Karta RADA na miesiąc STYCZEŃ 2024r

Karta RADA na miesiąc STYCZEŃ 2024r

wt., 02/01/2024 - 19:45 -- EvaHL
Archiwum: 
Wpis archiwalny
Foto: 

Karta RADA na miesiąc STYCZEŃ 2024r

Karta na ten miesiąc zachęca Cię do rozwoju, wzrostu i tworzenia. 
To co Cię pasjonuje będzie miało szansę na rozwój.
Zatem TWÓRZ Z PASJĄ oraz dbaj o siebie i o innych – to przesłanie na ten miesiąc!  

Karta sugeruje niekończącą się obfitość pozytywnych wibracji <= ciekawe w jakim temacie zamanifestuje się ta styczniowa obfitość u Ciebie ??
koniecznie pod koniec miesiąca wróć tutaj i ZOSTAW info w  KOMENTARZU. 

Ten miesiąc to troska o siebie lub o innych. Tylko przypomnę, że jeśli posiadasz w swoim Pentagramie Urodzeniowym 6, to troszcz się mądrze!! Dawaj wędkę a nie złowioną rybę. Pomagając innym nie możesz sam się rozdawać – podstawowa zasada dobrego i mądrego pomagania. Oraz nie zapominaj o sobie !

W tym miesiącu warto postawić na pielęgnację swojego ciała i urody.
Zadbaj o siebie i odkryj swoją kobiecość.
Mężczyzna też powinien być zadbany i wcale to nie umniejsza jego męskiemu ego.

Jeśli planowałeś zakup luksusowego przedmiotu – nie ociągaj się!! Zasługujesz na to !!
A jak już wejdziesz w posiadanie tej cudownej rzeczy, koniecznie celebruj ten fakt i ciesz się jak dziecko !

Naucz się cieszyć z tego, co daje Ci wszechświat. Wdrażaj swoje nowe koncepcje i plany. Energia tego miesiąca wybitnie Ci sprzyja ! Każde działanie, które rozpoczniesz w TYM MIESIĄCU  ma ogromne szanse na Powodzenie i Sukces.
Zatem warto zainicjować jakiś projekt i sprawować nad nim pieczę.

Możliwe, że W STYCZNIU  wpadnie Ci do głowy super pomysł, który w przyszłości przyniesie niezłe profity – zatem koniecznie go sobie zapisz!!
Potrzeba jest matką wynalazku…

Przed Tobą czas spełnienia i radości. Będzie dane Ci przeżyć cudowne chwile. A możliwe, że doświadczysz luksusu i dobrobytu.
Co prawda manna sama nie spada z nieba, ale dzięki wcześniejszej pracy i odpowiednim decyzjom, teraz będziesz mieć okazję świętować sukces.

Jeśli będziesz podejmować decyzje- będą one słuszne i właściwe.
Masz szansę aby w tym miesiącu odrodzić się na nowo i stanowczo realizować swoje Plany, Cele i Marzenia.

**  PRACA/ FINANSE:   masz szansę na poprawę finansów, możliwy sukces, awans, podwyżka ALBO po prostu satysfakcja z pracy. Jeśli chcesz inwestować – to teraz !
Kreatywne pomysły i działania mają szansę na sukces. Jeśli marzyłeś o otwarciu własnej firmy – to masz na to w tym miesiącu błogosławieństwo. Jeśli chciałeś zmienić pracę – zmieniaj ! Po prostu znajdziesz swoje miejsce na Ziemi.
To również udane inwestycje i materialne zyski.
Dobry czas na zgłębianie wiedzy, twórczość literacką, naukową oraz artystyczną. 

**  W ZWIĄZKU:   Powodzenie u płci przeciwnej. To emocjonalne spełnienie i poznanie nowego, wymarzonego partnera. Rozkwit związku.
To również namiętność i udane żucie seksualne. W stałych relacjach miłość i pełne oddanie.  Beztroski, bardzo przyjemny i miły czas, spędzony z bliskimi osobami. 

**  UWAGA:   Nie bierz na swoje barki zbyt wiele, bo zaczniesz działać chaotycznie. Równowaga i balans jest tu wskazany. W przeciwnym razie będziesz ALBO natrętnym ALBO nadmiernie kontrolującym…
Poza tym ciemna strona tej karty to lenistwo, bezradność, nadopiekuńczość, zaborczość, materializm, próżność, egoizm, dążenie do zyskania prestiżu;       niewierność, rozwiązłość…
Nadużywając swojej władzy możesz doświadczyć straty. 

**  ZDROWIE:  to dużo sił witalnych oraz dobre samopoczucie. Szansa na ciążę, lub adopcję.
Co do problemów zdrowotnych to: problemy skórne, podrażnienia skóry, blizny czy oszpecenia.
Warto doceniać Moc Matki Ziemi i jej Dary – powrót do naturalnych produktów dobrze Ci zrobi… 

**  KOLOR NA MIESIĄC STYCZEŃ 2024 rzielony, żółty, czerwony, niebieski, turkus, fiolet, pomarańczowy

**   AROMAT / Zioła  NA MIESIĄC STYCZEŃ 2024 rArnika, Drzewo Różane, Geranium, Imbir, Kardamon, Krwawnik, Lubczyk, Melisa, Mięta, Paczula, Róża, Ylang-Ylang, Olejek Arcydzięgielowy

**   WSPOMAGAJĄCY KAMIEŃ NA MIESIĄC STYCZEŃ 2024 r: Żółty Jadeit, Siarka, Chryzopraz, Szmaragd, Agat, Ametyst, Granat, Rubin, Cytryn, Biały Szafir, Chryzokola, Nefryt, Uwarowit, Zielony Kunzyt ( Hiddenit), Zielony Awenturyn,

**   RYTUAŁ WSPOMAGAJĄCY NA MIESIĄC STYCZEŃ 2024r:  W tym miesiącu, patrząc na energetykę jaką niesie ze sobą ta karta, warto:

1.  - DO 15 STYCZNIA - Wykonać Rytuał Odcinający od Destruktywnych Lęków i Fobii.
Rytuał do samodzielnego wykonania, który specjalnie dla Ciebie spersonalizuję otrzymasz tutaj Rytuału ODCIANJACY od Destruktywnych LĘKÓW i FOBII dordze.pl

2.  – Poza tym przy tej energetyce warto również DO 15 STYCZNIA po godzinie palić „ Naturalną Świecę POŻEGNANIE” w celu Wzmocnienia Poczucie Własnej Wartości i odcięcia od nadmiernego egoizmu. Zdrowy egozim jest potrzebny aby realizować swoje cele i projekty.
Świecę otrzymasz pod tym linkiem

https://dordze.pl/pl/p/Swieca-POZEGNANIE-Byly-Partner%2C-Zaloba%2C-Negatywni-Ludzie/891
.
3. 
 –    7-16 Stycznia warto wykonać Rytuał Odcięcia od Karmy Przejętej.  Jeśli Rytuał ten wykonałeś w ostatnim kwartale to wystarczy, że przez 7 dni w tej intencji zapalisz Naturalną Świecę Fioletową – paląc codziennie 1 gałkę.
Rytuał do samodzielnego wykonania, który specjalnie dla Ciebie spersonalizuję otrzymasz tutaj
Rytuał odcięcia od Karmy Przejętej , rytualne fioletowe wkłady do zniczy dordze.pl
.
4.  –   
Od 16 STYCZNIA najlepiej przez 7 dni, warto palić Naturalną Świecę Różowo-Czerwoną w celu przywołania Właściwego Życiowego Partnera, który będzie wsparciem i opoką.
Tę samą świecę warto zapalić również w intencji wzmocnienia obecnego związku. 

5.  –   18-20 Stycznia warto zapalić Naturalną Świecę Zielono- Złotą w celu przyciągnięcia Energii Dobrobyty, Sukcesu oraz Spełnienia konkretnego Celu. 

6.  –   23-24 Stycznia warto zapalić Naturalną Świecę Niebieską oraz Różową i Fioletową w celu wyjaśnienia rodzinnych sporów i nieporozumień. 

7.  –   Warto również sprawdzić jakie Rytuały zasugerowałam  przy okazji opisu KARTY RADY NA DANY TYDZIEŃ  w miesiącu Styczniu. 

Życzę Cudownego Nowego Roku 2024 !!
Niech się Wszystkim Darzy!

www.sklep-evahl.pl
www.dordze.pl

Jeśli chcesz, abym specjalnie dla Ciebie, wylosowała Twoją INDYWIDUALNĄ KARTĘ RADĘ na dany dzień, weekend, tydzień, miesiąc czy rok... ,

to zapraszam pod ten link  ==>>  https://sklep.evahl.pl/pl/p/Wrozba-na-email-KARTA-RADA-na-dany-dzien-tydzienmiesiac-rok/420

Niech się zadzieje wszystko to, co dla Ciebie najlepsze !!!! 

Magicznie pozdrawiam
Dyplomowana Bioenergoterapeutka, Terapeutka Reiki oraz Chirurg Fantomowy.
Zakochana w Aromaterapii, Fitoterapii oraz Współczesnej AstroNumerologii
Eva HL.

 

Szanuj moje prawa autorskie i nie kradnij tekstu - podlinkuj, bo karma wraca... a Saturn i prawo PL  oraz UE w takich przypadkach jest srogim sędzią. Dziękuję.
Eva HL.

Kategoria: 

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie