Ezo Porada na Maj 2020

Ezo Porada na Maj 2020

pt., 01/05/2020 - 15:59 -- EvaHL
Archiwum: 
Wpis archiwalny
Foto: 

Witam Was w pierwszym dniu MAJA. Nieco deszczowo i mało majówkowo, ale obecnie deszcz jest bardzo potrzebny, więc niech pada jak najdłużej i jak najczęściej…  Jaki będzie ten miesiąc, jakie wskazówki dają Karty, co sugeruje AstroNumerologia ??

6-8 Maja z racji Pełni Księżyca w Skorpionie oraz mało harmonijnych planet będziemy doświadczać frustracji i napadów złego humoru.

Dla osób szukających pracy więcej szczęścia i zrządzeń losu będzie po 11 maja, kiedy to Merkury wchodzi do Bliźniąt. Natomiast 14-17 Maja warto działać na jak najwyższych obrotach, bo Trygon Słońca z Plutonem oraz Jowiszem da nam power, nadludzką siłę i moc, by pchnąć do przodu najtrudniejsze sprawy.

Cały Maj jawi się chaosem i sprzecznymi informacjami, dlatego warto polegać na sobie i własnych odczuciach. Uwaga na rozczarowania i oszustwa, gdzie Retrogradujący Saturn, Jowisz i Wenus mogą poddać Twoją czujność testowi.

W ZDROWIU Warto tutaj mocno słuchać swojej intuicji oraz zwrócić uwagę na sny, które będą naszpikowane wieloma zdrowotnymi wskazówkami.  Warto zadba o swoją odporność by przeziębienia i katar nas się nie imały. Choroby wieku dziecięcego w tym miesiącu będą nieco mocniej się manifestować. Poza tym osoby wrażliwsze mogą odczuć spadek formy psychicznej, ALE jednocześnie pojawia się tu dobra dusza, która to wsparcie emocjonalne daje.

W RELACJACH  –  W relacjach raczej postaw na spokój i ewentualne pojawienie się osób z przeszłości. Będziesz tęsknić za kimś lub za czymś i często uciekać w przeszłość. A może akurat rozpoczniesz tworzenie drzewa genealogicznego ?? Dobry miesiąc na zrozumienie i wybaczenie. Jeśli będzie Cię kusić by rozpoczynać nową znajomość, to raczej daj sobie na wstrzymanie, bo przy Retrogradującej Wenus nic trwałego z tego nie będzie.

W PRACY  - Nie trać wiary w siebie, ani swoje umiejętności. Otwórz się na zmiany, spójrz chłodnym okiem na rzeczywistość i działaj. Na urlop przyjdzie jeszcze czas. Możliwe, że będziesz działać na rzecz drugiego człowieka, pomagać w wolontariacie ALBO Twoja firma będzie miała okazję rozszerzyć swoją działalność o nową gałąź lub zakres działań. Jeśli chodzi o epidemię, to pomimo tego że mamy już nieco więcej wolności, to jednak karty upominają, aby ZACHOWAĆ W DALSZYM CIĄGU CZUJNOŚĆ I OSTROŻNOŚĆ !!!

KARTA RADA NA MIESIĄC MAJ – IV CESARZ:
Nie bój się stanąć oko w oko z danym problemem, który do tej pory zamiatałeś pod dywan. Teraz nadszedł dogodny czas, by wiele spraw w końcu wyjaśnić i odciąć energetyczne kotwice. Masz szansę by doprowadzić wiele spraw do szczęśliwego końca i zrealizować wszystko to, co zamierzałeś. Masz moc, umiejętności i wiedzę. Więc nie chowaj głowy w piasek, nie cofaj się tylko idź za ciosem do przodu, a w końcu osiągniesz upragnioną stabilność. Nowy etap w życiu ??? – przyniesie same pozytywne aspekty !!!

Trzymajmy się zdrowo !!
Magicznie pozdrawiam
AstroNumerolog Eva HL.

Szanuj moje prawa autorskie i nie kradnij tekstu - podlinkuj, bo karma wraca... a Saturn w takich przypadkach jest srogim sędzią. Dziękuję.

Eva HL.

PS. z uwagi na bardzo dużą ilość moich zawodowych obowiązków nie jestem w stanie odpisywać na bieżąco na Wasze zapytania za co przepraszam. Czas oczekiwania na odp. to nawet kilka tygodni.
Jeśli to coś pilnego zapraszam do kontaktu telefonicznego 603-432-227 pon. – pt. godz. 10.00-18.00 ( w trakcie rytuałów - a mam ich sporo, nie odbieram tel. więc próbuj za pół godz. LUB następnego dnia.)

 

Kategoria: 

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie