Karta RADA na tydzień 03-09.04.2023

Karta RADA na tydzień 03-09.04.2023

wt., 04/04/2023 - 09:35 -- EvaHL
Archiwum: 
Wpis archiwalny
Foto: 

Życzę Ci tak radosnego tygodnia, jak pogodna jest moja Lexi na tej fotce, a przy okazji daję Tobie KARTĘ RADĘ na tydzień 03-09.04.2023 

Przyjdą do Ciebie dobre wiadomości. Nadszedł czas powodzenia w realizacji Twoich planów, a nawiązane znajomości przyniosą same korzyści. A może właśnie szykuje się wyjazd w ciepłe kraje lub ciepłe miejsca??

Z pewnością wydarzy się coś miłego! Z łatwością zmotywujesz nie tylko siebie, ale również inne osoby – i przy okazji osiągniesz dla siebie profity.

To co teraz zasiejesz, będzie się materializować przez najbliższy rok.
Natomiast to, co obecnie doświadczasz w swoim życiu, przyniesie Ci pożytek, właściwe nauki i wnioski. Dzięki temu nabierzesz grubej skóry na przyszłość.

 PRACA i FINANSE: Bardzo korzystny i kreatywny czas zarówno zawodowy jak i finansowy. Nie czekaj – inwestuj! A może to właśnie Tobie szykuje się awans lub jakaś nagroda? To czas, w którym będziesz korzystać z owoców Twojej wcześniejszej pracy.

UWAGA: Nie przeceniaj swoich sił, nie bądź naiwny, arogancki, uparty, pesymistyczny, banalny czy lekkomyślny. Nie osiadaj na laurach tylko postaw na swoją edukację.

W ZWIĄZKU: Jeśli jesteś skłócony, lub ktoś na Ciebie ma focha, to teraz jest dobry moment na wyjaśnienie, pojednanie i zakończenie sporów. A jeśli nie da się całkowicie zawiesić broni, to z pewnością załagodzisz to nieporozumienie.

ZDROWIE: odrodzenie się sił witalnych oraz dobra kondycja. Wiadomość o ciąży. Możliwe poparzenia słoneczne, choroby sercowo-krążeniowe

Pamiętaj, że Ty też zasługujesz na piękne i szczęśliwe życie !!
 

Jeśli chcesz, abym specjalnie dla Ciebie, wylosowała Twoją INDYWIDUALNĄ KARTĘ RADĘ na dany dzień, weekend, tydzień, miesiąc czy rok... , 
to zapraszam pod ten link - kliknij tutaj proszę 

Magicznie pozdrawiam 
Terapeutka Reiki
oraz AstroNumerolog Eva HL

Kategoria: 

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie