Weekendowa Ezo Porada 25-26.03.2023r

Weekendowa Ezo Porada 25-26.03.2023r

pt., 24/03/2023 - 09:12 -- EvaHL
Archiwum: 
Wpis archiwalny
Foto: 

WEEKENDOWA EZO PORADA 25-26.03.2023

**    Warto w ten weekend Pozytywnie Kodować Swoją Przyszłość. Jeśli chcesz kupić jakąś rzecz/przedmiot, który na obecną chwilę jest poza Twoim zasięgiem, to warto przyciągnąć go do swojego życia. Jak??? Jedź i przymierz ten pierścionek, czy idź na jazdę testową albo idź obejrzyj ten dom. Warunek: przymierzaj daną rzecz, oglądaj ją z zachwytem, zadowoleniem i tak jakby już należał do Ciebie. NIE WOLNO w tym czasie robić sobie wyrzutów, że Ciebie obecnie nie stać!!!!… 
Oglądając dany przedmiot wysyłaj myśli w kosmos, że zasługujesz na niego i z pewnością niebawem on zamanifestuje się w Twoim życiu. Warto odwiedzić ten przedmiot kilka razy- w ten sposób zapuścisz swoje Energetyczne Kotwice a Góra podsunie Ci pomysł, rozwiązanie lub jakieś zrządzenie losu ( awans??) abyś mógł to marzenie zrealizować.
Po powrocie do domu Zapal Naturalną Świecę Zielono-Złotą i wpisz to pragnienie do swojego Zeszytu Marzeń. Możliwe, że już je kiedyś wpisałeś – ale to nie istotne, możesz zrobić to po raz kolejny.
Skuteczną Naturalną Świecę Zielono- Złotą, którą specjalnie dla Ciebie spersonalizuję, aby ten rytuał odbył się z Wysoką Mocą Sprawczą, znajdziesz pod tym linkiem 
https://dordze.pl/pl/p/Swieca-Zielono-Zlota-z-naturalnego-wosku-pszczelego-zawodowy-sukces%2C-dobrobyt%2C-powodzenie-materialne%2C-praca/430
Powodzenia, Niech się zadzieje !!

**  W ten weekend tworzy się matryca ciała, więc zdecydowanie warto umówić się na Zabieg Bioenergoterapeutyczny Reiki – MATRYCA CIAŁA. KONIECZNIE ZAZNACZ MI, że chodzi Tobie o Zabieg Reiki wykonany dokładnie w tym dniu.
Taki Zabieg BioenergoTerapeutyczny doda witalności Twojemu organizmowi, zacznie oczyszczać meridiany, Czakry, wszelkie warstwy energetyczne, poprawi pamięć komórkową.
Wizualnie zyskasz ten Blask oraz Ciepłą, Pozytywną Aurę. A Twoje ciało dużo lepiej będzie się regenerować i odnawiać.

TO NA JAKIM POZIOMIE WIZUALNYM I ENERGETYCZNYM BĘDZIE DZIŚ TWOJE CIAŁO, TAK ONO BĘDZIE SIĘ PREZENTOWAĆ PRZEZ NAJBLIŻSZE DNI I TYGODNIE.
Zatem postaw dziś nie tylko na zewnętrzną pielęgnację ciała ALE RÓWNIEŻ na silne, kształtujące Zabiegi Reiki MATRYCA CIAŁA.
Zabieg BioenergoTerapeutyczny- Reiki - MATRYCA CIAŁA – dostępny jest tutaj 
https://sklep.evahl.pl/pl/p/Zabieg-BioEnergoTerapeutyczny-Reiki-MATRYCA-CIALA/387

  

**  Warto dziś popracować z Zeszytem Marzeń – Twoja leniwa podświadomość potrzebuje impulsu. Wiec nie przegap dzisiejszego dnia i Pozytywnie kreuj swoją przyszłość. O Zeszycie Marzeń poczytasz na moim blogu pod tym linkiem Czy Zeszyt Marzeń to ściema ?? | Twój Magiczny Zakątek - EvaHL

**   umyj wszystkie lustra w domu octem. Następnie przejrzyj się w nim, wówczas Twoja podświadomość Cię zapamiętała. Bo przy wibracji 4kowej podświadomość nie pamięta twarzy swojego właściciela, dlatego bardzo często spełnia plany i oczekiwania otoczenia a nie Twoje !!!!!!!

**  w SOBOTĘ  Przy nocnej  Koniunkcji Księżyca z Uranem mogą pojawić się trudności ze snem, częste wybudzanie, małe senne koszmary albo pobudzony stwierdzisz, że czas spędzisz przed TV.

**  w NIEDZIELĘ    Zmiana czasu z letniego na zimowy - przesuwamy zegarki. Księżyc z Bliźniętach będzie zachęcać do spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Warto też dziś przełamać swoje niedzielne schematy leniwca i wprowadzić nieco więcej aktywności fizycznej. 

Niech się zadzieje wszystko to, co dla Ciebie najlepsze !!!! 
Magicznie pozdrawiam 
Terapeutka Reiki 
oraz
AstroNumerolog Eva HL 

Kategoria: 

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie