Karta RADA na tydzień 11-17.12.2023

Karta RADA na tydzień 11-17.12.2023

pt., 08/12/2023 - 14:46 -- EvaHL
Archiwum: 
Wpis archiwalny
Foto: 

Karta RADA na tydzień 11 -17.12.2023

Przed Tobą dość energiczny tydzień, w którym będziesz podejmować decyzje i działania na wielu płaszczyznach swojego życia.
Pamiętaj, że masz w sobie ogromną kreatywność, siłę i odwagę. Więc nie smęć tylko działaj. Bo ta karta sugeruje powodzenie.

W końcu będziesz wiedzieć, co tak naprawdę chcesz. To doskonały okres na podjęcie decydujących kroków.

Warto wdrażać NIEZALEŻNE działania i realizować cele wykorzystując swoje talenty i umiejętności – a masz ich przecież sporo.

Angażuj się ALE zachowaj przy tym swoją niezależność. Możesz również organizować życie innym osobom ALBO będziesz w centrum uwagi innych osób… Obojętnie w której sytuacji się znajdziesz – nie wątp w siebie.

W Twoim życiu pojawi się pomocna dłoń albo udasz się na nieplanowane zakupy… a może wizyta u kosmetyczki, fryzjera, czy SPA …

W najbliższych dniach masz dar do przekonywania i zjednywania sobie ludzi.
W sferze towarzyskiej pojawi się wiele ciekawych kontaktów, a może pojawi się płomienny romans lub nowy adorator.

Generalnie, to powinieneś w końcu poczuć swoją siłę i pomagać innym we wzmocnieniu poczucia własnej wartości.

**  PRACA/ FINANSE: Sukces związany z finansami i karierą zawodową. Jesteś na właściwej drodze, aby polepszyć swoją sytuację. Jeśli zarządzasz zasobami ludzkimi, to spodziewaj się tutaj docenienia. 

**  UWAGA:  nie przesadzaj dziś ze zgorzknieniem i krytycyzmem. Zgubi Cię brak organizacji, lekkomyślność i nerwowość. Nie bądź dwulicowy i nie nadużywaj swojej władzy.

Zazdrość i zaborczość to cienka linia granicząca z mściwością…
Nadmierna kontrola otaczającej Cię rzeczywistości zaprowadzi Cię w kozi róg.
Nie popadaj w próżność i nadmierny egoizm.
Zbyt niska samoocena skutecznie podetnie Ci skrzydła. Warto w końcu zwalczyć w sobie to poczucie lęku i niepewności, które blokuje Cię na każdym polu !!!
Zbyt wiele nie bierz na swoje barki, bo możesz poczuć się przytłoczona nadmiarem obowiązków, a wtedy już tylko krok do pesymistycznego nastoju.
Cudze problemy zostaw – zajmij się tylko swoimi, wówczas starczy Ci sił na wszystko, i skończą się trudności przy organizowaniu swoich spraw… a i prokrastynacja też będzie mniej odczuwalna.
ZATEM KIERUJ SIĘ ROZSĄDKIEM I ZACHOWAJ BALANS.

**  W ZWIĄZKU: To dobra karta zarówno dla nowych jak i stałych relacji.

w stałym związku mogą pojawić się czulsze gesty i ożywienie relacji. W końcu ponownie poczujecie stabilizację i satysfakcję ze swojego związku.
To świetny czas na planowanie ciąży.
W sferze towarzyskiej pojawi się wiele ciekawych kontaktów, a może pojawi się płomienny romans lub nowy adorator.
Kobieta będzie miała duże powodzenie u płci przeciwnej i to od Ciebie zależy z którym się umówisz. Bądź pewna siebie i w końcu otwórz się na nowe znajomości.

 

Natomiast wolny mężczyzna spotka kobietę, dzięki której wskoczy na wyższy poziom społeczny lub materialny, a i jego życie uczuciowe również nabierze wigoru i kolorów. 

**  ZDROWIE:  problemy w obrębie głowy, wszelkie stany zapalne np. zapalenie dziąseł, czy zatok, zapalenie spojówek   

**  KOLOR NA TEN TYDZIEŃżółty, fiolet, czerwony, amarant, fuksja, biskupi

**   AROMAT NA TEN TYDZIEŃ:  Bazylia, Goździk, Kardamon, Kolendra, Mięta, Pokrzywa, Sosna, Tymianek, Arnika, Imbir, Pomarańcza, Rozmaryn

**   WSPOMAGAJĄCY KAMIEŃ NA TEN TYDZIEŃ: Niebieski topaz, Turkus, Benitoit, Kinoit, Niebieski Awenturyn, Czaroit, Fioletowy Turmalin, Czarny Onyks, Piryt, Opal „Anielska Aura”, Krzemień, Hematyt Kiściowy

**   RYTUAŁ WSPOMAGAJĄCY NA TEN TYDZIEŃ:  W tym tygodniu, patrząc na energetykę jaką niesie ze sobą ta karta, warto:

1.  Zapalić Naturalną Świecę Fioletową  w intencji przywołania RÓWNOWAGI PSYCHICZNEJ I EMOCJONALNEJ,

ALBO

Poza tym przy tej energetyce warto również zapalić Naturalną Świecę Brązową aby wyeliminować Twój stres i niepewność.  

2.  – Natomiast jeśli chcesz zwiększyć Energię Sukcesu i Powodzenia Twoich Działań, Planów i Przedsięwzięć to pal w tym tygodniu Naturalną Świecę Zielono-Złotą. Dostaniesz ją tutaj Świeca ZIELONO-ZŁOTA z naturalnego wosku pszczelego L - zawodowy sukces, dobrobyt, powodzenie materialne, praca dordze.pl

Jeśli chcesz, abym specjalnie dla Ciebie, wylosowała Twoją INDYWIDUALNĄ KARTĘ RADĘ na dany dzień, weekend, tydzień, miesiąc czy rok... ,

to zapraszam pod ten link  ==>>  https://sklep.evahl.pl/pl/p/Wrozba-na-email-KARTA-RADA-na-dany-dzien-tydzienmiesiac-rok/420

Niech się zadzieje wszystko to, co dla Ciebie najlepsze !!!! 

Magicznie pozdrawiam
Dyplomowana Bioenergoterapeutka, Terapeutka Reiki oraz Chirurg Fantomowy.
Zakochana w Aromaterapii, Fitoterapii oraz Współczesnej AstroNumerologii
Eva HL.

 

Szanuj moje prawa autorskie i nie kradnij tekstu - podlinkuj, bo karma wraca... a Saturn i prawo PL  oraz UE w takich przypadkach jest srogim sędzią. Dziękuję.
Eva HL.

Kategoria: 

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie