Tygodniowa Ezo Porada Dnia 15-21.06.2020

Tygodniowa Ezo Porada Dnia 15-21.06.2020

pon., 15/06/2020 - 10:12 -- EvaHL
Archiwum: 
Wpis archiwalny
Foto: 

Zapraszam na
Tygodniową Ezo Poradę Dnia
 15 – 21.06.2020r

Bądź rozsądny i ostrożny, nie narażaj siebie i swoich bliskich, Ty wirusa nie widzisz - a on CIebie tak !

- UDOSTĘPNIJ moją Ezo Poradę – z pewnością dla kogoś te wskazówki również będą przydatne ORAZ zostaw LAIKA i  KOMENTARZ. W ZAMIAN osobie udostępniającej, WYKONUJĘ JEDEN WZMACNIAJĄCY ZABIEG REIKI.  Przekaz Energetyczny Reiki, dla tych osób, wykonam we wtorek o godz. 21.00 – jeśli w tym czasie będziesz w podróży, w pracy daj mi znać. W domu natomiast na czas przekazu usiądź wygodnie lub się połóż, i nie krzyżuj rąk ani nóg. Przekaz Reiki trwa 30 min. Jeśli możesz, to na ten czas zapal Białą świecę z Wosku Pszczelego. Czyli UDOSTĘPNIJ + ZOSTAW LAJKA + KOMENTARZ = we wtorek o godz. 21.00  Zabieg Reiki heartDziękuję.

- W NIEDZIELĘ 21.06.2020 Nów Księżyca oraz Zaćmienie Słońca – większość z nas już na kilka dni przed tym wydarzeniem odczuje na własnej skórze te huśtawki emocjonalne i trudniejszą komunikację na polu uczuć i rodzinnym. Tradycyjnie w tym dniu odbędzie się dla Was Rytuał Nowiu Księżyca – link do niego tutaj 

PONIEDZIAŁEK  15.06.2020
Wibracja dnia 7 Księżyc malejący w Baranie

Słońce w znaku Bliźniaka

Zdrowy egoizm jeszcze nikomu nie zaszkodził, więc tym bardziej warto go dziś uaktywnić. Rozpoczynaj nowe przedsięwzięcia ALE wcześniej wszystko dobrze przemyśl, wówczas dopiero nabieraj przyspieszenia i szybko działaj. Dlatego świetnie jest teraz zająć się sprawami, nad którymi już wcześniej rozmyślałaś i planowałaś, wyjdź z cienia i zdecydowanym krokiem realizuj swój plan punkt, po punkcie. Uwierz w końcu w siebie i zacznij działać – ten aspekt odważnego działania w szczególności polecam osobom, które posiadają w swoim Pentagramie Urodzeniowym liczbę 4 i 6 lub 8 !!!!! ( bo u Was jest tendencja do braku wiary w siebie, przez co skutecznie podcinacie sobie skrzydła  !!!!!! ) Zatem do dzieła !!!!!  .

.
DOM: dziś jest świetny dzień na sadzenie/ sianie  roślin, które szybko rosną oraz są od razu przeznaczone do spożycia np. wszelkie przyprawowe zioła, sałatka , rzodkiewka, szpinak. Warto również uporządkować poddasze   . Do 20.06 z powodzeniem wykonasz generalne sprzątanie, usuwanie wilgoci i pleśni oraz duże pranie. Bezproblemowo umyjesz okna i wszelkie szkło, kryształy i porcelanę – do wody dodaj odrobinę octu, wówczas pozbędziesz się również energetycznego brudu i „zazdrosnego oka”, które gromadzi się na oknach i kryształach. To również dobry czas na rozpoczynanie remontu mieszkań, tapetowań i malowań – do farby do ściany dodaj szczyptę soli- zapewnisz w ten sposób gruntowne oczyszczenie ścian z negatywnej energii.
PRACA/ BIZNES:  .     Do 20.06 doskonały czas na zwracanie długów i wywiązywanie się ze złożonych obietnic.
MODA/ URODA: Przesadna elegancja i wymuskanie nie jest dziś w cenie. Odpowiednie są ubiory o prostej linii, sportowe - a przede wszystkim wygodne.   ; do 20.06 warto postawić na bardziej inwazyjne dbanie o nasze ciało: peeling, dermabrazja skóry, oczyszczanie kwasami, depilacja.
ZDROWIE/ DIETA:  Preferowane dziś będą potrawy ostre, gorące, o barwie czerwonej; łatwo przyswajalne jest białko. Uwaga - dziś kuszą pizze na telefon i fast foody.        ;  do 20.06 warto mocniej skupić się nad swoją zdrową dietą i oczyszczać organizm z toksyn. Zadbać kompleksowo o stopy: usuwać odciski, grzybicę i nadmierne pocenie się stóp.;  

OSŁABIONE: głowa, kości, oczy, zęby,                
TENDENCJA DO: migren, urazów twarzy, infekcji, alergii, krwawień z nosa, ugryzień zwierząt. Uwaga bo dziś jesteś narażony na wypadki z powodu nieostrożności lub nadmiernej prędkości – unikaj ryzyka!!!  

MAGIA DNIA:  okadź swoją przestrzeń Białą Szałwią lub Palo Santo – ściany dziś będą oddawać negatywna energię, którą zgromadziły w ostatnich dniach
KOLOR DNIA: czerwień, koralowy, fiolet
KAMIEŃ: diament, rubin, ametyst

WTOREK 16.06.2020 
Wibracja dnia 8  Księżyc malejący w znaku Barana/ 11:35 Byka
Słońce w znaku Bliźniąt

Załatwiaj sprawy w urzędach oraz zmierz się ze sprawami, które odkładałeś na potem. Nie uciekniesz dziś od nawału spraw i zajęć. Po południu energia zacznie się uspokajać. Okaż swojej drugiej połówce nieco więcej zainteresowania, może potrzebuje Twojej aprobaty.
.
DOM:   dziś jest świetny dzień na sadzenie/ sianie  roślin, które szybko rosną oraz są od razu przeznaczone do spożycia np. wszelkie przyprawowe zioła, sałatka , rzodkiewka, szpinak.. Warto również uporządkować poddasze     Do 20.06 z powodzeniem wykonasz generalne sprzątanie, usuwanie wilgoci i pleśni oraz duże pranie. Bezproblemowo umyjesz okna i wszelkie szkło, kryształy i porcelanę – do wody dodaj odrobinę octu, wówczas pozbędziesz się również energetycznego brudu i „zazdrosnego oka”, które gromadzi się na oknach i kryształach. To również dobry czas na rozpoczynanie remontu mieszkań, tapetowań i malowań – do farby do ściany dodaj szczyptę soli- zapewnisz w ten sposób gruntowne oczyszczenie ścian z negatywnej energii.
PRACA/ BIZNES: W  biznesie natomiast  bierz się za nowe projekty i odważnie je realizuj. Planuj i działaj z rozmachem, myśl niekonwencjonalnie a bardzo dużo dziś zdziałasz.  .      Do 20.06 doskonały czas na zwracanie długów i wywiązywanie się ze złożonych obietnic.
MODA/ URODA: Ma być przede wszystkim wygodnie, na eleganckie zestawy przyjdzie czas
; do 20.06 warto postawić na bardziej inwazyjne dbanie o nasze ciało: peeling, dermabrazja skóry, oczyszczanie kwasami, depilacja.
ZDROWIE/ DIETA: Preferowane dziś będą potrawy ostre, gorące, o barwie czerwonej; łatwo przyswajalne jest białko. Uwaga - dziś kuszą pizze na telefon i fast foody.      ;  do 20.06 warto mocniej skupić się nad swoją zdrową dietą i oczyszczać organizm z toksyn. Zadbać kompleksowo o stopy: usuwać odciski, grzybicę i nadmierne pocenie się stóp.;  
OSŁABIONE:
głowa, kości, oczy, zęby,  gardło, kręgi szyjne, zatoki                   
TENDENCJA DO:    migren, urazów twarzy, infekcji, alergii, krwawień z nosa, ugryzień zwierząt, zapaleń, obrzęków. Po południu dopadnie Cię wilczy apetyt..  Uwaga bo dziś jesteś narażony na wypadki z powodu nieostrożności lub nadmiernej prędkości – unikaj ryzyka!!!  
MAGIA DNIA: Przy świecy Czerwono-Czarnej odcinaj się od błędnych kodów wgranych przez otoczenie
KOLOR DNIA: złoty, żółty, czerwony, pastelowa zieleń, błękit
KAMIEŃ: ametyst, granat, agat
PUSTY BIEG KSIĘŻYCA: od 02:42 –  godz. 11:35  W tym czasie unikaj podejmowania ważnych decyzji, negocjacji, wprowadzania radykalnych zmian oraz rozpoczynania nowych projektów. Lepiej zająć się codziennymi rutynowymi sprawami, naprawiać błędy, analizować oraz planować. Pisać i korygować ALE PRZEDE WSZYSTKIM słuchać wówczas intuicji..

ŚRODA 17.06.2020r
Wibracja dnia 9 Księżyc malejący w Byka
Słońce w znaku Bliźniąt

Pozwól sobie, by dziś wyjść poza ramy swojego schematu. Rutynowe czynności sprawiają, że Twoja kreatywność śpi i nie ma szansy się wykazać. Będą mieć znaczenie takie cechy jak cierpliwość i dobroć. Uważaj jednak by nie popaść w nadmierne poczucie własności, być upartą jak osioł ;) , może się jeszcze zamanifestować nieróbstwo i przytakiwanie samej sobie .  Jeśli masz jakieś inwestycje, to wdrażaj je w życie POD WARUNKIEM że nie są one ryzykowne. Odwiedzaj urzędy.

.
DOM:
Porządkuj piwnice i niskie pomieszczenia. Uporządkowana piwnica, to również sprawnie działająca nasza Podświadomość = skuteczność realizowania swoich celów.   Dziś świetny czas na sadzenie roślin okopowych i roślin cebulkowych i motylkowych. Roślinki będą zdrowe, odporne oraz cieszyły oko swoją urodą. Jeśli planowałaś sadzić drzewa i krzewy , to już nie zwlekaj – w znaku Byka do świetny  czas.      Do 20.06 z powodzeniem wykonasz generalne sprzątanie, usuwanie wilgoci i pleśni oraz duże pranie. Bezproblemowo umyjesz okna i wszelkie szkło, kryształy i porcelanę – do wody dodaj odrobinę octu, wówczas pozbędziesz się również energetycznego brudu i „zazdrosnego oka”, które gromadzi się na oknach i kryształach. To również dobry czas na rozpoczynanie remontu mieszkań, tapetowań i malowań – do farby do ściany dodaj szczyptę soli- zapewnisz w ten sposób gruntowne oczyszczenie ścian z negatywnej energii.
PRACA/ BIZNES:        Do 20.06 doskonały czas na zwracanie długów i wywiązywanie się ze złożonych obietnic.
MODA/ URODA: Jakość i czystość ubrań jest dziś najważniejsza. Panie powinny wyglądać bardzo kobieco. Dużą uwagę zwracamy dziś na zapachy.
 ; do 20.06 warto postawić na bardziej inwazyjne dbanie o nasze ciało: peeling, dermabrazja skóry, oczyszczanie kwasami, depilacja.
ZDROWIE/ DIETA:  w kuchni postaw na świeże i naturalne produkty i ogranicz tłuste potrawy i słodycze. Dzieciaki dziś mogą mieć problem z trawieniem, więc przestrzegaj dla nich diety oraz dbaj o gardło      ;  do 20.06 warto mocniej skupić się nad swoją zdrową dietą i oczyszczać organizm z toksyn. Zadbać kompleksowo o stopy: usuwać odciski, grzybicę i nadmierne pocenie się stóp.;  
OSŁABIONE: szyja, gardło , krtań, język, broda, kubki smakowe, kręgi szyjne, zatoki
TENDENCJA DO:  przeziębień i zapaleń w okolicy gardła, objadania się , obrzęków, zadławienia i zakrztuszenia, kłopoty ze słuchem

MAGIA DNIA: Warto dziś zrywać ze schematami i rutyną     
KOLOR DNIA:  brąz, pomarańcz, błękit, szafir     
KAMIEŃ:  koral, kwarc różowy, szmaragd

   

CZWARTEK 18.06.2020r  
Wibracja dnia 1 Księżyc malejący w Byku/ 22:59 Bliźnięta
Słońce w Bliźniętach

Dziś Merkury wkracza w retrogradację. Zatem do 12 lipca warto zachować szczególną ostrożność w przemieszczaniu się, kontrolować sprawność urządzeń i pojazdów oraz od razu naprawiać ewentualne usterki.  W urzędach będą patrzeć nieco łaskawszym okiem.

.
DOM: Porządkuj piwnice i niskie pomieszczenia. Uporządkowana piwnica, to również sprawnie działająca nasza Podświadomość = skuteczność realizowania swoich celów. Dziś świetny czas na sadzenie roślin okopowych i roślin cebulkowych i motylkowych. Roślinki będą zdrowe, odporne oraz cieszyły oko swoją urodą. Jeśli planowałaś sadzić drzewa i krzewy , to już nie zwlekaj – w znaku Byka do świetny  czas.   Do 20.06 z powodzeniem wykonasz generalne sprzątanie, usuwanie wilgoci i pleśni oraz duże pranie. Bezproblemowo umyjesz okna i wszelkie szkło, kryształy i porcelanę – do wody dodaj odrobinę octu, wówczas pozbędziesz się również energetycznego brudu i „zazdrosnego oka”, które gromadzi się na oknach i kryształach. To również dobry czas na rozpoczynanie remontu mieszkań, tapetowań i malowań – do farby do ściany dodaj szczyptę soli- zapewnisz w ten sposób gruntowne oczyszczenie ścian z negatywnej energii.
PRACA/ BIZNES:  Do 20.06 doskonały czas na zwracanie długów i wywiązywanie się ze złożonych obietnic.
MODA/ URODA: Jakość i czystość ubrań jest dziś najważniejsza. Panie powinny wyglądać bardzo kobieco. Dużą uwagę zwracamy dziś na zapachy.  do 20.06 warto postawić na bardziej inwazyjne dbanie o nasze ciało: peeling, dermabrazja skóry, oczyszczanie kwasami, depilacja.
ZDROWIE/ DIETA: Ziemniaki, buraki, cebulki, a także inne dania z roślin korzeniowych cieszyć się będą uznaniem. Organizm domaga się soli.  W kuchni postaw na świeże i naturalne produkty i ogranicz tłuste potrawy i słodycze. Dzieciaki dziś mogą mieć problem z trawieniem, więc przestrzegaj dla nich diety oraz dbaj o gardło        ;  do 20.06 warto mocniej skupić się nad swoją zdrową dietą i oczyszczać organizm z toksyn. Zadbać kompleksowo o stopy: usuwać odciski, grzybicę i nadmierne pocenie się stóp.;  

OSŁABIONE: szyja, gardło , krtań, język, broda, kubki smakowe, kręgi szyjne, zatoki
TENDENCJA DO:  przeziębień i zapaleń w okolicy gardła, objadania się , obrzęków, zadławienia i zakrztuszenia, kłopoty ze słuchem

MAGIA DNIA: Warto wykonać rytuał odcinający od problemów finansowych <= świeca Czerwono-Czarna oraz Fioletowa
KOLOR DNIA: różowy, jasna zieleń, pomarańcz
KAMIEŃ: topaz, szmaragd, karneol
PUSTY BIEG KSIĘŻYCA: od 14:02 – do godz. 11:31  W tym czasie unikaj podejmowania ważnych decyzji, negocjacji, wprowadzania radykalnych zmian oraz rozpoczynania nowych projektów. Lepiej zająć się codziennymi rutynowymi sprawami, naprawiać błędy, analizować oraz planować. Pisać i korygować ALE PRZEDE WSZYSTKIM słuchać wówczas intuicji..

PIĄTEK 19.06.2020r
Wibracja dnia 11/2  Księżyc malejący w Bliźniętach
Słońce w  Bliźniętach/ 23:43 w Raku

Planety dają dziś energię ulgi oraz optymistyczniejszego spojrzenia w przyszłość. Warto dziś oddychać całą piersią i radością spojrzeć na swoje osiągnięcia <= przecież jest ich sporo, a w ferworze codziennego pośpiechu zapominasz o tym. Dzień dobry na naukę, zatem ucz się inspirujących nowych rzeczy, może podszlifuj język obcy… pisz zaległe teksy – baw się słowem . Odpowiedz na zaległe maile, sms-y, poczytaj książkę

.
DOM:
zrób porządek w skrzyniach, kufrach oraz w miejscach gdzie trzymasz swoje wartościowe rzeczy…   Do 20.06 z powodzeniem wykonasz generalne sprzątanie, usuwanie wilgoci i pleśni oraz duże pranie. Bezproblemowo umyjesz okna i wszelkie szkło, kryształy i porcelanę – do wody dodaj odrobinę octu, wówczas pozbędziesz się również energetycznego brudu i „zazdrosnego oka”, które gromadzi się na oknach i kryształach. To również dobry czas na rozpoczynanie remontu mieszkań, tapetowań i malowań – do farby do ściany dodaj szczyptę soli- zapewnisz w ten sposób gruntowne oczyszczenie ścian z negatywnej energii.
PRACA/ BIZNES:       Do 20.06 doskonały czas na zwracanie długów i wywiązywanie się ze złożonych obietnic.
MODA/ URODA: kierujemy się dziś wygodą i swobodą ruchów. Powodzeniem cieszyć się będą stroje podróżnicze i wyposażone w kieszenie ; do 20.06 warto postawić na bardziej inwazyjne dbanie o nasze ciało: peeling, dermabrazja skóry, oczyszczanie kwasami, depilacja.
ZDROWIE/ DIETA: Preferowane są dania szybkie: lekkie sałatki, majonezy, zimne mięsa i ryby. Organizm domaga się tłuszczu.     ;  do 20.06 warto mocniej skupić się nad swoją zdrową dietą i oczyszczać organizm z toksyn. Zadbać kompleksowo o stopy: usuwać odciski, grzybicę i nadmierne pocenie się stóp.;  

OSŁABIONE: ramiona, obojczyk, ramiona ręce, płuca, zatoki, układ nerwowy,
TENDENCJA DO: chorób układu oddechowego, zapalenie płuc, astmy, przeziębień, kataru, alergie, nierównomierne ciśnienie, osłabienie nerwowe, problemy z pamięcią, kontuzje podczas podróży

MAGIA DNIA: Zapal naturalną świecę w kolorze Fioletowym oraz Czerwono-Czarnym i odcinaj się od destruktywnych osób, które blokują Twój rozwój zawodowy
KOLOR DNIA: jasny róż, jasna zieleń, biały, krem            
KAMIEŃ: opal, tygrysie oko, akwamaryn, perła  

SOBOTA 20.06.2020r
Wibracja dnia 3 Księżyc malejący w znaku Bliźniąt
Słońce w znaku Raka

 Pamiętaj, że składane obietnice powinny być dotrzymywane <= na ten aspekt będą dziś narażone osoby, które w swoim Pentagramie Urodzeniowym posiadają  6 lub 2. Osoby z 3 lub 6 lub 9 w swoim Pentagramie urodzeniowym spotkają osobę, która będzie zazdrościć ot, tak, dla zasady.

..  
DOM: zrób porządek w skrzyniach, kufrach oraz w miejscach gdzie trzymasz swoje wartościowe rzeczy…  Do 20.06 z powodzeniem wykonasz generalne sprzątanie, usuwanie wilgoci i pleśni oraz duże pranie. Bezproblemowo umyjesz okna i wszelkie szkło, kryształy i porcelanę – do wody dodaj odrobinę octu, wówczas pozbędziesz się również energetycznego brudu i „zazdrosnego oka”, które gromadzi się na oknach i kryształach. To również dobry czas na rozpoczynanie remontu mieszkań, tapetowań i malowań – do farby do ściany dodaj szczyptę soli- zapewnisz w ten sposób gruntowne oczyszczenie ścian z negatywnej energii.
PRACA/ BIZNES:       Do 20.06 doskonały czas na zwracanie długów i wywiązywanie się ze złożonych obietnic.
MODA/ URODA: kierujemy się dziś wygodą i swobodą ruchów. Powodzeniem cieszyć się będą stroje podróżnicze i wyposażone w kieszenie  ; do 20.06 warto postawić na bardziej inwazyjne dbanie o nasze ciało: peeling, dermabrazja skóry, oczyszczanie kwasami, depilacja.
ZDROWIE/ DIETA: Preferowane są dania szybkie: lekkie sałatki, majonezy, zimne mięsa i ryby. Organizm domaga się tłuszczu.     ;  do 20.06 warto mocniej skupić się nad swoją zdrową dietą i oczyszczać organizm z toksyn. Zadbać kompleksowo o stopy: usuwać odciski, grzybicę i nadmierne pocenie się stóp.;  

OSŁABIONE: ramiona, obojczyk, ramiona ręce, płuca, zatoki, układ nerwowy,
TENDENCJA DO: chorób układu oddechowego, zapalenie płuc, astmy, przeziębień, kataru, alergie, nierównomierne ciśnienie, osłabienie nerwowe, problemy z pamięcią, kontuzje podczas podróży

MAGIA DNIA:  Warto dziś odcinać się od niedotrzymanych obietnic i danego słowa. Rytuał znajdziesz pod tym linkiem https://sklep.evahl.pl/pl/p/Rytual-Odciecia-od-Przysiag-z-Poprzednich-Wcielen-oraz-niedotrzymanych-obietnic-z-obecnego-zycia-ryt.-do-samodzielnego-wykonania/99
KOLOR DNIA: żółty, pomarańczowy, czarny
KAMIEŃ: tygrysie oko, szmaragd, perła, agat
PUSTY BIEG KSIĘŻYCA: od 23:47 – do jutra godz. 08:01  W tym czasie unikaj podejmowania ważnych decyzji, negocjacji, wprowadzania radykalnych zmian oraz rozpoczynania nowych projektów. Lepiej zająć się codziennymi rutynowymi sprawami, naprawiać błędy, analizować oraz planować. Pisać i korygować ALE PRZEDE WSZYSTKIM słuchać wówczas intuicji..

NIEDZIELA  21.06.2020r
ASTRONOMICZNE LATO
Wibracja dnia 4 Nów Księżyca w znaku Raka
Słońce w znaku Raka

Nów Księżyca oraz zaćmienie słońca dają aspekt nieco trudniejszego dnia. Podatność na zamartwianie się oraz nerwy pod skórą utrudnią  pozytywną komunikację. Warto wykorzystać wówczas seksty Marsa z Jowiszem i wyładować te nerwy jazdą na rowerze lub inną aktywnością sportową – dobra kondycja i wytrzymałość będą dziś nam towarzyszyć cały dzień.

..
DOM:. warto dziś wdrożyć zabiegi pielęgnacyjne dla swojego czworonożnego domowego pupila tzn. psa, kota lub żółwia   . Do 20.06 z powodzeniem wykonasz generalne sprzątanie, usuwanie wilgoci i pleśni oraz duże pranie. Bezproblemowo umyjesz okna i wszelkie szkło, kryształy i porcelanę – do wody dodaj odrobinę octu, wówczas pozbędziesz się również energetycznego brudu i „zazdrosnego oka”, które gromadzi się na oknach i kryształach. To również dobry czas na rozpoczynanie remontu mieszkań, tapetowań i malowań – do farby do ściany dodaj szczyptę soli- zapewnisz w ten sposób gruntowne oczyszczenie ścian z negatywnej energii.
PRACA/ BIZNES:  .      do 04.07 intensywnie działaj i wdrażaj swoje plany w życie. Skup się na konkretnym celu. Transakcje finansowe będą ok. Pokazuj się i reklamuj – Twoja rzetelna, zawodowa wiedza oraz profesjonalizm zostaną docenione.
MODA/ URODA: Ochrona i ciepło są dziś najważniejsze, jednak chętniej sięgniemy po ubiory dyskretnie podkreślające walory płci.;  Do 04.07 intensywnie nawilżaj i odżywiaj ciało, zabiegi mezoterapia, mani i pedicure, stosuj kąpiele pobudzające i wzmacniające, zabiegi z medycyny estetycznej;  warto skupić się na zabiegach regenerujących i przeciwzmarszczkowych z naciskiem na szyję i dekolt. Warto farbować i obcinać włosy
ZDROWIE/ DIETA: w zdrowiu dziś na pewno należy zwrócić uwagę na to, by pić dużo więcej  wody a w posiłkach postaw na wyroby mleczne oraz ekologiczne produkty  ;  Do 04.07 dobry czas na zastosowanie diety owocowo-sokowej.;  

OSŁABIONE: klatka piersiowa, układ trawienny, wątroba układ limfatyczny
TENDENCJA DO: przejadania się , dolegliwości żołądkowe na skutek stresu, stany lękowe i histeryczne, astma oraz wszelkie kontuzje w domu

MAGIA DNIA:  Przed wieczornym Rytuałem Nowiu Księżyca w Raku warto uporządkować swoją przestrzeń oraz okadzić je Białą Szałwią lub Palo Santo.  
KOLOR DNIA: perłowy, niebieski, fioletowy
KAMIEŃ:
selenit, perła opal
 

Bądźmy zdrowi !!!
Magicznie pozdrawiam                          
Eva Hejman-Lenga
Pasjonatka Współczesnej AstroNumerologii oraz Terapeutka Reiki


 

PS . W swoich Poradach Ezoterycznych używam zamiennie określenia Pentagram Urodzeniowy lub Pentagram Numerologiczny . To w nim znajdują się wszystkie składowe liczby z Twojej daty urodzenia, których na pierwszy rzut oka nie widać, a które mają znaczący wpływ na Twoje codzienne życie.

Znajomość tych liczb ułatwi Tobie precyzyjne odczytywanie mojej  Ezo Porady. Chcesz poznać te liczby „ukryte” w Twoim Pentagramie Urodzeniowym ?? ZOSTAW LAJKA i napisz komentarz ze swoją datą urodzenia, a ja w wolnej chwili odpowiem <= to na FB .

 Natomiast jeśli czytasz Ezo Porady na mojej stronie www.evahl.pl , komentarz ze swoją datą ur. zostaw pod publikacją w dziale Numerologia pt. Twoje Liczby w Pentagramie  Numerologicznym

Szanuj moje prawa autorskie i nie kradnij tekstu - podlinkuj, bo karma wraca... a Saturn w takich przypadkach jest srogim sędzią. Dziękuję.

Eva HL.

 

PS. z uwagi na moją bardzo dużą aktywność zawodową nie jestem w stanie odpisywać na bieżąco na Wasze zapytania za co przepraszam. Czas oczekiwania na odp. to nawet kilka długich tygodni.
Jeśli to coś pilnego zapraszam do kontaktu telefonicznego 603-432-227 pon. – pt. godz. 10.00-18.00 ( w trakcie rytuałów - a mam ich sporo, nie odbieram tel. więc próbuj za pół godz. LUB następnego dnia).
Zatem w takich sytuacjach proszę o wyrozumiałość i cierpliwość.

Kategoria: 

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie