Karma Przejęta - Energetyczna Franca

Karma Przejęta - Energetyczna Franca

wt., 28/07/2020 - 12:19 -- EvaHL

 

KARMA PRZEJĘTA, to negatywna energia, która przechodzi od zmarłej osoby do silnej żyjącej jednostki.
Manifestuje się ona po śmierci osoby z rodziny, lub osoby obcej ALE nam bliskiej np. koleżanka, przyjaciel…

SCHEMAT DZIAŁANIA KARMY PRZEJĘTEJ PRZEDSTAWIA SIĘ NASTĘPUJĄCO.
Umiera osoba. Jego Karma chcąc dalej istnieć, pośród członków rodziny szuka sobie nowego, nie byle jakiego,  ENERGETYCZNIE SILNEGO dawcy, aby w dalszym ciągu z powodzeniem się realizować. Karma potrzebuje osoby przede wszystkim silnej, z dobrymi kodami numerologicznymi, dobrze radzącej sobie w życiu.  Tak by ona mogła się realizować i przy okazji nowemu dawcy popsuć życiowe szyki ...

Wówczas Karma Przejęta  podpina się pod energetykę „ nowego dawcy”. Przekazuje mu  swoje kody, zmuszając go w ten sposób, by w życiu „dawcy”  zaczęła się realizować karma zmarłego członka rodziny.  Przeważnie program takiej Karmy Przejętej  realizuje się w sposób negatywny i jest to pewnego rodzaju forma zapłaty za grzechy, i niecne uczynki  zmarłego. Wówczas to poukładane życie uczuciowe „dawcy”, dobrze zapowiadająca się kariera zawodowa, czy świetne wyniki  edukacyjne nagle , w sposób błyskawiczny zaczynają  pikować w dół….

NIE MOŻNA OKREŚLIĆ OD KOGO JEST TA KARMA PRZEJĘTA, bo skoro jesteś silną wibracją numerologiczną , to Ciebie Karma Przejęta po prostu lubi , i przyklei się ona od każdego zmarłego z najbliższej Twojej rodziny … w tym przypadku nie ma znaczenia , czy zmarły  był złym czy najukochańszym człowiekiem. Nawet ta najbardziej uwielbiana Babcia miała swoją karmę – nie zawsze różową.. i wówczas ta jej karma ( w jakimś procencie) przyklei się również i do Ciebie, kolejny procent karmy przyjdzie od np. wujka itd …

Dlatego istotne jest aby wykonując Rytuał Odcięcia od Karmy Przejętej, ująć w nim wszystkich zmarłych.
Tak aby proces odcinania Karmy Przejętej przebiegał, w miarę możliwości, w tym samym czasie od wszystkich zmarłych.

Jeśli osób zmarłych jest dużo LUB ich groby są rozrzucone po kraju ALBO to Ty jesteś np. za granicą. Wówczas doradzam wykonanie rytuału zbiorowego.

Karma Przejęta jest bardzo silną negatywną energią, która nie dość, że bardzo mocno negatywnie ingeruje w Twoje życie. To jeszcze ZAWSZE BARDZO MOCNO BRONI SIĘ PRZED ODCIĘCIEM – a to nagle pada deszcz i zalewa znicze, a to nowiutka zapalarka przestała działać, a zapałki dziwny trafem zniknęły, a jak przez tel. udzielam informacji o niej to nagle są jakieś zakłócenia …  Dlatego do skutecznego odcięcia tej paskudnej Karmy, odpowiednio przygotowałam wkłady do zniczy z fioletowym woskiem. SĄ ONE PRZEZE MNIE ZAPROGRAMOWANE, SPERSONALIZOWANE I WZMOCNIONE TAK, ABY OSOBA WYKONUJĄCA TEN RYTUAŁ MOGŁA SKUTECZNIE DOKONAĆ ODCIĘCIA. Szczegółowa instrukcja, jak wykonać Rytuał Ocięcia od Karmy Przejętej jest umieszczona w środku paczki z rytuałem.

O tym, że Karma Przejęta, to bardzo silna negatywna energia wspominałam już nie raz. Rytuał ten dobrze jest zapobiegawczo powtarzać co roku.
Dlaczego ???
ponieważ Karma Przejęta uaktywnia się w 4, 5 oraz 9 Roku Numerologicznym/ Osobistym.

Natomiast ja osobiście ten rytuał wykonuję właśnie co roku i zawsze zauważam, że energia Karmy Przejętej zaczynała się już odradzać ( jeszcze się nie manifestuje, ale już zbiera siły by za kilkanaście miesięcy uderzyć w widoczny sposób z dużą mocą … .) Dlatego warto odcięcia od niej robić zapobiegawczo co roku, niż czekać aż coś zacznie źle się dziać w Twoim życiu.

Jeśli zauważam, że coś mi w życiu idzie pod górkę, to bez względu kiedy ostatnio robiłam odcięcie od Karmy Przejętej,
rok czy może pół roku temu...
To bez względu na ten czas biorę Rytualne Wkłady do Zniczy i idę wykonać ten silnie odcinający Rytuał od Negatywnej Karmy Przejętej.
Zawsze pomaga !!!

Osoby, które zastosowały się do tej mojej wskazówki, potwierdzają, że obecnie dużo łatwiej im się realizuje cele.

Teraz zapewne zadajesz sobie pytanie – czy Karma Przejęta dotyczy też Ciebie??? Jeśli w swoim Pentagramie Urodzeniowym posiadasz numerologiczny kod 4/5/9 – to z pewnością tak, Karma Przejęta dotyczy również i Ciebie. Z mojego zawodowego doświadczenia stwierdzam, że Karma Przejęta dotyczy 80% zainteresowanych osób. Jeśli nie jest ona widoczna w dacie urodzenia na pierwszy rzut oka, to z pewnością jest ukryta w nieco głębszych zakamarkach daty ur.

Rytuał Odcinający od Karmy Przejętej do samodzielnego wykonania,  zakupisz pod tym linkiem => kliknji tutaj
 

Natomiast jeśli z różnych względów nie chcesz, lub nie możesz wykonać tego rytuału osobiście, to wykonam go dla Ciebie – tę usługę wykupisz pod tym linkiem
https://sklep.evahl.pl/pl/p/Rytual-Odcinajacy-2-seanse-w-jednej-intencji-dla-jednej-osoby/60

Jeśli wciąż masz wątpliwości ile powinieneś zakupić kpl zniczy rytualnych, to zapraszam do kontaktu ze mną – rozwieję Twoje wątpliwości i doradzę.

 

Niech się zadzieje wszystko to, co dla Ciebie najlepsze !!!! 

Magicznie pozdrawiam
Dyplomowana Bioenergoterapeutka, Terapeutka Reiki oraz Chirurg Fantomowy.
Zakochana w Aromaterapii, Fitoterapii oraz Współczesnej AstroNumerologii
Eva HL.

Szanuj moje prawa autorskie i nie kradnij tekstu - podlinkuj, bo karma wraca... a Saturn i prawo PL  oraz UE w takich przypadkach jest srogim sędzią. Dziękuję.
Eva HL.

Kategoria: 

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie