Zapraszam na Noworoczny Rytuał Spełnienia i Obfitości 01.01.2022r godz. 21.00

Zapraszam na Noworoczny Rytuał Spełnienia i Obfitości 01.01.2022r godz. 21.00

wt., 28/12/2021 - 12:13 -- EvaHL

Zapraszam na
Noworoczny Rytuał Spełnienia i Obfitości
01.01.2022r godz. 21.00

promocja 52zł TYLKO do piątku
ilość miejsc ograniczona!

Nowy Rok, to nowe plany, nowe cele i nowe marzenia. Wierzymy w spełnienie naszych nowych postanowień. Wierzymy w siebie i dobry los. Mamy nadzieję i ufamy, że się uda, że to TEN Czas, że w końcu to będzie TEN Rok…

Warto w Nowy Rok wykorzystać te wszystkie Dobre Energie Spełnienia i zaprosić je do swojego życia. Warto podkręcić Energetycznie swoje plany, cele i marzenia. Niech ta Energia Obfitości i Spełnienia zagości w Twoim życiu już na stałe i z powodzeniem pozwala realizować Twoje wszystkie cele, w każdej dziedzinie życia.

Niech wszystkie Twoje plany, bez względu czy to zrywanie z nałogiem, zmiana pracy, awans, nowy samochód czy przeprowadzka… Niech się zadzieją z jak Najwyższą Mocą Sprawczą !!!

Zadbaj o to by Pozytywne Energie Zdrowia, Miłości, Spełnienia i Finansów płynęły do Twojego życia szerokim strumieniem z każdej strony Świata.

Aby w pełni wykorzystać Moc Pierwszego Dnia Nowego Roku ( 1 Stycznia) , w kominku zapachowym użyj Olejku Lawendowego LUB Czarny Winogron LUB Anyżowy

Zatem do dzieła , wykorzystaj właściwie ten magiczny czas. Pozwól bym mogła przywołać do Twojego życia tę cudowną Energię Spełnienia i Prosperity,
i niech się zadzieje !!!

                       
1 STYCZNIA 
O GODZ. 21.00 WYKONAM dla Ciebie Noworoczny Rytuał Spełnienia i Obfitości

Jeśli w momencie Rytuału będziesz w pracy, w podróży, lub z innych powodów nie będziesz mógł zapalić świec - poinformuj mnie o tym, zostawiając informację w koszyku zakupowym. Natomiast Ty w trakcie Rytuału ( on u mnie trwa ok 8 godz. ) pomyśl o intencjach, które zamówiłeś.

Abym mogła dla Ciebie wykonać dany rytuał wykup  go  pod wskazanym poniżej linkiem:
https://sklep.evahl.pl/pl/p/Noworoczny-Rytual-Spelnienia-i-Obfitosci-01.01.2022-godz.-21.00-/391

 Wykupując rytuał pod tym linkiem nie zapomnij W POLU"DODATKOWE INFORMACJE / UWAGI" podać  swoją datę urodzenia 

1 rytuał DLA JEDNEJ OSOBY = 59ZŁ ALE DO 31 GRUDNIA DO PÓŁNOCY OBOWIĄZUJE PROMOCYJNA CENA 52zł

w domu w dniu 1 Stycznia o godz. 21.00 zapal następujące świece z naturalnego wosku: Zielono-Złota + Pomarańczowa + Fioletowa LUB  w zastępstwie 3 białe świece
 

Aby wziąć udział w tym rytuale wystarczy , że spełnisz poniższe warunki :

- kup pod wskazanym powyżej linkiem Noworoczny Rytuał Spełnienia i Obfitości , w polu "DODATKOWE INFORMACJE / UWAGI" podaj  swoją datę urodzenia. W ten sposób będę miała  Twoje dane do wykonania rytuału.
Kupując pod tym linkiem Twoją transakcję będę widzieć dosłownie po chwili ( bez względu na porę dnia czy dzień tygodnia). 

UWAGA: jeśli będziesz mieć problemy z płatnością pod wskazanym linkiem , to zapraszam do przelewu bezpośredniego na nr konta ING Bank Śląski 09 1050 1214 1000 0092 8142 9911  - proszę wówczas o info , że należność wpłaciłaś/eś bezpośrednio na konto, bym mogła natychmiast  wpisać Cię do rytuału oraz zweryfikować płatność.
Osoby nieuczciwe, które nie wpłacą pieniędzy za wykupiony rytuał z pewnością nie będą miały wykonanego rytuału. Na poziomie energetycznym potrafię zweryfikować i wykluczyć takie nieuczciwe osoby z rytuału.

INSTRUKCJA DO RYTUAŁU

  • w domu przygotuj sobie Naturalne Świece we właściwych kolorach, napisz na nich swoje imię i nazwisko oraz datę ur., napisz również swoją intencję <= pełną intencję zamiast na świecy możesz napisać na kartce, którą zostawisz przy świecach. Po rytuale kartkę spalić i rozdmuchać na wietrze.
  • o ustalonej porze zapal u siebie w domu świece,  ja w tym czasie  wykonam dla Ciebie rytuał , który wykupiłeś...
  • nie krzyżując rąk ani nóg usiądź przy świecach i pomedytuj o danej intencji  …..  niech ten scenariusz, który teraz pokazujesz swojej podświadomości będzie bardzo szczegółowy i namacalny :)
  • świecom pozwól wypalić się do końca a pozostałości oddaj Matce Ziemi - przy tych intencjach możesz zakopać je blisko domu, pod swoimi oknami lub na swojej działce.

Na Twoje zgłoszenie czekam do Soboty do godz. 20.30
a o godz. 21.00 rozpoczynamy Rytuał

NIECH SIĘ ZADZIEJE !!!!!!!   !!!!!!!

Ps. Jak zawsze , w trakcie trwającego rytuału, a on u mnie będzie trwać ok 8 godz.  NA MOJEJ STRONIE www.evahl.pl  pojawi się fotorelacja  lub mini-filmik.

Szanuj moje prawa autorskie i nie kradnij tekstu - podlinkuj, bo karma wraca... a Saturn w takich przypadkach jest srogim sędzią. Dziękuję.
Eva HL.

RELACJA Z RYTUAŁU

Kolejna godzina Rytuału Noworocznego już za nami.
Bardzo podniosła chwila i bardzo magiczny dzień. Nawet mój kocur siedzi obok i dzielnie towarzyszy mi w tej chwili – z zainteresowaniem obserwuje świece i mruczy.
Wszystkimi zmysłami daje się odczuć, że oto dzieją się ważne rzeczy. Że oto zaklinamy nasze najbliższe miesiące i przywołujemy Pozytywną Energię Spełnienia i Prosperity do każdego kąta w naszej przestrzeni, i do każdej warstwy naszego ciała. Do ciała fizycznego, mentalnego, eterycznego…
Jest Moc, jest zrozumienie Wszechświata i jest Spełnienie … Świece delikatnie falują, i roztaczają magiczną aurę… im dłużej się w nie wpatruję, tym bardziej jestem spokojna i pewna, że Wasze intencje spełnią się na Wysokim Poziomie. Oto właśnie dzieją się ważne rzeczy. Otwierają się nowe bramy, furtki i możliwości.
– Niech tak się stanie!!
Dziękuję Wszystkim za zaufanie i tak liczny udział. Mam nadzieje, że intencje w szybkim tempie zaczną manifestować się w Waszym życiu.
Niech tak się stanie, niech tak jest !!!!
Znikam by po raz kolejny podsycić energię przy Waszych intencjach
Magicznie pozdrawiam
Eva HL.
 

 

Kategoria: 

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie