Tygodniowa Ezo Porada Dnia 27.04- 03.05.2020

Tygodniowa Ezo Porada Dnia 27.04- 03.05.2020

ndz., 26/04/2020 - 12:20 -- EvaHL
Archiwum: 
Wpis archiwalny
Foto: 

Zapraszam na
Tygodniową Ezo Poradę Dnia
 27.04 - 03.05.2020r

Zostań w domu, rozsądnie korzystaj ze spacerów, nie narażaj siebie i swoich bliskich, a szybciej wrócimy do normalnego życia !
≈♦≈

- UDOSTĘPNIJ moją Ezo Poradę – z pewnością dla kogoś te wskazówki również będą przydatne ORAZ zostaw LAIKA i  KOMENTARZ. W ZAMIAN osobie udostępniającej, WYKONUJĘ JEDEN WZMACNIAJĄCY ZABIEG REIKI.  Przekaz Energetyczny Reiki, dla tych osób, wykonam we wtorek o godz. 21.00 – jeśli w tym czasie będziesz w podróży, w pracy daj mi znać. W domu natomiast na czas przekazu usiądź wygodnie lub się połóż, i nie krzyżuj rąk ani nóg. Przekaz Reiki trwa 30 min. Jeśli możesz, to na ten czas zapal Białą świecę z Wosku Pszczelego. Czyli UDOSTĘPNIJ + ZOSTAW LAJKA + KOMENTARZ = we wtorek o godz. 21.00  Zabieg Reiki heart Dziękuję.

≈♦≈

PONIEDZIAŁEK  27.04.2020
Wibracja dnia 8 Księżyc rosnący w Bliźniaku/ 19.27 Raku

Słońce w znaku Byka

Zarówno aspekty Numerologiczne jak i Astrologiczne sugerują, aby zerknąć bardziej krytycznym okiem w aspekty zawodowo- finansowe. Wprowadzaj zmiany, dokonuj rewolucji, mierz wysoko. Osoby z 8 w swoim Pentagramie nie powinny wątpić w siebie, tylko bez szukania wymówek ruszyć do przodu. Dobry czas na wszelkie rozmowy i negocjacje, więc  tym bardziej wykorzystaj ten aspekt w swoim biznesie.  Będziesz poszukiwać nowych informacji i  inspiracji, trudno Ci będzie utrzymać uwagę przy jednym temacie… Załatwiaj urzędowe sprawy.
DOM: znak Bliźniąt niezbyt sprzyja na sadzenie czy przesadzanie rośli. W ostateczności można sadzić rośliny pnące, ALE najlepiej zająć się usuwaniem zbędnych pędów, ścinać kwiaty czy uprawiać glebę .
MODA/URODA:  dziś ma być wygodnie i pastelowo;    do 06.05 nawilżaj i odżywiaj twarz, oczy, szyję i ciało, mezoterapia, rewitalizacja, zabiegi przeciwzmarszczkowe, zabiegi regenerujące. W tym samym czasie stylizacja włosów, obcinanie i farbowanie. Manicure i pedicure oraz zabiegi z medycyny estetycznej
ZDROWIE/ DIETA:  Preferowane są dania szybkie: lekkie sałatki, majonezy, zimne mięsa i ryby. Organizm domaga się tłuszczu.  
OSŁABIONE:
ramiona, ręce, układ oddechowy, zatoki
TENDENCJA DO:  przeziębień, zapaleń oskrzeli, kontuzje podczas podróży

MAGIA DNIA: Znajdź kilka minut, wycisz się, zapal świecę Zielono-Złotą lub Białą i skup się na pozytywnym kreowaniu swojej przyszłości. Reżyseruj w głowie swoje pogodne, zdrowe i dostatnie życie. Niech się zadzieje!!! Naturalną Świecę Zielono- Złotą otrzymasz pod tym linkiem https://sklep.evahl.pl/pl/p/Swieca-zielono-zlota-z-naturalnego-wosku-pszczelego-zawodowy-sukces%2C-dobrobyt%2C-powodzenie-materialne%2C-praca/74
KOLOR DNIA: Srebrny, jasny żółty, jasno zielony    
KAMIEŃ:
 tygrysie oko, kryształ górki, perła
PUSTY BIEG KSIĘŻYCA: od godz. 19:00 – do godz. 19:26 W tym czasie unikaj podejmowania ważnych decyzji, negocjacji, wprowadzania radykalnych zmian oraz rozpoczynania nowych projektów. Lepiej zająć się codziennymi rutynowymi sprawami, naprawiać błędy, analizować oraz planować. Pisać i korygować ALE PRZEDE WSZYSTKIM słuchać wówczas intuicji..

≈♦≈

WTOREK 28.04.2020 
Wibracja dnia 9  Księżyc rosnący w znaku Raka
Słońce w znaku Byka

 Co prawda numerologia daje energię do nauki, ALE ZA TO aspekty astrologiczne spowodują, że poczujemy się przemęczeni, mózg nie będzie chciał współpracować i komunikacja też będzie kuleć.  Wrzuć na luz i odpocznij nieco. Uważaj bo dziś emocje będą grały pierwsze skrzypce i bardzo łatwo będzie można kogoś zranić lub obrazić. Zatem nie uszczęśliwiaj nikogo na siłę – w szczególności zwróć na ten aspekt uwagę jeśli w swoim Pentagramie Numerologicznym posiadasz liczbę 6.
DOM: unikaj kłótni z osobami starszymi. Księżyc rosnący w Raku zatem doskonały dzień sprzyjający sadzeniu, przesadzaniu , podlewaniu, nawożeniu oraz szczepieniu roślin . Kwiaty dziś posadzone będą świetnie się rozwijać i cieszyć oko pięknymi kwiatami oraz obfitym kwitnieniem. Najlepszy czas na sadzenie drzew owocowych i liściastych.
MODA/ URODA: Ma być ciepło, ale  warto również dyskretnie podkreślić walory płci. Zaniedbany look to świadectwo niechlujstwa a nie zapracowania…        do 06.05 nawilżaj i odżywiaj twarz, oczy, szyję i ciało, mezoterapia, rewitalizacja, zabiegi przeciwzmarszczkowe, zabiegi regenerujące. W tym samym czasie stylizacja włosów, obcinanie i farbowanie. Manicure i pedicure oraz zabiegi z medycyny estetycznej
ZDROWIE/ DIETA: w zdrowiu dziś na pewno należy zwrócić uwagę na to, by pić dużo więcej  wody a w posiłkach postaw na wyroby mleczne oraz ekologiczne produkty. Słodycze są dziś w cenie, organizm domaga się węglowodanów
OSŁABIONE:  piersi, klatka piersiowa, układ trawienny, macica
TENDENCJA DO:  problemów układu trawiennego, przejadania się, chorób psychosomatycznych, wzdęć, stanów lękowych i histerycznych
MAGIA DNIA:  Dziś oddawaj pożyczone pieniądze i przedmioty – postaraj się by nie Twoje rzeczy wróciły do właściciela  
KOLOR DNIA:   mlecznobiały, morski, żółty, czerwony
KAMIEŃ: agat, malachit, bursztyn, kryształ górski, perła, szmaragd

≈♦≈

ŚRODA 29.04.2020r
Wibracja dnia 1 Księżyc rosnący w Raku
Słońce w znaku Barana

Dobry dzień by udać się na zakupy a w szczególności warto odwiedzić sklepy z bielizną- oczywiście te internetowe! Nihilizm dopadnie prawie każdego – spokojnie ten stan możecie zwalić na opozycję Księżyca z Plutonem i Jowiszem. Uwaga na błędy komunikacyjne -  osoby z 1ką w swoim Pentagramie Urodzeniowym w szczególności są dziś narażeni na ten aspekt.
DOM: Księżyc rosnący w Raku zatem doskonały dzień sprzyjający sadzeniu, przesadzaniu , podlewaniu, nawożeniu oraz szczepieniu roślin . Kwiaty dziś posadzone będą świetnie się rozwijać i cieszyć oko pięknymi kwiatami oraz obfitym kwitnieniem. Najlepszy czas na sadzenie drzew owocowych i liściastych.
MODA/ URODA: Ma być ciepło, ale  warto również dyskretnie podkreślić walory płci. Zaniedbany look to świadectwo niechlujstwa a nie zapracowania…       do 06.05 nawilżaj i odżywiaj twarz, oczy, szyję i ciało, mezoterapia, rewitalizacja, zabiegi przeciwzmarszczkowe, zabiegi regenerujące. W tym samym czasie stylizacja włosów, obcinanie i farbowanie. Manicure i pedicure oraz zabiegi z medycyny estetycznej
ZDROWIE/ DIETA: w zdrowiu dziś na pewno należy zwrócić uwagę na to, by pić dużo więcej  wody a w posiłkach postaw na wyroby mleczne oraz ekologiczne produkty. Słodycze są dziś w cenie, organizm domaga się węglowodanów.  
OSŁABIONE: piersi, klatka piersiowa, układ trawienny, macica
TENDENCJA DO:  problemów układu trawiennego, przejadania się, chorób psychosomatycznych, wzdęć, stanów lękowych i histerycznych
MAGIA DNIA:  Dobry dzień na odgruzowanie swojego mieszkania, zatem postaraj się by każda rzecz wróciła na swoje miejsce , a na koniec okadź mieszkanie Białą Szałwią lub Palo Santo
KOLOR DNIA:  mlecznobiały, morski, żółty, fioletowy
KAMIEŃ: agat, malachit, bursztyn, kryształ górski, perła, szmaragd
PUSTY BIEG KSIĘŻYCA: od godz. 21:29 do jutra godz. 03:06 W tym czasie unikaj podejmowania ważnych decyzji, negocjacji, wprowadzania radykalnych zmian oraz rozpoczynania nowych projektów. Lepiej zająć się codziennymi rutynowymi sprawami, naprawiać błędy, analizować oraz planować. Pisać i korygować ALE PRZEDE WSZYSTKIM słuchać wówczas intuicji..

≈♦≈    

CZWARTEK 23.04.2020r  
Wibracja dnia 11/2 Księżyc rosnący w Raku/ 03:06 we Lwie
Słońce w Byku

   Jeśli będziesz dziś chciał ambitnie realizować swoje plany, to niestety zauważysz, że potykasz się o własne nogi. Zatem nic na siłę, odpuść, zwolnij, poddaj się odpoczynkowi. Planety niosą dziś mało harmonijną energię <= to wręcz kumulacja tych negatywnych aspektów. Oddaj się swojej pasji.
DOM: . Dziś dostrzeżesz talenty swojego dzieciaka , więc zadbaj o to by je rozwijać           
MODA/ URODA : Pojawi się tendencja do przesady, duża biżu będzie grała pierwsze skrzypce      ;     do 06.05 nawilżaj i odżywiaj twarz, oczy, szyję i ciało, mezoterapia, rewitalizacja, zabiegi przeciwzmarszczkowe, zabiegi regenerujące. W tym samym czasie stylizacja włosów, obcinanie i farbowanie. Manicure i pedicure oraz zabiegi z medycyny estetycznej
ZDROWIE/ DIETA:  Zadbaj o to by w Twojej diecie pojawiło się wiele produktów bogatych w wit. A i C. Powodzeniem cieszą się potrawy gorące i mocno przyprawione. Organizm domaga się białka. Uwaga - łatwo dziś przesadzić z trunkami!  

OSŁABIONE: górna część pleców, kręgosłup, serce,
TENDENCJA DO:  chorób układu krążenia, udar słoneczny, poparzeń słonecznych, hipochondrii, podrażnień oczu
         
MAGIA DNIA: Naturalna świeca Zielono-Złota + Pomarańczowa pomoże przywołać Energię Dobrobytu.
KOLOR DNIA: szmaragdowy, zielony, pomarańczowy     
KAMIEŃ: diament, bursztyn, hiacynt 

≈♦≈

PIĄTEK 01.05.2020r
Wibracja dnia 1 Księżyc rosnący w znaku Lwa  
Słońce w znaku Byka
Międzynarodowe Święto Pracy

 Uwaga aby na skutek własnej arogancji nie wpakować się w kłopoty .. Pomysły, które dziś wpadną do głowy warto zapisać, bo w przyszłości przyniosą zyski.
DOM: . Dziś dostrzeżesz talenty swojego dzieciaka , więc zadbaj o to by je rozwijać      
MODA/ URODA: Pojawi się tendencja do przesady, duża biżu będzie grała pierwsze skrzypce ;        do 06.05 nawilżaj i odżywiaj twarz, oczy, szyję i ciało, mezoterapia, rewitalizacja, zabiegi przeciwzmarszczkowe, zabiegi regenerujące. W tym samym czasie stylizacja włosów, obcinanie i farbowanie. Manicure i pedicure oraz zabiegi z medycyny estetycznej
ZDROWIE/ DIETA:  Zadbaj o to by w Twojej diecie pojawiło się wiele produktów bogatych w wit. A i C. Powodzeniem cieszą się potrawy gorące i mocno przyprawione. Organizm domaga się białka. Uwaga - łatwo dziś przesadzić z trunkami!  

OSŁABIONE: górna część pleców, kręgosłup, serce,         
TENDENCJA DO: chorób układu krążenia, udar słoneczny, poparzeń słonecznych, hipochondrii, podrażnień oczu
 
MAGIA DNIA: od rana zapal naturalne świece w kolorze Niebieskim i Różowy- przywołasz na najbliższe dni Energię Dobrej i Życzliwej Komunikacji
KOLOR DNIA:  miodowy, czerwony, złoty  
KAMIEŃ: szmaragd, jaspis, topaz
PUSTY BIEG KSIĘŻYCA: od godz. 18:04 – do jutra godz. 07:35  W tym czasie unikaj podejmowania ważnych decyzji, negocjacji, wprowadzania radykalnych zmian oraz rozpoczynania nowych projektów. Lepiej zająć się codziennymi rutynowymi sprawami, naprawiać błędy, analizować oraz planować. Pisać i korygować ALE PRZEDE WSZYSTKIM słuchać wówczas intuicji..

≈♦≈

SOBOTA 02.05.2020r
Wibracja dnia 2 Księżyc rosnący w znaku Lwa/ 7:35 Panny
Słońce w znaku Byka
Święto Flagi Narodowej

Energia racjonalnej i pracowitej Zodiakalnej Panny, sprawi, że zainteresujemy się przyziemnymi sprawami. Z łatwością będzie można się skupić. Zwróć uwagę by nie przesadzić z krytyką a i nadmierna nieśmiałość też nie jest dobrą cechą, można wiele przez nią stracić.  
DOM: Dobry czas na to, by odgruzować swój dom, postaraj się by rzeczy znalazły się w końcu na swoim miejscu, powyrzucaj rzeczy zepsute lub niepotrzebne -  z tym mogą mieć wielki problem osoby posiadające 4 i 6 w swoim Pentagramie Urodzeniowym a i jak jest jeszcze 3, to na pewno tych gratów i „durnostrojek” jest mnogo     
MODA/ URODA:
Preferowane są klasyczne modele i biurowa elegancja przełamana jaskrawymi dodatkami. Wszelkie ekstrawagancje nie są dobrze widziane;    do 06.05 nawilżaj i odżywiaj twarz, oczy, szyję i ciało, mezoterapia, rewitalizacja, zabiegi przeciwzmarszczkowe, zabiegi regenerujące. W tym samym czasie stylizacja włosów, obcinanie i farbowanie. Manicure i pedicure oraz zabiegi z medycyny estetycznej
ZDROWIE/ DIETA:   Dbaj o swoją dietę i zdecydowanie nie szalej z jedzeniem, nie przesadzaj ze solą. Postaw raczej na oczyszczanie organizmu. Należy dziś uważać, łatwo o zatrucia. Powodzeniem cieszą się potrawy ekologiczne i zdrowe, z naturalnych składników.

OSŁABIONE: jama brzuszna, Splot Słoneczny, narządy trawienia,         
TENDENCJA DO: biegunek, zaparć, bóli brzucha, problemów jelitowych, załamań nerwowych, manii i fobii, hipochondrii, alergii

MAGIA DNIA: pozbądź się Negatywnej Energii ze szklanych rzeczy i przedmiotów – zatem lustra, kryształy, szyby itp. przemyj  wodą z octem.    
KOLOR DNIA: oliwkowy, czarny, ciemnożółty, szary    
KAMIEŃ: krzemień, oliwin, szafir
PUSTY BIEG KSIĘŻYCA: od wczoraj – do godz. 07:35  W tym czasie unikaj podejmowania ważnych decyzji, negocjacji, wprowadzania radykalnych zmian oraz rozpoczynania nowych projektów. Lepiej zająć się codziennymi rutynowymi sprawami, naprawiać błędy, analizować oraz planować. Pisać i korygować ALE PRZEDE WSZYSTKIM słuchać wówczas intuicji..

≈♦≈

NIEDZIELA  03.05.2020r
Wibracja dnia 7 Księżyc rosnący w znaku Panny
Słońce w znaku Byka
Święto Konstytucji 3 Maja

Dziś świetnie będziesz potrafiła się skoncentrować na wszystkich przyziemnych i nudnych  pracach. Masz jakieś prace, które są żmudne ale i wymagają precyzji, zatem nie zwlekaj tylko weź się za nie już dziś – satysfakcja z wykonanego zadania będzie na pewno duża ;) Masz szansę by pchnąć do przodu wiele zawodowych tematów..
DOM: nuda i rutyna to zabójca nawet najbardziej dobranych par. Zadbaj zatem by miło spędzać czas ze sobą , zwracaj uwagę na szczegóły dnia codziennego, na gesty, słowa , zachowanie – wiele można z nich odczytać. Planety niestety będą tutaj mieszać…    
MODA/ URODA: Preferowane są klasyczne modele i biurowa elegancja przełamana jaskrawymi dodatkami.  Wszelkie ekstrawagancje nie są dobrze widziane   ;
 do 06.05 nawilżaj i odżywiaj twarz, oczy, szyję i ciało, mezoterapia, rewitalizacja, zabiegi przeciwzmarszczkowe, zabiegi regenerujące. W tym samym czasie stylizacja włosów, obcinanie i farbowanie. Manicure i pedicure oraz zabiegi z medycyny estetycznej
ZDROWIE/ DIETA: Dbaj o swoją dietę i zdecydowanie nie szalej z jedzeniem, nie przesadzaj ze solą. Postaw raczej na oczyszczanie organizmu. Należy dziś uważać, łatwo o zatrucia. Powodzeniem cieszą się potrawy ekologiczne i zdrowe, z naturalnych składników.   

OSŁABIONE: jama brzuszna, Splot Słoneczny, narządy trawienia,         
TENDENCJA DO: biegunek, zaparć, bóli brzucha, problemów jelitowych, załamań nerwowych, manii i fobii, hipochondrii, alergii

MAGIA DNIA: Ściany będą dziś oddawać tę negatywną energię zebraną w ostatnim czasie. Zatem jeśli w swoim Pentagramie Urodzeniowym posiadasz 7kę lub 6+1, to koniecznie okadź swoją przestrzeń Białą Szałwią lub Palo Santo.    
KOLOR DNIA: złoty, żółtobrązowy, popielaty
KAMIEŃ: cytryn, sardonyks, topaz  
 

Bądźmy zdrowi !!!
Magicznie pozdrawiam                          
Eva Hejman-Lenga
Pasjonatka Współczesnej AstroNumerologii oraz Terapeutka Reiki

≈♦≈

PS . W swoich Poradach Ezoterycznych używam zamiennie określenia Pentagram Urodzeniowy lub Pentagram Numerologiczny . To w nim znajdują się wszystkie składowe liczby z Twojej daty urodzenia, których na pierwszy rzut oka nie widać, a które mają znaczący wpływ na Twoje codzienne życie.

 Natomiast jeśli czytasz Ezo Porady na mojej stronie www.evahl.pl , komentarz ze swoją datą ur. zostaw pod publikacją w dziale Numerologia pt. Twoje Liczby w Pentagramie  Numerologicznym

Szanuj moje prawa autorskie i nie kradnij tekstu - podlinkuj, bo karma wraca... a Saturn w takich przypadkach jest srogim sędzią. Dziękuję.
Eva HL.

PS. z uwagi na moją bardzo dużą aktywność zawodową nie jestem w stanie odpisywać na bieżąco na Wasze zapytania za co przepraszam. Czas oczekiwania na odp. to nawet kilka długich tygodni.
Jeśli to coś pilnego zapraszam do kontaktu telefonicznego 603-432-227 pon. – pt. godz. 10.00-18.00 ( w trakcie rytuałów - a mam ich sporo, nie odbieram tel. więc próbuj za pół godz. LUB następnego dnia).
Zatem w takich sytuacjach proszę o wyrozumiałość i cierpliwość.

Kategoria: 

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie