Weekendowa Ezo Porada 22-23.04.2023r

Weekendowa Ezo Porada 22-23.04.2023r

czw., 20/04/2023 - 16:33 -- EvaHL
Foto: 

WEEKENDOWA EZO PORADA 22-23.04.2023

**    Warto w ten weekend postawić na relaks i dobrą zabawę.

**  W ten weekend Wybierając się na cmentarz warto przed wyjściem z domu, w bezpiecznym miejscu np. wannie lub pod prysznicem, zapalić naturalną świecę w kolorze fioletowym. W ten sposób „schowasz się” przed bytami, które mógłbyś z takich miejsc przynieść do domu.

Naturalną świecę fioletową, którą specjalnie dla Ciebie spersonalizuję, aby ten Rytuał odbył się na Jak Najwyższym Poziomie Spełnienia znajdziesz tutaj https://dordze.pl/pl/searchquery/fioletowa/1/phot/5?url=fioletowa

  

**  Uaktywnia się energia zbieractwa i bunkrowania na tzw. czarną godzinę. Zatem przekuj tę energię w coś pozytywnego i odłóż dziś jakąś sumę do swojej Świnki Skarbonki. AAAAaAAA i bardzo ważna rzecz. Odkładaj na swoje Cele, Projekty, Przedsięwzięcia, Marzenia…. , a nie na „czarną godzinę”, bo w ten sposób przyciągasz do siebie tę „czarną godzinę”.

**   ktoś może zechcieć Cię zbyt surowo ocenić. Zatem zapal Naturalną Świecę Fioletową, aby schować się energetycznie przed tym delikwentem, wówczas jego ewentualna reprymenda nie będzie tak dotkliwa.

**  Uwaga dziś na wszelkie prawne błędy. Zatem rozważnie wypełniaj dokumenty, aby nie zaliczyć urzędowej wtopy.

**  w SOBOTĘ  Za sprawą Trgonu Księżyca do Plutona poczujesz, że sprawy uczuciowe ruszyły do przodu. Zauważysz, że praca nad sobą również przynosi efekty. Dzisiejszy dzień warto spędzić aktywnie. 
Wieczorem energia nieco się zmieni. Kwadratura Księżyca do Saturna daje energię chęci znalezienia rozwiązania aby poprawić swoją obecną sytuację. Będziesz również skłonny do rozliczania siebie za popełnione błędny. Zamiast popadać to samobiczowanie się lepiej położyć się wcześniej spać.

**  w NIEDZIELĘ  Za sprawą Koniunkcji Księżyca do Wenus czeka Cię pogoda ducha, emocjonalna równowaga i dobry nastrój. Wszelkie spotkania będą bardzo ciekawe i miłe. Szykuje się chwila dobrej rozrywki.

Niech się zadzieje wszystko to, co dla Ciebie najlepsze !!!! 
Magicznie pozdrawiam 
Terapeutka Reiki 
oraz
AstroNumerolog Eva HL 

 
Kategoria: 

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie