Wskazówki Kart na nowy tydzień 29.07- 04.08.2019r - 2 Kielichy

Wskazówki Kart na nowy tydzień 29.07- 04.08.2019r - 2 Kielichy

ndz., 28/07/2019 - 20:22 -- EvaHL
Foto: 

Przede mną kolejny tydzień. Po uprzednim mocnym tygodniu, z dużą dozą obaw sięgam po Karty. Wyciągam 2 Kielichów – uffff zapowiada się spokojniej.

Prawdopodobnie przede mną tydzień pełen spraw związanymi z uczuciami. Możliwe, że będę się z kimś godzić, lub pójdę na kompromis. Na pewno jest to znalezienie porozumienia z drugim człowiekiem oraz harmonia w związku.

W pracy to zadowolenie i spełnienie. Zapłata za wykonane zlecenie oraz szansa na pracę z partnerem. Generalnie przy tej karcie osobiste szczęście przekłada się na powodzenie w interesach. Prawdopodobnie w tym tygodniu będę miała dużo więcej osób chętnych na Zabiegi Reiki, oraz będę proszona o pomoc związkowo-emocjonalną. Czyli znów telefon u mnie będzie gorący od połączeń, ciężko będzie złapać u mnie wolny sygnał i się do mnie dodzwonić.

Zdrowotnie to ślinianki, uszy, nerki, oraz narządy płciowe. Generalnie ta karta pokazuje podwójne organy.

Możliwe, że w tym tygodniu będę musiała pokazać swoją asertywność i przestać dawać się wykorzystywać – a mam kilka takich osób, które sądzą, że niekoniecznie muszą mi płacić za moją pracę i najchętniej to za 50 zł chciałyby mnie na wyłączność …  Zatem karmicznie karta pokazuje naukę wyznaczania granic <= ciekawe, czy rzeczywiście tak się stanie…

Także zapowiada się bardzo optymistyczny tydzień z dużym zawodowym ruchem. Ale mimo wszystko powinnam być czujna, bo może zamanifestować się fałsz i dwulicowość <= co do tego aspektu mam pewne podejrzenia co do Pani, która absorbuje mój czas i wiedzę, sama od siebie daje bardzo mało… Woli wymówki, niż podjąć walkę o lepsze jutro, oczekuje że to ja zrobię w jej imieniu, i swoje niezadowolenie wylewa innym ezo-osobom. Tak czuję że właśnie ta osoba mocno uaktywni się w tym tygodniu…

Zatem niech się zadzieje wszystko to co najlepsze !!

Jeśli i Ty chcesz uzyskać wskazówkę od Kart na dany dzień, czy dany tydzień to wystarczy, że napiszesz do mnie SMS o treści : WTA20 (imię, data ur, pytanie) na nr tel. 73313 (3,69 zł brutto)

Magicznie pozdrawiam
AstroNumerolog Eva HL.

Szanuj moje prawa autorskie i nie kradnij tekstu - podlinkuj, bo karma wraca... a Saturn w takich przypadkach jest srogim sędzią. Dziękuję.
Eva HL.

 

Kategoria: 

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie