Wskazówki Kart na nowy tydzień 05- 11.08.2019r - 7 Buław

Wskazówki Kart na nowy tydzień 05- 11.08.2019r - 7 Buław

pon., 05/08/2019 - 10:51 -- EvaHL
Foto: 
Kolejny tydzień już rozgościł się w naszym życiu. A co on takiego szykuje dla mnie ??? Zatem sięgam po moje magiczne karty, wyciągam jedną z nich i....
7 Buław będzie mi towarzyszyć w tym tygodniu. Czyli ....
 
heartsmileyheart
Przede mną tydzień, gdzie zamanifestuje się Energia Zazdrości i Zawiści, gdzie konkurencja może dać znać o sobie, ktoś zechce świadomie podcinać mi nogi… możliwe konflikty oraz walka z biurokracją oraz wyznaczane granic… Ale jednocześnie przyjmę taką postawę, że przeciwnicy przypomną sobie, iż jednak powinni się ze mną liczyć. Będę musiała znaleźć w sobie siłę by tę sytuację przekonwertować na swoją korzyść - z pewnością dam radę ;)
 
heartsmileyheart
Warto w tym tygodniu konsekwentnie bronić swoich racji, interesów i poglądów. To czas, w którym powinnam postawić na swoim oraz nie dać się zapędzić w kozi róg.
Czy to jednak nie było tak, że jakiś temat mi uciekł, sama dopuściłam by poszło to w niepożądaną stronę, a teraz przysięgło się przeciwko mnie??? Ale na szczęście karta ta sygnalizuje, że pomimo tych okoliczności będę mieć jeszcze szansę aby odnieść sukces. Także sukces jest pisany, ale będę musiała się postarać. Poza tym będę musiała pilnować terminów, by niczego nie przeoczyć… Czyli tydzień nie będzie nudny.
 
heartsmileyheart
Na pewno w tym tygodniu będzie potrzebna wytrwałość i gorliwość. Będzie dużo się działo, będzie potrzebna asertywność i pewność siebie i swoich racji.. Ktoś zechce krytykować moje plany, projekty czy pomysły.
 
heartsmileyheart
W partnerstwie mogą nastąpić jakieś nieporozumienia, albo będą się wtrącać osoby trzecie, albo po prostu zamanifestuje się zazdrosne otoczenie, które będzie snuć intrygi na nasz temat…
 
W zdrowiu powinnam zadbać o swoją odporność…
 
Zatem niech się zadzieje wszystko to co najlepsze !!
 
heartsmileyheart
Jeśli i Ty chcesz uzyskać indywidualną wskazówkę od Kart na dany dzień, czy dany tydzień to wystarczy, że napiszesz do mnie SMS o treści : WTA20 (imię, data ur, pytanie) na nr tel. 73313 (3,69 zł brutto)
 
Magicznie pozdrawiam
AstroNumerolog Eva HL.
.
heartsmileyheart
Szanuj moje prawa autorskie i nie kradnij tekstu - podlinkuj, bo karma wraca... a Saturn w takich przypadkach jest srogim sędzią. Dziękuję.
Eva HL.
 

 

Kategoria: 

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie