Weekendowa Ezo Porada 15-16.04.2023r

Weekendowa Ezo Porada 15-16.04.2023r

pt., 14/04/2023 - 23:47 -- EvaHL
Archiwum: 
Wpis archiwalny
Foto: 

WEEKENDOWA EZO PORADA 15-16.04.2023

**    Warto w ten weekend postawić na relaks i dobrą zabawę.

**  W ten weekend Zapal Naturalną Świecę Czerwono-Czarną i odcinaj się od Negatywnych Myślokształtów, Czarnowidztwa oraz powielania
 

błędnych schematów  Świecę pal przez dwa dni. Ogarki oddaj Matce Ziemi jak najdalej od domu. Skuteczną świecę Czerwono-Czarną, którą specjalnie dla Ciebie spersonalizuję, by ten rytuał odbył się z Wysoką Mocą Sprawczą, znajdziesz pod tym linkiem https://dordze.pl/pl/p/Swieca-CZERWONO-CZARNA-separacyjna-czakralna-7-galkowa-uwolnienie-od-negatywnej-przeszlosci%2C-od-osob%2C-od-nalogow/409 

  

**  Warto w ten weekend odcinać się od LĘKÓW I FOBII. Zatem zapal Naturalną Świecę Czerwono-Czarną + Fioletową + Żółto-Czarną. Świece powinny wypalić się do końca. Ogarki oddaj Matce Ziemi jak najdalej od domu.
Skuteczne Naturalne Świece ręcznie robione, które specjalnie dla Ciebie spersonalizuję, aby ten rytuał odbył się z Wysoką Mocą Sprawczą, znajdziesz pod tym linkiem https://dordze.pl/pl/c/Swiece/16

**   Dziś oddawaj pożyczone pieniądze i przedmioty – postaraj się by nie Twoje rzeczy wróciły do właściciela. Dług oddawaj nawet w ratach, w przeciwnym razie Góra postara się abyś zatrzymał się w miejscu, i skutecznie zablokuje Twój rozwój. Wówczas może siąść nie tylko Twoje zdrowie fizyczne, ale i również zdrowie emocjonalne….
Zatem oddawaj długi a w końcu energia blokująca puści.

**  Odcinaj energetycznie złodziei Twoich Dóbr Intelektualnych od Twoich prac i pomysłów. Niech przestaną Ciebie kopiować!
Zapal Naturalną  Świecę Czerwono-Czarną oraz Fioletową. Namaść je wzmacniającym olejkiem Smocza Krew. Ten Olejek warto również użyć w trakcie rytuału w kominku zapachowym. Ogarki oddaj Matce Ziemi jak najdalej od domu.

**  w SOBOTĘ   Dzięki Sekstylowi Księżyca do Jowisza zauważysz, że nieco za dużo wziąłeś na siebie i zaczniesz kierować się zdrowymi przesłankami i podejmować mądre decyzje. W końcu nauczysz się mówić asertywnie „NIE”. 
Natomiast za sprawą sekstylu Księżyca do Słońca pojawi się okazja do odpoczynku i zregenerowania się po ostatnich trudach. Dobre samopoczucie, pozytywne myślenie z pewnością doda Ci skrzydeł. Spotkania będą udane.

**  w NIEDZIELĘ   Koniunkcja Księżyca do Saturna pozwoli Ci gruntownie zastanowić się nad własną sytuacją oraz szukać rozwiązań najważniejszych problemów.
Jeśli do tej pory zamiatałeś problemy pod dywan, to nie dziw się, że Saturn wyciągnął je na światło dzienne i mocno zabolało to zderzenie z rzeczywistością. Natomiast jeśli będziesz chciał oskarżyć bliską Ci osobę, że nie tak wyglądały wasze ustalenia, to miej się na baczności, aby nie zranić kochanej osoby.

 

Niech się zadzieje wszystko to, co dla Ciebie najlepsze !!!! 
Magicznie pozdrawiam 
Terapeutka Reiki 
oraz
AstroNumerolog Eva HL 

Kategoria: 

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie