Środowy Rytuał Pełni Księżyca w Baranie 20.10.2021 godz. 21.00

Środowy Rytuał Pełni Księżyca w Baranie 20.10.2021 godz. 21.00

pt., 15/10/2021 - 22:03 -- EvaHL
Archiwum: 
Wpis archiwalny

Zapraszam na
Środowy Rytuał Pełni Księżyca w Baranie
20.10.2021 godz. 21.00

Promocja 46zł TYLKO do wtorku!!!

20 Października  mamy Pełnię Księżyca w Baranie   –w tym dniu warto wykonać rytuały gdzie intencje będą odzwierciedlać Twoje szerokie plany z wielkim rozmachem, warto zadbać lub nawet naprawić relacje z otoczeniem oraz otworzyć się na kreatywne myślenie.

Pełnia Księżyca silniej będzie odczuwalna dla osób, które w swojej Astrologicznej Mandali posiadają :
- Ascendent w Baranie,
- Księżyc w Baranie
- lub są zodiakalnymi Baranami

Aby w pełni wykorzystać Moc Dnia Pełni Księżyca w Baranie (20 Października) , w kominku zapachowym użyj Olejku Cedrowego i Sosnowego LUB Olejku Cedrowego i Eukaliptusowego

Zatem do dzieła , wykorzystaj właściwie ten magiczny czas
i niech się zadzieje !!!

                           
20 PAŹDZIERNIKA  O GODZ. 21.00 WYKONAM CZTERY  RYTUAŁY DO WYBORU:

  • 1. RYT. POPRAWIAJĄCY ISTNIEJĄCE JUŻ RELACJE, PRZYWOŁUJĄCY HARMONIĘ, ZGODĘ, MIŁOŚĆ I SZACUNEK
  • 2. RYT. PRZYWOŁUJĄCY KONKRETNE, ZYSKOWNE PRZEDSIĘWZIĘCIA ORAZ ZAWODOWY AWANS I SUKCES
  • 3. RYT. PRZYWOŁUJĄCY ENERGIĘ ZDROWIA I DOSKONAŁEGO SAMOPOCZUCIA
  • 4. RYT. WYTRWAŁOŚCI W POKONYWANIU SWOICH SŁABOŚCI, LĘKÓW I FOBII 

Jeśli w momencie Rytuału będziesz w pracy, w podróży, lub z innych powodów nie będziesz mógł zapalić świec - poinformuj mnie o tym, zostawiając informację w koszyku zakupowym. Natomiast Ty w trakcie Rytuału ( on u mnie trwa ok 8 godz. ) pomyśl o intencjach, które zamówiłeś.

Abym mogła dla Ciebie wykonać dany rytuał wykup  go  pod wskazanym poniżej linkiem:
https://sklep.evahl.pl/pl/p/Srodowy-Rytual-Pelni-Ksiezyca-w-Baranie-20.10.2021-godz.-21.00-/385

 Możesz również zakupić dwa lub więcej rytuałów - nie musisz wybierać .
Wykupując rytuał pod tym linkiem nie zapomnij W POLU"DODATKOWE INFORMACJE / UWAGI" podać  swoją datę urodzenia  oraz info , które rytuały wykupiłeś .
1 rytuał = 1 wybrana przez Ciebie intencja  DLA JEDNEJ OSOBY = 59ZŁ ALE DO 19 PAŹDZIERNIKA  DO PÓŁNOCY OBOWIĄZUJE PROMOCYJNA CENA
46zł

w domu w dniu Pełni o godz. 21.00 w zależności od wykupionego rytuału zapalasz świecę :
- ryt. nr 1 - świece w kolorze: Różowa+ Niebieska  LUB  w zastępstwie 2 Białe świece
- ryt. nr 2 - świece  w kolorze:
Zielono-Złota + Pomarańczowa  LUB w zastępstwie 2 Białe świece
- ryt. nr 3 - świece w kolorze: Zielona + Pomarańczowa    LUB  w zastępstwie 2 Białe świece
- ryt. nr 4 - świece w kolorze: Żółta + Fioletowa LUB w zastępstwie 2 Białe świece
Jeśli będziesz mieć 4 intencje, to powinieneś mieć również 4 kpl  świec

NATURALNE ŚWIECE, które specjalnie dla Ciebie osobiście spersonalizuję tak, aby Twoje intencje odbyły się z Jak Najwyższą Mocą Sprawczą, zakupisz pod tym linkiem https://dordze.pl/

Aby wziąć udział w tym rytuale wystarczy , że spełnisz poniższe warunki :

- kup pod wskazanym powyżej linkiem Środowy  Rytuał  Pełni Księżyca w Baranie, w polu "DODATKOWE INFORMACJE / UWAGI" podaj  swoją datę urodzenia  oraz info , które rytuały wykupiłeś . W ten sposób będę miała  Twoje dane do wykonania rytuału oraz intencje
Kupując pod tym linkiem Twoją transakcję będę widzieć dosłownie po chwili ( bez względu na porę dnia czy dzień tygodnia). 

UWAGA: jeśli będziesz mieć problemy z płatnością pod wskazanym linkiem, to zapraszam do przelewu bezpośredniego na nr konta ING Bank Śląski  09 1050 1214 1000 0092 8142 9911 - proszę wówczas o info , że należność wpłaciłaś/eś bezpośrednio na konto, bym mogła natychmiast  wpisać Cię do rytuału oraz zweryfikować płatność.

Osoby nieuczciwe, które nie wpłacą pieniędzy za wykupiony rytuał z pewnością nie będą miały wykonanego rytuału. Na poziomie energetycznym potrafię zweryfikować i wykluczyć takie nieuczciwe osoby z rytuału.

INSTRUKCJA DO RYTUAŁU

  • w domu przygotuj sobie świece we właściwych kolorach, napisz na nich swoje imię i nazwisko oraz datę ur., napisz również swoją intencję <= pełną intencję zamiast na świecy możesz napisać na kartce, którą zostawisz przy świecach. Po rytuale kartkę spalić i rozdmuchać na wietrze.
  •  o ustalonej porze zapal u siebie w domu świece,  ja w tym czasie  wykonam dla Ciebie rytuał , który wykupiłeś... U mnie ten rytuał trwa ok 8 godz.
  •  nie krzyżując rąk ani nóg usiądź przy świecach i pomedytuj o danej intencji  …..  niech ten scenariusz, który teraz pokazujesz swojej podświadomości będzie bardzo szczegółowy i namacalny :)

 świecom pozwól wypalić się do końca a pozostałości oddaj Matce Ziemi – przy tych intencjach możesz zakopać je blisko domu, pod swoimi oknami lub na swojej działce, albo wrzucić do rzeki.

Jeśli wykupiłeś dwa lub więcej rytuałów, to  świece zapal  w odstępie 5 min <= zapewne tyle czasu starczy Ci aby nasycić dane świece intencją.           

Na Twoje zgłoszenie czekam do Środy  do godz. 20.30
a o godz. 21.00 rozpoczynamy Rytuał

NIECH SIĘ ZADZIEJE !!!!!!!  !!!!!!!

Ps. Jak zawsze , w trakcie trwającego rytuału, a on u mnie będzie trwać ok 8 godz.  NA MOJEJ STRONIE www.evahl.pl  pojawi się fotorelacja lub mini-film.

 

Szanuj moje prawa autorskie i nie kradnij tekstu - podlinkuj, bo karma wraca... a Saturn w takich przypadkach jest srogim sędzią. Dziękuję.
Eva HL.

Kategoria: 

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie