Karta RADA na tydzień 13-19.11.2023

Karta RADA na tydzień 13-19.11.2023

wt., 14/11/2023 - 11:24 -- EvaHL
Archiwum: 
Wpis archiwalny
Foto: 

Karta RADA na tydzień 13-19.11.2023

Dziś już wtorek a ja od soboty usiłuję wrzucić ten post - no cóż... to jedna z tych sytuacji, w których żałuję że nie mogę się sklonować

Ten Tydzień  zapowiada się spokojnie. Warto postawić na odpoczynek, medytację lub dokładniej przeanalizować jakąś sprawę nim podejmiesz wiążącą decyzję.

To czas przemyśleń, refleksji oraz nauki.
Warto uporządkować swoje myśli.

POSTAW NA SIEBIE I SWOJE POTRZEBY. Nigdzie się nie spiesz i poświęć sam sobie znacznie więcej czasu, niż dotychczas.

A może weźmie Cię na przemyślenia i robienie życiowego bilansu???

JEŚLI CHCESZ POZBYĆ SIĘ JAKIEGOŚ NAŁOGU – TO JEST TEN DZIEŃ, TO JEST TEN CZAS…

Jeśli będziesz mieć okazję pobyć czy porozmawiać z jakąś mądrą starszą osobą, lub też z Twoim mentorem, a może psychologiem…To zrealizuj ten pomysł.

Warto przewartościować swoje życiowe cele. I pamiętaj, że masz w sobie siłę, aby poskromić swoje problemy, czy niewygodne sytuacje.
TO ODZYSKIWANIE SPRAWCZOŚCI

**  PRACA/ FINANSE: W kwestii zawodowej nadszedł pomyślny czas. Twoje starania zostaną zauważone i docenione. Może nawet szykuje się awans ??

Biznesy związane z antykami, ubezpieczeniami czy zabytkami nabiorą wiatru w żagle.
Natomiast ktoś może działać w temacie przejścia na zasłużoną emeryturę.

**  W ZWIĄZKU: możliwe, że pojawi się brak zaufania czy też lęk przed odrzuceniem.

Jeśli jesteś w związku, możesz dziś odczuć dystans, lub sam będziesz się dystansował. Będziesz skupiony na wewnętrznych emocjach i analizach swojej relacji.
Możesz również na pewien czas stracić z kimś kontakt – i nie będziesz mieć na to wpływu…  
W stronę izolacji posunie Cię również brak zrozumienia ze strony najbliższych.
Natomiast jeśli na kimś Ci zależy, to w tym tygodniu będzie Ci trudno wyrażać swoje uczucia i emocje. Dotyczy to również spraw łóżkowych.

**  UWAGA:  Nie izoluj się od ludzi, PANUJ NAD EMOCJAMI oraz nie okazuj innym wrogości - chyba że chcesz zostać samotnikiem. Warto przyjąć profesjonalną pomoc od osoby, która posiada wiedzę i doświadczenie w danym temacie.
Strach i uciekanie przed prawdą nie jest dobrym rozwiązaniem.  W końcu ten cień Cię dopadnie. Więc nie trać czasu na ucieczkę przed życiem, tylko zmierz się z problemem, a odzyskasz spokój i radość życia.
Warto być zdecydowanym i pewnym swoich decyzji, nie pozwalaj aby ktoś inny decydował za Ciebie, wówczas sprawy staną się mniej skomplikowane – a może nawet i prostsze by nie rzec, że błahe… 

**  ZDROWIE:  mogą pojawić się problemy ze wzrokiem czy układem pokarmowym; nasilą się problemy z pamięcią, może zamanifestować się apatia czy problem ze słuchem; przewlekła choroba też może nieco silniej się zamanifestować.
Jeśli myślałeś o Zabiegach Reiki, to ta karta potwierdza i jednocześnie ponagla: "Zapisz się na Zabiegi Reiki, to dobry czas"

**  KOLOR NA TEN TYDZIEŃżółty, zielony, stalowy, szary, niebieski

**   AROMAT NA TEN TYDZIEŃ:  Anyż, Drzewo Herbaciane, Cytryna, Lawenda, Mandarynka, Geranium 

**   RYTUAŁ WSPOMAGAJĄCY NA TEN TYDZIEŃ:  W tym tygodniu, patrząc na energetykę jaką niesie ze sobą ta karta, warto odcinać się od swoich nałogów i złych przyzwyczajeń.

W takiej intencji warto zapalić 2 Naturalne świece w kolorze:
- Czerwono-Czarna
- Biała
Świece możesz wypalić całe 1 dnia LUB palić je przez 7 dni. Pamiętaj aby ogarki z tego Rytuału wyrzucić jak najdalej od domu.  

Poza tym przy tej energetyce warto również przez 7 dni po godzinie palić „ Naturalną Świecę TOTALNE OCZYSZCZENIE” ,  bo bardzo często przy wszelkich nałogach funkcjonują również różnego rodzaju PODCZEPIENIA.
Świecę TOTALNE OCZYSZCZENE otrzymasz pod tym linkiem
Świeca Naturalna TOTALNE OCZYSZCZENIE - od Złorzeczeń, Podczepień, Złego Oka dordze.pl

Jeśli chcesz, abym specjalnie dla Ciebie, wylosowała Twoją INDYWIDUALNĄ KARTĘ RADĘ na dany dzień, weekend, tydzień, miesiąc czy rok... ,

to zapraszam pod ten link  ==>>  https://sklep.evahl.pl/pl/p/Wrozba-na-email-KARTA-RADA-na-dany-dzien-tydzienmiesiac-rok/420

Niech się zadzieje wszystko to, co dla Ciebie najlepsze !!!! 

Magicznie pozdrawiam
Dyplomowana Bioenergoterapeutka, Terapeutka Reiki oraz Chirurg Fantomowy.
Zakochana w Aromaterapii, Fitoterapii oraz Współczesnej AstroNumerologii
Eva HL.

 

Szanuj moje prawa autorskie i nie kradnij tekstu - podlinkuj, bo karma wraca... a Saturn i prawo PL  oraz UE w takich przypadkach jest srogim sędzią. Dziękuję.
Eva HL.

Kategoria: 

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie