Świeca fioletowa

Świeca fioletowa

śr., 12/03/2014 - 19:36 -- EvaHL

Kolor fioletowy jest ulubionym kolorem ludzi interesujących się ezoteryką, osób, które poszukują odpowiedzi na pytania życia i śmierci – ich sensu, to również kolor szat księży…
Przeważnie w życiu  codziennym wybierają ten kolor osoby, które zajmują się własnym rozwojem, interesują się psychologią czy tajemniczą stroną istnienia.
Ten kolor wybiorą osoby, które po prostu poszukują odpowiedź na pytanie „po co tutaj przychodzimy na ten świat”….  Kolor ten motywuje nas do oderwania się od szarej rzeczywistości by poszukać czegoś więcej , czegoś nienamacalnego,

czegoś, czego nie można ani zmierzyć  a tym bardziej zważyć…
Ten kolor koi i wycisza…  A najważniejsze,  że kolor fioletowy  jest tajnym odpowiednikiem koloru Białego ….  Kolor zdolności parapsychicznych i mądrości, kolor rozwoju duchowego oraz uzdrawiania.

Zapewne zauważyłeś, że kolor fioletowy manifestuje się, w śladzie dymu po kadzidle, czy w otoczce płomienia np. zapalonej świecy… takie magiczne i tajemnicze- prawda ???

Świecę w tym kolorze dobrze jest palić w trakcie medytacji lub modlitwy – mamy wówczas jeszcze lepszy wgląd we własne wnętrze. Pomaga odzyskać równowagę pomiędzy światem duchowym i materialnym , a którą tak łatwo zatracić w dzisiejszych czasach. Poza tym kolor ten wzmocni każdy rytuał.

Zatem fioletową świecę możemy palić w intencji:

 • odzyskania równowagi psychicznej  i emocjonalnej, gdy czujemy się załamani
 •  w odzyskaniu równowago po stracie kogoś bliskiego
 • w neutralizowaniu/usuwaniu negatywnej  karmy,
 • podjęcia trafnej decyzji,
 • rozwiązania problemów, sporów
 • wszelkie rytuały ochronne ( w tym i zdejmowanie uroków)  
 • daje duchową ochronę  oraz ochronę przed negatywną energią, chroni i oczyszcza
 • rozwoju i wzmocnieniu  intuicji; rozwoju duchowego oraz magicznym naukom
 • w trakcie medytacji lub modlitwy
 • odzyskania szacunku lub honoru
 • w szczególności polecam osobom z 6 w dacie urodzenia , które przed wyjściem  na cmentarz lub do szpitala w odwiedziny , powinny w domu w bezpiecznym miejscu ( np. w wannie lub w zlewie..) , zapalić fioletową świecę, by stać się niewidoczną dla bytów, które mogliby przyprowadzić do domu

Pomocna w intencjach zdrowotnych : alergii, astmie, łysieniu, przy zatokach, wszelkie przeziębienia, zaburzenia psychiczne, zaburzenia snu, guzy, nowotwory czy choroby spowodowane stresem .
Fioletowa świeca palona w intencji powrotu do zdrowia działa powoli i łagodnie, aby drobnymi krokami doprowadzić do naszego  wyzdrowienia… z tym kolorem powinni zaprzyjaźnić się rekonwalescenci ;)

Ważne:

- świeca fioletowa nie jest wskazana dla osób nadpobudliwych , dlatego nie powinny zbyt często używać tego koloru

Na koniec należałoby wspomnieć , że do wszelkich rytuałów najlepsze są świece z naturalnego wosku pszczelego, które są barwione w masie, dzięki czemu żądany kolor jest nie tylko na zewnątrz świecy , ale i w środku .  Świece te są wolne od negatywnej energii, dzięki czemu posiadają bardzo wysokie wibracje Mocy Sprawczej , które silnie wzmacniają każdy rytuał, by mógł się on odbyć, na jak najwyższym poziomie energetycznym. Czego niestety nie można oczekiwać od ogólnodostępnych świec  parafinowych , które są produktem ropopochodnym o niskich wibracjach.

Jeśli chcesz zakupić naturalne świece dobrej jakości, wolne od negatywnej energii to zapraszam Cię pod ten link ŚWIECE NATURALNE .
Wszystkie Świece, Amulety czy Kadzidła zakupione w tym sklepie, W GRATISIE osobiście personalizuję dla Kupującego,
aby Jego intencje zadziały się z jak Najwyższą Mocą Sprawczą.

Magicznie pozdrawiam
Dyplomowana Bioenergoterapeutka, Terapeutka Reiki oraz Chirurg Fantomowy.
Zakochana w Aromaterapii, Fitoterapii oraz Współczesnej AstroNumerologii
Eva HL.

PS. Szanuj moje prawa autorskie i nie kradnij tekstu - podlinkuj, bo karma wraca... a Saturn i prawo PL  w takich przypadkach jest srogim sędzią.

Kategoria: 

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie