Horoskop, prognoza AstroNumerologiczna na Czerwiec 2020

Horoskop, prognoza AstroNumerologiczna na Czerwiec 2020

pon., 01/06/2020 - 12:37 -- EvaHL
Archiwum: 
Wpis archiwalny
Foto: 

Witam Was w pierwszym dniu CZERWCA. Słoneczko od samego rana rozpieszcza nas swoimi promieniami. Dodaje radości, uśmiechu i poweru…  Jaki będzie ten miesiąc, jakie wskazówki dają Karty, co sugeruje AstroNumerologia ??

Do 3.06 los sprzyja wysyłanym pismom, podaniom, CV. Warto w tym czasie spróbować szczęścia w grach losowych.

5-6.06 to czas Pełni Księżyca w Strzelcu ale również i zaćmienie Księżyca w kwadraturze z Marsem. To bardzo nerwowy i kłótliwy czas. Unikaj podejmowania finansowych decyzji, a jeśli coś już musisz kupić, to zastanów się, czy aby na pewno jest Ci to niezbędne..

W połowie miesiąca uwaga na oszustów i wyłudzaczy, sprawdzaj co podpisujesz. Natomiast od 18.06 Merkury w Retro, więc spokojnie będziesz mógł zająć się zaległymi sprawami, wrócić do porzuconych tematów, czy dawnych znajomości zawodowych. Tutaj nastąpi też porządek w sprawach emocjonalnych i uczuciowych.

25.06 Wenus zaczyna ruch prosty. Planety do 30.06 będą pozytywnie wpływać na tematy biznesowe. W końcu będzie można przyspieszyć sprawy finansowe i zawodowe. Upomnieć się o swoje. Rozpoczynaj przedsięwzięcia, wdrażaj zawodowe pomysły w życie, działaj !!

Generalnie aura Czerwca daje nerwowe sytuacje, starcia i błędy komunikacyjne, ale pewne sprawy zamiatane pod dywan, w końcu trzeba uporządkować.

W ZDROWIU Warto zwrócić uwagę na bezpieczeństwo w trakcie podróży, bo problemy z ograniczoną widocznością, lub po prostu problemy z oczami mogą zamanifestować się w tym miesiącu, i przywołają mało komfortowe sytuacje. Generalnie zdrowie powinno nam dopisywać. Organizm będzie się szybko regenerował dzięki czemu wszelkie kuracje zakończa się pozytywnie. Zatem prognozuję, że dobre samopoczucie i Pozytywna Energia będzie nam towarzyszyć przez cały czerwiec -i niech tak się stanie !

W RELACJACH  –  Dostaniesz szansę by się zmienić, i zacząć się rozwijać w całkiem nowym kierunku. Na relacje spojrzysz w sposób bardzo racjonalny i bez żalu dokonasz zdecydowanego cięcia <= w końcu kiedyś należy odciąć się od znajomości, które nie wnoszą do życia niczego dobrego, tylko hamują Twój rozwój. Natomiast będzie szansa na całkiem nowe znajomości, które będą wybuchowe i pełne emocji.

W PRACY  - Nadszedł czas, w którym masz szansę zbudować  nowe fundamenty, lub wzmocnić już obecne. Energia sprzyja wdrażaniu w życie Twoich celów i przedsięwzięć. To dobre widoki na przyszłość, nowa praca, awanse, premie czy rozpoczynanie własnego biznesu. Jest też szansa na wsparcie finansowe. Generalnie jeśli będziesz chciał, to pojawi się niejedna okazja by poprawić swoją sytuację materialną.

KARTA RADA NA MIESIĄC CZERWIEC – IX Pustelnik:  Ten miesiąc będzie przełomowym czasem w Twoim życiu, dlatego podejmuj decyzje pozostań wierny swoim przekonaniom. Wsłuchaj się w to, co podpowiada Twój wewnętrzny głos lub Twój życiowy przewodnik ( doradca, starsza mądrzejsza osoba). Czerwiec jawi się bardzo pracowicie, dlatego ważne jest by mieć na uwadze swoje dobro. Jeśli planujesz zerwać z jakimś nałogiem lub złym przyzwyczajeniem, to jest ten miesiąc!!! Zatem nie izoluj się od świata zewnętrznego, ale też nie pozwalaj, by inni wpływali na Ciebie. Bądź zdecydowany i pewny swoich decyzji, a wszystko okaże się proste !!! POWODZENIA

 

Trzymajmy się zdrowo !!
Magicznie pozdrawiam
AstroNumerolog Eva HL.

 

Szanuj moje prawa autorskie i nie kradnij tekstu - podlinkuj, bo karma wraca... a Saturn w takich przypadkach jest srogim sędzią. Dziękuję.

Eva HL.

PS. z uwagi na bardzo dużą ilość moich zawodowych obowiązków nie jestem w stanie odpisywać na bieżąco na Wasze zapytania za co przepraszam. Czas oczekiwania na odp. to nawet kilka tygodni.
Jeśli to coś pilnego zapraszam do kontaktu telefonicznego 603-432-227 pon. – pt. godz. 10.00-18.00 ( w trakcie rytuałów - a mam ich sporo, nie odbieram tel. więc próbuj za pół godz. LUB następnego dnia.)
Zatem w takich sytuacjach proszę o wyrozumiałość i cierpliwość.

Kategoria: 

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie