Wtorkowy Noworoczny Nów Księżyca w Pannie 07.09.2021 godz. 21.00

Wtorkowy Noworoczny Nów Księżyca w Pannie 07.09.2021 godz. 21.00

pt., 03/09/2021 - 08:03 -- EvaHL

Zapraszam na
Wtorkowy Noworoczny Rytuał Nowiu Księżyca w Pannie
07.09.2021r

Promocja 44zł tylko do poniedziałku!!

Przed nami we wtorek 07.09.2021r  Nów Księżyca w znaku Panny. To również rozpoczęcie Nowego Roku Numerologicznego 2022r o wibracji 6ki !!!
W tym dniu warto robić Mapę Marzeń, wpisać swoje nowe cele do Zeszytu Marzeń oraz planować , planować i jeszcze raz planować oraz zaklinać  swoją rzeczywistość, pozytywnie programować swoją przyszłość!

TO POZYTYWNY CZAS NA OTWIERANIE NOWYCH DRZWI I NOWYCH ROZDZIAŁÓW.

Warto w Nowy Rok Numerologiczny wykorzystać te wszystkie Dobre Energie Spełnienia i zaprosić je do swojego życia. Warto podkręcić Energetycznie swoje plany, cele i marzenia. Niech ta Energia Obfitości i Spełnienia zagości w Twoim życiu już na stałe i z powodzeniem pozwala realizować Twoje wszystkie cele, w każdej dziedzinie życia.

Niech wszystkie Twoje plany, bez względu czy to zrywanie z nałogiem, zmiana pracy, awans, nowy samochód czy przeprowadzka… Niech się zadzieją z jak Najwyższą Mocą Sprawczą !!!

Zadbaj o to by Pozytywne Energie Zdrowia, Miłości, Spełnienia i Finansów płynęły do Twojego życia szerokim strumieniem z każdej strony Świata.

Aby skutecznie przywołać do nas Energię Spełnienia oraz z powodzeniem zawalczyć o siebie, swoje cele i swój sukces warto w dniu 07.09.2021 w trakcie Rytuału,
w kominku zapachowym użyć Olejku Lawendowego LUB Cynamon LUB Anyżowy

Zatem do dzieła , wykorzystaj właściwie ten magiczny czas. Pozwól bym mogła przywołać do Twojego życia tę cudowną Energię Spełnienia i Prosperity,
i niech się zadzieje !!!

Dla Wszystkich chętnych we wtorek 07.09.2021r o godz. 21.00 wykonam
 NOWOROCZNY RYTUAŁ PRZYCIĄGAJĄCY NAJWYŻSZE DOBRO, ZDROWIE, BOGACTWO, SPEŁNIENIE I PROSPERITY.

Jeśli w momencie Rytuału będziesz w pracy, w podróży, lub z innych powodów nie będziesz mógł zapalić świec - poinformuj mnie o tym, zostawiając informację w koszyku zakupowym. Natomiast Ty w trakcie Rytuału ( on u mnie trwa ok 8 godz. ) pomyśl o intencjach, które zamówiłeś.

Abym mogła dla Ciebie wykonać dany rytuał wykup  go  pod wskazanym poniżej linkiem: https://sklep.evahl.pl/pl/p/Wtorkowy-Noworoczny-Rytual-Nowiu-Ksiezyca-w-Pannie-07.09.2021r-Nowy-Rok-Numerologiczny-/379

 Wykupując rytuał pod tym linkiem nie zapomnij W POLU"DODATKOWE INFORMACJE / UWAGI" podać  swoją datę urodzenia 

Rytuał DLA JEDNEJ OSOBY = 49ZŁ ALE DO 6 WRZEŚNIA DO PÓŁNOCY OBOWIĄZUJE PROMOCYJNA CENA 44zł

w domu w dniu 7 Września o godz. 21.00 zapal następujące świece z naturalnego wosku:
Zielono-Złota + Pomarańczowa + Fioletowa LUB  w zastępstwie 3 białe świece

NATURALNE ŚWIECE, które specjalnie dla Ciebie osobiście spersonalizuję tak, aby Twoje intencje odbyły się z Jak Najwyższą Mocą Sprawczą, zakupisz pod tym linkiem https://dordze.pl/

Aby wziąć udział w tym rytuale wystarczy , że spełnisz poniższe warunki :

- kup pod wskazanym powyżej linkiem Noworoczny Wtorkowy Rytuał Nowiu Księżyca w Pannie, w polu "DODATKOWE INFORMACJE / UWAGI" podaj  swoją datę urodzenia . W ten sposób będę miała  Twoje dane do wykonania rytuału.
Kupując pod tym linkiem Twoją transakcję będę widzieć dosłownie po chwili ( bez względu na porę dnia czy dzień tygodnia). 

UWAGA: jeśli będziesz mieć problemy z płatnością pod wskazanym linkiem , to zapraszam do przelewu bezpośredniego na nr konta ING Bank Śląski  09 1050 1214 1000 0092 8142 9911     - proszę wówczas o info , że należność wpłaciłaś/eś bezpośrednio na konto, bym mogła natychmiast  wpisać Cię do rytuału oraz zweryfikować płatność

Osoby nieuczciwe, które nie wpłacą pieniędzy za wykupiony rytuał z pewnością nie będą miały wykonanego rytuału. Na poziomie energetycznym potrafię zweryfikować i wykluczyć takie nieuczciwe osoby z Rytuału.

INSTRUKCJA DO RYTUAŁU

  • w domu przygotuj sobie świece we właściwych kolorach, napisz na nich swoje imię i nazwisko oraz datę ur., napisz również swoją intencję <= pełną intencję zamiast na świecy możesz napisać na kartce, którą zostawisz przy świecach. Po rytuale kartkę spalić i rozdmuchać na wietrze.
  •  o ustalonej porze zapal u siebie w domu świece,  ja w tym czasie  wykonam dla Ciebie rytuał , który wykupiłeś... U mnie ten rytuał trwa ok 8 godz.
  •  nie krzyżując rąk ani nóg usiądź przy świecach i pomedytuj o danej intencji  …..  niech ten scenariusz, który teraz pokazujesz swojej podświadomości będzie bardzo szczegółowy i namacalny :)
  • świecom pozwól wypalić się do końca a pozostałości oddaj Matce Ziemi – przy tych intencjach możesz zakopać je blisko domu, lub na swojej działce.

Na Twoje zgłoszenie czekam do Wtorku  do godz. 20.30
a o godz. 21.00 rozpoczynamy Rytuał

NIECH SIĘ ZADZIEJE !!!!!!!  !!!!!!!

Ps. Jak zawsze , w trakcie trwającego rytuału, a on u mnie będzie trwać ok 8 godz.  NA MOJEJ STRONIE www.evahl.pl  oraz/ lub FB pojawi się fotorelacja lub mini filmik.

Szanuj moje prawa autorskie i nie kradnij tekstu - podlinkuj, bo karma wraca... a Saturn ( i prawo PL) w takich przypadkach jest srogim sędzią. Dziękuję.
Eva HL.

Kategoria: 

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie