Zapraszam na Niedzielny Rytuał Pełni Księżyca w Bliźniaku 19.12.2021 godz. 21.00

Zapraszam na Niedzielny Rytuał Pełni Księżyca w Bliźniaku 19.12.2021 godz. 21.00

czw., 16/12/2021 - 09:40 -- EvaHL
Archiwum: 
Wpis archiwalny

Zapraszam na
Niedzielny Rytuał Pełni Księżyca w Bliźniaku
19.12.2021r godz. 21.00

Promocja 46zł TYLKO do soboty !!!

Przed nami w NIEDZIELĘ 19.12.2021r  Pełnia Księżyca w znaku Bliźniaka. To czas, w którym dobrze jest się spotykać z ludźmi o podobnych poglądach i zainteresowaniach. Warto zastanowić się nad swoimi celami, by nie były one pisane patykiem na wodzie. Warto również przyjrzeć się bliżej relacji z innymi ludźmi oraz opracować ewentualny plan naprawczy. Celebruj ten magiczny dzień, który jest jednocześnie końcem starego a początkiem nowego rozdziału Twojego życia. 
Warto w tym dniu wykonać wszelkie rytuały przywołujące pozytywną energię komunikacji, nauki, zdanych egzaminów, czy pozytywnie załatwionych spraw urzędowych.

Pełnia Księżyca silniej będzie odczuwalna dla osób, które w swojej Astrologicznej Mandali posiadają :
- Ascendent w Bliźniaku,
- Księżyc w Bliźniaku
- lub są zodiakalnymi Bliźniakami

Aby w pełni wykorzystać Moc dzisiejszego dnia ( 19 GRUDNIA ), w kominku zapachowym użyj Olejku Cynamon + Pomarańcza LUB Sandał LUB Limonka.

Zatem do dzieła , wykorzystaj właściwie ten magiczny czas
i niech się zadzieje !!!

 19 GRUDNIA O GODZ. 21.00 WYKONAM CZTERY  RYTUAŁY DO WYBORU:

  • NR 1 – RYT. DOT. POWODZENIA WE WSZELKICH URZĘDOWYCH SPRAWACH
  • NR 2 – RYT. PRZYWOŁUJĄCY POMOCNYCH I ŻYCZLIWYCH LUDZI ORAZ POPRAWIAJĄCY RELACJE Z OTOCZENIEM
  • NR 3 – RYT. BIZNESOWY PRZYWOŁUJĄCY ZADOWOLONYCH I ODDANYCH KLIENTÓW ORAZ BY STAĆ SIĘ BIZNESOWO ATRAKCYJNYM PRZEDSIĘBIORCĄ
  • NR 4 – RYT. ZDROWIA ORAZ DOBREGO SAMOPOCZUCIA

Jeśli w momencie Rytuału będziesz w pracy, w podróży, lub z innych powodów nie będziesz mógł zapalić świec - poinformuj mnie o tym, zostawiając informację w koszyku zakupowym. Natomiast Ty w trakcie Rytuału ( on u mnie trwa ok 8 godz. ) pomyśl o intencjach, które zamówiłeś.

Abym mogła dla Ciebie wykonać dany rytuał wykup  go  pod wskazanym poniżej linkiem: https://sklep.evahl.pl/pl/p/Niedzielny-Rytual-Pelni-Ksiezyca-w-Blizniaku-19.12.2021/390

Możesz również zakupić dwa lub więcej rytuałów - nie musisz wybierać .
Wykupując rytuał pod tym linkiem nie zapomnij W POLU"DODATKOWE INFORMACJE / UWAGI" podać  swoją datę urodzenia  oraz info , które rytuały wykupiłeś
.
1 rytuał = 1 wybrana przez Ciebie intencja  DLA JEDNEJ OSOBY = 59ZŁ ALE DO 18 GRUDNIA DO PÓŁNOCY OBOWIĄZUJE PROMOCYJNA CENA
46 zł

w domu w dniu Pełni o godz. 21.00 w zależności od wykupionego rytuału zapalasz Naturalne Świece:
- ryt. nr 1 - świece w kolorze: Żółta + Niebieska  LUB  w zastępstwie 2 białe świece
- ryt. nr 2 - świece  w kolorze:
Różowa + Pomarańczowa  LUB w zastępstwie 2 białe świece

- ryt. nr 3 - świece w kolorze: Szmaragdowa + Pomarańczowa    LUB  w zastępstwie 2 białe świece
- ryt. nr 4 - świece w kolorze: Szmaragdowa + Fioletowa LUB w zastępstwie 2 białe świece
Jeśli będziesz mieć 4 intencje, to powinieneś mieć również 4 kpl  świec

NATURALNE ŚWIECE, które specjalnie dla Ciebie osobiście spersonalizuję tak, aby Twoje intencje odbyły się z Jak Najwyższą Mocą Sprawczą, zakupisz pod tym linkiem https://dordze.pl/

Aby wziąć udział w tym rytuale wystarczy , że spełnisz poniższe warunki :

- kup pod wskazanym powyżej linkiem NIEDZIELNY Rytuał  Pełni Księżyca w Bliźniaku, w polu "DODATKOWE INFORMACJE / UWAGI" podaj  swoją datę urodzenia  oraz info , które rytuały wykupiłeś . W ten sposób będę miała  Twoje dane do wykonania rytuału oraz intencje
Kupując pod tym linkiem Twoją transakcję będę widzieć dosłownie po chwili ( bez względu na porę dnia czy dzień tygodnia). 

UWAGA : jeśli będziesz mieć problemy z płatnością pod wskazanym linkiem , to zapraszam do przelewu bezpośredniego na nr konta ING Bank Śląski  09 1050 1214 1000 0092 8142 9911  - proszę wówczas o info , że należność wpłaciłaś/eś bezpośrednio na konto, bym mogła natychmiast  wpisać Cię do rytuału oraz zweryfikować płatność.
Osoby nieuczciwe, które nie wpłacą pieniędzy za wykupiony rytuał z pewnością nie będą miały wykonanego rytuału. Na poziomie energetycznym potrafię zweryfikować i wykluczyć takie nieuczciwe osoby z rytuału.

INSTRUKCJA DO RYTUAŁU

  • w domu przygotuj sobie świece we właściwych kolorach, napisz na nich swoje imię i nazwisko oraz datę ur., napisz również swoją intencję <= pełną intencję zamiast na świecy możesz napisać na kartce, którą zostawisz przy świecach. Po rytuale kartkę spalić i rozdmuchać na wietrze.
  •  o ustalonej porze zapal u siebie w domu świece,  ja w tym czasie  wykonam dla Ciebie rytuał , który wykupiłeś...
  •  nie krzyżując rąk ani nóg usiądź przy świecach i pomedytuj o danej intencji  …..  niech ten scenariusz, który teraz pokazujesz swojej podświadomości będzie bardzo szczegółowy i namacalny :)
  •  świecom pozwól wypalić się do końca a pozostałości oddaj Matce Ziemi - przy tych intencjach możesz zakopać je blisko domu, pod swoimi oknami lub na swojej działce.

Jeśli wykupiłeś dwa lub więcej rytuałów, to  świece zapal  w odstępie 5 min <= zapewne tyle czasu starczy Ci aby nasycić dane świece intencją.                                           

Na Twoje zgłoszenie czekam do NIEDZIELI  do godz. 20.30
a o godz. 21.00 rozpoczynamy Rytuał

NIECH SIĘ ZADZIEJE !!!!!!!  !!!!!!!

Ps. Jak zawsze , w trakcie trwającego rytuału, a on u mnie będzie trwać ok 8 godz.  NA MOJEJ STRONIE www.evahl.pl  LUB FB pojawi się fotorelacja lub mini-film.

Szanuj moje prawa autorskie i nie kradnij tekstu - podlinkuj, bo karma wraca... a Saturn i prawo PL w takich przypadkach jest srogim sędzią. Dziękuję.
Eva HL.

 

Kategoria: 

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie