Horoskop Numerologiczny na 2015r

Horoskop Numerologiczny na 2015r

śr., 24/09/2014 - 17:48 -- EvaHL
Foto: 

24 wrzesień 2014r , to szczególny dzień w ezoteryce . Mianowicie w tym dniu rozpoczyna się Nowy Rok Numerologiczny – Rok 2015 :) … Dla wielu z Was, to czas przemyśleń, podsumowań i  bilansów. Każdy jest ciekaw co też nowy cykl numerologiczny mu przyniesie , chciałby zaczarować swoją rzeczywistość i pomóc  marzeniom w spełnieniu.                 
Rok 2015, to rok 8-kowy. Co podpowiada numerologia w tym temacie ?? Dla wielu  ludzi rok 2015r będzie okresem , w którym będą się bogacić i stabilizować swoją sytuację materialną. Chętniej będą łączyć się w pary , aczkolwiek związki niekoniecznie będą trwałe. To będzie czas, gdzie fizyczność będzie grała pierwsze skrzypce, natomiast uczucia zostaną na drugim planie. Ten rok będzie również swoją wibracją sprawiał, że urodzi się nieco więcej dzieci – dobra wiadomość dla par starających się o potomstwo ;)                    
W 8 Roku Numerologicznym , zwróć uwagę na swoje myśli. To co przetwarzasz w Twojej głowie, to ma ogromna szanse na zrealizowanie się. Dlatego jeśli jesteś nastawiony na sukces zawodowy, pragniesz wybudować czy kupić mieszkanie i podnieść swój status społeczny – ma to ogromne szanse na ziszczenie się. ..   
Jednak 8-ka nie do końca jest taką słodką liczbą. To również stany depresyjne i lęki. Dlatego osoby, które w swoim portrecie numerologicznym posiadają kod 1;8, w szczególności powinny zadbać o swój stan psychiczny, i nie  poddawać  się fali czarnowidztwa przez co ciężko byłoby  im prosperować.

Jedynka w 8 Roku Numerologicznym powinna zwrócić uwagę by wytrwać przy swoich celach , domykać swoje sprawy , nie porzucać ich w pół drogi , bo właśnie do takiego traktowania będzie namawiać Cię otoczenie. Czyżby skupiło się wokół Ciebie więcej zazdrośników ??. Postaw na edukację, w tym roku wiedzę będziesz chłonąć jak gąbka wodę. Osoby urodzone w sierpniu powinny zadbać o swoje zdrowie, bo kręgosłup może przypomnieć o sobie , a stan depresyjny skutecznie odbierze Ci radość życia. Zadbaj o siebie, o ciało, kondycję, urodę, bo kilogramy stracone w tym czasie, bardzo długo nie powrócą. Twoje ciało zapamięta swój stan, i nie zmieni go przez kilkanaście  długich miesięcy. Zatem warto zainwestować w kosmetyczkę czy fitness J .  W okolicach luty-kwiecień  postaraj się zakończyć stare sprawy, które w przeciwnym razie będą ciągnąć się w nieskończoność. Dobrze również w tym czasie poddać się oczyszczaniu energetycznemu , by poodcinać wszelkie negatywne energie, które nazbierałeś przez ostatnie miesiące i lata..  Okres letni, to świetny czas na wytyczanie sobie nowych celów i zaczynanie nowego etapu w życiu. Śmiało planuj i nie słuchaj otoczenia, bo będzie chciało Cię ściągnąć w dół zarzucając głupotę i egoizm.  W aspekcie zdrowotnym  skup się na pielęgnacji swojego ciała, zwróć uwagę na kręgosłup oraz zadbaj o swoją psychikę i odporność. Wykorzystaj energetykę Dziewiątego Roku Osobistego, bo jak widać wcale on nie musi być tak straszny , jak go przeważnie przedstawiają różne opracowania.

Dwójka w 8 Roku Numerologicznym powinna przede wszystkim wyznaczać sobie cele, cele jak najbardziej realne – będziecie w Pierwszym Roku Osobistym ,a ta wibracja wszystko przyspiesza. Co prawda wibracja ta daje nowe pomysły na życie, ale za to nie jest zbyt dobra na związki . Więc w tym temacie mogą być pewne zgrzyty. A w okolicach wiosny może się okazać, że ten jedyny, to nie do końca jest tym rycerzem na białym koniu… ALE jeśli zdecydujesz się w tym czasie szukać partnera życiowego , nie bój się szukać ideału, bo jest wówczas szansa, że takiego przyciągniesz do siebieJ . Wiosna to też okres, gdzie mogą się odezwać dawne przysięgi złożone w tym lub wcześniejszych wcieleniach. Wykorzystaj ten czas aby wyrzec się tych przysiąg, i swój nowy cykl numerologiczny rozpocząć z czysta kartą. Zadbaj o czystość energii w swoim mieszkaniu , okadzając  je białą szałwią.  W okresie wakacji  powinnaś zaczarować swoją przyszłość , zrobić nieco miejsca w szafie na nowe rzeczy , a te stare oddać np. potrzebującym. To czas , kiedy powinnaś dzielić się kontaktami, ale i na nich zarabiać. By przyciągnąć do swojego życia szczęście i bogactwo , w okresie letnim pal kadzidło cynamonowe. W aspekcie zdrowotnym zwróć uwagę na nerki oraz zadbaj o swoje zdrowie psychiczne.

Trójka w 8 Roku Numerologicznym będzie mieć świetny czas na realizowanie celów, ale po cichu. Zatem nie chwalcie się za bardzo , milczcie i działajcie a osiągniecie sukces. Gdy jednak ulegniesz pokusie by się pochwalić swoimi planami – wiedz , że nic z nich nie wyjdzie . Generalnie staraj się chronić swoja prywatność i nie opowiadaj na lewo i prawo o swoim życiu. Taka to oto energia będzie w tym czasie dla numerologicznych trójek.  W tym roku będzie najlepiej gdy egoistycznie zajmiesz się sobą, swoim rozwojem . Uważaj na pewne osoby, które będą chciały kopać pod Tobą dołki. Dlatego też staraj się nie zapraszać swojej przeszłości do teraźniejszości, bo bardzo szybko zburzy się to, nad czym od dawna pracowałaś. Staraj nie wtrącać się w sprawy innych osób, bo może się okazać , że dostanie Ci się rykoszetem.  Wiosną możesz wplątać się w związek , gdzie będziesz tą „drugą” – a przecież nie o takie relacje Ci chodzi. Otaczaj się kolorem fioletowym, to kolor, który będzie Cię w tym cyklu chronił.  W wakacje podróżuj i nie zapomnij wizualizować swoich marzeń, a nawet możesz je sobie narysować – przyspieszysz w ten sposób ich spełnienie. Będziesz bardziej podatna na manipulację, nie daj sobie zrzucać cudzych problemów . W aspekcie zdrowotnym zadbaj o podwójne organy z naciskiem na nerki. Ten rok będziesz pod wpływem energii Drugiego Roku Osobistego .

Czwórka w 8 Roku Numerologicznym będzie mieć wiele szans do polepszenia swojego życia w każdym aspekcie. Jeśli zdecydujesz się wykorzystać te szanse, które podeśle Ci los, z całą pewnością Twoje życie nabierze tempa i rumieńców. Własna dobrze prosperująca firma, przeprowadzka a może i nawet powiększenie rodziny ??.  Świat należy do Ciebie. Weź życie w swoje ręce i spełniaj się w każdym aspekcie swojego życia. Jeśli w Twoim portrecie numerologicznym występują 3-ki  - możesz liczyć na wygraną w grach losowych.  Ten rok na pewno będzie obfitować w poznawaniu nowych ludzi. Zbuduj swój portfel znajomych , bo dzięki nim w przyszłości możesz nieźle zarobić. Natomiast jeśli  będziesz komuś pomagać , zadbaj o swoje interesy , by dana osoba jednak odwdzięczyła Ci się za tę pomoc. Będziesz mieć wiele świetnych pomysłów, zdecydowanie lepiej będzie jeśli wykorzystasz je do własnych celów i zadbasz o swoja markę , a nie ambasadorować inną firmę. Uważaj zatem, bo w tym roku będziesz mieć tendencję do dbania o interesy innych, a nie o swoje – dlaczego to inni maja się bogacić zamiast Ciebie??  W Trzecim Roku Osobistym  będziesz się bogacić, ale by tak pięknie nie było, to w okresie wiosny nie chwal się za bardzo swoim dorobkiem , bo wówczas nastąpi niezbyt przychylny energetycznie  etap w Twoim życiu. Mianowicie otoczenie będzie Ci bardzo zazdrościć wszystkiego. Także pilnuj swoich tajemnic, bądź niewidoczny dla otoczenia , a w celu ochrony przed zazdrosnymi i zawistnymi osobami pal fioletowe świece. W okresie wakacyjnym postaw na podróże , przywieziesz z nich wiele ciekawych  inspiracji, które wykorzystasz w swoim rozwoju , czy biznesie. A teraz małe ostrzeżenie dla tych czwórek, które lubują się w codziennym narzekaniu.. Te czwórki, które nie znajdą w sobie tyle werwy by zająć się swoim życiem, tylko będą wolały wtrącać się w cudze, niestety ale przegapią swoją super szansę na wzbogacenie się, a swoim narzekaniem i kwaśna miną ściągną na siebie same problemy!!! W aspekcie zdrowia przebadaj się pod kątem chorób dziedzicznych , sprawdź hormony oraz zwróć uwagę na znamiona skórne.  

Piątka w 8 Roku Numerologicznym musi być bardzo ostrożna i czujna. Otoczenie będzie chciało Cię wciąż kontrolować  i sprawować nad Tobą władzę. Zatem uważaj na swoje zachowanie, jak pracujesz, co i do kogo mówisz , bo w tym roku nawet najmniejsze potknięcie zostanie wychwycone i rozdmuchane do rangi wielkiego problemu… w otoczeniu znajdą się osoby, które za Twoimi plecami z radością będą robić Ci niezbyt przychylna opinię, także zwróć uwagę komu pomagasz, bo przeważnie obróci się to przeciwko Tobie … hmmm nawet najbliższa rodzina nie będzie Ci zbytnio przychylna i będzie wyczekiwać Twoich porażek. Będą bardzo roszczeniowi w stosunku do Ciebie. Zwróć uwagę jakie były do tej pory relacje w rodzinie, bo w tym cyklu u Ciebie odezwie się karma rodowa. Jeśli w swoim Portrecie Numerologicznym posiadasz 4-ki , tym bardziej zainteresuj się przeszłością rodzinną, by dane przykre fakty z rodzinne przeszłości, nie powtórzyły się u Ciebie. W sprawach, na których Ci zależy proś o pomoc swoich przodków. Zapal białą świecę i poproś przodka o pomoc. W Czwartym Roku  Osobistym są oni zobligowani do niesienia wsparcia i pomocy.  Co do kariery zawodowej, to prawdopodobnie będziesz ją robić nieco wolniej , cicho i sukcesywnie. Jeśli masz zamiar walczyć w tym roku w urzędach – daj na luz , bo pewnych rzeczy nie przeskoczysz. Natomiast związki w większości mogą być udawane i na pokaz. W okresie wakacyjnym , czerp wiedzę od osób bardziej doświadczonych , postaw na naukę. Natomiast jeśli ktoś z Twoich znajomych zniknie, nie płacz po nim, bo widocznie on już nic dobrego nie wnosił do Twojego życia.  Nie daj się prowokować i panuj nad emocjami, bo wszelkie tego typu zagrywki, będą powodowane z zazdrości , a w dodatku energia czwartego Roku Osobistego sprawi, że będziesz podobać się otoczeniu , dlatego wielu osobom nie będzie to na rękę, więc zaczną prowokować i atakować. W aspekcie zdrowia bądź czujna bo kod, który powstał przez połączenie wibracji roku z Twoją wibracją mówi, abyś diagnozy konsultowała u kilku lekarzy, gdyż łatwo będzie w tym roku o pomyłki lekarskie. Zwróć również uwagę na płuca lub skórę oraz choroby, które mogłaś odziedziczyć po przodkach.

Szóstka w 8 Roku Numerologicznym będzie w Piątym Roku Osobistym.  W tym okresie będziesz podatna na manipulację, więc uważaj na swoje bezpieczeństwo, bo możesz zatracić instynkt samozachowawczy.  Generalnie będzie to bardzo intensywny rok, w życiu będzie się powodziło, jeśli będziesz działać zdecydowanie. Co prawda będzie chaos i dużo pracy , co niekoniecznie zawsze będzie się przekładać na finanse. Dlatego nie daj się wykorzystywać w pracy. W tym cyklu jeśli na czymś Ci bardzo zależy, to odpuść sobie, wówczas to do Ciebie trafi, bo jeśli będziesz się bardzo starać , to energetyka niestety będzie działać odwrotnie, i nie otrzymasz tego..  Uważaj na fałszywych mistrzów, bo często będą się pokazywać obok Twoje osoby. Dlatego uważnie wybieraj lekarza, kosmetyczkę, czy nauczyciela. Luty –kwiecień możesz mieć przykre doświadczenie w związku z popełnionym wcześniej błędem.  W drugiej połowie roku będziesz mieć tendencję do robienia wielu spraw, by się komuś przypodobać. Kosztem swojego dobra będziesz realizować cudze plany i marzenia, ale czy naprawdę warto ??? – w tym roku numerologicznym na pewno nie. Pomagać możesz i owszem, ale osobom naprawdę potrzebującym i pod warunkiem , że te osoby poproszą Cię o to. W przeciwnym razie, niestety ale nie będzie to dla Ciebie korzystne. Poza tym w drugiej połowie roku nie daj się namówić na kupno żadnego cudownego garnka, czy rewelacyjnej kołdry, bo będziesz łatwą zdobyczą dla akwizytorów. W tym roku wykonuj rytuały na przyciągnięcie pieniędzy lub odcinające się od negatywnej energii czy karmy ( jeśli w swoim portrecie numerologicznym posiadasz kody karmy rodowej).  W okresie letnim nastąpi wyciszenie, zapragniesz wycofać się nieco zwolnić. Uważaj bo ktoś będzie chciał Ci dopiec. Warto w tym czasie oczyszczać siebie i swoje mieszkanie z negatywnej energii. W aspekcie zdrowotnym  zwróć uwagę na hormony, na to co jesz by nadto nie obciążać żołądka oraz zadbaj o swoją skórę.

Siódemka w 8 Roku Numerologicznym będzie pod wibracją Szóstego Roku Osobistego. To aspekt leków i spowolnienia. Lęki będą próbować ograniczać realizację Twoich wytyczonych celów, dlatego wyzwaniem będzie dla Ciebie przeskoczyć te lęki i pokazać podświadomości co chcesz osiągnąć  czy posiąść. Jak to zrobić ?? – chcesz nowy samochód , to umów się na jazdę próbną… chcesz ekstra zegarek na rękę – idź do jubilera i przymierz go… to nic, że obecnie masz debet na koncie. W ten sposób pokazujesz swojej podświadomości, że chcesz coś takiego, wówczas energia tak się ułoży, że dojdziesz do posiadania tego zegarka, czy samochodu. Wiadomo pieniądze z nieba nie spadną, ale energia już tak zadziała, że może otrzymasz jakiś dodatkowy kontrakt, etat a może jakieś stypendium ??  Natomiast bardzo dobrze zrealizują się wszelkie sprawy związane z nauką. Jest tutaj mały haczyk – jeśli będziesz wiedze przekazywać zawodowo , będzie ok, ALE jeśli będziesz doradzać z dobrego serca, to już  nie będzie dla Ciebie korzystne.  W okolicach lutego-kwietnia zwróć uwagę by nie zrobić sobie krzywdy fizycznej czy finansowej . W okresie wakacyjnym szóstka zwiastuje Twoje niezdecydowanie, będziesz chciała coś zakończyć, uciąć jakąś znajomość , jednak wstrzymaj się przed tym posunięciem , bo obróci się to przeciwko Tobie. Okres letni, to świetny czas aby prosić swoich przodków o pomoc. Zatem pal białe świece i proś przodków o pomoc w ważnej dla Ciebie sprawie . Wówczas będziesz w okresie przejściowym czwórkowym , który dobrze byłoby wykorzystać na współpracę z przodkami.  W aspekcie zdrowotnym zwróć uwagę w szczególności na hormony i żołądek, emocjonalnie nie wpędzaj się w depresje czy uczucie osamotnienia. Szósty Rok Osobisty , to przede wszystkim rok rodzinny, więc będzie łatwiej zajść w ciążę – wówczas dbaj o siebie i prowadź zdrowy tryb życia.

Ósemka w 8 Roku Numerologicznym będzie  w Siódmym Roku Osobistym .  Po czasie , kiedy energia trzymała Cię w domu , gdzie troszczyłaś się o bliskich , teraz nadszedł czas, kiedy zaczniesz się przemieszczać. W tym okresie warto będzie wyjeżdżać , zwiedzać i pokazywać podświadomości , co chciałabyś jeszcze w życiu osiągnąć czy posiadać . Pamiętaj, że to co w tym roku projektujesz w głowie, to  ma to ogromne szansę na spełnienie. Zatem zadbaj o higienę swoich myśli , odrzuć negatywne projekcje, i skup się na pozytywach . W ten sposób zwiększysz szansę na spełnienie swoich marzeń i celów. To naprawdę działa, więc spróbuj zacząć pozytywniej patrzeć w przyszłość, przecież nic w ten sposób nie stracisz , a będziesz mieć większą szansę na spełnienie. Siódmy Rok , to przede wszystkim podróże i przemieszczanie się , to doskonały czas na przeprowadzkę lub zaczynanie czegoś od nowa. Jeśli szukasz partnera, to prościej będzie go znaleźć za granicą, przez Internet, czy po prostu w innym mieście. To dobry czas by odcinać się od ludzi, którzy przykleili się do Ciebie, a nie do końca wnoszą pozytywne aspekty w Twoje życie. Oczyszczaj swoje mieszkanie białą szałwią , to pozwoli pozbyć się negatywnej energii, która wgryzła się w ściany. W okolicach lutego-marca nie daj się wyprowadzić z równowagi , bo ludzie ogólnie będą Cię drażnić . Pilnuj terminów by nie przegapić ważnej daty lub czegoś nie zgubić.  W drugiej części roku  oczyszczaj energetykę swoją i swojego mieszkania białą szałwią. W okresie letnim będziemy wynagradzani przez los. Jeśli do tej pory miałaś określone swoje życiowe cele, to właśnie w tym okresie mogą się ziścić. Możliwe , że ktoś pomyli się na Twoją korzyść.. W aspekcie zdrowotnym zwróć uwagę na kości , stawy i krążenie

Dziewiątka w 8 Roku Numerologicznym będzie w Ósmym Roku Osobistym. To czas kiedy w końcu zaczniecie patrzeć na swoje potrzeby, nabierzecie takiego zdrowego, egoistycznego podejścia do życia. W końcu zaczniecie najpierw dbać o swoje sprawy . W okresie luty-marzec  uważaj by nie być zbyt miękkim , bo ktoś może Cię wykorzystać. Odwiedzaj ekskluzywne miejsca, sklepy i pokazuj podświadomości , co jeszcze chciałabyś posiąść czy osiągnąć w życiu. Ten rok będzie sprzyjać wszelkim nowym inwestycjom, biznesom i romansom. Możliwe że kupisz jakąś nieruchomość.  W okresie letnim dobrze by było gdybyś zadbała o swoje ciało, stan ducha i umysłu. Wibracja tego czasu będzie utrwalać Twój wizerunek oraz cechy charakteru. Zatem zadbaj o siebie , bo to w jakim stanie utrwali się Twój wizerunek, tak będzie się prezentował jeszcze przez kilka następnych lat.  Czas romansów, ale pamiętaj by nie bawić się uczuciami drugiej osoby, i to bez względu czy  jesteś już w związku, czy jeszcze nie. W aspekcie zdrowotnym zadbaj o ogólną kondycję ciała i kręgosłup. Poza tym zadbaj o ciało, ono pięknie Ci się odwdzięczy.

Zatem  w tym  Ósmym Nowym Roku Numerologicznym niech się spełni Wszystko to, co dobre dla każdej z  wibracji .

Magicznie pozdrawiam.
EvaH.L.

Kategoria: 

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie