Horoskop na weekend 25-26.04.2020

Horoskop na weekend 25-26.04.2020

sob., 25/04/2020 - 10:43 -- EvaHL
Archiwum: 
Wpis archiwalny
Foto: 
EZO PORADA NA WEEKEND 25-26.04.2022
≈♦≈
Przed nami kolejny weekend. Jesteście ciekawi co w jego temacie mówią karty ?? … ja też !!! więc tak na szybciocha zerkniemy co tam się klaruje smiley
≈♦≈
W ZDROWIU warto zwrócić na problemy laryngologiczne, gardło będzie narażone na chrypę a nos na katar. Zdrowie emocjonalne też tu będzie na pierwszym planie. Warto zadać sobie pytanie, czy aby nie jestem za bardzo emocjonalna, nadwrażliwa.. Poza tym zadbajcie o swoje pociechy, bo dzieciaki mają tendencję do złapania kataru.
≈♦≈
W RELACJACH będziemy odnawiać kontakt z kimś z przeszłości, lub dawno nie widzianym. Uciekniemy we wspomnienia. Ale i komuś wybaczymy, naprawimy relacje. Poczujemy się zaakceptowani, spokojni i bezpieczni.
≈♦≈
KARTA RADA NA WEEKEND IX Pustelnik: Bądź wierny sobie i swoim zasadom, bez względu czy w swoich rozmyślaniach, czy w kontakcie z drugim człowiekiem. Nie pozwól wpływać innym na Twoje życie. Przyjmij zdecydowaną postawę, to ułatwi dojście do celu.
 
Bądźmy zdrowi !!!
Magicznie pozdrawiam
AstroNumerolog Eva HL.
 
Szanuj moje prawa autorskie i nie kradnij tekstu - podlinkuj, bo karma wraca... a Saturn w takich przypadkach jest srogim sędzią. Dziękuję.
Eva HL.
 
PS. z uwagi na bardzo dużą ilość moich zawodowych obowiązków nie jestem w stanie odpisywać na bieżąco na Wasze zapytania za co przepraszam. Czas oczekiwania na odp. to nawet kilka tygodni.
Jeśli to coś pilnego zapraszam do kontaktu telefonicznego 603-432-227 pon. – pt. godz. 10.00-18.00 ( w trakcie rytuałów - a mam ich sporo, nie odbieram tel. więc próbuj za pół godz. LUB następnego dnia.) Zatem w takich sytuacjach proszę o wyrozumiałość i cierpliwość.

 

Kategoria: 

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie