Moja pozycja w pracy zmieniła się o 360 stopni -teraz ja rozdaję karty. ....a i zarobki też są lepsze. ... Koniecznie zrób to podczas rosnącego księżyca ...u Ciebie też zadziała; )

Wysłane przez Irena (niezweryfikowany) w
co mam zrobic z resztka ktora zostala po swiecy zielono zlotej wypalonej w intencji pracy

Wysłane przez Aneta (niezweryfikowany) w
W powyższym opisie wspomina Pani o tym iż zieloną świecę używamy w " magii sprawiedliwości i żniw od 2 sierpnia do 21 września" oraz że należy uważać aby nie przesadzić. Nie do końca wiem jak to rozumieć - czy palimy w tym czasie codziennie po kawałku świecy ? czy powtarzać rytuał raz w tyg ? co znaczy nie przesadzić? Byłabym wdzięczna za odpowiedź - mam we wrześniu sprawę rozwodową i chciałabym wzmocnić swoją energię i pomóc głowie trzymać fason. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Wysłane przez EvaHL w
Witam Pani Aneto. W tym czasie warto wykonać dwa rytuały 7dniowe. Wówczas spalać przez tydzień po jednej gałce świecy. Za trzy tygodnie powtórzyć. Świece, świecami, ALE WARTO ZASTANOWIĆ SIĘ NAD ZABIEGAMI REIKI <= porządkują Czakry, porządkują Energię, pozwalają wejść na drogę sukcesu. Zapraszam na Pakiet Zabiegów Reiki Podstawowe - warto. Magicznie pozdrawiam Eva HL.

Strony

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie