Czwartkowy Rytuał Nowiu Księżyca w Byku 23.04.2020r godz. 21.00

Czwartkowy Rytuał Nowiu Księżyca w Byku 23.04.2020r godz. 21.00

ndz., 19/04/2020 - 11:20 -- EvaHL

Zapraszam na
Czwartkowy  Rytuał Nowiu Księżyca w Byku
23.04.2020r  godz. 21.00

 

23 KWIETNIA mamy Nów Księżyca w Byku – to magiczny czas, w którym nasze ciało będzie podpowiadać czego tak naprawdę pragnie. I może się okazać, że to wcale nie będą żadne dobra materialne. To może być zwykły spacer, ulubiona herbata w promieniach słońca czy relaksujący masaż – wsłuchaj się w swoje ciało, a ono Ci podpowie co jest dla niego tym przysłowiowym balsamem dla duszy. W tym dniu warto odcinać się od tego co skutecznie wyhamowuje Twoje finanse i utrudnia powiększenie Twojego majątku.

Aby skutecznie odciąć się od ograniczającej nas energii oraz z powodzeniem zawalczyć o siebie, swoje cele i swój sukces warto w dniu 23.04.2020 w trakcie rytuału, w kominku zapachowym użyć olejku Paczula&Sandał LUB Akacjowy.

Natomiast począwszy od następnego dnia, przez 7 kolejnych dni, w kominku zapachowym używać Olejku Cynamon +Pomarańcza + Anyżowy <= w ten sposób, po Rytuale Odcięcia świadomie przywołasz i zapełnisz przestrzeń Pozytywną Energią Spełnienia

Zatem do dzieła , wykorzystaj właściwie ten magiczny czas
i niech się zadzieje !!!

23 KWIETNIA O GODZ. 21.00 BĘDĘ WYKONYWAĆ CZTERY  RYTUAŁY DO WYBORU:

  • 1. RYTUAŁ ODCINAJĄCY OD BŁĘDNYCH DECYZJI FINANSOWYCH I NEGATYWNYCH KONSEKWENCJI tych decyzji
  • 2. RYTUAŁ ODCINAJĄCY OD HAMULCÓW BLOKUJĄCYCH ZNALEZIENIE SATYSFAKCJONUJĄCEJ PRACY
  • 3. RYTUAŁ ODCINAJĄCY OD DŁUGÓW FINANSOWYCH LUB MATERIALNYCH
  • 4. RYTUAŁ ODCINAJĄCY OD  BŁĘDNYCH KODÓW WGRANYCH PRZEZ OTOCZENIE DOT. POSIADANIA CZY ZARABIANIA PIENIĘDZY np. od dziecka słyszałeś, że by mieć pieniądze, to trzeba bardzo ciężko pracować LUB że do niczego się nie nadajesz i nigdy nie będziesz mieć kasy LUB  tylko bardzo skromne życie pozwoli Ci zgromadzić kasę…

Jeśli w momencie Rytuału będziesz w pracy, w podróży, lub z innych powodów nie będziesz mógł zapalić świec - poinformuj mnie o tym, zostawiając informację w koszyku zakupowym. Natomiast Ty w trakcie Rytuału ( on u mnie trwa ok 8 godz. ) pomyśl o intencjach, które zamówiłeś.

Abym mogła dla Ciebie wykonać dany rytuał wykup  go  pod wskazanym poniżej linkiem:
https://sklep.evahl.pl/pl/p/Czwartkowy-Rytual-Nowiu-Ksiezyca-w-Byku-23.04.2020r-godz.-21.00/311

 Możesz również zakupić dwa lub więcej rytuałów - nie musisz wybierać .

Wykupując rytuał pod tym linkiem nie zapomnij W POLU"DODATKOWE INFORMACJE / UWAGI" podać  swoją datę urodzenia  oraz info , które rytuały wykupiłeś .
1 rytuał = 1 wybrana przez Ciebie intencja  DLA JEDNEJ OSOBY = 49ZŁ ALE DO 22 KWIETNIA DO PÓŁNOCY OBOWIĄZUJE PROMOCYJNA CENA 39ZŁ

w domu w dniu Nowiu i  o godz. 21.00 w zależności od wykupionego rytuału zapalasz świecę :
- ryt. nr 1 - świece w kolorze: Czerwono-Czarnym + Fioletowa LUB Czarna + Fioletowa LUB w zastępstwie 2 Białe świece
- ryt. nr 2 - świece  w kolorze: Czerwono-Czarnym + Fioletowa LUB Czarna + Fioletowa LUB w zastępstwie 2 Białe świece
- ryt. nr 3 - świece w kolorze: Czerwono-Czarnym + Fioletowa LUB Czarna + Fioletowa LUB w zastępstwie 2 białe świece
- ryt. nr 4 - świece w kolorze: Czerwono-Czarnym + Fioletowa lub Czarna + Fioletowa LUB w zastępstwie 2 Białe świece

Jeśli będziesz mieć 4 intencje, to powinieneś mieć również 4 kpl  świec

Aby wziąć udział w tym rytuale wystarczy , że spełnisz poniższe warunki :

- kup pod wskazanym powyżej linkiem Czwartkowy Rytuał  Nowiu w Byku , jako wysyłkę rytuału   zaznacz "e-mail ", w polu "DODATKOWE INFORMACJE / UWAGI" podaj  swoją datę urodzenia  oraz info , które rytuały wykupiłeś . w ten sposób będę miała  Twoje dane do wykonania rytuału oraz intencje
Kupując pod tym linkiem Twoją transakcję będę widzieć dosłownie po chwili ( bez względu na porę dnia czy dzień tygodnia) . 

UWAGA : jeśli będziesz mieć problemy z płatnością pod wskazanym linkiem , to zapraszam do przelewu bezpośredniego na nr konta ING Bank Śląski  19 1050 1937 1000 0091 1411 7329  - proszę wówczas o info , że należność wpłaciłaś/eś bezpośrednio na konto, bym mogła natychmiast  wpisać Cię do rytuału oraz zweryfikować płatność.

Osoby nieuczciwe, które nie wpłacą pieniędzy za wykupiony rytuał z pewnością nie będą miały wykonanego rytuału. Na poziomie energetycznym potrafię zweryfikować i wykluczyć takie nieuczciwe osoby z rytuału.

- w domu przygotuj sobie świece we właściwych kolorach  , napisz na nich swoje imię i nazwisko oraz datę ur. , napisz również swoją intencję
- o ustalonej porze zapal u siebie w domu świece,  ja w tym czasie  wykonam dla Ciebie rytuał , który wykupiłeś...
- nie krzyżując rąk ani nóg usiądź przy świecach i pomedytuj o danej intencji  …..  niech ten scenariusz, który teraz pokazujesz swojej podświadomości będzie bardzo szczegółowy i namacalny :)
- świecom pozwól wypalić się do końca a pozostałości oddaj Matce Ziemi jak najdalej od domu

Jeśli wykupiłeś dwa lub więcej rytuałów, to  świece zapal  w odstępie 5 min.
 

Na Twoje zgłoszenie czekam do Czwartku   do godz. 20.30
a o godz. 21.00 rozpoczynamy Rytuał
heart

NIECH SIĘ ZADZIEJE !!!!!!!  heart!!!!!!!

Ps. Jak zawsze , w trakcie trwającego rytuału, a on u mnie będzie trwać ok 8 godz.  NA MOJEJ STRONIE www.evahl.pl  pojawi się fotorelacja .

Szanuj moje prawa autorskie i nie kradnij tekstu - podlinkuj, bo karma wraca... a Saturn w takich przypadkach jest srogim sędzią. Dziękuję.
Eva HL.

================================
=================================
================================

Oj zadziało się, zadziało... Rytuał odbył się na wysokim poziomie spełnienia. Co prawda pod względem energetycznym był bardzo wymagajacy, ale na szczęście świece przez cały czas paliły się dużym płomieniem- tak jak to widać na zdjęciu.
Dziękuję Wam za tak liczny udział i niech Wasze intencje zamanifestuja się jak najszybciej !!!
Magicznie pozdrawiam
 
Kategoria: 

Komentarze

Wysłane przez Małgosia (niezweryfikowany) w
Wczoraj w trakcie rytuału czułam całą sobą jego działanie...jakby oczyszczał mnie z negatywnych energii, bardzo źle się czułam a dzisiaj już jestem spokojna

Wysłane przez EvaHL w
i ot to chodziło Pani Małgosiu. Oczyszczenie i usunięcie wszelkich blokad w danej intencji, na jak Najwyższym Poziomie. Złe samopoczucie w trakcie rytuałów odcinających, oczyszczających, to bardzo częste zjawisko, o którym piszą mi moi klienci. Przecież to "energetyczne wyrywanie chwastów z korzeniami" .... Niech się zadzieje i jak najszybciej zamanifestuje w Pani życiu !!! Zapraszam do kolejnych rytuałów, bo dzięki nim dbamy o czystość naszej energii, przez co z większą łatwością realizujemy nasze życie, nasze cele.... ................... ..................... Bardzo dziękuję, że zechciała się Pani podzielić swoją opinią. Jest to dla mnie bardzo miła informacja zwrotna, dająca świadectwo, że to co robię ma sens :) ..... Magicznie pozdrawiam AstroNumerolog Eva HL.

Dodaj komentarz

Odpowiedz na pytanie