Zalecane Rytuały na dany tydzień - 27.03 -02.04.2023

Zalecane Rytuały na dany tydzień - 27.03 -02.04.2023

pt., 24/03/2023 - 09:01 -- EvaHL
Archiwum: 
Wpis archiwalny

Rytuały, które warto wykonać w nowym tygodniu 27.03-02.04.2023:

► MAGIA DNIA  NA PONIEDZIAŁEK 27.03.2023r
 
Dziś pojawia się tendencja do Osłabienia Czakry SPLOTU SŁONECZNEGO. Zatem aby podnieść wibrację tej Czakry warto w kominku zapachowym użyć Olejku Anyżowego lub Bergamotka lub Cytronelowy lub Cynamon, lub Goździk lub Magnolia <= LUB kadzidełka o tych aromatach.

► MAGIA DNIA NA WTOREK 28.03.2023r
►  Zapal Naturalną Świecę Niebieską i Pomarańczową aby zyskać równowagę emocjonalną i ze spokojem kreatywnie planować i realizować swoje konkretne cele. 
Naturalne świece, które spersonalizuję dla Ciebie, aby Twoje intencje zadziały się na Jak Najwyższym Poziomie Spełnienia znajdziesz tutaj https://dordze.pl/pl/c/Swiece/16

► Wibracja dnia sugeruje, że warto dziś wykonać Rytuał Otwierający oczy na daną sprawę/ relację/ sytuację ABY PODJĄĆ WŁAŚCIWĄ DECYZJĘ.
Możliwe, że takiego otwarcia oczu potrzebujesz Ty lub ktoś z Twojego otoczenia… Aby wykonać taki Rytuał potrzebujesz 2sz. Naturalnej Świecy Żółto-Czarnej  oraz do kominka zapachowego Olejku Rozmarynowego, albo użyj kadzidła o tym zapachu.
Świece wypal do końca, a pozostałości zakop pod swoimi oknami, lub na swojej posesji, LUB wrzuć do rzeki.
Niech się zadzieje!!!
Naturalne świece Żółto- Czarne, które specjalnie dla Ciebie spersonalizuję, aby ten Rytuał zadział się dla Ciebie z jak Najwyższą Mocą Sprawczą znajdziesz tutaj => 
https://dordze.pl/pl/p/Swieca-ZOLTO-CZARNA-7-galkowa-z-naturalnego-wosku-pszczelego-roz.-L-odcinajaca-od-negatywnych-mysli%2C-otwierajaca-oczy-na-prawde-i-dajaca-zrozumienie/407

► MAGIA DNIA NA ŚRODĘ  29.03.2023r 
►  Warto okadzić mieszkanie/  biuro/ miejsce pracy Białą Szałwią LUB Palo Santo. Dla osób, które chcą oczyścić swoje miejsce pracy (np. biuro czy salon kosmetyczny) polecam Naturalną świecę Palo Santo – wówczas nie będzie zadymienia oraz dziwnych spojrzeń współpracowników. Jeśli Twoi domownicy też nie lubią dymu z Kadzidła Białej Szałwi, to też polecam Ci zapalić świecę Palo Santo. Pozbędziesz się w ten sposób negatywnej energii, która do tej pory zgromadziła się w Twoich ścianach, w Twojej przestrzeni. Ta negatywna energia ma dziś dobre warunki aby się uaktywnić, dlatego warto nie dopuścić do tego i zastosować OKADZANIE SWOJEJ PRZESTRZENI. Kadzidła dobrej jakości znajdziesz tutaj https://dordze.pl/pl/c/Kadzidla%2C-Wegiel%2C-Podstawki/31  .  Natomiast te osoby, które z różnych względów nie mogą użyć tradycyjnego kadzidła, to zalecam na godzinę zapalić Naturalną świecę Sojową Palo Santo dostępna tutaj => https://dordze.pl/pl/c/Swieca-Sojowa-Palo-Santo/101

►  W środę przywołuj kreatywne rozwiązania na stare problemy. Do tego Rytuału użyj Naturalnych Świec w kolorze Pomarańczowym oraz Niebieskim, w kominku zapachowym użyj Olejku Goździkowego. Świece powinny wypalić się do końca. Ogarki zakop pod swoimi oknami, na swojej posesji lub wrzuć do rzeki.
Naturalne Świece, które specjalnie dla Ciebie spersonalizuję znajdziesz tutaj 
https://dordze.pl/pl/c/Swiece/16

Niech się zadzieje !!!

► Jeśli komuś dziś pomagasz, łączysz ludzi w pary biznesowe, to czerp z tego profity dla siebie. Zadbaj o wynagrodzenie za tę pomoc.

► uaktywnia się Numerologiczny kod sugerujący, że jeśli wydasz dziś pieniądze na siebie, na swoje przyjemności - To odblokujesz sobie Energie Finansowe, przez co w najbliższym czasie jeszcze więcej do Ciebie wróci.
WAŻNE: nie wolno mieć żadnych wyrzutów sumienia, że kupujesz coś dla siebie. Ciesz się z tego i celebruj tę chwilę!

 

► MAGIA DNIA NA CZWARTEK i PIĄTEK 30-31.03.23r 
► Uaktywnia się Karma RODOWA <= to spłacanie NIE SWOICH długów i odpowiedzialność za kogoś innego. Nie jest to za fajna sprawa ALE można to przekuć na pozytywny aspekt.  

A jak ??? to proste. Zastosuj tutaj „Rytuał Karma- Wsparcie Przodków”
Instrukcję, jak wykonać taki Rytuał znajdziesz na mojej stronie od tym linkiem 
https://www.evahl.pl/magiczny-zakatek/rytual-karma-wsparcie-przodkow

►  umyj wszystkie lustra w domu octem. Następnie przejrzyj się w nim, wówczas Twoja podświadomość Cię zapamiętała. Bo przy wibracji 4kowej podświadomość nie pamięta twarzy swojego właściciela, dlatego bardzo często spełnia plany i oczekiwania otoczenia a nie Twoje !!!!!!! 
Myjąc okna również zastosuj ocet - ściągniesz z szyb energię zazdrosnego oka, którą nieświadomie mogą puszczać przechodnie.

► Odkładaj „zaskórniaki” , „lewą kasę” „nadwyżki” „drobne” <= zwał jak zwał. Po prostu dobrze jest sobie dziś odłożyć do swojego „skarbczyka” pieniądze, które w przyszłości wykorzystasz na jakieś inwestycje, czy przyjemności

► MAGIA DNIA NA SOBOTĘ 1.04.2023r 
  
Warto dziś odcinać się od złego oka oraz osób zazdrosnych, których negatywna energia skutecznie psuje Twoje życie. Zapal Naturalną Świecę Czerwono-Czarną, wypowiedz intencję i wypal ją w ciągu 3 dni. Przez dwa spalaj po dwie gałki świecy, ostatniego dnia niech wypali się do końca. Ogarki oddaj Matce Ziemi jak najdalej od swojego domu. Niech się zadzieje!!!
Skuteczną świecę Czerwono-Czarną, którą specjalnie dla Ciebie spersonalizuję, by ten rytuał odbył się z Wysoką Mocą Sprawczą, znajdziesz pod tym linkiem 
https://dordze.pl/pl/p/Swieca-CZERWONO-CZARNA-separacyjna-czakralna-7-galkowa-uwolnienie-od-negatywnej-przeszlosci%2C-od-osob%2C-od-nalogow/409

►  Nie pracuj dziś za darmo! Nie pomagaj dziś za darmo!. Każda Twoja pomoc czy przysługa powinna być WYNAGRODZONA! – mogą być symboliczne czekoladki, ale zapłata powinna być. W przeciwnym razie, na najbliższy czas zablokujesz sobie Energię Spełnienia.  Równowaga musi być!


► MAGIA DNIA NA NIEDZIELĘ 2.04.2023r  
►  Uaktywnia się dziś Karma RODOWA <= to spłacanie NIE SWOICH długów i odpowiedzialność za kogoś innego. Nie jest to za fajna sprawa ALE można to przekuć na pozytywny aspekt.  

A jak ??? to proste. Zastosuj tutaj „Rytuał Karma- Wsparcie Przodków”
Instrukcję, jak wykonać taki Rytuał znajdziesz na mojej stronie od tym linkiem 
https://www.evahl.pl/magiczny-zakatek/rytual-karma-wsparcie-przodkow

► Dziś tworzy się matryca ciała, więc zdecydowanie warto umówić się na Zabieg Bioenergoterapeutyczny Reiki – MATRYCA CIAŁA. KONIECZNIE ZAZNACZ MI, że chodzi Tobie o Zabieg Reiki wykonany dokładnie w tym dniu.
Taki Zabieg BioenergoTerapeutyczny doda witalności Twojemu organizmowi, zacznie oczyszczać meridiany, Czakry, wszelkie warstwy energetyczne, poprawi pamięć komórkową.
Wizualnie zyskasz ten Blask oraz Ciepłą, Pozytywną Aurę. A Twoje ciało dużo lepiej będzie się regenerować i odnawiać.

TO NA JAKIM POZIOMIE WIZUALNYM I ENERGETYCZNYM BĘDZIE DZIŚ TWOJE CIAŁO, TAK ONO BĘDZIE SIĘ PREZENTOWAĆ PRZEZ NAJBLIŻSZE DNI I TYGODNIE.
Zatem postaw dziś nie tylko na zewnętrzną pielęgnację ciała ALE RÓWNIEŻ na silne, kształtujące Zabiegi Reiki MATRYCA CIAŁA.
Zabieg BioenergoTerapeutyczny- Reiki - MATRYCA CIAŁA – dostępny jest tutaj 
https://sklep.evahl.pl/pl/p/Autorski-Zabieg-BioEnergoTerapeutyczny-Evy-HL.-Reiki-MATRYCA-CIALA/387

Niech się zadzieje !!

Pamiętaj, że Ty też zasługujesz na Piękne i Szczęśliwe Życie !
i nie zapominaj, aby zapobiegawczo robić Rytuały Odcinające i Oczyszczające. 
W ten sposób świadomie zadbasz o miejsce dla Energii Dobrobytu i Spełnienia.

Więcej o tym jak zadbać o czystość swojej energii
możesz poczytać na mojej stronie pod tym linkiem => => 23 sposoby na Energetyczne Porządki w Twoim życiu - oczyszczenia i odcięcia | Twój Magiczny Zakątek - EvaHL 


Niech się zadzieje !!!

Magicznie pozdrawiam 
Eva Hejman-Lenga
Terapeutka Reiki
oraz Pasjonatka Współczesnej AstroNumerologii

Kategoria: 

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie