Magiczne Kolory w Koszyczku Wielkanocnym :)

Magiczne Kolory w Koszyczku Wielkanocnym :)

śr., 01/04/2015 - 11:15 -- EvaHL

Oto kolory, które zapewnią ci dobry start w nowy cykl życia...

Tak jak w zimie, pozbawieni energii, mamy potrzebę otaczać się nasyconymi czerwieniami i ciemną zielenią, tak w okolicach wiosny intuicyjnie sięgamy po jasne, czyste i słoneczne tony. To nasza dusza odradza się i potrzebuje ożywczej mocy!

Otaczaj się więc kolorami ze świadomością, jaką energię z nich czerpiesz.

RADA: warto też wykorzystać moc barw podczas zdobienia jajek wielkanocnych – świadomie wybieraj kolory, na które je pomalujesz!!

Zielony: nadzieja i sukces

Wielkanocna zieleń jest jasna, soczysta, jak barwa młodej trawy. Ten kolor – kojarzony z początkiem i wzrostem – oznacza rozwój, ekspansję oraz wszystko to, co spontaniczne i nieoczekiwane. Niesie nadzieję, wiarę, że tym razem w końcu się uda, niezależnie jak wiele mamy za sobą cierpień i rozczarowań. W kontaktach z najbliższymi przywraca harmonię, pomaga uleczyć złamane serce, wybaczyć, zapomnieć o przeszłości i budować nowe szczęśliwe relacje. Nie może go zabraknąć na wielkanocnym stole, gdyż przyciąga pieniądze i sprzyja rozwojowi kariery.

☛ Jako barwa czakry serca, bardzo korzystnie działa na układ nerwowy, łagodzi stres, odpręża.

Żółty: wiara i kreatywność

Budzi w nas radość, optymizm, ekscytację. Symbolizuje blask bijący od zmartwychwstałego Chrystusa. Wiosenny żółty jest bardzo jasny, słoneczny. To kolor wielu wiosennych kwiatów – żonkili, forsycji, mleczów, jaskrów. Emanująca z niego energia przegania troski i czarne myśli, wzmacnia wiarę we własne możliwości. Inspiruje, przynosi twórcze pomysły, pobudza do aktywności, pomaga się komunikować.

☛ Gdy na stole postawisz żółte kwiaty lub położysz serwetki w tym kolorze, goście łatwiej przełamią lody i będą ze sobą chętniej rozmawiać, nawet jeśli słabo się znają lub niezbyt się lubią.

Biały: wolność i nieograniczone możliwości

Biel symbolizuje dzień i czystość, dobro, boskość, ostateczne zwycięstwo światła nad ciemnością. Jest początkiem każdej innej barwy, tak jak nowe życie. Oznacza wolność i nieograniczone możliwości. W magii biały, jako barwa odbijająca inne kolory (fale światła), chroni przed złem (czernią, która pochłania wszystko), przywraca duchową równowagę, pozwala spojrzeć na swoje życie z dystansem. Przypomina, że sprawy materialne przemijają, a to, o co naprawdę warto dbać, to nieśmiertelna dusza. Biały kolor wzmacnia duchowość, egzorcyzmuje przestrzeń, sprowadza łaskę oraz błogosławieństwo.

☛ Czysty, krystaliczny biały jest kolorem zimy, dlatego wielkanocna biel powinna być złamana różem, jak płatki kwiatów jabłoni, wiśni czy magnolii.

Szary: pokora i neutralność

Nie kojarzy ci się z Wielkanocą? Niesłusznie. Przecież to właśnie szarość jest barwą bazi, futra wielkanocnego zajączka oraz soli, która niegdyś była właśnie szara, nie jak dziś, oczyszczona i biała. Symbolizuje pokorę Jezusa, który oddał życie za nasze grzechy. Jest w połowie drogi między bielą a czernią i oznacza neutralność, wyciszenie, całkowity spokój.

☛ Szary – podobnie jak sól – to magiczna ochrona. Neutralizuje wszelkie wpływy – zarówno pozytywne, jak negatywne. Pomaga chronić to, co posiadamy, jest jak niewidzialna zasłona, za którą możemy ukryć się przed złym okiem nieżyczliwych ludzi. Plotkarzom i intrygantom zamyka usta. Jeśli więc masz w rodzinie jakiegoś mąciwodę, postaw przy nim chociażby wazon z gałązkami bazi.

Uwaga! Warto poszerzyć trochę powyższą paletę barw i pisanki pomalować także na:

czerwono – wzmacniają miłość,
niebiesko – zagwarantują spokój i bezpieczeństwo,
brązowo- złoto  LUB  brązowo i turkusowo – pomnożą majątek,
fioletowo – zapewnią łaskę i opiekę sił wyższych.

Życzę magicznych przygotowań do świąt !!!

Jeśli chcesz, abym specjalnie dla Ciebie, wylosowała Twoją INDYWIDUALNĄ KARTĘ RADĘ na dany dzień, weekend, tydzień, miesiąc czy rok... ,

to zapraszam pod ten link  ==>>  Wróżba na email - KARTA RADA na dany dzień/ tydzień/miesiąc/ rok evahl - sklep (sklep-evahl.pl)

Niech się zadzieje wszystko to, co dla Ciebie najlepsze !!!! 

Magicznie pozdrawiam 
Dyplomowana Bioenergoterapeutka, Chirurg Fantomowy
Zakochana w Aromaterapii oraz AstroNumerologii
Eva HL.

PS. Szanuj moje prawa autorskie i nie kradnij tekstu - podlinkuj, bo karma wraca... a Saturn w takich przypadkach jest srogim sędzią.

 

Kategoria: 

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie