Horoskop, Prognoza AstroNumerologiczna na Sierpień 2020

Horoskop, Prognoza AstroNumerologiczna na Sierpień 2020

pt., 31/07/2020 - 17:40 -- EvaHL
Foto: 

Przed nami Sierpień, a wraz z nim wkroczą do naszego życia całkiem nowe energie. Jakie ??
O tym możesz przeczytać poniżej – zapraszam.

W pierwszym tygodniu miesiąca prócz Pełni Księżyca w Wodniku mamy jeszcze nieprzyjemne kwadratury Księżyca z Uranem i Marsa z Jowiszem. Zatem będzie nerwowo, utrudniona komunikacja i nieporozumienia. W tym czasie unikaj ważnych rozmów, wyjazdów czy dużych transakcji.

W drugim tygodniu miesiąca Merkury w kwadracie do Urana da nam wycisk, zatem warto w tym czasie pracować z planem dnia, by w tym chaosie nie zgubić priorytetów. 12-13 sierpnia uwaga bo nie wszystko złoto, co się świeci ..

W trzecim tygodniu miesiąca los się do nas uśmiechnie. Warto zagrać w grę liczbową, rozpoczynać nowe przedsięwzięcia, zdobywać nową wiedzę dyplomy i certyfikaty…

W czwartym tygodniu miesiąca za sprawą Merkurego w Pannie łatwiej będzie znaleźć nową pracę czy zapisać się na właściwe szkolenie. Jednak uwaga 22-25 bo ludzie będą bardziej roszczeniowi, więc warto wypracować kompromis. Natomiast 25-26 opozycja Wenus z planetą szczęścia -Jowiszem, to uśmiech w grach losowych.

W ZDROWIU – Warto zwrócić uwagę na bezpieczne przebywanie na słońcu, bo mogą pojawić się alergie wywołanie właśnie przez słoneczko. Ochrona przed UV jak najbardziej wskazana. Generalnie sierpień pokazuje się bardzo witalnie i z dobrą kondycją. Natomiast te osoby, które zmagają się z jakąś chorobą, to będą mieć szansę na znalezienie właściwego sposobu wyleczenia. Warto zwrócić uwagę na układ krążenia oraz nie zapomnij o właściwym nawadnianiu organizmu. Zatem prognozuję, że dobre samopoczucie i Pozytywna Energia będzie nam towarzyszyć przez cały sierpień -i niech tak się stanie !

W RELACJACH  –  Tutaj może być już mniej różowo. Zamanifestują się kłótnie i konflikty, plany runą jak domki z kart, a oczekiwania okażą się iluzją. Dana relacja może być przez Ciebie źle oceniona i stąd rozczarowanie. Może warto w końcu się uwolnić od tego co Cię ogranicza. Wykonaj rytuał otwierający oczy z Żółto-Czarną świecą – dostaniesz ją pod tym linkiem https://sklep.evahl.pl/pl/p/Swieca-Zolto-Czarna-7-galkowa-z-naturalnego-wosku-pszczelego-roz.-L-odcinajaca-od-negatywnych-mysli%2C-otwierajaca-oczy-na-prawde-i-dajaca-zrozumienie/39

W PRACY  - można liczyć na podpisanie umowy na stałe, bądź też awans i docenienie. Warto podnosić swoje kwalifikacje i uzupełniać swoją zawodową wiedzę.

KARTA RADA NA MIESIĄC SIERPIEŃ – IX Pustelnik:  Ten miesiąc będzie przełomowym czasem w Twoim życiu, dlatego podejmuj decyzje pozostań wierny swoim przekonaniom. Wsłuchaj się w to, co podpowiada Twój wewnętrzny głos lub Twój życiowy przewodnik ( doradca, starsza mądrzejsza osoba). Podejmując jakiekolwiek decyzje miej na uwadze swoje dobro. Po prostu egoistycznie pomyśl o sobie i nie daj sobie wmówić, że to nie wypada !!! Bądź zdecydowany i pewny swoich decyzji, a wszystko okaże się proste !!! POWODZENIA

Trzymajmy się zdrowo !!
Magicznie pozdrawiam
AstroNumerolog Eva HL.

PS. z uwagi na bardzo dużą ilość moich zawodowych obowiązków nie jestem w stanie odpisywać na bieżąco na Wasze zapytania za co przepraszam. Czas oczekiwania na odp. to nawet kilka tygodni.
Jeśli to coś pilnego zapraszam do kontaktu telefonicznego 603-432-227 pon. – pt. godz. 10.00-18.00 ( w trakcie rytuałów - a mam ich sporo, nie odbieram tel. więc próbuj za pół godz. LUB następnego dnia.)

Szanuj moje prawa autorskie i nie kradnij tekstu - podlinkuj, bo karma wraca... a Saturn ( i prawo PL) w takich przypadkach jest srogim sędzią.
Dziękuję.

Eva HL.

Kategoria: 

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie