Zapraszam na Rytuał ODCINAJĄCY dla Zodiakalnych PANIEN 23.08.2022

Zapraszam na Rytuał ODCINAJĄCY dla Zodiakalnych PANIEN 23.08.2022

ndz., 14/08/2022 - 23:33 -- EvaHL

Zapraszam na
Rytuał Oczyszczająco – Odcinający
dla Zodiakalnych PANIEN
23.08.2022r godz. 21.00

NIE PRZEGAP PROMOCJI!!!
ilość miejsc ograniczona!!

Ten Rytuał jest przeznaczony dla WSZYSTKICH Osób z pod Znaku PANNY
ALE
jeśli nie jesteś zodiakalną PANNĄ, a w Znaku PANNY posiadasz:
- Ascendent   LUB
- Księżyc  LUB
- Merkurego
to ten Rytuał Oczyszczająco- Odcinający jest dla Ciebie ważny i przeznaczony.

Jeśli nie jesteś Zodiakalną Panną, a intuicyjnie czujesz, że powinieneś wziąć udział w tym Rytuale i uporządkować swoje życie – to z intuicją się nie dyskutuje - konieczne się zapisz!

Jeśli nie wiesz w jakim znaku zodiaku masz Ascendent, Księżyc lub Merkurego, napisz do mnie – w wolnej chwili Ci odpowiem.
Kontakt mailowy:       shop@sklep.evahl.pl
Tytuł wiadomości:     Ascendent
W treści podaj:           datę i godzinę urodzenia oraz miejscowość.

Czas, kiedy Słońce króluje w Twoim Znaku Zodiaku, jest doskonałym momentem na to, aby skutecznie zadbać o swoją Energię Życiową i zaprowadzić nieco porządku w swoim życiu.
A jak porządki, to warto zacząć od wyrzucenia ze swojego życia negatywnej energii blokującej Twoje Zdrowie, Plany, Cele i Marzenia.
W tym Rytuale oczyszczę Twoją Aurę oraz wszystkie Ciała Subtelne, Astralne na wszystkich jego poziomach. Usunę energię podczepów, zazdrości i nienawiści, która w obecnych czasach tak szybko się gromadzi w Twojej życiowej przestrzeni.
Odetnę Cię od nieustannej chęci dzielenia włosa na czworo, oraz permanentnego niezadowolenia, drażliwości, marudzenia i czepialstwa.
 
Oczyszczę Cię z podatności do hipochondrii oraz zgryźliwości i nadmiernego krytykowana siebie i innych. Odetnę Twoją perfekcyjność w podcinaniu sobie skrzydeł oraz nadmiernemu dążeniu do perfekcji.
Odetnę Cię od niekorzystnej energii, która blokuje Cię w danej sferze Twojego życia.

Po tym silnym Rytuale Oczyszczająco- Odcinającym, kiedy Twoja przestrzeń będzie wolna od negatywnej i blokującej Cię energii, zapraszam Cię na Rytuał Przyciągający Dobrobyt, Zdrowie i Sukces, do Twojego życia.  <= Ten Rytuał Przyciągający dla Zodiakalnych PANIEN  odbędzie się 05.09.2022r.  Zapisy tutaj Rytuał dla PANIEN - Dobrobyt, Zdrowie, Sukces i Spełnienie 05.09.2022 godz. 21.00 evahl - sklep

Tak, tak, w pierwszej kolejności robimy energetyczne porządki i oczyszczamy. A dopiero w następnej kolejności przyciągamy Dobrą i Pozytywną Energię do swojego życia.

Zarówno data Rytuału Oczyszczająco- Odcinającego .., jak i Rytuału Przyciągającego Dobrobyt… dla Twojego Znaku Zodiaku, nie są przypadkowe.
Wówczas Portal Energetyczny stoi szerokim otworem, więc warto to wykorzystać.

Tym bardziej zachęcam do uczestnictwa w tym Rytuale – ten Rytuał jest dla Ciebie.

Jeśli w momencie Rytuału będziesz w pracy, w podróży, lub z innych powodów nie będziesz mógł zapalić świec - poinformuj mnie o tym, zostawiając informację w koszyku zakupowym. Natomiast Ty w trakcie Rytuału ( on u mnie trwa ok 8 godz. ) pomyśl o intencjach, które zamówiłeś.

 

 Więcej szczegółów, instrukcja oraz zapisy na ten Zodiakalny Rytuał pod tym linkiem => Rytuał dla PANIEN - Oczyszczająco – Odcinający 23.08.2022 godz.21.00 evahl - sklep

Zapraszam bo ty też zasługujesz na Piękne i Spełnione życie !!

Po zakończonym Rytuale, w tym miejscu znajdziesz foto relację 

Kategoria: 

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie