Rytuał na przypływ finansowy - rytuał z kawą

Rytuał na przypływ finansowy - rytuał z kawą

ndz., 07/09/2014 - 22:18 -- EvaHL

Dziś pragnę podzielić się z Wami rytuałem na dobre finanse.  Jest on  bardzo prosty do wykonania i co najważniejsze - skuteczny …

Aby przywołać  energię finansów będziesz potrzebować :

  •  1 łyżkę kawy ziarnistej
  •  1 łyżkę cynamonu mielonego
  •  1 łyżkę cukru
  •  świecę Zielono-Złotą z naturalnego wosku o Wysokiej Mocy Sprawczej   lub w zastępstwie złotą

Wszystkie składniki wymieszaj na białym talerzyku ( bez wzorków), przesyp na patelnię i podgrzej. Jak zacznie się dymić z naczynia – przejdź z nim PO WSZYSTKICH pomieszczeniach swojego domu/mieszkania zgodnie z kierunkiem wskazówek zegara, zaczynając od drzwi wejściowych. Zajrzyj do każdego zakamarka.  Przed przystąpieniem do szykowania składników  zapal świecę Zielono-Złotą o Wysokiej Mocy Sprawczej w intencji przypływu gotówki, otrzymasz ją pod tym linkiem http://sklep118493.shoparena.pl/pl/p/Swieca-zielono-zlota-z-naturalnego-wosku-pszczelego-zawodowy-sukces%2C-dobrobyt%2C-powodzenie-materialne%2C-praca/74

Okadzając mieszkanie wypowiadaj afirmacje:
„Pieniądze przychodzą do mnie łatwo, szybko i radośnie ze wszystkich stron.
Dziękuję za pomyślność materialną i dostatek, które stale mi towarzyszą.
Jestem zamożny i mam portfel zawsze pełen pieniędzy.”

 

WAŻNE :        

  •   Patelni czy jakiegokolwiek naczynia, które będziesz używać do tego rytuału, raczej nie używaj już do celów spożywczych . Przeznacz to naczynie tylko  do tego rytuału – po prostu składniki na pewno się przypalą  ;)      
  •  w trakcie okadzania pomieszczeń skup się na sprawie, którą chcesz załatwić za pomocą tych pieniędzy , oraz na ogólnej poprawie finansów. Najważniejsze to, to aby wierzyć, że się spełni  - jak wiadomo nasze myśli to potężna moc kreowania przyszłości.  
  •  czar najlepiej wykonać w trakcie pełni Księżyca, lub przy Księżyciu rosnącym.

Czar testuję już od dłuższego czasu – zawsze się spełnia , czasami prawie natychamist, a niekiedy trzeba nieco poczekać i często go powtarzać.
Wszystko zależy od intencji i jakości energii, którą mamy w danej chwili wokół siebie. smiley
Możesz również zrobić w ten sposób, że rytuał rozciągniesz na 7dni.
Wówczas codziennie spalasz 1 gałkę świecy.
A jak wiadomo, rytuał wykonywany przez kilka dni pod rząd działa jeszcze silniej !

Życzę udanego czarowania        
Pozdrawiam
AstroNumerolog Eva HL

PS. Szanuj moje prawa autorskie i nie kradnij tekstu - podlinkuj, bo karma wraca... a Saturn w takich przypadkach jest srogim sędzią.

Kategoria: 

Komentarze

Wysłane przez Joanna (niezweryfikowany) w
Dla oszczędnych wiedźm mam radę odnośnie tego rytuału ;) Naczynie w którym będziemy podgrzewać ingrediencje potrzebne w rytuale...wyłóżcie biodegradowalną folią aluminiową i na niej palcie składniki...pilnując żeby nie przerwać foli podczas palenia...Resztki tez łatwiej potem oddać Matce Ziemi... Folie wykładamy koniecznie błyszczącą warstwą ku dołowi...wtedy naczynie się niejako odbija od energii rytuału i wykorzystując je w innych celach...nie deprecjonujemy naszych "czarownych" czynności...Z pozdrowieniem :*

Wysłane przez Zojka (niezweryfikowany) w
A co zrobić z folią aluminiową po zakończeniu rytuału

Wysłane przez EvaHL w
folię potraktowałabym jak naczynie i zachowała do kolejnego rytuału... Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Wysłane przez MG (niezweryfikowany) w
Zrobiłam ten rytuał, ale niestety zanim od kuchenki doszłam do pokoju to dymu już nie było. Oczywiście w kuchni zadymiłam mocno, ale okadzając poszczególne pomieszczenia dym szybko zanikał. Mam nieduże mieszkanie więc odległość nie powinna być przeszkodą. Nie wiem czemu tak się zadziało. Ale zrodził się inny pomysł i pytam panią o ewentualną jego siłę. Otóż wymyśliłam, że następnym razem zagotuję wodę wraz z podanymi składnikami i okadzę parą. Co pani na to? Pozdrawiam

Wysłane przez EvaHL w
Proponuję jednak zostać przy okadzaniu dymem. Dym od prastarych czasów jest połączeniem Ziemi z Niebem. To właśnie w kłębach dymu nasi przodkowie rzucali czary i zaklęcia , więc jednak zostałabym przy tym fakcie i nie kombinowała by przez przypadek nie narobić sobie energetycznego syfu ... proponuje mocniej rozgrzać patelnię i powtarzać tę czynność pomiędzy pomieszczeniami :)

Wysłane przez Kloak (niezweryfikowany) w
Witam. Czy zamiast mielonego cynamonu może być np. olejek cynamonowy ?

Wysłane przez Sebastian (niezweryfikowany) w
Witam pani Evo . Mam pytanie. Czy ziarna kawy powinny być całe, czy możemy je rozdrobnić ? Pozdrawiam serdecznie.

Wysłane przez EvaHL w
Witam Panie Sebastianie, byleby nie za mocno z tym rozdrabnianiem - niech się zadzieje !! Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie