Zapraszam na Czwartkowy Rytuał Pełni Księżyca w Koziorożcu 24.06.2021 godz. 21.00 NIE PRZEGAP PROMOCJI!

Zapraszam na Czwartkowy Rytuał Pełni Księżyca w Koziorożcu 24.06.2021 godz. 21.00 NIE PRZEGAP PROMOCJI!

wt., 22/06/2021 - 13:47 -- EvaHL
Archiwum: 
Wpis archiwalny

Zapraszam na
Czwartkowy Rytuał  Pełni  Księżyca w Koziorożcu
24.06.2021 godz. 21.00

24 CZERWCA  mamy Pełnię Księżyca w Koziorożcu  – w tym dniu warto wykonać rytuały porządkujące nasze życie oraz usprawniające pracę i organizację. To doskonały czas by WYRWAĆ SIĘ ze starych schematów oraz ZAPROGRAMOWAĆ swoją życiową drogę oraz zawodową. Zatem śmiało planuj i kreśl nowe cele na przyszłość. Podejmuj decyzje oraz bądź za nie odpowiedzialnym. WYPRACUJ SWÓJ WŁASNY DOSKONAŁY SCHEMAT TWOJEGO ŻYCIA, a niekoniecznie powielaj rodzinne NEGATYWNE wzorce, co oczywiście nie oznacza odcinanie się od rodzinnych korzeni.

Poza tym Księżyc w okresie bieżącej Pełni przebywa w       Domu więc dostaniemy wskazówki odnośnie naszego

Pełnia silniej będzie odczuwalna dla osób, które w swojej astrologicznej mandali posiadają :
- Ascendent w Koziorożcu,
- Księżyc w Koziorożcu
- lub są zodiakalnymi Koziorożcami

Aby w pełni wykorzystać Moc dzisiejszego dnia ( 24 CZERWCA)  w kominku zapachowym użyj Olejku Cynamonowego ORAZ Olejku Pomarańczowego

Zatem do dzieła , wykorzystaj właściwie ten magiczny czas
i niech się zadzieje !!!

24 CZERWCA  O GODZ. 21.00 WYKONAM CZTERY  RYTUAŁY DO WYBORU:

  • 1. RYT. DOT. ODNALEZIENIA CELU W ŻYCIU ORAZ WYTRWAŁEGO DĄŻENIA DO SPEŁNIENIA
  • 2. RYT. BIZNESOWY PRZYWOŁUJĄCY ZADOWOLONYCH I ODDANYCH KLIENTÓW ORAZ BY STAĆ SIĘ BIZNESOWO I ZAWODOWO ATRAKCYJNYM CZŁOWIEKIEM
  • 3. RYT. ZDROWIA, SUKCESU ORAZ PROSPERITY
  • 4. RYT. WYTRWAŁOŚCI W POKONYWANIU SWOICH SŁABOŚCI, LĘKÓW I FOBII  

Jeśli w momencie Rytuału będziesz w pracy, w podróży, lub z innych powodów nie będziesz mógł zapalić świec - poinformuj mnie o tym, zostawiając informację w koszyku zakupowym. Natomiast Ty w trakcie Rytuału ( on u mnie trwa ok 8 godz. ) pomyśl o intencjach, które zamówiłeś.

 

Abym mogła dla Ciebie wykonać dany rytuał wykup  go  pod wskazanym poniżej linkiem:
https://sklep.evahl.pl/pl/p/Czwartkowy-Rytual-Pelni-Ksiezyca-w-Koziorozcu-24.06.2021-godz.-21.00/374

 Możesz również zakupić dwa lub więcej rytuałów - nie musisz wybierać .
Wykupując rytuał pod tym linkiem nie zapomnij W POLU"DODATKOWE INFORMACJE / UWAGI" podać  swoją datę urodzenia  oraz info , które rytuały wykupiłeś .
1 rytuał = 1 wybrana przez Ciebie intencja  DLA JEDNEJ OSOBY = 49ZŁ ALE DO 23 CZERWCA  DO PÓŁNOCY OBOWIĄZUJE PROMOCYJNA CENA
44ZŁ

w domu w dniu Pełni o godz. 21.00 w zależności od wykupionego rytuału zapalasz świecę :
- ryt. nr 1 – Naturalne świece w kolorze: Żółta + Pomarańczowa    LUB  Szmaragdowa + Pomarańczowa   LUB  w zastępstwie 2 Białe świece
- ryt. nr 2 – Naturalne świece  w kolorze:
Zielono-Złota + Pomarańczowa   LUB  Szmaragdowa + Pomarańczowa   LUB w zastępstwie 2 Białe świece
- ryt. nr 3 – Naturalne świece w kolorze: Zielono-Złota + Fioletowa    LUB Szmaragdowa + Pomarańczowa   LUB  w zastępstwie 2 Białe świece
- ryt. nr 4 – Naturalne świece w kolorze: Żółta + Fioletowa   LUB Pomarańczowa + Niebieska LUB w zastępstwie 2 Białe świece
Jeśli będziesz mieć 4 intencje, to powinieneś mieć również 4 kpl  świec

NATURALNE ŚWIECE, które specjalnie dla Ciebie osobiście spersonalizuję tak, aby Twoje intencje odbyły się z Jak Najwyższą Mocą Sprawczą, zakupisz pod tym linkiem https://dordze.pl/

Aby wziąć udział w tym rytuale wystarczy , że spełnisz poniższe warunki :

- kup pod wskazanym powyżej linkiem Czwartkowy Rytuał  Pełni Księżyca w Koziorożcu , w polu "DODATKOWE INFORMACJE / UWAGI" podaj  swoją datę urodzenia  oraz info , które rytuały wykupiłeś . w ten sposób będę miała  Twoje dane do wykonania rytuału oraz intencje
Kupując pod tym linkiem Twoją transakcję będę widzieć dosłownie po chwili ( bez względu na porę dnia czy dzień tygodnia) . 

UWAGA : jeśli będziesz mieć problemy z płatnością pod wskazanym linkiem , to zapraszam do przelewu bezpośredniego na nr konta ING Bank Śląski  09 1050 1214 1000 0092 8142 9911  - proszę wówczas o info , że należność wpłaciłaś/eś bezpośrednio na konto, bym mogła natychmiast  wpisać Cię do rytuału oraz zweryfikować płatność.

Osoby nieuczciwe, które nie wpłacą pieniędzy za wykupiony rytuał z pewnością nie będą miały wykonanego rytuału. Na poziomie energetycznym potrafię zweryfikować i wykluczyć takie nieuczciwe osoby z rytuału.

INSTRUKCJA DO RYTUAŁU

  • w domu przygotuj sobie świece we właściwych kolorach, napisz na nich swoje imię i nazwisko oraz datę ur., napisz również swoją intencję <= pełną intencję zamiast na świecy możesz napisać na kartce, którą zostawisz przy świecach. Po rytuale kartkę spalić i rozdmuchać na wietrze.
  •  o ustalonej porze zapal u siebie w domu świece,  ja w tym czasie  wykonam dla Ciebie rytuał , który wykupiłeś...
  •  nie krzyżując rąk ani nóg usiądź przy świecach i pomedytuj o danej intencji  …..  niech ten scenariusz, który teraz pokazujesz swojej podświadomości będzie bardzo szczegółowy i namacalny :)
  •  świecom pozwól wypalić się do końca a pozostałości oddaj Matce Ziemi - przy tych intencjach możesz zakopać je blisko domu, pod swoimi oknami lub na swojej działce.

Jeśli wykupiłeś dwa lub więcej rytuałów, to  świece zapal  w odstępie 5 min <= zapewne tyle czasu starczy Ci aby nasycić dane świece intencją.
 

NIECH SIĘ ZADZIEJE !!!!!!!!!!!!!!

 Ps. Jak zawsze , w trakcie trwającego rytuału, a on u mnie będzie trwać ok 8 godz.  NA FB oraz NA MOJEJ STRONIE www.evahl.pl  pojawi się fotorelacja.

Szanuj moje prawa autorskie i nie kradnij tekstu - podlinkuj, bo karma wraca... a Saturn w takich przypadkach jest srogim sędzią. Dziękuję.
Eva HL.

Kategoria: 

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie