Zapraszam na Noworoczny Rytuał Nowiu Księżyca w Wadze PRZYCIĄGAJĄCY NAJWYŻSZE DOBRO 25.09.2022r godz. 21.00

Zapraszam na Noworoczny Rytuał Nowiu Księżyca w Wadze PRZYCIĄGAJĄCY NAJWYŻSZE DOBRO 25.09.2022r godz. 21.00

czw., 22/09/2022 - 10:29 -- EvaHL
Archiwum: 
Wpis archiwalny

BRAK MOŻLIWOŚCI ZAKUPU 
ZAPRASZAM ZA ROK 

Zapraszam na
Noworoczny Rytuał Nowiu Księżyca w Wadze
PRZYCIĄGAJĄCY NAJWYŻSZE DOBRO, ZDROWIE, BOGACTWO, SPEŁNIENIE I PROSPERITY.
25.09.2022r

Ilość miejsc ograniczona !!

Przed nami 25.09.2022r  Nów Księżyca w znaku Wadze. To również rozpoczęcie Nowego Roku Numerologicznego 2023 o Wibracji 7ki !!!
W tym dniu warto robić Mapę Marzeń, wpisać swoje nowe cele do Zeszytu Marzeń oraz planować , planować i jeszcze raz planować oraz zaklinać  swoją rzeczywistość, pozytywnie programować swoją przyszłość! TO POZYTYWNY CZAS NA OTWIERANIE NOWYCH DRZWI I NOWYCH ROZDZIAŁÓW.

Warto w Nowy Rok Numerologiczny wykorzystać te wszystkie Dobre Energie Spełnienia i zaprosić je do swojego życia. Warto podkręcić Energetycznie swoje plany, cele i marzenia. Niech ta Energia Obfitości i Spełnienia zagości w Twoim życiu już na stałe i z powodzeniem pozwala realizować Twoje wszystkie cele, w każdej dziedzinie życia.

Niech wszystkie Twoje plany, bez względu czy to zrywanie z nałogiem, zmiana pracy, awans, nowy samochód czy przeprowadzka… Niech się zadzieją z jak Najwyższą Mocą Sprawczą !!!

Zadbaj o to by Pozytywne Energie Zdrowia, Miłości, Spełnienia i Finansów płynęły do Twojego życia szerokim strumieniem z każdej strony Świata.

Aby w pełni wykorzystać Moc Nowego Numerologicznego Roku ( 25 Września) , w kominku zapachowym użyj Olejku Lawendowego LUB Cynamon LUB Anyżowy

Zatem do dzieła , wykorzystaj właściwie ten magiczny czas. Pozwól bym mogła przywołać do Twojego życia tę cudowną Energię Spełnienia i Prosperity,
i niech się zadzieje !!!

Dla Wszystkich chętnych 25.09.2021r o godz. 21.00 wykonam
 NOWOROCZNY RYTUAŁ PRZYCIĄGAJĄCY NAJWYŻSZE DOBRO, ZDROWIE, BOGACTWO, SPEŁNIENIE I PROSPERITY.

Jeśli w momencie Rytuału będziesz w pracy, w podróży, lub z innych powodów nie będziesz mógł zapalić świec - poinformuj mnie o tym, zostawiając informację w koszyku zakupowym. Natomiast Ty w trakcie Rytuału ( on u mnie trwa ok 8 godz. ) pomyśl o intencjach, które zamówiłeś.

Wszelkie informacje, instrukcja i zapisy na ten Rytuał znajdziesz pod tym linkiem => => Noworoczny Rytuał Nowiu Księżyca w Wadze 25.09.2022r Nowy Rok Numerologiczny evahl - sklep  

ŻYCZĘ CUDOWNEGO DNIA !!

I pamiętaj, że Ty też zasługujesz na Piękne i Szczęśliwe Życie 
Przyciągnij tym Rytuałem Dobrobyt do swojego życia! 

 

Niech się zadzieje !!!

Magicznie pozdrawiam 
Eva Hejman-Lenga
Terapeutka Reiki
oraz Pasjonatka Współczesnej AstroNumerologii

Kategoria: 

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie