Dziękczynny Rytuał MABON zapewniający Szczęście i Powodzenie w Nowym Roku 22.09.2021r godz. 21.00

Dziękczynny Rytuał MABON zapewniający Szczęście i Powodzenie w Nowym Roku 22.09.2021r godz. 21.00

śr., 15/09/2021 - 15:31 -- EvaHL
Archiwum: 
Wpis archiwalny

Zapraszam na
Dziękczynny Rytuał MABON zapewniający
Szczęście i Powodzenie w Nowym Roku  
22.09.2021r godz. 21.00

promocja 55zł TYLKO do wtorku!

22 Września to dzień Święta Mabon. To doskonały czas na wykonanie Rytuału Dziękczynnego.  To bardzo magiczny moment, w którym warto nie tylko dziękować ALE RÓWNIEŻ PROSIĆ O POMYŚLNOŚĆ w nadchodzącej zimie oraz w następnym roku.

Warto zadbać o Pozytywną Energię naszego domu i mieszkańców. Aby zapanowała w nim zgoda, harmonia, zdrowie i pomyślność. A w każdym kącie zagościła na stałe Energia Dobrobytu i Prosperity.

Ten Rytuał ma również pomóc ZAGWARANTOWAĆ URODZAJ w kolejnym sezonie, oraz zapewnić Szczęście i Powodzenie na Nowy Rok.

Aby w pełni wykorzystać Moc Dnia Święta MABON ( 22 września) , w kominku zapachowym użyj Olejku Cynamonowego + Pomarańczowy ( Mandarynkowy) LUB Anyżowy

Zatem do dzieła, wykorzystaj właściwie ten magiczny czas. Pozwól bym mogła przywołać do Twojego życia tę cudowną Energię Spełnienia i Prosperity,
i niech się zadzieje !!!

 •          
  22 WRZEŚNIA
  O GODZ. 21.00 WYKONAM dla Ciebie Dziękczynny Rytuał MABON
  zapewniający Szczęście i Powodzenie w Nowym Roku

Jeśli w momencie Rytuału będziesz w pracy, w podróży, lub z innych powodów nie będziesz mógł zapalić świec - poinformuj mnie o tym,
zostawiając informację w koszyku zakupowym. Natomiast Ty w trakcie Rytuału ( on u mnie trwa ok 8 godz. ) pomyśl o intencjach, które zamówiłeś.

Abym mogła dla Ciebie wykonać dany rytuał wykup  go  pod wskazanym poniżej linkiem:
https://sklep.evahl.pl/pl/p/Dziekczynny-Rytual-MABON-zapewniajacy-Szczescie-i-Powodzenie-w-Nowym-Roku-22.09.2021r-godz.-21.00/381

 Wykupując rytuał pod tym linkiem nie zapomnij W POLU"DODATKOWE INFORMACJE / UWAGI" podać  swoją datę urodzenia 

Rytuał DLA JEDNEJ OSOBY = 65zł  ALE DO 21 września DO PÓŁNOCY OBOWIĄZUJE PROMOCYJNA CENA 55zł

w domu w dniu 22 Września o godz. 21.00 zapal następujące Świece z Naturalnego Wosku: Zielono-Złotą oraz Pomarańczową LUB  w zastępstwie 2 Białe Świece

 NATURALNE ŚWIECE, które specjalnie dla Ciebie osobiście spersonalizuję tak, aby Twoje intencje odbyły się z Jak Najwyższą Mocą Sprawczą, zakupisz pod tym linkiem https://dordze.pl/
 

Aby wziąć udział w tym rytuale wystarczy , że spełnisz poniższe warunki :

- kup pod wskazanym powyżej linkiem Dziękczynny Rytuał MABON , w polu "DODATKOWE INFORMACJE / UWAGI" podaj  swoją datę urodzenia. W ten sposób będę miała  Twoje dane do wykonania rytuału.

Kupując pod tym linkiem Twoją transakcję będę widzieć dosłownie po chwili ( bez względu na porę dnia czy dzień tygodnia). 

UWAGA: jeśli będziesz mieć problemy z płatnością pod wskazanym linkiem , to zapraszam do przelewu bezpośredniego na nr konta ING Bank Śląski  09 1050 1214 1000 0092 8142 9911  - proszę wówczas o info , że należność wpłaciłaś/eś bezpośrednio na konto, bym mogła natychmiast  wpisać Cię do rytuału oraz zweryfikować płatność.

Osoby nieuczciwe, które nie wpłacą pieniędzy za wykupiony rytuał z pewnością nie będą miały wykonanego rytuału. Na poziomie energetycznym potrafię zweryfikować i wykluczyć takie nieuczciwe osoby z rytuału.

INSTRUKCJA DO RYTUAŁU

 • w domu przygotuj sobie świece we właściwych kolorach, napisz na nich swoje imię i nazwisko oraz datę ur., napisz również za co jesteś wdzięczny i o co prosisz na Nowy Rok <= pełną intencję zamiast na świecy możesz napisać na kartce, którą zostawisz przy świecach. Po rytuale kartkę spalić i rozdmuchać na wietrze.
 •  o ustalonej porze zapal u siebie w domu świece,  ja w tym czasie  wykonam dla Ciebie rytuał , który wykupiłeś...
 •  nie krzyżując rąk ani nóg usiądź przy świecach i pomedytuj o danej intencji  …..  niech ten scenariusz, który teraz pokazujesz swojej podświadomości będzie bardzo szczegółowy i namacalny :)
 •  świecom pozwól wypalić się do końca a pozostałości oddaj Matce Ziemi - przy tych intencjach możesz zakopać je blisko domu, pod swoimi oknami lub na swojej działce.

Na Twoje zgłoszenie czekam do Środy do godz. 20.30
a o godz. 21.00 rozpoczynamy Rytuał

NIECH SIĘ ZADZIEJE !!!!!!!!!!!!!!

Ps. Jak zawsze , w trakcie trwającego rytuału, a on u mnie będzie trwać ok 8 godz.  NA MOJEJ STRONIE www.evahl.pl  lub profilu FB pojawi się fotorelacja lub mini-film .

Szanuj moje prawa autorskie i nie kradnij tekstu - podlinkuj, bo karma wraca... a Saturn i prawo PL w takich przypadkach jest srogim sędzią. Dziękuję.
Eva HL.

 

Kategoria: 

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie