Zapraszam na Poniedziałkowy Nów Księżyca w Baranie- 12.04.2021 godz. 21.00 NOWY ROK ASTROLOGICZNY

Zapraszam na Poniedziałkowy Nów Księżyca w Baranie- 12.04.2021 godz. 21.00 NOWY ROK ASTROLOGICZNY

śr., 07/04/2021 - 22:34 -- EvaHL

Zapraszam na
Poniedziałkowy  Rytuał Nowiu Księżyca w Baranie
12.04.2021r  godz. 21.00
Otwieramy Nowy Cykl Lunarny

Przed nami w poniedziałek  12.04.2021r   Nów Księżyca w znaku Barana. To magiczny czas na inicjowanie, rozpoczynanie i pozytywne kreowanie swojej przyszłości!! Doskonały czas na rozpoczynanie nowego rozdziału w Twoim życiu.
Dodatkowo w tym dniu Merkury, Słońce i Wenus są w Baranie więc będą szukać i objawiać prawdę. To kumulacja energii zmian i inicjowania. Zatem posłuchaj swojej intuicji i działaj. Nie oglądaj się wstecz!

W tym dniu warto również rozpocząć swoją Mapę Marzeń – szczegóły tutaj http://www.evahl.pl/magiczny-zakatek/mapa-marzen-mapa-skarbow

 Co prawda emocje również i przy tym Nowiu będą buzować już na kilka dni przed i kilka dni po Nowiu, więc najlepiej przeczekać. Możesz być rozdrażniona i działać impulsywnie.

Nów Księżyca silniej będzie odczuwalna dla osób, które w swojej Astrologicznej Mandali posiadają :
- Ascendent w Baranie,
- Księżyc w Baranie
- lub są zodiakalnymi Baranami

Aby w pełni wykorzystać Moc Dnia 12 Kwietnia, w kominku zapachowym użyj Olejku Cedrowego lub Sosnowego LUB w zastępstwie kadzidło o tym zapachu.

Warto przed Nowiem w Baranie uporządkować swoją przestrzeń nie tylko pod względem energetycznym ALE również i pod względem fizycznym. W ten sposób zrobisz miejsce na nową Energę Spełnienia, którą w dniu Nowiu będziesz do siebie świadomie zapraszać. To czas siania nowych intencji, nowych pragnień i marzeń na cały rok.  

Jeśli sianie, to polecam również zasiać w dniu 12 Kwietnia rzeżuchę, która przyciągnie Energię Dobrobytu, oraz pięknie ozdobi Twoją kanapkę czy sałatkę i doda Zdrowia i zwiększy Odporność.

Zatem do dzieła , wykorzystaj właściwie ten magiczny czas
i niech się zadzieje !!!

12 KWIETNIA O GODZ. 21.00 WYKONAM DLA OSÓB ZAINTERESOWANYCH

RYT. DOBROBYTU I PROSPERITY na Nowy Cykl Lunarny – aby Energia Powodzenia, Finansowa, Spełnienia, Zdrowia i Sukcesu zagościła w nadchodzących miesiącach, w każdej dziedzinie Twojego życia!

Jeśli w momencie Rytuału będziesz w pracy, w podróży, lub z innych powodów nie będziesz mógł zapalić świec - poinformuj mnie o tym, zostawiając informację w koszyku zakupowym. Natomiast Ty w trakcie Rytuału ( on u mnie trwa ok 8 godz. ) pomyśl o intencjach, które zamówiłeś.

Abym mogła dla Ciebie wykonać dany rytuał wykup  go  pod wskazanym poniżej linkiem: https://sklep.evahl.pl/pl/p/Poniedzialkowy-Rytual-Nowiu-Ksiezyca-w-Baranie-NOWY-ROK-ASTROLOGICZNY-12.04.2021r-/369

Wykupując rytuał pod tym linkiem nie zapomnij W POLU"DODATKOWE INFORMACJE / UWAGI" podać  swoją datę urodzenia 
1 rytuał   DLA JEDNEJ OSOBY = 49ZŁ ALE DO 11 KWIETNIA DO PÓŁNOCY OBOWIĄZUJE PROMOCYJNA CENA 44ZŁ

w domu w dniu Nowiu o godz. 21.00 , intensywnie myśląc o intencji zapal  3 świece :
- Zielono-Złotą + Czerwoną + Pomarańczową  LUB  w zastępstwie 3 Białe świece

NATURALNE ŚWIECE, które specjalnie dla Ciebie osobiście spersonalizuję tak, aby Twoje intencje odbyły się z Jak Najwyższą Mocą Sprawczą, zakupisz pod tym linkiem https://dordze.pl/

Aby wziąć udział w tym rytuale wystarczy , że spełnisz poniższe warunki :

- kup pod wskazanym powyżej linkiem PONIEDZIAŁKOWY Rytuał  Nowiu Księżyca w BARANIE, w polu "DODATKOWE INFORMACJE / UWAGI" podaj  swoją datę urodzenia. W ten sposób będę miała  Twoje dane do wykonania rytuału
Kupując pod tym linkiem Twoją transakcję będę widzieć dosłownie po chwili ( bez względu na porę dnia czy dzień tygodnia). 

UWAGA: jeśli będziesz mieć problemy z płatnością pod wskazanym linkiem , to zapraszam do przelewu bezpośredniego na nr konta ING Bank Śląski  09 1050 1214 1000 0092 8142 9911   - proszę wówczas o info , że należność wpłaciłaś/eś bezpośrednio na konto, bym mogła natychmiast  wpisać Cię do rytuału oraz zweryfikować płatność.

Osoby nieuczciwe, które nie wpłacą pieniędzy za wykupiony rytuał z pewnością nie będą miały wykonanego rytuału. Na poziomie energetycznym potrafię zweryfikować i wykluczyć takie nieuczciwe osoby z rytuału.

INSTRUKCJA DO RYTUAŁU

  • w domu przygotuj sobie świece we właściwych kolorach, napisz na nich swoje imię i nazwisko oraz datę ur., napisz również swoją intencję <= pełną intencję zamiast na świecy możesz napisać na kartce, którą zostawisz przy świecach. Po rytuale kartkę spalić i rozdmuchać na wietrze.
  •  o ustalonej porze zapal u siebie w domu świece,  ja w tym czasie  wykonam dla Ciebie rytuał , który wykupiłeś... U mnie ten rytuał trwa ok 8 godz.
  •  nie krzyżując rąk ani nóg usiądź przy świecach i pomedytuj o danej intencji  …..  niech ten scenariusz, który teraz pokazujesz swojej podświadomości będzie bardzo szczegółowy i namacalny :)
  •  świecom pozwól wypalić się do końca a pozostałości oddaj Matce Ziemi - przy tej intencjach możesz zakopać je blisko domu, pod swoimi oknami lub na swojej działce.  

Na Twoje zgłoszenie czekam do PONIEDZIAŁKU  do godz. 20.30
a o godz. 21.00 rozpoczynamy Rytuał

NIECH SIĘ ZADZIEJE !!!!!!!  !!!!!!!

Ps. Jak zawsze , w trakcie trwającego rytuału, a on u mnie będzie trwać ok 8 godz.  NA FB oraz MOJEJ STRONIE www.evahl.pl  pojawi się fotorelacja.

Szanuj moje prawa autorskie i nie kradnij tekstu - podlinkuj, bo karma wraca... a Saturn w takich przypadkach jest srogim sędzią. Dziękuję.
Eva HL.

FOTORELACJA 12.04.2021 godz. 23:45
 

 
 

 

Rytuał Nowiu Księżyca w Baranie wciąż jeszcze trwa, i niech się zadzieje z jak największą Mocą Sprawczą. Świece dostojnie kołyszą się i komunikują, że oto właśnie Energia Zdrowia Sukcesu i Dobrobytu pędzi do Was szerokim strumieniem...
Zatem Niech się Zadzieje
Kategoria: 

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie