Weekendowa Ezo Porada 11-12.03.2023r

Weekendowa Ezo Porada 11-12.03.2023r

śr., 08/03/2023 - 11:32 -- EvaHL
Foto: 

WEEKENDOWA EZO PORADA 11-12.03.2023

**    Warto dziś odcinać się od złego oka oraz osób zazdrosnych, których negatywna energia skutecznie psuje Twoje życie. Zapal Naturalną Świecę Czerwono-Czarną, wypowiedz intencję i wypal ją w ciągu 3 dni. Przez dwa spalaj po dwie gałki świecy, ostatniego dnia niech wypali się do końca. Ogarki oddaj Matce Ziemi jak najdalej od swojego domu. Niech się zadzieje!!!
 

Skuteczną świecę Czerwono-Czarną, którą specjalnie dla Ciebie spersonalizuję, by ten rytuał odbył się z Wysoką Mocą Sprawczą, znajdziesz pod tym linkiem https://dordze.pl/pl/p/Swieca-CZERWONO-CZARNA-separacyjna-czakralna-7-galkowa-uwolnienie-od-negatywnej-przeszlosci%2C-od-osob%2C-od-nalogow/409

**  Uaktywnia się Numerologiczny kod sugerujący, że jeśli wydasz w ten weekend pieniądze na siebie, na swoje przyjemności. To odblokujesz sobie Energie Finansowe, przez co w najbliższym czasie jeszcze więcej do Ciebie wróci.
WAŻNE: nie wolno mieć żadnych wyrzutów sumienia, że kupujesz coś dla siebie. Ciesz się z tego i celebruj tę chwilę! 
 

** Uaktywnia się dziś Karma RODOWA <= to spłacanie NIE SWOICH długów i odpowiedzialność za kogoś innego. Nie jest to za fajna sprawa ALE można to przekuć na pozytywny aspekt.  A jak ??? to proste. Zastosuj tutaj „Rytuał Karma- Wsparcie Przodków”
Instrukcję, jak wykonać taki Rytuał znajdziesz na mojej stronie od tym linkiem https://www.evahl.pl/magiczny-zakatek/rytual-karma-wsparcie-przodkow

**   umyj wszystkie lustra w domu octem. Następnie przejrzyj się w nim, wówczas Twoja podświadomość Cię zapamiętała. Bo przy wibracji 4kowej podświadomość nie pamięta twarzy swojego właściciela, dlatego bardzo często spełnia plany i oczekiwania otoczenia a nie Twoje !!!!!!!

**  w SOBOTĘ   Układ planet pozwoli bardzo miło spędzić czas w doborowym towarzystwie. Dobry humor, świetne samopoczucie i pozytywne nastawienie pozwolą bardzo miło spędzić ten dzień. 

**  w NIEDZIELĘ    Poranna kłótnia oczyści nieco atmosferę, koło 9tej powinno już być miło i serdecznie. Pozostała część dnia minie w doskonałej aurze. 

Niech się zadzieje wszystko to, co dla Ciebie najlepsze !!!! 
Magicznie pozdrawiam 
Terapeutka Reiki 
oraz
AstroNumerolog Eva HL 

 

Kategoria: 

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie