Karta RADA na tydzień 14-20.08.2023

Karta RADA na tydzień 14-20.08.2023

ndz., 13/08/2023 - 21:05 -- EvaHL
Foto: 

Tygodniowa KARTA RADA 14- 20.08.2023

 Ten tydzień może być dla Ciebie wymagający pod względem emocjonalnym, umysłowym lub twórczym. Może pojawić się niepokój lub brak pewności siebie.

Możliwe, że ciężko Ci będzie zaspokoić swoje potrzeby. Sprawy potoczą się nie do końca tak, jak chciałeś. Zbierzesz wiele doświadczeń – ale ważne abyś wyciągnął z nich wnioski.
 

Nie pozwól sobie na to, aby plotki, które usłyszysz podcięły Ci skrzydła.

Z pewnością pojawi się osoba, która w sposób rzetelny i fachowy pomoże Tobie w tej trudnej sytuacji. Albo to Ty będziesz mocno zaangażowany, aby takiej fachowej pomocy udzielić osobie potrzebującej.

Warto zastanowić się, co zrobić aby wyjść na prostą. Nie pchaj się świadomie w kolejne długi.

**  PRACA/ FINANSE: może pojawić się nielegalne źródło zarobkowania lub też jakieś zawodowe problemy – oby nie starta pracy. Jeśli jej szukasz, to też w najbliższym czasie może być ciężej – ale nie poddawaj się, wówczas tę próbę przejdziesz zwycięsko. Możliwe nieprzewidziane wydatki.

**  UWAGA: jeśli los podaje Ci pomocną dłoń, to nie odtrącaj jej, a skorzystaj. Szukaj pomocy a z pewnością ją otrzymasz. Miej oczy szeroko otwarte.
Natomiast jeśli Ty będziesz mieć możliwość aby komuś pomóc – nie zastanawiaj się, POMAGAJ. Los Ci się odwdzięczy.
Ostrożnie podejmuj finansowe decyzje, bo nieodpowiednie kroki mogą Cię dużo kosztować.
Uwaga na wszelkie straty!!! Możesz zgubić np. pieniądze, karty, portfel czy klucze.. Bądź bardziej niż zwykle skupiony i ostrożny.

**  W ZWIĄZKU: może Ci czegoś brakować, albo to Ty będziesz ignorować potrzeby i oczekiwania partnera. Może zamanifestować się brak zrozumienia, cierpliwości i brak poczucia bezpieczeństwa. Związek może zostać poddany próbie.

**  W ZDROWIU: pochyl się nad swoim stanem zdrowia. Może warto zmienić dietę, bo dotychczasowa Ci nie służy. Więc najlepiej zmienić nie tylko dietę, ale STYL ŻYWIENIA.  Zwróć uwagę, czy w Twoim otoczeniu nie pojawi się osoba przechodząca załamanie psychiczne – warto ją wspomóc.

Jeśli chcesz, abym specjalnie dla Ciebie, wylosowała Twoją INDYWIDUALNĄ KARTĘ RADĘ na dany dzień, weekend, tydzień, miesiąc czy rok... ,

to zapraszam pod ten link  ==>>  https://sklep.evahl.pl/pl/p/Wrozba-na-email-KARTA-RADA-na-dany-dzien-tydzienmiesiac-rok/420

Niech się zadzieje wszystko to, co dla Ciebie najlepsze !!!! 
Magicznie pozdrawiam 
Terapeutka Reiki 
oraz
AstroNumerolog Eva HL

Kategoria: 

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie